Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

helloooo!!!! Witam wsztstkie dziewczynki. Pumka bez nerwów :P jeszcze kilka dni i będzie wiadomo :) wiem, że to łatwo powiedzieć- zachowaj spokój, a trudniej zrobić, ale ja myślę, że ci się udało- przeczucie jakieś mam :) Cycaczek- cześć :) Ciastka masz? :P Przerwałam dzisiaj \"post\"- 2 razy :P ale następny raz dopiero w sobotę albo w niedzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za przyjęcie mnie w swoje ramiona dziewczyny..:D Kurcze wiecie ciężko mi bo pracuje w centrum handlowym i tu na każdym kroku co chwile jakiś brzuchacz idzie i promienieje tym swoim blaskiem i płodnością...tylko pozazdrościć i życzyć szczęśliwego donoszenia. No mi sie nowy cykl zaczął więc będę Małżona atakować Zapewniam że dam znać..:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cycaczek (trudy ten nick :P j ęzyk mi się plącze) a jak ty się starasz? pilnujesz owulacji itp czy na żywioł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne koleżanki, co to ich wcześniej nie było. ty diabełku, Kamilka, ja wiedziałam, ze nie wytrzymasz. I nie ma testowania przedwczesnego. ja schowałam magiczne pudełko i nie zaglądnę do niego, zeby nie wiem co. Dopiero 15, no może 13 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko, ja walczę z brudem w chacie. A gdzież tam ja wytrzymałam! Nie ma takiej możliwości. No może masz rację, że 13 nie. Zobaczymy, kiedy. Ja też lubie H&M. Może też się wybiorę w niedzielę. Jeszcze nie wiem. Ja strrrasznie lubię Tiffi. Tzn. normalnie nie kupuję, bo ceny mnie zabijają, ale jak sa przeceny, to uwielbiam. Ostatnio kupiłam sobie śliczną przyszłościową bluzeczkę. Chciałabym ją jak najszybciej ubrać....Echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz co Kamilka, ja robiłam te testy owulacyjne i powiem szczerze, że pokryły się z tym, jak się czułam, ale nie pokryły się z tym, co wyliczyłam. Wg obliczeń, owu powinna być dopiero za dwa dni. A ja już wcześniej ją czułam i dlatego zaczęłam robić testu, ale dwa razy dziennie. I np. rano druga kreseczka była słabiutka, a wieczorem dużo ciemniejsza. Tak to wyglądało. Robiłam te testy, bo jak brałam tabsy, to nigdy się nie obserwowałam, a te badania śluzu itd. mnie przerażają ;) No i teraz mniej więcej już wiem co i jak u mnie piszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to było tylko wstępne rozpoznanie, bez specjalnego zaangażowania w cykl. Nie sądzę, żeby nam się to udało w tym miesiącu. Zobaczymy, nie szaleję w każdym razie. Choć oczywiście po cichutku o tym marzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, Wy macie tam za*ebiste wyprzedaże. U nas nie ma aż takiego obłędu. My też będziemy powoli zaciskać pasa, bo zaczynamy budowę w tym roku. Niedawno wyszliśmy ze spłacania mieszkania, to teraz nam się domu zachciało. Mamy już wszystkie plany,ekipę i nasz domek niedługo zacznie się budować :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, no właśnie, Ty idziesz do gina. Mój to pewnie by się uśmiechnął pod nosem, jakbym mu powiedziała że chcę USG. On uważa, że pośpiech jest wskazany tylko przy łapaniu pcheł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem do końca, jak to jest z tymi testami. A sprzątania chyba już nie będzie, bo mój mężczyzna zobaczył, że zasiałam sie przy laptopie i przyniósł mi kieliszek pysznego białego Merlota...Nie będzie sprzątania już na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak jest u Was? Ciężko? Bo tu podobno się dzieją cuda na kiju. Ja robiłam prawko prawie piętnaście lat temu, wtedy było zupełnie inaczej. Nie był to aż taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka, jak Ty tyle płacisz to on jeszcze długo nie pozwoli Ci zdawać egzaminu ;) Kamilciu muszę się pozegnać kochana na razie, bo mężysko zabiera mi laptopa bo chce ogladać South Park. przychodzi do domu co dwa dni i same z nim kłopoty :) Jak skończy to się jeszcze odezwę. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość It must be it should be
co to niby jest misja zostac mama ale bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny pumka, ja jestem i pytam czy dziś już troszkę lepiej? Nie denerwujesz się już tak mocno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka, do kąta za czarne myśli. Może się nie udało, a może się udało. Na razie ciągle masz większe szanse na to, że się udało, więc nie martw się na zapas. oby 7 było zero objawów @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laski! Pumka,jak dla za mnie stanowczo za wczesnie pojawiasz sie tutaj ;-) Dla mnie 6 to jeszcze noc...A co do testowania to zaczekaj jeszcze troszke - mam nadzieje ze 4 okaze sie szczesliwy :-) Kamilka,mowilas cos o testowaniu 13 jesli dobrze zrozumialam. No wiec oglaszam ze ja drugi test (po ktorym dowiedzialam sie ze jestem w ciazy) zrobilam w piatek 13...:-P Wtedy do konca nie zdawalam sobie z tego sprawy bo jak pamietacie,chcialam sie dowiedziec czy moge brac ten antybiotyk no i wyszedl pozytywny :-) Wiec jak dla mnie 13 i to piatek okazal sie szczesliwy. Kur... ale glodna jestem. Juz i tak sie nie mieszcze w dzinsy,a tu mam taka kartke od gina z ktorej wynika ze moge przytyc max.15 kg... Ale jak mam to zrobic,jak mi bez przerwy burczy w brzuchu...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea- nie żałuj sobie :) i jedz jeśli masz ochotę. Ja w pierwszej ciązy przytyłam 28 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-). Czy przyjmniecie mnie do swojego grona staraczek wiosennych ;-) ? My z mężem dopiero zaczęliśmy- niestety pierwszy cykl nic :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mexi :) już nie będę pytała czy masz ciastka, bo wczoraj wystraszyłam tym pytaniem jedną koleżankę :P wpisz się w tabelkę :) i opowiedz coś o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka!!!! Berta!!!! Pumka!!!! hallloooo Babusia się nie odzywa, natanielka, anulka, madusiak też dała by jakiś znak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh jak fajnie miec caly wieczor tylko dla siebiie i moc posiedziec sobie na forum :-) Milka, Mexi witajcie...:-) A co do ciastek to hmm.. tez bym sie z checia poczestowala...;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea- już ci ślę pyszne czekoladowe ciasteczka :P u mnie ich nigdy nie zabraknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem wkur... na maxa Moj jutro jedzie na kurs i wraca w poniedziałek :( Owu wg.kalkulatora ma być 6-7 kwiecień, a jak będzie wcześniej?? buuuu :( Miał jechać jego kolega, ale sobie wczoraj złamał rękę- ciamajda jedna :P jeśli stracę przez niego szansę na zajście w ciążę, to mu drugą łapkę złamie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka nie badz taka okrutna-szkoda chlopa ;-). A z tego co slyszalam to plemniki moga zyc w ciele kobiety do kilku dni,wiec nawet jakby ci sie owulacja przesunela to moze dojsc do zaplodnienia...Na wszelki wypadek dzialac juz dzis...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, będę w nocy działać :) no i muszę go wymęczyć żeby na tym kursie nie miał czasem ochoty za dobrze się bawić wieczorami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×