Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniczka84

SALA WESELNA NA ŚLĄSKU Mikołów, Tychy, Gliwice, Ruda Śląska i okolice

Polecane posty

Gość wojowniczka maka
nie muszę iść do łabędzia,wystarczy mi to co zobaczyłam na filmie,sami sobie zrbili anty reklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 24
A ja tak mysle że może im o to chodziło żeby pokazać sie z takiej strony żeby się o Nich mówiło i tym zainteresować innych. Jedni o łabędziu mówią a inni to sprawdzają na miejscu i tak zdobywa się klientów, przyjdą zobaczą i jak sie spodoba zostaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjustii
Byłam w Tawernie na weselu jako gość, BEZNADZIEJA!!! Jedzenia bardzo bardzo mało, jak poprosiłam o dokładkę porcji frytek na stół to Pani kelnerka poleciła żebym przeszła się po stolikach, bo frytki się już skończyły na kuchni i nie będą dostawiać. Ogólnie jedzenia była bardzo bardzo baaaardzo mało. Beznadziejna sala, beznadziejne jedzenie, porażka. Jedyny plus to piękny duży ogród. Układ sali też pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMD5
W TAWERNIE nie mozna dobrać sobie dodatków jakie się chce zazwyczaj napierają na bordo, dla mnie staroświeckie. Sala niby dla 100 osób moim zdaniem na 70 to i tak jest ścisk dlatego ,że jest bardzo wąska , parkiet malutki , zrezygnowałam będę szukać czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjustii
Parkiet w Tawernie w tej górnej sali jest bardzo malutki i przede wszystkim jest tam nisko jak w garażu ;) No ale co kto lubi. Mnie się nie podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuk-sale
Witam, są osoby którym się podoba sala w Tawernie mi nie. Ja wybrałam swoją w Pławniowicach w Elefancie. Bardzo mi sie podobała sala w Sierotach ale mój termin był już zajęty, słyszałam bardzo dużo dobrych opini o tej sali. Jest duża jasna piekne duze zyrandole. Koleżanka była tam na weselu i mówiła że jest go dużo ciągle donoszą świeże. Obsługa też OK. Polecam może ktoś się załapie na jakiś termin bo są zajęte na dwa lata do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidel777
Skoro już wybrałeś sale to poco ciągle pieprzysz o tych Sierotach , no chyba że robisz to celowo, tylko głupiec uwierzy w to, że nie robisz tego specjalnie, spadaj z tego forum ty intrygancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojowniczka maka
salę w Sierotach to niestety trzeba rezerwować 3 lata wcześniej,więc ta sala nie potrzebuje reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuk-sale
Fidel777 czytaj tekst ze zrozumieniem ja nic nie pisze ciągle o Sierotach , napisałam raz bo ta sala mi się podoba a jak wiesz to na tym forum dzielimy się opiniami o rożnych salach. Jak ci to przeszkadza to nie czytaj i nie rób intryg .Po za tym ja jestem kobitą więc nie wylatuj do mnie z tekstem jak do faceta czytaj tekst ze zrozumieniem powtórze to stwierdzenie to może zapamietasz. Mi nikt nie płaci za to żeby robić komuś reklamę. Ja ciebie nie obrażam i nie mam zamiaru spadać tak jak mi sugerujesz.Nie podoba się to nie czytaj jeszcze nie masz własnościi na to forum żeby komuś roskazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczna24
Szuk-sale to mi się podoba, takich co nic nie mają do powiedzenia na temat sal weselnych należy pouczać to może w końcu zrozumieją jakie to forum. Swoje prywatne zagrywki niech stosują na swoim podwórku. Ja tez jeszcze się nie zdecydowałam na sale i każda uwaga na temat jest dla mnie ważna. Już wiem na którą się wogule nie zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooooool
A ja Wam powiem ,że to forum prowadzą tylko i wyłącznie ludzie którzy podszywają się pod zakochanych którzy niby szukają sali na wesele, to sama PATOLA która nie ma co robić i siedzi już od 5 rano wypisuje brednie, a może szef sypnie premią za te wpisy. To są jedni i ci sami ludzie tylko zmieniają pseudonimy. Nic tylko wyrzygać się na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka nr1
Coś mi się zdaje że ty zaliczasz się do nich. Sama chyba jestes patologiczna wypisując takie brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukratywna
do looooooooooooool,to po jaki huj to czytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka nr1
Czyta bo widocznie ma w tym inters. Może szef coś jej za to da. Ktoś nadepnoł jej na odcisk i tak ją poniosło, nie może nikogo w swoim życiu ustawić to chce tu to zrobić. Niech rzyga kto jej broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARZENA:) ....
Witam .... mam do ODSTĄPIENIA SALE NA WESELE 2 sierpnia 2014 r. w Radlinie w ARKADII.... Zaliczki było dane 500 zł.... także tylko na zaliczce nam zależy....więcej informacji na priV meil : marzenas23@onet.pl SALA.... http://www.arkadiaradlin.pl/?galeria,10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azurro latem
Witam , właśnie jestem na weselu u koleżanki które miało się odbyć w restauracji. Żagiel w Niewieszu ale ze względu na złe opinie tego lokalu odbywa się w tawernie w Kleszczowie. Bardzo mi się tu podoba polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli co, bawilas sie w garazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszewski00
azurro latem: jestes na weselu i siedzisz na komputerze? to fajne to wesele ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
a ty nie rozumiesz że są takie ludzie co z laptopem na wesele idą,jedni idą z koleżanką inni z kolegą a są tacy co idą z laptopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hetero bi
ciekaw jestem kto na wesela przychodzi z wlasnym komputerem.Zeby cos takiego zrobic trzeba byc albo stuknietym maniakiem komputerowym ,albo pedalem.pozdrawiam ^ maniaka^.Twoj hetero bi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali baba
Przepraszam bo nie rozumiem , a co ma maniak komputerowy do "pedała"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu nie ma chyba wcale mózgu, że nie wie że technika poszła tak do przodu że nie potrzeba laptopa żeby połączyć się z Internetem . No chyba że go nie stać na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
bo maniak komputerowy i pedał to jedno i to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do "worek kartofli" zauważyłam że ten Nick który posiadasz pasuje do ciebie w 100% więc jak możesz nie pisz więcej bo to forum dotyczy sal weselnych. A ty siedź lepiej w piwnicy tam twoje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulawy
Witam.Mialem isc z kolezanka na wesele ale dowiedzialem sie ,że ma złą opinie więc poszedłem z kolegą gdzie bawilismy sie Pod Arkadami wierzcie mi bylo wspaniale.Polecam wszystkim ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pennyyy
ja w sobotę byłam na weselu w restauracji Biały Dom w Paniówkach. wcześniej słyszałam różne opinie, ale wesele na którym byłam na najwyższym poziomie. dużo jedzenia - wszystko pyszne, podane na czas (wielu kelnerów jednocześnie), elegancki wystrój (bez zbędnych badziewiastych balonów) itp. sama miałam wesele 5 lat temu w BD w Czerwionce, ogólnie byłam zadowolona i wszystko też było dobrze, choć właściciel potraktował nas trochę chamsko. teraz chyba musiało się dużo zmienić, bo państwo młodzi nie narzekali - ja się nie dziwię, bo wszytko wyszło z mojego punktu widzenia super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pennyyy
dodam, że tam w paniówkach jest kilka sal (chyba 3), ale sale są oddzielone, mają osobne wyjścia, toalety i są bardzo dobrze wygłuszone, goście praktycznie się nie spotykają, muzykę z drugiej stali jedynie słychać było na spacerze dookoła restauracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pennyyy
najlepsze jedzenie weselne jakiego próbowałam - Hotel Silvia (chyba sośnicowice) ale sala była mała, choć też elegancka. była tam też druga sala z okrągłymi stolikami, ale mnie to akurat się nie spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nzraim
Witam serdecznie, odstąpię termin wesela 14.06.2014 w Białym Domu w Czerwionce-Leszczynach. Sala jest piękna, a moje wesele niestety zostało odwołane i chciałabym odzyskać chociaż zaliczkę Zaliczka wynosi 1000 zł i oczywiście będzie ona odjęta od całej ceny wesela. Kontakt: nzraim@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×