Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniczka84

SALA WESELNA NA ŚLĄSKU Mikołów, Tychy, Gliwice, Ruda Śląska i okolice

Polecane posty

Gość wesele w sjeście
Bardzo polecam tą restauracje:) mój brat miał tam wesele w tym miesiącu i jesteśmy bardzo zadowoleni:) duuuuuuuuuuuuuużo pysznego jedzonka i miła obsługa. wszystko co zostało dostaliśmy do domku ( nawet kluski :P ) wystrój nam się bardzo podobał. nie ma się od czego przyczepić:) wiec polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejoski
Witam, czy ma ktoś z Was może jakieś informacje co do organizacji wesela w Park Hotelu Diament w Katowicach lub Arsenal Palace w Chorzowie ?? Może są jakieś opinie z tego roku z Białego Domku w Paniówkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam wczoraj na wseleu
na sali finezja w wojkowicach kościelnych, było rewelacyjnie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawowicz
Nie polecam Hotelu Zagiel nad zalewem pławniowickim dostaliśmy śmierdzący ser i strach pomyśleć co jeszcze było nie tak.A lokal ma ponoć trz gwiazdki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość projekt ślub
Zapraszamy na naszą stronę, gdzie oferujemy Wam profesjonalną oprawę fotograficzną i filmową Waszego Ślubu i Wesela. Oferta ustalana jest indywidualnie w zależności od Waszych wymagań a ceny są naprawdę konkurencyjne. Wejdź. Zobacz www.projektslub.com Kontakt do nas jest na stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaS
Witam, jakie opinie o Restauracji Verona w Paniówkach?? Czy ktoś tam organizował wesele?? jakie wrażenia?? Proszę o info. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie nie rozumię ciagłych pytań lub stwierdzeń odnośnie ilości jedzenia. mam na myśli hasła typu, nie polecam tej sali, byłam tam na weselu i wyszłam głodna, jedzenia było mało, między obiadem,a kolacja nic nam nie podali itd. Kochani, menu ustala młoda para. Więc jeżeli jedzenia było za mało to nie jest to wina restauracji, a raczej oszczędności młodych..... pozdrawiam, Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkoosia
Ja o Veronie slyszalam bardzo dobre opinie. Dla nas tylko ta sala za mala, bo wesele organizuja(jesli dobrze pamietam) do 70 osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz sali weselnej w śląskim w okolicy sosnowca katowic czy gliwic wejdź na www.GdzieWesele.pl tam znajdziesz idealne miejsca na wesele wraz z opiniami zdjęciami, opisem i lokalizacjom. sale weselne z katowic znajdziecie na www.GdzieWesele.pl/Katowice domy weselne z sosnowca znajdują się na www.GdzieWesele.pl/Sosnowiec natomiast sale weselne z Gliwic najduja się na www.GdzieWesele.pl/Gliwice Znajdź idealne miejsce na wesele Dzięki www.GdzieWesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Projekt Ślub
Zapraszamy na naszą stronę, gdzie oferujemy Wam profesjonalną oprawę fotograficzną i filmową Waszego Ślubu i Wesela. Oferta ustalana jest indywidualnie w zależności od Waszych wymagań a ceny są naprawdę konkurencyjne. Wejdź. Zobacz www.projektslub.com Kontakt do nas jest na stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M&R
Szukam sali takiej na 90 osób na kwiecień 2011r gdyby ktoś wiedział o wolnym gdzieś terminie prosze o pomoc,najlepiej okolice Gliwic.Znajoma poleciła mi Hotel Żagiel w Niewieszy.Byłam tam fajna okolica daleko od głównej drogi wiec cisza.Ale pani powiedziała mi że nie mają kucharza więc zrezygnowałam bo jedzenie jest ważne aby było dobre.Będe szukać dalej wiec prosze o jakieś sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie ma kucharza
to kto tam gotuje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetahanert
Witam, odstąpię salę weselną w Restauracji Riding Club w Radzionkowie, nie daleko Piekar Śląskich Termin: 30.07.2011 Cena: 1000zł (tyle wpłaciliśmy zaliczki za salę). Sala jest nowa, oddana do użytku około 2 lata temu -bardzo elegancka, przestronna sala do tańca -gustowna, elegancka dekoracja, którą sami możecie wybrać -Sympatyczni właściciele oraz obsługa Cena za osobę to 200 zł. W cenie: -obiad -trzy ciepłe kolacje -deser, kawa, herbata, -owoce i cukierki czekoladowe -soki owocowe, woda mineralna niegazowana z cytryna (bez ograniczeń) -toast na poczatku (szampan) -zimna płyta (sałatki, wędlinki, ryby itp) Dodatkowo gratis jest apartament dla nowożeńców oraz bezpłatny wynajem hotelu na czas przyjęcia weselnego (1 doba), gdy miniamalna liczba gości weselnych będzie wynosić 90 osób. Dodatkowo, jeżeli ktoś będzie zainteresowany do odstąpienia na ten dzień mam zespół "New mix" z Nakła Śląskiego. Jeśli ktoś zna, to wie, że jest to jeden z najlepszych zespołów. Cena 3 400 plus zaliczka 500 zł którą daliśmy. Zespół składa się z 4 osób (wokalistka, wokalista + gitara, klawiszowiec i saksofonista). Skład można zmienić, aż do 9 osób, wtedy także zmieni się cena. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 793-196-595 Bądź e-mail aneta_ hanert@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clean-Master Wita! Masz już dość swojego brudnego dywanu, plam po kawie, herbacie, sokach? Denerwuje Cię nieprzyjemny zapach? Twój dywan szybko się brudzi przez codzienne użytkowanie, zabawy dzieci, zwierząt? Chcesz go odświeżyć, pozbyć się niechcianych plam i nieznośnego zapachu? Nie zwlekaj, zadzwoń już teraz !! info w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M&R
"jak nie ma kucharza" witam ponownie chyba nie ma skoro mi tak powiedziano nie pytałam o szczegóły ja nadal szukam sali jak ktoś coś wie to będzie mi miło coś usłyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polagość
Witam! Gorąco polecam Mirabelle w Tychach. Byłam tam na weselu jako gość. Jestem zachwycona. Wprawdzie takie wyszukane potrawy i szlachetne trunki to zasługa Państwa Młodych (bo za to zapłacili) ale lokal do takich imprez wprost IDEAŁ. Pyszne,pięknie podane potrawy, profesjonalna obsługa i przepiękna sala -to jest TO Polecam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaGość
Witam! Też byłam na weselu w Mirabelle. To luksusowy lokal. Było super.Żarełko ,obsługa -prima. Stara prawda -jak zapłacisz tak masz. No i cóż-jedni robią w remizji drudzy w Mirabelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widzi-misie
Byłam kilka dni temu na pizzy w Hotelu-Żagiel w Niewieszy masakra bardzo długo czekałam i myślałam że warto,ale myliłam się,coś strasznego jak można coś takiego podawać.Nie było czasu zrobić? Ale za to okolica przepiękna spacer ogólnie się udał piękna plaża tej jesieni i warto było choćby dlatego tu przyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczk84
MAjagość i Polagość to chyba ta sama reklama Mirabel. ja słyszałam opinie Panny Młodej, która miała tam wesele i mowiła mi, że jedzenie i obsługa były średnie i do tego w ogóle nie słuchano jej uwag. Dziewcznya mówiłam mi, że się przez to na swoim weselu poryczała. I to była taka lużna rozmowa, więc nie miałą powodu, zeby kłamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witawvt
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gliwiczanin
Widzi-misie nie wiem dlaczego tak mówisz ale byłem często latem w Hotelu -Żagiel na pizzy gdyż tam wypoczywałem nad zalewem.Pizza palce lizać i jedzenie też,nie myśle żeby tak szybko kuchnia się popsuła,chyba tak jak piszą wyżej nie ma kto tam już gotować. Może sprawdze to jeszcze osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nigdy nie słyszałam żeby płakać na swoim weselu. Tak pięknego dnia nikt i nic nie jest w stanie zepsuć.A może płakała z innego ale bardzo poważnego powodu??.No i na coś trzeba zwalić!!!!! Byłam na tylu weselach ,lepszych , gorszych ale żadna Panna Młoda nie płakała z powodu kotleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka90
A ja mam zrobioną rezerwacje na sierpień w Żaglu w Niewieszy,i co mam teraz zrobić skoro tam nie ma kto gotować??????? Załamana tym jestem,a znajomi tak chwalili wesele które mili tego lata. Może znajde gdzie indziej sale. Pomocy,mozę ktos wie gdzie jest jeszcze wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czy któraś miała wesele lub była na weselu w Lagunie w Pławniowicach lub w Tawernie w Gliwicach? będę wdzięczna za opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolkaeu
Witam,co chodzi o Hotel Laguna to moge powiedzieć tak nie polecam ,jedzenie nie ciekawe,nie zbyt miła obsługa,nie podoba mi się organizacja przy stołach okrągłych. Jest jeszcze jeden Hotel nad tym zalewem to Żagiel ale sala za mała i w tej chwili chyba nie ma kto tam gotować a jedzenie ważne. Co chodzi o Kleszczów i Tawerne,to robią po dwa wesela na raz i to mi sie nie podoba.Jest fajny dom weselny w Sierotach Pod arkadami. Sala duża super jedzenie.Miła obsługa ,ale terminy są dość zajęte chyba ze w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roma 555
Byłam na zabawie firmowej w Mirabelle w Tychach.Bardzo jestem zadowolona.Wszystko było dopięte na ostatni guzik.Fajna obsługa, jedzenie bardzo dobre,piękna klimatyzowana sala i bomba orkiestra -zabawa udana na sto procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uspasiaaa
byłam w finezji w wojkowicach kościelnych - 180 zł od osoby ale w cenie wliczona wódka i napoje , 2 poziomowa sama, hol i łazienki przepiękne :D byłam jeszcze w Alfie w mierzęcicach- ujdzie, ale pamiętam ją jako byłą dyskotekę ;) jedzenie za to bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloszka89
a czy macie jakieś opinie na temat Magnoli w Tychach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L&m
k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×