Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

chociaz tym pierwszych new born czy jakos nakupywalam duzo nie wiem po co , kuba szybko urusl i go upijaly . wiec co za duzo to nie zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja dostalam od sasiadki taka ks z pampersa no i tam byl jeden pampersik ten co Ty masz i one sa wlasnie takie jakies marne :P ale podobno dobre, jeszcze tego nie wiem wiec nie powiem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja swoja przyszla tesciowa BARDZO LUBIE. Doslownie zycze kazdemu takich tesciow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia dlatego kupilam te z 2 a nie new born, chociaz tamte maja wyciecie na pepek;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo widzisz Tymbarkowa dobrze wiedzieć.. ja widziałam w Kuflandzie to te w Auchanie wychodzą taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam teściowej :(:( a teścia mam bardzo chorego- leży sparaliżowany wiec zawsze mi smutno jak ktoś mówi że ma super teściów zwłaszcza teściową bo mi się zawsze marzyła taka fajna co z nią bede mogła poplotkować przy kawce.. ale trudno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja papresrow uzywam tylko z pampersa zadowolona jestem . czasem gdy kupilam jakies inne to mu przeciekly albo nawet nocki nie wytrzymaly i musialam wstac i zmienic bo plakal w nocy i ciognol tego pampersa aby zdjac a te orginalne jesli tak mozna nazwac to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymbarkowa na ktorego Ty dokladnie masz termin?bo juz nie pamietam... wiem ze lada chwila ale dokladnie kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja padam dziewczyny bo moja siostra przyjechała ( chrzestna młodej) i poplotkujemy;) Nie piszcie za dużo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zamierzam uzywac oryginalnych pampersow;)my mamy bardzo blisko do niemiec i tam jest wlasnie real i bede musiala tych niemieckich wyprobowac;) powiem wam ze niemiecki vizir nie ma porowania z naszym, po tamtym ubrania pachna i pachna a po naszym za dlugo sie susza na powietrzu i zapach ulatuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymbarkowa bo oni w ogole maja lepsze prod a nasze..... brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi sie ani tesc ani tesciowa nie trafili . czasem zastanawiam sie po kim maz ma charakter bo napewno nie po nich:) dajcie spokoj moja najchetniej to by zadzic chciala weszla by w nasze zycie z buciorami i mowila rob tak tak czy tak nie inaczej . no ale my sobie nie pozwalamy i jak najszybciej od nich uciekniemy :) :) czasem to obiecuje sobie ze jak sie przeprowadzimy to nwet jej nie odwiedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooolll z om na 25 maja a z usg na 10 maja;) na wizycie 7 maja lekarz mi powiedzial lada chwila lada chwila, a marcelek sie pewnie smieje ze ta lada chwila sie przedluzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to po slubie mieszkalam u tesciow, ale sie wkurzylam no i bedziemy teraz na swoim, nawet nie bedziemy remontowac tam gory, tylko kiedys postawimy sobie swoj domek :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje AGUSIA bo miec takich tesciow to udreka na cale zycie:( Ale jakby nie bylo to to sa rodzice meza wiec trzeba ich szanowac. Eh dobrze ze ja nie musze sie tym przejmowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co nawet juz sie nimi nie przejmuje przyzwuczailam sie . musze spadac gotowac bo maly wstanie i nic nie zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to TYMBARKOWA term z USG juz przeszedl:) a ten 25maja to 40tc wychodzi czy 38?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozazdroscic wam kochane;-) ja na swoich "chociaz jeszcze nimi nie sa" nigdy nie bede mogla liczyc i szczerze nawet bym nie chciala... dla nich nie liczy sie nasze szczescie, zycza tylko jak najgorzej i to jest rodzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do teściów, to ja mam super, ale tylko dlatego że są super i daleko, bo co za dużo to nie zdrowo!!! Czasem jak jeździmy na dłużej do Susza to mam ich po prosu dość, jeszcze nam w niczym nie pomogli jeśli chodzi o zaopatrzenie malutkiej, a tylko komentują. "wózek, a po co Ci nowy, kup za pół ceny używany", "ciuszki po co już kupujesz ciuszki, przecież jeszcze 2 miesiące-zdążysz, wszystko na raz kupisz", "dresy ciążowe po co CI, masz sukienki", "przewijak, po co, możesz na łóżku przewijać", "fotel do karmienia po co Ci, Ja nie miałam i wychowałam i wykarmiłam czterech rosłych synów". I tylko by na każdym kroku pouczała, bo on...blebleble. Wiecie kasy mają od groma i ciut ciut, a nic nawet 5 zł na nic nam jeszcze nie dali tylko obiecywali jak był początek że na wiosnę nam na wózek dadzą, ale jakoś się nie spieszą, więc wózek tak czy inaczej kupimy sami!!! Co innego moi rodzice, moja mamuśka nie pracuje, a ojciec jest na rencie (kiedyś sobie obciął palce na pile) ledwo wiążą koniec z końcem, a mama już tyle mi pomogła, ciągle coś dla małaj kupuje, np wanienkę, żebym nie musiałą z sobą wozić jak będę przyjeżdżać do nich, kocyki 2 mi kupiła, no i cały ogrom ciuszków, no a do tego już zrobiła sweterek i sukienusię na drutach, kochana Oleńka moja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do niemieckich produktow to oczywscie ze sa 100 razy lepsze od naszych. Pachna ciuchy bardzo dlugo i az czasem to sie nawet nie psikalam perfumem i wszyscy mysleli ze mam takie ladne :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już obiadek końćze i zaraz będe wcinała- ciekawey czy z tymi oknami faktycznie bedą o 14 czy im się znowu przesunie ehh już mnie to wkurza takie coś :/ Jeju nie mogę sie napatrzeć na te ciuszki- takie śliczne są :D Dziewczyny te co dzisiaj mają wizyty- jak wrócicie to zmiencie tabelke-wykasujcie dzisiejsze wizyty i wpiszcie daty kolejnych bo na pewno bd wiedzialy kiedy znowu idziecie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa tacy sa najgorsi co tylko komentowac potrafia!!! jak ja sie ciesze ze jestesmy na swoim, nikt mi nie rozkazuje nie dogryza i robie co chce jak chce i kiedy chce!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaak- moje terminy jakie mi podawali to: 28 czerwiec, 1, 3 lipiec a po wczorajszym usg 27 czerwiec. I trochę lekarz zaskoczyl mnie pytaniem że moje łożysko wygląda jakbym była w 35 tygodniu ciąży i teraz się zastanwaim czy ja coś pokręciłam i może ja jestem w 35 tyg takie duże dziecko i te łożysko. Wiec ja już nie wiem sama może ja źle podawałam datę ostatniej miesiączki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zmykam bo musze malemu odstapic komputer...:) moze wieczorem bede. Nie piszcie za duzo zeby nie bylo tyle czytania co zawsze:):P Milego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×