Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Milka-nie ma ciastek-nie ma roboty, ja jestem sprzedajna :D Żartuję oczywiście, z przyjemnością jeszcze bym Ci przyniosła ciasteczka do domu, bo wiem, że się męczysz :( ale naprawdę muszę się wziąć za dom, do wieczora kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewcznynki:) własnie nie wiem kiedy testowac bo przy 28 dniowym cyklu to mi wychodzi termin @ na 7 kwietnia ale podejrzewam ze owulacja byla 22 marca wiec wychodzi według owulacji czyli plus 14 dni czyli 5 kwietnia ach jaka jestem niecierpliwa ja juz bym jutro rano zrobila tescik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka przykro mi ze cie boli kregosłup:( przytulam cie cieplutko zeby juz nie bolalo :) berta wstalam o 5 :( ale odezwalam sie pozno bo mialam od rana sporo pracy w pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Robiłam test i wyszły II kreseczki. Niestety mam bole podbrzusza i plamienia :( popołudniu ide do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamilki
nie obraz sie ale na tentest jest stanowczo za wczesnie nie wyjdzie ci mialas stosunek wczoraj i myslisz ze w piatek w ciazy juz bedziesz zreszta jestes dopiero po okresie wiec twoj płodny czas dopiero sie zbliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Dawno mnie nie było. Ale tak to jest jak się ma z mężem urlop :) Dziś on do pracy wyruszył, a ja jeszcze 2 dni wolnego mam :) Ale powiem wam, że nie wiem jak ja wytrzymam w tej pracy po 8 h. Jestem ostatnio wiecznie zmęczona, śpię w dzień, co mi się nigdy nie zdarzało (no chyba, że w poprzedniej ciąży), mdli mnie praktycznie cały dzień (dobrze, że nie wymiotuję, ale może to by pomogło). Muszę spróbować tej wody z cytryną, o której pisała Mathea, może pomoże. Ale tak sobie myślę, że jednak szybciej pójdę na zwolnienie niż myślałam. U mnie też słoneczko świeci i ładna pogoda, ale z domu to się raczej nie ruszę, bo mi się nie chce ubierać :( pozdrawiam i buziaki ps. cały czas trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamilki
Berta a ty kirdy bedziesz testowac Ja juz w piatek zaczynam juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuu zacytowałam tu wyzej jest napisane chyba ze zle ziterpretowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonila dzis do ginia zapytac o wynik cytologi wynik II stopnia ale mam lekko podniesione leukocyty mowila ale powiedziala zeby sie tym nie martwic jezeli tam sie nic nie dzieje a wy co o tym myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z okazji rocznicy
Stworzyłyśmy własne forum, w którym nigdy nie ma sporów. Są w nim tylko same mamy, które dzielą się radami. Rozmawiamy w nim o wszystkim, a o dzieciach przede wszystkim. O radościach, smutkach, troskach, atmosfera jest wręcz Boska. Dzięki niemu od dwóch lat, Razem z sobą za pan brat. Jeśli zatem jesteś mamą, z dzieckiem w domu samą, Przyłącz do nas się, i troskami podziel się. „Dymek” pozdrawiam i wznoszę toast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wynik II stopnia mam od dawna zastanawiam sie tylko o tych leukocytach ale jak bede w ciazy to napewno beda badania i wszystko wyjdzie bo nie zauwazylam u siebie stanu zaplanego - uplawy mam od zawsze to chyba natura:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilko a to dla ciebie
tak dymek bo lubie zapalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilko a to dla ciebie
ja uwielbiam wierszyszki roznego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilko a to dla ciebie
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili kurcze tak się cieszę !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje!!!! I nie przejmuj sie ,bo takie plamienia na początku ciąży często sie zdarzają , no ale żeby mieć pewność to idź do lekarza i koniecznie napisz nam tutaj jak już coś będziesz wiedziała !!!!!! Kamilciu ależ Ty masz cierpliwość do tych pomarańczy !!!! :):)Buziaczki Laseczki !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehhehe, ja jakoś utknęłam w fazie starania i nie chce mi się z niej wychodzić. Mój M stara się, jak może żeby nie było nudno i mechanicznie i baaaardzo mi się to podoba :p Testowanie w okolicach świąt, Kamilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka, pytałam M o Twoją cytologię. Nie ma powodu do paniki. II stopień b. często występuje. Jest to jakiś tam stan zapalny, często do obserwacji, ale nie martw się tym. Gin będzie wiedział, co z Tobą zrobić, w badaniu wyjdzie, czy to trzeba leczyć. Ale nawet jeśli, to są leki, którymi spokojnie można się leczyć w ciąży, działają tylko miejscowo, nie wchłaniają się. Także spokojnie, bez nerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dzisiaj dzień dla zdrowia, a teraz pewnie kawka i Zigarette :p a ja właśnie czekam na pizzę. Kamilko, mysię nie staramy dzień cały, tylko wieczorami, w ciągu dnia musimy pracować :( O, jest już Pizza Bolognese mniam mniam mniam Częstuję wszystkich. Proszę proszę proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....i do tego zimne desperados z limonką....życie bywa okrutne, ale piękne czasami tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!! Za mna pierwsza wizyta u ginekologa,ktory bedzie prowadzil moja ciaze. Troche sie dziwnie czulam bo zawsze chodzilam do sprawdzonego gina w Polsce,ale coz... takie sa uroki mieszkania za granica... Na szczescie okazal sie fajnym,milym,kompetentnym lekarzem-wzbudzil moje zaufanie,co najwazniejsze... Mialam dzis robione USG dopochwowe - towarzyszyl mi maz i omal nie poplakalismy sie ze wzruszenia slyszac bijace serduszko naszego malucha... Date porodu mam wyznaczona na 20/21 listopad. Oprocz tego mam mase badan do wykonania,ale co tam zdrowa mama to i zdrowe dziecko :-). Na razie nikomu jeszcze nie mowimy o ciazy... Zycze Wam kochane,abyscie jak najszybciej mogly przezywac to co ja... Zycze Wam z calego serca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea, tak się cieszę. Wiem, co się czuje, kiedy się widzi po raz pierwszy serduszko dziecka. Ja ryczałam przez dziesięć minut, jak je zobaczyłam. Kamilko, dogadzamy sobie, a co? Trzeba korzystać z życia. Nie wiem tylko, jak jutro mój żołądek się obudzi, to co on zrobi? A co u Ciebie Kamilko? Kotlecik wczoraj się uchował, to pewnie dziś znowu leży i kusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczynki :) I dobranoc. Leżę w łożeczku i wygrzewam kręgosłup. Mathea gratuluję i cieszę się że wszystko w porządku. Berta i Kamilka- 2 łakomczuchy :P Lili odezwij się i daj znać co u lekarza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja też mówię dobranoc, bo oczy się kleją. papapapa do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×