Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość trtr

Lepsze kształty dzięki siłowni - kiedy efekty?

Polecane posty

Gość gość
Pytanie jakich efektów szukamy na siłowni, gdyż jedni chcą schudnąć, drudzy zwiększyć masę mięśniową. W przypadku zwiększenia masy mięśniowej polecam suplement Largomass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od 3 miesięcy chodzę regularnie na siłownie, stosuje suplement largomass i powiem szczerze, że jestem zaskoczony. Akurat zależało mi na wzroście masy mięśniowej i już widzę znaczne efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artisss
Sporo asortymentu typowo pod siłownie czy ogólnie kluby sportowe ma sklep K Sport – http://k-sport.com.pl. Ja od nich piłkę bosu zamawiałam niedawno i sprawdza się super. Jest milion ćwiczeń które można na niej wykonywać. Dobra rzecz do ćwiczenia równowagi i mięśni głębokich. Poza tym dla stawów takie ćwiczenia są lepsze niż jakiekolwiek masaże czy zabiegi fizjo moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojego doświadczenia polecam suplement Largomass, od 2 miesięcy stosuje i widzę efekty w połączeniu z siłownią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia23_1
Siłownia to nie wszytsko kochane pamiętajcie o diecie! Dietka to podstawa. Ja staram się zdrowo odżywiać dzięki chrupkim musli Fittela z aloesem. Pyszota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ten suplement, sam stosowałem przez 3 miesiące i udało mi się zwiększyć masę mięśniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja85
Efekty dość szybki pod warunkiem, że będziesz ćwiczyć regularnie. Polecałabym zainwestować w jakaś domową siłownię, bo to da Ci ten komfort, że będziesz mogła ćwiczyć kiedy tylko zechcesz. Sprawdź w k- sport. Myślę, że spokojnie coś wybierzesz: https://www.k-sport.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę sobie ostatnio ciężarków dokupiłem i wszystko ze sklepu na http://k-sport.com.pl. Dobra szybka dostawa, talerze dopasowane, wygodne, w różnych gramaturach, można sobie dopasować wedle potrzeb – ja raczej na jakiś super dużych cieżarach i tak nie pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno ładniejsza i jedrniejszy pupa jeśli będziesz ćwiczyła mięśnie pośladków i uda.Jesli mięśnie piersiowe dodasz to będziesz miała jędrne i kształtne piersi , a jeśli są obwisłe to ćwiczenia klatki piersiowej nadadzą im sprężystości oraz pięknego i jędrnego kształtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TamarraAwis
http://victorybody.pl/ do nich warto zajrzeć. Mają bardzo dobrego trenera od EMS czyli treningu wykorzystującego elektrostymulację mięśniową. Trening może i jest minimalnie droższy, ale za to efekty są naprawdę super. Jest mniejsze ryzyko kontuzji, organizm się nie przeciąża, na pewno warto się zainteresować taką metodą treningu. Można chudnąć, jak również sprawić, że organizm będzie w lepszej kondycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby mieć ładne piersi to najlepiej jak najmniej chodzić w staniku i chociaż cztery razy w tygodniu ćwiczyć mięśnie piersiowe i klatkę. Wtedy odzyskają swój jędrny i piękny kształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne, gdy się chodzi cały czas w staniku to mięśnie piersiowe się rozleniwiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ćwiczyć pupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 12:42, marylka 18 napisał:

w tamtym roku w czerwcu zuzylam poltora opakowania cellasenu i efekt byl swietny, bez zadnego stresu wbilam sie na urlopie w kostium kapielowy a nogi byly gladkie i ladnie sie opalilam:)

jasne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×