Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Ja zrobiłam dzisiaj, bo chciałabym wiedzieć mniej więcej, jakie objawy przypisać do danego dnia cyklu. My z M raczej lubimy się przytulać i to raczej często, więc nie mamy ciśnienia, żeby nagle robić dzidziusia. Ja po prostu staram się przyjrzeć się sobie w poszczególnych dniach cyklu, żeby mieć tę wiedzę na następne miesiące, w razie, gdyby nam się nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalalalallalala lalalalala lalalalalla Jestem pierwsza na setce!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja? Ja bym też chciała ciacha A Kamilka niech się nie czuje ignorowana, Niech się Kamilka na nas nie gniewa. Ja np. musiałam dziś harować i pisać nie mogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mamy podium :P nie- kamilka, jak by mnie nie zemdliło też bym poczęstowała :) taki niedobry babol to ja nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję pyszną naleweczkę mojego męża malinową z mietą. Komu polać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, proszę kieliszeczek. A jakbyś chciała soczku, to tez mam. No to w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To naleweczka z 2006 r. Moc więc mieć musi. Maliny z zachodniego stoku północnej części kartofliska sąsiadów salowej z oddziału mojego M. To był dobry rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha, z dzisiejszego dnia jeszcze -poproszę prezerwatywy -tak, a które? -a jakie są? -klasyczne, nawilżane, prażkowane, zwiększające doznania u kobiety -eee...wszystko jedno -ale mi nie jest wszystko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fuj, nie ładnie rzucic trzeba- obyśmy jak najszybciej MUSIAŁY rzucić :P z powodu ciąż oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie poprzednim razem odrzuciło od papierosów, w ogóle nie chciało mi się palić. No jak mnie ten brzuch boli, w du*** mam te testy, obiecuję solennie, że nie zrobię żadnego testu do 15.04. Chyba że @ przyjdzie, to nawet i dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berta- trzymam cie za słowo- żadnych testów do 15 :) a ja nie zrobię żadnego do 20 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi gumami to w ogóle jest cyrk w aptece. Jak przychodzi młody z płonącymi policzkami w kolorze dojrzałego buraka i zaczyna zakupy od witamin i eee....to spokojnie można już podążać w stronę wiadomej szuflady. 98 trafień na 100 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po cholercię idą po gumki do apteki- niech sobie kupią w jakimś sklepie albo na stacji- nie będą musieli prosić o nie, tylko kładą na ladę i płacą... ach ta młodzież :P taka wstydliwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa wstydliwa....Nawet nie wiesz, ile potem przychodzi po testy. Czasem to nawet trudno jest wiek określić, bo się człowiekowi wierzyć nie chce, że toto maleństwo wiedziało co do czego włożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem pierwsza na 101 :P a z testami żartowałam- do 20.04 to pewnie z 5 zrobię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka wiem :p Nawet Cię nie podejrzewałam o taką cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ja jestem cierpliwa, tylko krótko :P niech będzie- tylko 3 zrobię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też z testami się wstrzymam, jakem Berta17. Ja muszę zmykać do łóżeczka, bo jutro idę do pracy na ósmą rano, a noc przecież o godzinę krótsza. Dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×