Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lokatorka

dwudziestolatki do boju! 10-15kg w dół

Polecane posty

nioooo;* mowie Ci lepiej samem robic:D he czasem i ja powiem coś mądrego:D a poprawka Kochana moja ... porażka ... pilnowała jak nie wiem co, a co śmieszniejsze to kolokwium ... z tego 2 wpisała do indexu ... pwoiedziała ze jak ktoś teraz nie zaliczy to KOMIS ... z kolokwium? babke pogrzało i to mooooocno! ale wyniki za tydzień... jutro WAŻENIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno schudłaś ślicznotko:) ja sie zwaze 7 marca ale i tak watpie zebym cos zgubila.. colera za duzy apetyt.. czekam na ta -karnityne ateraz przez 3-4 dni bede zazywac therm line II..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, fajnie:) ja spadam spać, bo juz nie wytrzymuje..:) trzymajcie sie cieplutko:) do jutra..ostatni posilek bede jesc o 19 bo pozniej jestem glodna..:) i juz, na spokojnie trzeba sie ochudzac, zreszta wyszlo 2,5kg na miesiac wiec chyba to nie jest az tak duzo..:P sie okaze..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ... jak się utrzymuje dietę 1000 kcal to powinno się tygodniowo 0,5 - 1 kg chudnąć:) śpij słodko:* ja na 8 na praktyki, potem Uczelnia ... oj oj , ale dam radę:) buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana ... padnę ;p waga stoi, no ale kg spadł więc nie ma co oczekiwać więcej;) śniadania + II śniadanie - 400 kcal ( no max 500 ) lecę na praktyki i na Uniwerek będę pewnie wieczorem;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj.. zawsze w 2 i 3 dzien @ umieram..:( kolo 11 pocwicze na orbim i cos tam silowego moze brzuszki, a wieczorem to samo..:( strasznie zle sie czuje..;( buzka..😘 I wanna be perfect, perełka, glamour 😘 odezwijcie sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane od dzisiaj post i narzucam sobie oj rygor:) hehe codziennie cwiczenia aerobowe 1h:) moze wytrzymam:D i jedzonko 1200 ale tak mniej wiecej dam rade jesli chodzi o 1200:) a wy macie jakies wyjatkowe postanowienia na te 40 dni?:) ja chce zrzucic 4 kg w ciagu tych 4 dni!:) wiec dzien po swietach waze sie i chce miec 74 kg!:) buziak😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki można się jeszcze do was dopisać? Chciałabym schudnąć ok 10 kg albo i troszkę więcej;] Jem niewiele, starm się niskokalroycznie, ale wiadomo jak to jets, gdy się jeszcze ma na głowie uczelnię. Pory jedzenia też dziwne. Od tygodnia staram się nie jeść po 18. Najgorsze, że nigdy mi się cwiczyć nie chce, a to zmęczona jestem a to inna wymówka i tak jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, kurcze u mnie najgorzej z tym cwiczeniami, ostanie dni musiałam wczesnie wstawac i ranem naprawde nie dałam rady (a wczorem to juz nie wspomne-udaje jakies cwiczenia na kanapie :) leze na boku i podnosze ugiętą noge i trzymy pare sekund) na śniadnie zjdłam kromke chleba z serkiem a teraz popijam herbatke czerwoną, na obiad rybka na parze tak jak któraś mi poleciła pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viss- witaj, jasne, ze można sie przyłączyc, ciesze sie, ze jestes:)🌼 perełko- no nie dziwie sie jak sie tak rano wstaje to ani potem na nic sily..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_róża
no i to ja sie dolacze chociaz juz sie dolaczalam do wielu topikow ale rezygnowalam po dwoch dniach jestem jakas nienormalna pragne schudnac a nie potrafie czesto mam napady obzarstwa i wsumie przytylam 6 kg od wakacji przed wakacjami bylo 57 kg teraz 63 widze siebie w lustrze jestem coraz grubsza i brzydsza czas najwyzszy cos z tym zrobic !!!! a nie uzalac sie tylko tak ciezko zaczac diete moze z wami mi sie uda zaraz wiosna trzeba bedzie zrzucic plaszcze a tu co ?? tluszcz wszedzie !! juz teraz zle sie czuje nie chodze wogole w sweterkach ani obcislych bluzkach tylko tunikach ktore nie opinaja mojego bebeszka . Tak pozatym mam 165 wzrostu wiec raczej niska jestem i te 63 kg zdecydowanie za duzo najpierw chce osiagnac 55 kg jak najszybceij oby sie poczuc lepiej a pozniej juz mniej stresowo 50 no i zobaczymy co dalej ;) dzisiaj zjadlam na sniadanie platki owsiane nesvita ale jakos niebardzo mi smakowaly musze wymyslec inne jedzonko oby bylo zdrowe i smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajna czarna_róża- jakbys mogła zaczernij sie i powiedz jaka aktywnosc fizyczna chcesz dołożyc do diety?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam się na wezwanie :) U mnie po staremu ... czyli nadal nie ćwiczę :o Dziś zjadłam 200 ml jogurtu i malutką kromeczkę (właściwie piętkę) chleba z pasztetem z indyka. A na drugie śniadanie zjadłam jabłko. Na obiadek mam dziś rybkę z ziemniakami (dla mnie bez ziemniaków) i buraczki :) Od wczoraj zmieniłam tabletki anty. i bardzo się boję jak mój organizm na nie zareaguje :( Mam nadzieję, że nie przytyję po nich. Fajnie, że nasze grono się powiększa :) Witam wszytskie nowe dziewczyny 🌻 Ok...muszę wziąć się za obiad. A potem lecę odwiedzić rodziców więc pewnie zjarzę dopiero wieczorem :) PS. Jestem z Was dumna :):):) Już po tygodniu czytam o sukcesach to co dopiero będzie za miesiąc czy dwa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie glamour ze sie pojawilas kochana:) no ja mam nadzieje, ze za 2 miesiace to kazda z nas straci klo 5-6 kg..:) i moze nawet wiecej!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super perełko brawo:)😘 widzę nie marnujesz czasu tak trzymaj!:) zwłaszcza ze jest post i trzeba sie za siebie wziać 3 razy bardziej niż do tej pory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_róża
u mnie z cwiczeniami ciezko mimo ze mam cale dnie wolne studiuje zaocznie i nie pracuje przestalam dbac o siebie z lenistwa poprostu tak sie zaniedbalam a mam dopiero 20 lat to jest przykre dlatego postanowilam ze wiosna i lato beda moje ohh gdybym tak myslala caly czas a nie 5 min byloby super ale musi sie udac tym razem musi zamierzam krecic sie na twisterze i skakac na skakance pozatym mam ten pas wibrujacy vibra costam bede go uzywala codziennie po godzinie siostra mojego chlopaka uzywala go codziennie i do tego dieta i brzuch po ciazy stracila raz dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem straszna propagatorka cwiczen naprawde.. ja uwazam ze przy naprawde lekkiej diecie i normalnym, rozsadnym odzywianiu dzieki aktywnosc fizycznej mozna zdzialac cuda, nabrac pieknego ciala.. niekoniecznie moze uciekac waga bo wiadomo tworzy sie masa miesniowa ale kochane cm ucekaja:) naprawde mozna wygladac swietnej i dodatkowo poprawic sobie humor dzieki cwiczeniom!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja dzisiaj na sniadanko jogobella, a na obiad chyba zjem warzywa, a na kolacje zobacze na co bedzie ochota, pamietajmy ze dzisiaj wyjatkowo nalezy pościć..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie jesz warzywka takie mrozonki na patelnie ?? ja jeszcze zjadlam 2 chlebki wasa pol serka wiejskiego i 3 lyzeczki dzemu strasznie mnie ssalo mam taki zoladek rozepchany a i mam pytanie wazycie sie rano na czczo w bieliznie czy jak ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×