Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniczka84

SALA WESELNA NA ŚLĄSKU Mikołów, Tychy, Gliwice, Ruda Śląska i okolice

Polecane posty

Wesele na Śląsku to nic trudnego w organizacji jest tyle lokali weselnych że można znaleźć sale weselną szybciej niż się to może wydawać to samo jest z innymi elementami jak orkiestra itp. jeżeli chodzi o sale weselne to warto zajrzeć na stronę www.GdzieWesele.pl tam znajdziecie setkę lokai ze śląska. www.GdzieWesele.pl/Katowice www.GdzieWesele.pl/Sosnowiec www.GdzieWesele.pl/Gliwice www.GdzieWesele.pl/Czestochowa W każdym mieście znajdziesz sale weselną z wolnymi terminami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka 17 Laguna
Witam Bardzo cieplutko wszytkich tu goszczących. Ja mam zarezerwowany termin w Hotelu Laguna w Niewieszy na jeziorem Pławniowice. Zachwyciła mnie sala i całe otoczenie. Polecili znajomi, którzy bawili się w zeszłym roku tam na weselu. Sama szukałam dość długo i zjechałam chyba cały śląsk i okolice. Nie interesowała mnie sala, gdzie w jednym dniu jest kilka wesel, myślę, że to nie najlepszy moment w tym dniu dla samych zainteresowanych. Dlatego sala w Paniówkach odpadła w przedbiegach. Dodam, że nie interesowała mnie także sala, gdzie w innym miejscu, siedzisz a w innym bawisz, ponadto otoczenie, obsługa, pierwsza rozmowa, później osobisty kontakt z Panią Justyna - dyrektorką to ostatecznie mnie przekonało. P.Justyna to osoba na właściwym miejscu, wie czego oczekują od niej Młodzi - zieloni w tej dziedzinie poszukiwacze tego wyjątkowego miejsca. Polecam, a resztę napiszę już chyba w sierpniu, bo lipec mamy wesele i oczywiście ten szalony miesiąc dla Siebie. Pozdarwiam Wszystkich Lidka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycia - 85
Lidka wybrałąś bardzo dobre miejsce. Byłam w zeszłym roku we wrześniu w Lagunie w Niewieszy na weselu mojej kuzynki. Jedzonko doskonałe, ilości nie do przjedzenia, stoły mieliśmy okrągłe i to było dla wszytkich początkowo duże zaskoczenie, ale po weselu wszyscy zgodnie w całej rodzince stwierdziliśmy, że to był bardzo dobry pomysł. Obsługa zawsze wiedziała co ma robić i nie było takieko momentu, aby trzeba było jej poszukiwać. Z tego co wiem, to w Lagunie pracują ci sami ludzie już od 8 lat albo więcej, a napewno szef kuchni jest ten sam. Ja planuję wesele za jakieś dwa lata i napewno nie wyobrażam sobie gdzie indziej niż w Lagunie. Podoba mi się stwierdzenie Lidki, że nie chce w tym dniu bawić się z innymi Młodymi Parami. Lidziu życzę CI SAMEGO SŁONECZKA W TYM DNIU. Patrycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewodnik-ślubny
Witam wszystkich :) Zapraszam pary organizujące ślub oraz wesele do zapoznania się z moją stroną internetową http://przewodnik-slubny.blogspot.com/ Znajdziecie tu wiele ciekawych treści, pomysłów, które można wykorzystać na swój ślub i wesele a także przydatne linki. Mój e-mail: przewodnikslubny@gmail.com Serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek 1978
Witam! Znam fajną salę na wesele, byłem tam w 2010 hotel Laguna nad zalewem Pałwniowice, nie mylić z Hotelem Żagiel, który jest niedaleko Laguny, ale standartem bardzo daleko mu do Laguny. Obsługa w białych rękawiczkach, jak na wesele klimat bajka. Pozdrawienia Mirek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf_małopolska_śląsk
>>> Fotografia Ślubna pracuje na terenie małopolski i śląska > www.bednarczyk.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dekorado
Najwyższej jakości dekoracje ślubne - sala weselna, samochód weselny, kościół, dom panny i pana młodego zapraszamy do naszego studia. www.dekorado.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek321
Tam NAD JEZIOREM to się wydaje tylko z zewnątrz taki domek ale jak tam wszedłem to to jest duuuużo większe bo budynek jest z tyłu za tym domem co go widać. Sale maja super, pachniało jeszcze farbami i deskami czyli jest świeżo po remoncie, klimatyzowana, ładnie przystrojona, naprawdę nieźle to musze im przyznać, nie wiem jak z jedzeniem bo nigdy tam nie byłem tak więc w tym temacie nie pomogę ale to się zmieni we wrześniu :)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografrybnik
Fotografia ślubna i okolicznościowa - zapraszam www.fotogolik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Książęca Bażantarnia
Książęca Bażantarnia w Pszczynie-Porębie Organizujemy: wesela, komunie, jubileusze, konferencje. Oferujemy 40 miejsc noclegowych w 11 pokojach hotelowych. APARTAMENT KSIĄŻĘCY dla Nowożeńców - GRATIS! Zapewniamy kompleksową obsługę poligraficzną - wizytówki, zaproszenia itp. Więcej informacji na naszej stronie: http://www.bazantarnia.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeneczka1987
Ja robiłam swoje wesele w Magnolii w Tychach i powiem tylko tyle - SUPER MIEJSCE. Mieliśmy z mężem naprawdę stres duży czy wszystko wypali itd - ale było fantastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaszam1982
Bardzo dużo piszecie na temat sali w hotelu Laguna. Byłam tam po przeczytaniu waszych opini, zamówilismy sobie ze znajomymi kilka dań w celu weryfikacji wszykiego i muszę przyznać, że nie znalazłam prawie niczego, żeby się doczepić. A jestem dość wymagająca, bo pracowałam jakiś czas w naprawdę dobraj resturacji w Berlinie, będąc jeszcze na studiach ( jako najpier pomoc kelnera, póxniej awansowałam na młodszego kelnera),. Chwilę czekaliśmy na dania, ale dostaliśmy w między czasie starter, zgodnie z ostatnimi uwagami w programach Magdy Gessler. Bardzo ładnie podane, porcje duże, obsługa ok. Dopiero rozgladam się za salą, planujemy wesele dopiero we wrześniu lub maju 2012 i nie koniecznie w sobotę. To są miesiące naszych urodzin. Dostaliśmy informacje na maila i zobaczyliśmy salę, jest wystarczająca na ok. 100 osób jakie planujemy. Wydaje mi się, że zostaje bardzo dużo miejsca na tańce, a nasza rodzina i znajomi lubią poszaleć, popląsać. Ogladaliśmy też Elefanta też jest nieźle, Paniówki odpadają - tak jak pisałyście, że maja kilka sal, to chyba nie wypał. Mimo że w Lagunie jest nico wyższa cena niż np. w Elefancie, niższa niż w Paniówkach, nizsza też niż w Sylwi, która zraziła mnie tylko zimną płytą w formie bufetów. W Lagunie wydaje się wszytko bardziej dopieszczone i eleganckie. Interesuje mnie także zaplecze hotelowe. W tym dniu chcę, aby było tak jak planuję, poczytam jeszcze i pewnie pozwiedzam a w czerwcu zdecydujemy i zarezerwujemy. O wynikach wyboru napiszę po pierwszym kroku, później kolejnym. Pozdrawiam Was wszytkie będace w tym samym punkcie co ja. Zadbajmy o nasz wyjatkowy dzień i realizujmy nasze załozenia. Alaszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *a*a
restauracja Irys beznadzieja i oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hotel pod kasztanami
Dziewczyny jeśli coś wiecie o hotelu pod kasztanami prosze piszcie wszystkie swoje opinie - jedzenie wystroj obsluga wszystko co sie da prosze, mam tam wesele za jakis czas, ale chcialabym wszystko wiedziec wczesniej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NR 1 z tego co sprawdziliśmy to restauracja KIM - K-ce Kostuchna a zespół będziemy mieć Idol z Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starmi86
Chodzi o zajazd pod kasztanami w Wyrach, czy restauracja pod kasztanami w Zabrzu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola155
Witam!!-do aaa Nie wolno obrażać ciężko pracujących ludzi. Czy oszustwem jest otrzymanie zapłaty za swoją pracę?? Pamiętaj to do Ciebie wróci napewno!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Pilnie odsprzedam termin rezerwacji auta czerwony Chrysler de Soto w dniu 20.08.2011r. Auto z Rybnika (Śląsk) Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy: betterwareclub.rybnik@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka_67
Witam, Chciałam ostrzec wszystkich przed organizowaniem jakiejkolwiek uroczystości w restauracją/zajazdem CAPITOL w Stanowicach. Szefostwo co innego obiecuje przed uroczystością a potem zmienia zdanie i trzeba płacić dużo więcej niż to było ustalane. Chwalą się jedzeniem na stronie a w sumie żadnej rewelacji do tego jeszcze wysokie ceny. Obsługa nadąsana wiecznie i ten okropny wystrój sali. w poblizu jest restauracja DRACH - tam byłam na przyjęciu u koleżanki - mogę polecić bez wahania ! Uważajcie na zajazd CAPITOL !!! Halina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia50
czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat wesela w Rudzie Śląskiej w Domu przyjęć Tradycja. z gory dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wormag
sprzedam termin 12-13.11.2011 Pod Arkadami koszt na osobę 170zł można wybrać jeszcze inne opcje do wyboru za 2 dni bez ograniczenia czasowego kończycie kiedy chcecie. Napoje swoje więc nikt tak jak w innych lokalach nie zmusza po znacznie wyższych cenach go kupować. Bardzo dobre jedzenie i obsługa chce tylko odzyskać zaliczkę 700zł zainteresowanych prosze o kontakt wormag@wp.pl Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata112
Tradycja ma tylko jeden minus ,mają małe sale.Tak na wesele ok 70 osób to w sam raz,w innej mniejszej sali można zrobić dla dzieci,więc to już plus bo dzieciaki nie kręca się pod nogami tylko musi być animator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata112
Drach jest do dupy,jedzenie stare,okradają jak mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geeraf
Jeżeki chodzi o sale w Woszczycach, to naprawde jest piekna, samo otoczenie rekompensuje wszystko. POmimo tego uroku NIE POLECAM NIKOMU!!!!!!!!!!!! KRADNA, OSZUKUJA I JESZCZE BESZCZELNIE TWIERDZA, ZE JEDZENIE MUSIELI DOWOZIC BO TYLE ZOSTALO PRZEZ GOSCI ZJEDZONE.... NAWET TORTU WESELNEGO NIE OSZCZEDZILI.... SZKODA GADAC, A TA ICH PRFESJONALNA OBSLUGA TZN KELNERZY PO SZKOLE KELNERSKIEJ TO SMIECHU WARTA GROMADA MALOLATOW, KTORA NIE POTRAFILA PORADZIC SOBIE Z WESELEM WIELKOSCI 82 OSOB. MENEDZERKA NIBY UGODOWA, WSZYSTKO U NIEJ DO ZALATWIENIA, ALE CO Z TEGO SKORO NIE BYLO JEJ NA SALI A OBIECYWALA ZE BEDZIE Z NAMI CALA NOC BY WSZYSTKIEGO OSOBISCIE DOPILNOWAC........ ZLODZIEJE I CHAMY I TYLE W TYM TEMACIE. A WESELE MIALAM TAM NIECALY TYDZIEN TEMU..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekwiona
a możecie mi powiedzieć ile wcześniej trzeba zarezerwować salę i jaki jest koszt wesela na 2 dni w lagunie w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po weselu. Zostałam przy Białym Domku w Czerwionce. Jestem bardzo zadowolona. w ogóle nie było problemu, wszystko profesjonalnie zorganizowane. Goście nawet się nie zorientowali, że były tam inne wesela. Ze spokojem mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka1985
Musisz zadzwonic albo napisać do laguny 32 2303911, wiem, ze wszytko dokładnie powiedzą. Z tego co ja wiem to ok. 200,00 - 220,00 za dwa dni. Tam jest naprawdę wszystko na bardzo dobry poziomie Olka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze ze nie bylo mnie przez rok, bo we wrzesniu 2010 zostałam już szczęśliwą mężatką. Ostatni mój wpis dotyczył Hotelu Style w Siemianowicach, który wiele osób mi polecało. Ale koniec konców zmieniłam na Arsenal Palace w Chorzowie. Sami mi tą zmianę zaproponowali na moją ilość gości (140). Jest ten sam właściciel czy coś. I muszę powiedzieć, że miejsce jest cudowne (nawet okolica nie odstrasza tak bardzo). Jak sie wejdzie do środka to naprawde inny świat. Jest przepięknie. Ja bardzo wymyślałam jeżeli chodzi o wesele i wszystkie inne szczegóły z nim związane. Ale na takim weselu nigdy nie byłam i myśle, że nie chodzi tylko o to, że było moje. Każdy manager, kelner, recepcjonista na wysokim poziomie, zawsze służą pomocą, z niczym nie ma problemu. Kelnerzy starają sie być niewidoczni, a nie było sekundy, żeby gdzieś czegoś brakowało. Jedzenia zdecydowanie za dużo, wszystko pyszne. Niby normalne, ale lekko wyszukane. Naprawdę nie mogę sie doczekać, aż ktoś mnie zaprosi tam na wesele. Ja do dziś jestem zachwycona. I na rocznicę oczywiście tam sie udajemy na obiad. Miło będzie powspominać. Byłam na jakiś 10 weselach na śląsku, ale to jest zdecydowanie na pierwszym miejscu i długo długo nic. I jeszcze mogę polecić fantastyczną firmę z zaproszeniami i całą resztą (i cenowo bardzo atrakcyjną) www.decorisus.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Christka
A czy któraś z was slyszała coś o sali pod Kasztanami w Lubszy lub Psarach? byłam tam sala mi sie podoba ale nie potrafie nigdzie znaleźć opini na temat tej sali i troche mnie to martwi. dzieki za kazdą odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jestem zainteresowana organizacją wesela w Białym Domu w Paniówkach. Jestem zauroczona jego lokalizacją, otoczeniem i samymi wnętrzami :) Trochę jest wpisów na temat tej restauracji, wiadomo - jedne dobre, inne trochę gorsze, ale nie w tym rzecz :) Szukam informacji na temat przebiegu samego przyjęcia. Jak wiadomo mają 3 sale (2 na dole, 1 u góry) i zazwyczaj niestety odbywają się tam 3 przyjęcia - bez względu czy jest to sobota, czy środek tygodnia. Proszę o informację dziewczyny, które organizowały tam wesele lub gości weselnych jak to wygląda. Niby są odrębne wejścia, tarasy po dwóch różnych stronach budynku i w sumie to nie powinno nikomu przeszkadzać ale chciałabym widzieć jak wygląda to w praktyce. Czy mocno odczuwa się fakt, iż za drzwiami naszej sali odbywa się jakieś inne przyjęcie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×