Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniczka84

SALA WESELNA NA ŚLĄSKU Mikołów, Tychy, Gliwice, Ruda Śląska i okolice

Polecane posty

Gość dobrze poinformowany
Czytalem w necie ze podobno w Sphinxie do sosow kucharze dołączali swoje ''wydzieliny'' z narzadow płciowych, bylo o tym glosno. A w sierotach 'pod arkadami' pracuje w kuchnii zespół gejów, ktorzy duchem i ciałem dziela sie w poswięceniu i pocie czoła swoimi owocami ciezkiej pracy. he he he nic dziwnego ze te potrawy tak smakuja, skoro sa recznie doprawiane. Zycze wszystkim smacznego oraz wspanialej zabawy, bo kucharze z sierot maja swietny ubaw z tych, ktorzy organizuja tam imprezy i degustują sie jedzeniem. A tym bardzo wymagającym klientom ''doprawiaja'' jeszcze staranniej posiłki he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
we wszystkich Białych Domkach kucharze doprawiają ręcznie jedzenie,też jestem kucharzem to wiem ,bo sam tak robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 11
Kur** az mnie obrzydzenie bierze na sama mysl, ze robilem tam wesele.... ''dobrze poinformowany'' mogles tego nie mowic. FUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaszym
Sorki ze sie tak wcinam ale mam do sprzedania suknie slubna. jesli ktos jest zainteresowany to serdecznie zapraszam do obejrzenia na stronie allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=3308032333 dzieki za uwage i przepraszam za post:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż mnie obrzydzenie bierze jak czytam, co Was mogło spotkać. Na szczęście ja wiem, że w restauracji Rycerskiej w Czeladzi takie rzeczy są niedopuszczalne. Bo szefostwo bardzo staranie kontroluje swoich pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się wydaje że takie rzeczy nigdy i nigdzie nie miały miejsca, czytając poprzednie wypowiedzi wygląda to bardziej na kogoś zawistnego i zazdrosnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziwi mnie ze wtym lokalu pod arkadami terminy sa zajęte na 2 3 lata do przodu skoro maja :tak smaczna kuchnie : ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczcie lepiej co się dzieje w Casamento,tam to termin trzeba rezerwować 5 lat wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę Was bardzo nie piszcie na innych takich strasznych paszkwili.Co Was do tego skłania.Czy was to tak podnieca żeby drugiego zniszczyć.Jak bronią wojujesz od broni zginiesz. To jest pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co teraz się dzieje to strach nawet myśleć. Czy Ty człowieku jesteś tak podły czy tak głupi że piszesz takie słowa o innych.Ja pracuję tyle lat w gastronomii i jeszcze nigdy o czymś takim nie słyszałam.Człowieku żal mi ciebie Jesteś okrutny i zły.Ale Ciebie też takie coś niedobrego spotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie denerwuj sie gosciu,przeciez nikt nie wierzy w takie brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się tak wydaje że ci co organizują jakieś swoje przyjęcia , wiedzą gdzie mają iść i jakie dania wybierać. Tam gdzie nic się nie dzieje i ludzie tam nie zaglądają nie ma po co iść bo strach pomyśleć co oni tam serwują. Polecam wszystkie te lokale w których coś się dzieje i ciężko o termin , bo tylko te dają gwarancje dobrej obsługi i dobrego jedzenia. A te brednie co ktoś wypisuje o lokalach których nie zna to poznał chyba ze swojego podwórka. Nie ma co się tym przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstapie piękna sale weselna na dużą liczbę gości dnia 16.05.2014. PINOCY LĘDZINY. Zaliczka 1000 zl. moj email kamilka088@gmail.com. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uderz w stol a nozyce sie odezwa .z jakiej broni walczysz z takiej giniesz smiesza mnie terminy 3 5 letnie jest sporo lokali gdzie mozna zorganizowac wesela nie czkajac w kolejce az sie zwiazek rozleci wiejski folklor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkamiki2
Hejka, mam pytanie. Czy ten menadzero-kucharz ktory nie chciał otworzyc Magdzie Gessler w hotelu Labedz, to ten sam fachowiec który pracuje w domu weselnym pod Arkadami w Sierotach? No jeden lokal juz wykonczył...niech ktoś podrzuci coś na ten temat proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale te dobre lokale faktycznie mają zajęte terminy dość daleko. Dzwoniłam po tych co są na topie i wiem że ciężko o dobry termin w okresie letnim. Czerwiec i sierpień najbardziej są oblegane. Lokale które mają złą sławę świecą pustkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie o Mirabelle w Tychach? Warto tam zajechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem tam swoje wesele.Polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Amaro w Orzeszu. Bardzo mi się tam podobało więc polecam jak ktoś szuka takiego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amaro ma bardzo brzydkie obejście,nie ma gdzie wyjść na papieroska i kelnerki są antypatyczne,trzeba pilnować kuchni bo wszystko wyjdzie nie tymi drzwiami co powinno,a tak w ogóle to mają bardzo dobre jedzenie,to ich jedyny plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na przyjęciu w Lubomi w Domu przyjęć Klimek polecam szczerze bo jedzenie wyśmienite. Sala też piękna a przyjęcie było udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnnnSt
Jeśli chodzi o Amaro w Orzeszu: wielokrotnie byłam tam na imprezie (komunie, rocznice ślubu, urodziny) zarówno jako organizator jak i gość. Za każdym razem byłam bardzo zadowolona z obsługi i jedzenie. Jedynym minusem tego lokalu jest faktycznie obejście. Proszę o informacje jakie opinie są o Irysie w Tychach. Chodzi mi o opinie aktualne, nie z 2009 roku. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnnnSt
Jeśli chodzi o Amaro w Orzeszu: wielokrotnie byłam tam na imprezie (komunie, rocznice ślubu, urodziny) zarówno jako organizator jak i gość. Za każdym razem byłam bardzo zadowolona z obsługi i jedzenie. Jedynym minusem tego lokalu jest faktycznie obejście. Proszę o informacje jakie opinie są o Irysie w Tychach. Chodzi mi o opinie aktualne, nie z 2009 roku. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natrafiłam na bardzo fajną sale weselną nad jeziorem Dzierżno , Posejdon. Bardzo mi się podoba wystrój i obejście, śliczny widok na jezioro. Nie wiem nic na temat jedzenia, czy ktoś może już coś tam organizował i może powiedzieć jak wygląda obsługa i samo jedzenie, czy jest smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik 1
Posejdon to hotel robotniczy kto tam robi wesele nawet robole nazekaja na jedzenie ale jeśli Ci się podoba widok na jezioro to baw się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej polecam IRYS w Tychach jedzenia dużo i smaczne i atrakcyjne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy tam byłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hansol
A byliście może w hotelu tychy? widziałem duza reklamę z boku, ze organizują wesela i przyjęcia okolicznosciowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie byłem ale fajne zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×