Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

berta - a czy Ty kochana mogłabys polecic mi jakąs dobra herbatkę? taką wspomagająca diete i cwiczenia co by sie tłuszczyk szybciej spalał? kamcia- mój tez mówi zawsze że w sam raz w raczke, ale ja tam swoje wiem :) :) :) jak widzi ewe sonet to mu slinka cieknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym tak chciała-m żebyśmy w końcu zaciążyły w 2009, a w 2010 urodziły- ładna data

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatkę? no nie za bardzo. Dużo ich jest, ale ja w nie nie do końca wierzę. No może czerwona,PU-EHR. Taka w kostkach, nie jest smaczna ale daje kopa, jak kawa i przyspiesza przemianę materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety z wesele wróciłam nieco wczesniej od pozostałych gosci... a zaczeło sie niewinnie od 2 drinków, potem było kilka kieliszków... przez całe wesele nic nie zjadłam!!!! nic zero!!! nie byłam w toalecie!!! szlałam jak walnieta!!!! no i padłam!!! zwyczajnie sie spiłam 6 kieliszkami!!! mąż odwiózł mnie o 3 do domu!!! w szufladzie czekała sexy bielizna a ona mi załozył taka pizame wypierdzianą... :( :( :( zapomniałam o jednym szczególe... nie zdazyłam do domciu i pod klatka zwymiotowałam! matko bosk apanna młoda żyga pod klatką... mam nadzieje że nie zmienicie o mnie zdania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najsmieszniejsze jest to że ja nienawidze alkoholu!!! nigdy w życiu nie byłam pijana! jak wezme łyk piwa tos ie krzywie, jak mąz zrobi kolacje to sie zmuszam żeby wina sie napic a wódka to już wogóle u mnie odruch wymiotny powoduje... no i w dniu swojego wesela sobie nadrobiłam :( ale dzisiaj sie z tego smiejemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu ja Ci z przyjemnością oddam coś z moich D Tera to już jest wybór,ale jeszcze kilka lat temu to bielizna w tym rozmiarze nie różniła się niczym od dwóch beretów związanych sznurowadłem. Bądż tu sexi w beretach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się przypomniało że mam lody czekoladowe w zamrażarce :P huurrraa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiąc po ślubie odwiedzilismy szwagra nad jeziorem! i stało się! poprawiny! ja i szwagier= 2x 0,7..... wtedy myslałam że śmierc po mnie przyszła... zazygałam im cały domek... wszystko.... na koniec zrobiłam afere i kazałam wzywac pogotowie bo zaczełam wymiotowac na czerwono!!! kuxwa krew krzyzce!!! wszyscy sie zlecieli i w smiech... kochanie to sok porzeczkowy!!!! popijałas sokeim z czarnej porzeczki.... a mój mąz sie załamał.... mówił- z tej strony Cie nie znałem :( co sie dzieje!!! a ja spiewałam - huj w dupe sąsiadom!!! byłam chyba na tamtym świecie jedna noga.... ale od tego czasu spokój.... bałam sie że mnie w koncu mąż świeżo po slubie zostawi :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znalazłam jakiegoś banana. Trochę miękki,ale jeszcze zółty, to go zjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babusia- mąż sobie pewnie pomyślał że dopiero po ślubie pokazałaś prawdziwą twarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berta- no własnie anioł w ludzkiej skórze ze mnie :) :) :) ale jak widac każdemu sie może zdarzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że już się babusia wyszalałaś z alkoholem :P ja to ogólnie rzadko piję, ale jak wypiję to tyle że padam, nie mam umiaru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie układam piosenek- tylko tańczę, a potem padam i następnego dnia umieram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko- ostatni zużyłam 3 godziny temu :( pożycz berta kilka swoich, masz nie zły zapasik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berta Ty jestes diabełek! a idzcie dziewuchy ja jestem an diecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zołzy jedne!!!! ide spac! jeszcze sie na płycie naoglądałm żarcia weselnego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój M wróóóóócił!!! Na razie dziewczynki. Idę go przytuuulić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewuszki! ja ide lulu! kamcia, ty juz ćwicz rzucanie palenia!!!! buziaczek dla Ciebie! Milka, Berta- sciskam mocno i dobrej nocki zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od listopada
Ja wraz z mężem staram się od listopada i nic, byłam u lekarza i z badań wyszło mi, że jestem zdrowa mój mąż również. Wiem, że na badania powinno się iść dopiero po upływie roku lekarz też mi to mówił. Nadal mam nadzieję i się staram lecz teraz już tak o tym nie myślę, nie czekam na miesiączkę z kalendarzem w ręku, Pozdrawiam wszystkie Panie starające się i życzę udanych starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×