Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

ja rzuciłam palenie od nowego roku, a o dziecko staraliśmy się od maja. Udało się w październiku. Teraz to już odległy czas... :) warto schudnąć ze dwa kilo, to też pomaga zajść w ciążę. Żeby tłuszcz w niczym nie przeszkadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli staraliśmy się 6 cykli, w tym szóstym udało się. Ale jak jeszcze nie wiedzieliśmy, że się udało, to zaczynały nam chodzić różne myśli po głowie... postanowiliśmy, że jak teraz nie wyjdzie, to pójdziemy do lekarza. Zapytamy co i jak. Ale udało się :) Mój lekarz na staranka zalecił łykać kwas foliowy i robić swoje. To dokładnie jego słowa :D Dodam jeszcze, że tyle miesięcy nie udawało nam się, a to zawsze było w domu. Wystarczył wyjazd na jedną noc i właśnie wtedy poczęliśmy córcię!!! Wiemy dokładnie, że to było właśnie wtedy, bo wtedy zaczynały mi się dni płodne, a potem już splot wydarzeń był taki, że nie mogliśmy przez następne dni "próbować". Czyli: jeden stosunek w czasie owulacji i mamy córcię! :D do tej pory jest to dla mnie niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maly_diabelek
Witam z rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maly_diabelek
W tym miesiącu też było nasze 6 podejście. Do @ jescze 5 dni !! Najchętniej już bym testowała, ale boję się kolejnego rozczarowania i postanowiłam nie testować wcześniej niż w dniu @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumka27
dzien dobry !!! ja tez nie szukam powodow czemu nie moge zajsc bo to dopiero pierwszy cykl w ktorym bede sie starac a jezeli chodzi o palenie fajeczek to wiem ze je rzuce bo mialam tak tez przed pierwsza ciaza rzucialm bylo ciezko ale nie palilam w ciazy teraz tylko zaluje ze wrucilam do palenia po ciazy bo bym nie musiala teraz z nowu tego przechodzic > Mathea moj maz tez pali a mnie goni zebym nie palila hihi :) ale i tzk rzuce bo nie bede truc maluszka jak juz bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumka27
ja mam dopiero 8 dzien cyklu takze narazie dzialamy taka sytuacje na wyczekiwanie bede miec na poczatku marca :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka 23
Witam dziewczyny! trzymam kciuki:) i z chęcią do was dołączam???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumka27
witam studentka 23 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellisami
Ja tez się dołączę jeśli można :) Zrobiłam test, ale coś czuje, że nic z tego - narazie boje się iść do łazienki sprawdzić wynik. Będziemy starać się razem - zawsze raźniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumka27
zaraz ide na zebranie do szkoly do corki ale bede tu dzis jeszcze napewno :) ale zima nie chce mi sie z domu wychodzic :) do pozniej papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka 23
Mam nie całe 23 lata, od roku jestem mężatką i bardzo chcemy juz mieć dziecko. Dokładnie rok temu moja [pierwsza ciąża obumarła w 10 tyg. Ale nie tracę wiary, że tym razem wszystko bedzie przebiegać pomyślnie poniewaz od kilku miesięcy leczę niedoczynność tarczycy! póki co mam 37 dc i brak okresu, z tym że owulację miałam 25 d.c. ---zrobiłam test i wyszedł negatywnie...juz sie nie łudzę że tym razem to już bo boli mnie brzuch jak przed okresem i piersi. Bedziemy próbować od przyszłego cyklu:) Pozdrawiam dziewczyny:) super że powstaje świeży topic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumka27
im wiecej nas tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, fajnie, że jest nowy topik.. Hmmm. to ja tez się dołączam.. za 6 dni skonczę 27 lat, w małżenstwie jestem od prawie 3 lat, a od stycznia staramy się o Dzidziusia:). Razem będzie nam raźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maly_diabelek
Witam nowe \"twarze\" ;) Chyba pora zaczernić nicka żeby się nikt nie podszył przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !! Ja już piszę na innym topiku, ale jestem tam \"nowa\" i czasem trudno się przyzwyczaić do tego, że starsze bywalczynie znają się tak dobrze. Chociaż nie mówię ,ze jest mi tam źle :D Ale nic nie szkodzi popisać i z wami :) My też staramy się już 5 cykl. W sumie to juz skończyliśmy , bo za jakieś 5-6 dni ma być@ :o .. .ale jak na razie brak symptomów zapowiadających jej nadejście :D I niech tak zostanie !! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś z Was brała tabletki przed chęcią zajścia? ja tak, niby lekarz mnie zapewniał, że po odstawieniu ich szybciej zajdę, niz gdybym nigdy ich nie brała. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gulka ja brałam jakiś rok ,cztery lata temu i jakies pół roku w tym roku i ... czytaj powyżej :o ... Tylko ,ze ja mam podwyższony poziom prolaktyny i to zapewne przez to nie mogę zajść. Róznie bywa z tymi tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielka co brałaś? ja kilka lat temu Stediril, a ostatnie 2-3 lata Yasmin. Po tym pierwszym niestety przytyłam, a po drugim wszystko było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jeżeli mogę to chętnie do Was dołączę. Teraz będzie mój 9 miesiąc starać. Na razie nic :( Miesiąc temu już strasznie spanikowałam i poszłam do lekarza. Na razie wszystkie badania okej. Wczoraj miałam hsg, wyniki dzisiaj. Troszkę się stresuję. Ale w tym miesiącu podobnież większa szansa na poczęcie :) Zobaczymy. Niestety nie rzuciłam palenia :( W tamtym miesiącu ograniczyłam dość mocno ale przed tym hsg znowu zaczęłam palić więcej :( Starsznie się denerwowałam przed tym badaniem. Ale od jutra znowu ograniczę i postaram się rzucić. Wszystkim życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Madusiak. Ja tez niestety palę !! :o Chociaż staram sie ograniczać jak mogę :) A kiedy powinnaś mieć @ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie stresujące jest to staranie się o dzidzię. Teraz dostałam jeszcze propozycję nowej pracy, a jak zmienię trzeba się będzie chociaż chwilę wstrzymać :( A nieawno skończyłam 30 :( Co prawda mój lekarz, jak dowiedział się, że przychodzę dopiero po 8 cyklach starań do niego, bo mi 30 stuknęła to się zdziwił i powiedział, że to cudny wiek przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czyli starania przed Wami jeszcze . My już po :) Czekam na @ a raczej na jej brak !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam, że za 5, 6 dni masz nie dostać @. Może to będzie ten miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką cichutką nadzieję :) Ale nie napalam się bardzo bo boję się ponownego rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×