Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniczka84

SALA WESELNA NA ŚLĄSKU Mikołów, Tychy, Gliwice, Ruda Śląska i okolice

Polecane posty

Gość mandama
czytalam i dech mi saparlo ze w takich czsach nie dba sie o klienta nic tylko plakac bo smiac sie nie ma z czego chyba ze z wlasnej glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutelinka24
Szok co tam piszą o tym hotelu.Fajnie jest czytać miłe opinie ale trzeba mieć honor żeby te złe przyjąć z podniesioną głową i starać się nie dopuszczać do takich sytuacji bo gość zawsze ma racje.A pan tapeta jest dość dobrze poinformowany tak jakby sam brał udział na tym przyjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jodła00
Ludzie. święta idą a wy się zachowujecie jak hieny które jak czuja krew to rozum tracą , chyba żyjemy w katolickim kraju. Interesuje mnie Energetyk na Dzierżnie, słyszałem że zmienił właściciela, może ktoś tam był ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@ewka
Ktoś wie gdzie w okolicach Gliwic mozna znaleść jakieś fajne miejsce na zdjęcia plenerowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandaryna329
Nie zwracajcie uwagi na wpisy w internecie. Ludzie naprawdę są żądni krwi.Polacy nienawidzą jeden drugiego.Aby tylko komuś dokopać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biały domek
Witajcie Dziewczyny! Już praktycznie zdecydowałam się zamówić salę w Białym Domku w Czerwionce na przyszły rok, ale w tym wątku przeczytałam sporo złych opinii na temat jedzenia i obsługi, tyle że to było 4 lata temu... Więc moje pytanie czy ma ktoś jakieś nowsze wiadomości w tym temacie,był ktoś może niedawno lub organizował i może wypowiedzieć się w tym temacie? Bardzo proszę o pomoc, nie chcę wyrzuć pieniędzy w błoto a co najważniejsze chcę aby goście byli zadowoleni. Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElisaiMisio
Polecam imprezy w Sierotach koło Pyskowic Byliśmy wczoraj na weselu, super jedzenie dużo aż stoły się uginały, kolacja płonąca serwowana przez obsługę lokalu, wszystko z gracją i perfekcją. Pytałam młodą to nie jest drogo. Zabawa była cudna Jeszcze raz polecam Pod Arkadami to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na weselu w Białym Domku tylko, że w miejscowości Paniówki-Chudów. Sala jest bardzo ładna, ale jedzenie to jedna wielka porażka. Kelnerzy chyba się nie dogadali między sobą, bo po jednej stronie stoła to stół się uginał pod jedzeniem a po drugiej stronie to jedzenia praktycznie w ogóle nie było. Jeszcze taka moja mała rada - czytajcie dokładnie umowę jak będziecie chcieli podpisywać z Białym Domkiem, bo mają małe haczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipipipipipi
a to co goście nie mogli podsunąć dalej tych pełnych talerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę miała wesele w Zielonym Ogrodzie w Zabrzu, wszystko nam tam odpowiada ;) a co do Białego Domu to słyszałam same złe opinie.... kierownik nie zrobił na nas dobrego wrażenia, poza wystrojem nic nam się tam nie spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppychaczka
w zielonym ogrodzie wszystkie pokoje są za darmo do dyspozycji gości weselnych i cały lokal tez ,nikt obcy się nie kręci jak to jest w białym domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipipipipi goście nie są od tego. Od tego są kelnerzy, którzy nie byli wykwalifikowanii mieli wszystko w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biały domek
Wiola8989 ale jedzenie pod względem smaku czy tylko chodzi Ci o obsługę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawalony
jak im hujowo płacą to i hijowo obsługują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judi2312
Witam, czy ktoś miał, lub był na weselu Pod Arkadami w Sierotach? Proszę o cenne uwagi, pozdrawiam ciepło wszystkich tych, którzy ten piękny dzień mają przed sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały Domek - jedzenie pod względem smaku było takie sobie - ani to złe nie było, ani wybitnie dobre. A najbardziej chodzi mi o obsługę - no masakra. Być może już coś się poprawiło od mojej wizyty w tej restauracji, ale wtedy jak byłam to do końca zadowolona nie byłam i to nie tylko ja, ale reszta gości również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna012
Kilka ciechawych sal na Śląsku można znaleźć także na www.salenawesela.pl . Polecam zwłaszcza w hotelu ze SPA, bo masz od razu zorganizowaną dodatkową rozrywkę dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tora-Naga
Do judi2312 ja byłąm na weselu Pod Arkadami jak również na sylwestra sala jest piękna i jest też hotel, ja z moim chłopakiem nie spałam ale koleżanka spała i sobie chwaliła. Co chodzi o sale i jedzenie to nie mam zastrzeżeń byłam dwa razy i jestem zadowolona. Bardzo ładnie podają kolacje płonącą i jest dużo jedzenia, obsługa super nie musisz ich szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppychaczka
pod Arkadami w sierotach jest spoko,noclegi gratis,cały lokal zamkniety jak jest wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele w 2012 r.
Biały Domek w Paniowach jedzenie - tragedia drób w 10 odsłonach,wszystko smakowało jak odgrzewane kotlety i pewnie takie były, jedyne dobre danie - prosiak bo był naprawdę świeży , mam też wątpliwości co do uczciwości ale nie będę rozwijać tego tematu :P wesele uratował nam świetny zespół i bezkonkurencyjny barman ale to żadna zasługa lokalu Nikomu nie polecam robienia tam wesela, podstawa, to szukajcie miejsc, gdzie jest JEDNA sala weselna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppychaczka
tam gdzie jest kilka imprez to żadna nie jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judi2312
Dziękuje za wszelkie opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judi2312
Akurat z noclegami to nie tak do końca w Sierotach bo za pokoj właścicielka podała cenę 60zł. no ale to tez nie majątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi podała
ze pod arkadami cena za nocleg 100zł (za pokoj 2os), do tego dopłata za dostawkę-max 2 osoby do pokoju. wesele mam w czerwcu, trochę się stresuję bo salę braliśmy w ciemno, a opinii niewiele. mam pytanie jeszcze czy te filary pośrodku parkietu nie przeszkadzają za bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona voldemorta
Moje drogie, ja wyszłam z założenia, że warto zaryzykować nowo powstały lokal, że właściciele będą chcieli się pokazać. Zarezerwowałam swoje weselicho w Tychach (urbanowice) restauracja "AB", a zdecydowały 3 rzeczy *piękna sala (jedna z łądniejszych z kilkunastu jakie ogladałam w KAtowicach-tychach), *szeroka i elastyczna oferta, no i oczywiście *konkurencyjne ceny (jak to przy starcie takich lokali bywa) Generalnie wygląda mocno zachęcająco - polecam Wam jesli ten region śląska odpowiada Pozdrawiam Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresagrof
Byłam na weselu w hotelu Laguna w Niewiesze, wszytko pięknie podane, bardzo smaczne, nie wiem jak kształtują się ceny bo nie pytaliśmy Młodych. Dawno nie widziałam też tak dobrej obsługi. Zawsze ktoś delikatnie obserwujacy gości czy może coś podać, może powodem była chyba osoba je afera obecna od początku do końca. Jeszcze delikatne dekoracje nawiązujące do zimowej aury na zewnątrz. Potencjalnie w przyszłości to będzie mój nr jeden. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppychaczka
noclegi pod arkadami są gratis od października do kwietnia ale pod warunkiem ze wesele na 100 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITA8719
Witam o czy ktoś z was był ostatnio w Zajeździe pod kasztanami w Wyrach. Zmieniło się coś od 2008 roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipipipipipi
zmieniło się ale na gorsze,za to w zajeździe w woszczycach zmieniłó sie na lepsze,ja tam pracuję więc wiem co mówię,tylko że ludzie nie wierdzą i nie przychodzą a nas zwolnią z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dremabrzeg
Przeglądając ostatnio wiele propozycji wesel, dochodzę do wniosku, że napewno nie interesuje mnie wesele, gdzie w jednym miejscu jest kilka sal. Chyba straszna pomyłka organizatorów, to tak jak by podczas jednej Mszy było kilka Ślubów, tylko, że zabawa trwa do białego rana, to jeszcze gorsze. To zawsze powoduje problemy nawet w kwestii obsługi, wydawania potraw oraz mieszania się gości, biegających dzieciaków, nawet jak my jesteśmy pewni za naszych gości. Czy możecie polecić jakąś salę w okolicach Gliwic i Zabrza na 100 - 120 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×