Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

no to zmieniam dzięki catarinka :) MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Daga5 ........... .23.......Żywiec.........Nikola............ 15.09.2008 Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Ulcia 87.......21.........Wysoka......39/02.05.09.....C-Zosia Tymbarkowa....21.....Szczecin.......35/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........33/25.05.09..... S -waham się 2face............21......Białystok.......23/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....28/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........23/21.07.09.....C- Amelia szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........27/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..22/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........22 .....Olkusz..........20/12.09.09.....nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......11/17.10.09.......n ie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze nie śpię.. pospałam w dzień i nie chce mi się teraz, mąż ogląda Tv więc czekam aż padnie bo jak on będzie szedł spać to też się połoze.. jest tu jeszcze jakiś nocny marek? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulcia poprawiam bo u mnie 36tc jest;-) MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Daga5 ........... .23.......Żywiec.........Nikola............ 15.09.2008 Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Ulcia 87.......21.........Wysoka......39/02.05.09.....C-Zosia Tymbarkowa....21.....Szczecin.......36/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........33/25.05.09..... S -waham się 2face............21......Białystok.......23/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....28/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........23/21.07.09.....C- Amelia szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........27/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..22/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........22 .....Olkusz..........20/12.09.09.....nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......11/17.10.09.......n ie wiem Ja sie dzisiaj nie wyspalam, czuje sie taka nie do życia;-( Bedzie ciezki dzien;-( Dzisiaj wizyta;-) A za oknem lodówa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej tymbarkowa
pierdolnij banie zmienisz zdanie banie z mleka oczywiscie buhahahahhaahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak znow wczoraj nie wchodzilam i musialam wszystko przeczytac:) TYMBARKOWA dzisiaj masz wizyte:):D ciekawe jak Twoj Marcelek:) GOSIA fotelik napewno bedzie dobry, w kazdym razie jest barzo ladny:) ULCIA Ty sie tymi pomaranczami w ogole nie przejmuj...Jak bedziesz tu z nami jeszcze dlugo to zobaczysz ze one tak czesto tu wlaza zeby tylko dopiec innym. Eh u mnie dzisiaj brzydka pogoda. Malenstwo sie rusza od samego rana jak szalone:) Skubany myslalam ze jeszcze spie i pewnie chcial mnie obudzic:):P Zycze wam milego dzionka.Wieczorkiem moze sie odezwe. Buzka dla Was i dla brzuszkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki:) Ja niedawno dopiero wstałam i wcinam śniadanko.. wczoraj do 1 siedzieliśmy z mężem i oglądaliśmy filmy i dlatego wstawać rano mi się nie chciało więc troche dłużej niż zwykle pospałam:) Widze znowu jakaś wcibska pomarańcza wlazła, boooże co za ludzie, ale im to musi sprawiać satysfakcję że sobie napiszą kilka głupich tekstów które i tak mamy gdzieś :] U mnie pogoda też do bani.. padało rano, teraz przestało ale jest tak pochmurno i w ogóle jakoś ciapowato.. i sennie :P Tymbarkowa czekamy na relację z wizyty:) OLL co tak rzadko nas ostatnio odwiedzasz?:) Jest tu ktoś w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś skopiował złą tabelke bo jeszcze bez zmienionego mojego tygodnia a ja już od soboty mam 29... a tu dalej widze 28 :P a zaraz 30bedzie:) MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Daga5 ........... .23.......Żywiec.........Nikola............ 15.09.2008 Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Ulcia 87.......21.........Wysoka......39/02.05.09.....C-Zosia Tymbarkowa....21.....Szczecin.......36/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........33/25.05.09..... S -waham się 2face............21......Białystok.......23/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....29/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........23/21.07.09.....C- Amelia szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........27/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..22/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........22 .....Olkusz..........20/12.09.09.....nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......11/17.10.09.......nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!!! Witam Was w samo południe! U mnie nocka minęła dość spokojnie, wyspałam sie jak nigdy:) Miałam mieć dziś wizytę z usg u mojego lekarza prowadzącego, ale na szczęście przed wizyta zadzwoniłam do niego na którą dokładnie mam przyjść i okazało się że jest na urlopie dwutygodniowym:/ No myślałam że szlag mnie trafi, nie dość że ostatnio wywinęli mi numer z tym usg, to teraz bierze sobie urlop, mimo że ma umówione wizyty... Nie wiem, jak mój misiek wróci z pracy to obgadamy ewentualność zmiany ginekologa, wiem że już późno, ale kurcze ja to w sumie nic nie wiem o mojej dzidzi, tylko jak jest usg to widzę że ma 2 rączki, 2 nóżki, główkę, serduszko które bije i nic więcej, on mi nie mówi, czy z dzidzią wszystko ok?? Może jestem przewrażliwiona, ale wolałabym jednak mieć dużo dokładniejsze badania, niż te które on wykonuje. Dziewczyny, koniecznie musicie dać znać jak tam na badaniach, to zawsze jest takie duże przeżycie dla mamuśki jak może choćby przez chwilkę zobaczyć maluszka:) Idę na spacerek, pogoda śliczna, wstyd nie skorzystać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i poprawię oczywiście tabelkę, zawsze w czwartki zaczyna mi się kolejny tydz:) MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Daga5 ........... .23.......Żywiec.........Nikola............ 15.09.2008 Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Ulcia 87.......21.........Wysoka......39/02.05.09.....C-Zosia Tymbarkowa....21.....Szczecin.......36/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........33/25.05.09..... S -waham się 2face............21......Białystok.......23/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....29/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........23/21.07.09.....C- Amelia szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........28/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..22/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........22 .....Olkusz..........20/12.09.09.....nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......11/17.10.09.......n ie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu nie mam ostatnio za bardzo czasu bo ciagle zalatwiamy cos ze slubem i zaproszenia roznosimy wiec ciezko z chwilka dla siebie... Ale jak wchodze to czytam chociaz co u Was:) Bo przeciez bym nie wytrzymala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powoli szykuje sie do lekarza;-) wyszlo troche sloneczko wiec nie jest az tak szaro ale cieplo tez nie jest;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po długim milczeniu postanowiłam wejść aby się zorienotwać czy topic tętni dalej zyciem i patrez tyleee wpisów. A ja dalej na liście zaciążonych nie wyżuciłyście mnie :) i bardzo dobrze. Moje drogie by choć troszkę być w temacie z grubsza przeczytałam kilkanaście ostatnich stron. Do tabelki wpisałam się w 23 tygodniu a to już 30 tydzień ula la jak ten czas zleciał. Ja jak i Lilianka mamy się świetnie. tymbarkowa --> jak wrocisz to napisz co i jak jeszcez zostały 4 tyg. są obawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 face super że do nas wróciłaś a co Cię tak długo nie było? pewnie brak czasu co? Ja za parę dni też zaczynam 30tc -leci to niesamowicie.. aha skoro wróciłaś to wprowadzę poprawkę w tabelce w związku z Twoim tygodniem ciąży.A kiedy masz wizytę teraz? Jak duża jest mała, wiesz? Kiedy miałaś ostatnie usg? Opowiadaj kochana:)) MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Ulcia 87.......21.........Wysoka......39/02.05.09.....C-Zosia Tymbarkowa....21.....Szczecin.......36/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........36/25.05.09..... S -waham się 2face............21......Białystok.......30/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....29/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........27/21.07.09.....C- Amelia szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........28/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..22/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........22 .....Olkusz..........20/12.09.09.....nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......13/17.10.09.......nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeprowadzka wypadek męża tyle rzeczy mi się zwalilo na głowę że nie miałam do niczego glowy ostatnio usg jakie mialam to 3d to było w 21 tygodniu ciąży kolejne mam dopiero za dwa tygodnie. Nawet nie wiem ile moja Lilunia waży obecnie, za dwa tygodnie będe wiedziała wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie masz wizytę coś tak jak ja.. bo ja też za 2tyg. a dokładnie 7 maja, też nie wiem ile mój Michałek waży bo na ostatniej wizycie co prawda miałam usg, ale zapomniałam spytać... a jak z wyprawką, masz już wszystko kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam reklamówkę ubranek "spadek" nic więcej, ale intensywne zakupy zamierzam dopiero robić gdzieś tak od końca maja:) zostanie mi miesiąc wówczas na przygotowanie wszytskiego ( oby nie zapóźno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam dwie reklamówki ubranek.. kocyk i ręczniczek z kapturkiem a poza tym nic.. no zamówilam wczoraj fotelik dla małego a reszte rzeczy też końcem maja będe kupować a trochę tego jeszzcze zostało, mam nadzieje że zdąrzę.. w maju czekają mnie jeszcze remonty.. wrrr także spore zamieszanie bedzie, ale jakoś muszę dać rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już jestem po remontach zostało tylko sprzątanie najprzyjemniejsza część uwieńczenie :) Ostatnio tylko tym żyje że w końcu bede mogła polożyć sie w wygodnym łóżku wykąpać w "swojej łazience" nie tak dokońca swojej bo zamieszkamy z moimi rodzicami wyremotnowaliśmy sobie górę mamy narazie do dyspozycji dwa pokoje łazienke. Do tej pory mieszkałam u teścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarinka słodka ta Twoja mała :D a ona już tak fajnie stoi ? szybko:) 2face - my mieszkamy z moim ojcem w M4, mamy 2 pokoje a 3 ma mój ojciec.. ale nie jest zbyt upierdliwy więc mieszka się fajnie:) czeka nas wymiana okien w całym mieszkaniu, potem malowanie pokoi i kładzenie paneli.. syfu będzie co nie miara a tak już bym chciała mieć to za soba... wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2face fajnie ze wrocilas... Czym nas wiecej tym lepiej:)Ale teraz musisz czesciej tu zagladac:) Catarinka ale swietne zdjecie:) To sie usmialam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj dawno mnie tu nie bylo i widze, ze coraz wiecej nas:) My juz jestesmy po remoncie i po ostatnich wakacjach we dwojke- juz za rok bedziemy mogli wyruszyc gdzies z Młodą :) Gosiaak, nie zalamuj mnie, czuje sie przy Tobie nie jak ciezarowka, ale jak cysterna :P mialam taki brzuszek, owszem, ale to bylo jakos w 17 tygodniu...Teraz juz maz wiaze mi sznurowki i mam problem z tak prostymi na pozor czynnosciami jak na przyklad umycie stop pod prysznicem ;) Mamy juz wszystko skompletowane oprocz wozeczka, ktory dzisiaj wybralismy i po weekendzie, a raczej po wyplacie;) wybieramy sie po niego http://allegro.pl/item611241108_chicco_trio_enjoy_evolution_chelsea_pl_gwarancja.html a tak wlasnie wyglada:) niby chicco to nie najlepszy wybor, ale zrobilam nim rundke po sklepie i nie mam zastrzezen....wyjdzie w praniu, a raczej w uzywaniu ;) milego dzionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja komu bym nie powiedziala, ze wybralismy chicco to twierdzi, ze kiepski wybor, ze lepszy jest np bebe confort- z tym, ze chicco jest i wozkiem glebokim, i spacerowka i fotelikiem i nosidelkiem- a w naszym kompaktowym samochodzie niestety miejsca malo, wiec chicco jest super rozwiazaniem- zajmuje malo miejsca:) nasza Nitka szaleje prawie caly dzien, na wyjezdzie rozhasala sie calkowicie, a jak ja ide spac to razem ze swoim tatusiem a moim mezem ;) skutecznie mi to uniemozliwiaja, bawia sie w pukanie w brzuszek i odpukiwanie, moj maz jest zachwycony i co wieczor nie moze uwierzyc, ze tam w srodku jest naprawde nasza corcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo agawerka hej, w końcu do nas zajrzałaś:) Cysterna hehe fajne określenie sobie dałaś :D wiesz mi wszyscy mówią że mam mały brzuszek jak na końcówke 7msc.. ale może dopiero mnie wywali albo po prostu bede miała mały brzuszek, bo wagowo mały jest nawet tydzień do przodu wiec nie wiem jak to jest z tą wielkością brzuszka.. ale ja zawsze byłam mała i szczuplutka może dlatego:) tylko cyce zawsze jak balony a teraz bedą jak nie wiem co:P A wózek bardzo ładny:) ja będe miała z firmy Baby Merc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuski;-) fajnie ze do nas wrocilyscie;-) ja juz jestem po wizycie;-) wiec nie musze brac juz uroseptu bo nie ma zadnych bakterii, nie musze brac żelaza bo hemoglobina poszla w góre i jest oki;-) morfologia tez jest dobra;-) usg bede miala za tydzien wiec bede wiedziala co i jak;-) zrobil mi tez wymaz - badanie na obecność paciorkowców z grupy B które jest podobno obowiązkowe, wykonuje się je miedzy 35-37tc. ulcia czy tez mialas robiony ten wymaz? ogólnie wszystko dobrze;-) cieszę się i to bardzo bo ostatnio same problemy były;-( gosia a ty ten wozek baby merc widzialas na zywo? ja w autobusie widzialam dzisiaj dziewczyne z takim rozowym to powiem ci masywny i wielki jak kombajn, czy oby nie bedzie ci z nim ciezko na 3 pietro sie wtaszczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×