Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trenujący

5 rano

Polecane posty

Gość Karkatoa...
Tu gdzie jestem jest prawie wieczor....za oknem mam piekny deszcz..i piekna mgle..czyli tak jak lubie najbardziej.to zadziwiajace jak pogoda moze wplywac na nasze nastroje...nie lubie lata,za to kocham wiosne..lubie zapach mokrej ziemi i trawy.Dzisiaj jestem bardzo erotyczna...nawet nie wiem dlaczego ???to chyba wplyw 5 nad ranem.Na chwile obecna jestem tylko cichym obserwatorem waszego forum.Hmmm..wlasnie otworzylam butelke mojego ulubionego wina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcząca twoje spojrzenie i szept do tego jeszcze... nie mów nikomu, ale działają jak najlepsze afrodyzjaki, zostałem nimi pobudzony i gotów do wspólnej eksploracji tajnych miejsc ukrytego aniołka... Nie zdzieraj ze mnie nic... wystarczy dłoń wsunąć, reszta sama wyskoczy :) Karkatoa - witam cię najerotyczniej jak potrafię... wszak gdy pada za oknem, a wino dopiero otwarte - sytuacja sama się sprowokowała do działania. Inie ważne czy to lato, zima, wiosna czy jesień - jesteśmy obdarzeni ciągłym popędem sekualnym i musimy to wykorzystać kiedy się da i jak. Mokra trawa... wolę gdy ty stajesz się wilgotna... Piszesz z daleka? Nie przesadzaj... czuję ciebie blisko o 5 rano. Mam nadzieję, że będziesz częstszym tu gościem i nie tylko gościem... wszak ta wilgotna trawa,,, rozumiesz - nie pozwólmy jej wyschnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki śliczny początek wieczoru ;) Witam serdecznie wszystkich. Ja chyba dziś także mam nastawienie seksualne (nie do pracy, ale do wszystkiego...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wszystkich .Widze ,ze nasze kobietki jakies rozochocone :-),no fakt ,to ta piękna pogoda tak działa na nas ,no na mnie tak troszeczke;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nikogo;-)?Znikam i ja ,wpadne może później .Wszystkie poszły trenować,a mnie zostawiły;-),oo co ja poczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trenujący, a gdybym tak zębami złapała suwak zamka i powoli wyłuskiwała wszystko, co najlepsze, ocierając się nieco piersiami, muskając czubek ustami, powoli smakując? :P Si moja droga i co Ty z tym nastawieniem planujesz zrobić? Znając Twoją fantazję z pewnością nie zmarnujesz takiego nastroju:D Witaj XY? a co działa na Ciebie bardziej niż piękna pogoda? Karkatoa witaj w naszym gronie, przełamałaś się i z cichego obserwatora zamieniłaś się w uczestnika. Mam nadzieję, że nie tylko jednorazowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj JCD. Właśnie zastanawiałam się czy już pora, abyś przyszła w powabnej koszulce z wilgotnymi włosami i pragnieniami do zaspokojenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sz- Karkatoa...- miło, ze się odezwałas... Mam nadzieje, że przyłączysz sie do nas :) xy- A Ty nadal jesteś tak tajemniczy... Ech... sz- jestem... Dziś włosy mam suche, związane w kucyk, koszulkę i wielkie pragnienia do zaspokojenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JCD chętnie zobaczyłabym Cię bez tej koszulki...podchodząc do Ciebie od tyłu uwolniłabym Twoje włosy, aby swobodnie opadły na kark, ramiona...Ich zapach...Moja dłoń delikatnie odsuwająca je, abym mogła złożyć powitalny pocałunek na karku... JCD, czy sprawia Ci przyjemność, gdy ktoś myje Twoje włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich .Co byście dziewczyny zrobiły gdybym tak teraz w tej chwili wpadł nago pomiędzy was :-)?Wyrzuciłybyscie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jcd, więc to mogłoby być dobre zakończenie wspólnego wieczoru. Zabawa na dobranoc;) XY dla mnie sytuacja z pewnością byłaby komiczna. Rozbawiłeś mnie tym pytaniem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JCD chyba czytasz w moich myślach też miałam zapytać dlaczego to my mamy zadowalać, a nie być zadowalane... Si- obecnie sięgają do ramion :) XY my jesteśmy bardzo wymagające, chyba nie sadzisz, że sama Twoja obecność nas podnieci?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×