Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trenujący

5 rano

Polecane posty

Gość ona podniecona
jak jestem sama w domu to ogladam sobie linki panow mast sie i ja w tym czasie tez robie sobie mmmm to mnie tak kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej się z kimś umów na telefoniczny kontakt i wspólną zabawę. Tylko, żeby ładnie mówił - jak będziesz słyszała jego oddech i słowa w uchu zakręci cię strasznie. Ze mną tak było. Tylko nie jakiś gówniarz oczywiście i żeby nie kończył za szybko ;) A filmy... hm... ja wolę słyszeć w realu - wyobraźnia wtedy działa mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
No no widzę, że teraz debata nabiera rumieńców. A mnie tylko chwilę nie było... Przez telefon... ciekawe... a jak długo? (opłaty telefoniczne hehehehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Ale o 5 rano ty chyba jeszcze śpisz zmęczona nocnymi zabawami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Oczywiście, że o Tobie i ja chcę długo. ;) A tak poważnie to różnie bywa. Czasem sobie coś wyobrażam, czasem przypominam, często jakąś sytuację lub znajomą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet to chyba jest erotomanem .Znamy się od kilku lat Mieszkamy razem od kilku m-cy Seks mamy codziennie a nawet kilka razy na dobę .Nie mamy przed sobą niedomówień tak mi się wydawało ,bo zawsze kiedy mam na niego ochotę to mu mówię i podobnie on .On wie że czasami nie mam ochoty na bzykanko ,ale zawsze mam ochotę mu zwalić ,bo to lobię i mnie to podnieca.Z masturbacją skończyłam gdy zamieszkaliśmy razem ,bo mam faceta \"pod ręką\" Sadziłam że on też ,ale wczoraj jak weszłam przypadkowo do łazienki zobaczyłam że on siedzi i sobie wali ,zrobiło mi się bardzo przykro i głupio ,bo gdyby mi powiedział to on wie że bym mu zrobiła dobrze. Czy wasi faceci też tacy są ? Czy to normalne u facetów ? Zupełnie nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie powinnaś go tak źle ocniać. Jesteśmy ludźmi i czasem możemy mieć ochotę na samodzialność. Może miał taką chwilę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
W łazience na siedząco? ciekawe co Ty tam wtedy roiłaś. Nie zamnął drzwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się dziwisz Trenujący. Może Ty opiszesz jak wyglądają Twoje treningi i w jakiej pozycji to robisz i gdzie. Przecież o 5 rano jeszcze większość ludzi śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tego nie rozumie jak się jest zaspokojonym seksualnie to po co się masturbować Masturbacja jest potrzebna do zaspokojenia seksualnego ,bo inaczej jest się nerwowym ,rozdrażnionym itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie czytaj durnych podręczników nauki o rodzinie (pseudo sexuologicznych) 4 Rezczpospolitej lub wydanych przez kurię! To bzdury są. Nastolatki to może i coś takiego mają, ale czas mija, a sztuka dobrej masturbacji zostaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Pozycje - różne, czasem zmieniam, gdy czuję, że zaraz mogę wytrysnąć. Wstaje, ciśnienie ciut spada i można dalej, potem znowu jakiś ruch by nie skończyć. Co do ciasnych majtek to nie wiem. Chodzenie z obciągnięta z żołędzia skórką mam na codzień. Zapewne to skutkuje i penis staje si ę mniej wrażliwy. Ale ja uważam, że wytrysk stymulowany jest przez mózg i to z nim trzeba sprawę uporządkować by nie dawał od razu sygnału do skończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś okropny
ty i te twoje partnerki. wyroochaj całą wieś, pokaż wszystkim kto tu jest macho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słuchaj takich palantow trenujący. Oni pewnie mają mokro pisząc \"dupa\", albo \"wyroochaj\". Jakieś gowniarstwo bez rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Oczywiście sliterii. nie zwracam uwagi na takie głupie teksty. Jest ich tu mnóstwo przecież. Ale równie dużo jest bardzo ciekawych wypowidzi przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Trenujący, że stałeś się bardzo popularną osobą w pewnych gronach. No, no - gratuluję. Mam nadzieję jednak, że nie zapomnisz o swoim topicu i czasem napiszesz coś o swojej historii i treningach. Polubiłam i chętnie wzięłabym udział. Tylko ta godzina!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Udział czynny? Jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Podpuszczasz mnie sliterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Ale sliterii, ja już co miałem to opisałem. Niektórzy może na tym skorzystali. Co ja mam dalej tu pisać by temat podtrzytmać? Zmyślać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta-L
A można to gdzieś zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Nie, nigdy nie myślałem o tym w taki sposób. To jedynie taki onanizm bez wytrysku przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta-L
takie bycie na granicy i powstrzymywanie się może wiele powiedzieć o tym jak się to robi - gdy na to patrzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
To chyba nic takiego Anetko. Po prostu widzisz jak sterczy zaczyna pulsować, na czubku czasem się kropla śluzu pokaże i przestaję. Ot zwykły penis w stanie erekcji (rozmiar... średni), żyły jak na każdym w takiej chwili widoczne i napięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trernujący... brzmi smacznie i ciekawie. Wciąż ciekawi mnie co ty czujesz gdy dochodzisz i przestajesz. Ja chyba bym była wściekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta-L
Ja też nie wiem co bym zrobiła. Jak facet za szybko kończy a ja jeszcze nie doszłam i on potem już nie ma siły, a tak naprawdę mu się nie chce -jestem niezadowolona delikatnie mówiąc i bardzo mi to przeszkadza, Czasem sama muszę kończyć. Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Nie wiem... Różnie bywa. Czasem pójdę ciut za daleko i powstrzymać się tego już nie da. Ale coraz rzadziej tak bywa. Jak czuję, że daleko poszło zmieniam pozycję i najwyżej ciut wyleci :), a ja mogę dalej. A co myślę? Dziś myślałem o sliterii i chcącej dłużej, ale znam je tylko stąd. Przypominam sobie, fantazjuję. A ponieważ rano zawsze mam erekcję, więc wspomagać się nie muszę. Czasem nie myślę i tylko czuję rosnące podniecenie. Potem się powstrzymuję i kończę, albo przestaję na chwilę i znowu zaczynam. Ale chyba nie chcę tego nagrywać i pokazywać innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×