Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trenujący

5 rano

Polecane posty

Na moj widok ,wasze ubranka powinny same pospadac ,a z was nagich powinnyscie utworzyć dla mnie taki mięciutki materacyk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz sz ,widze w tobie duźy potencjał ,twoje kształty przyprawiają o zawrot głowy ,serce mocniej zaczyna bić ,czuje jak rozpalasz me zmysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz sz ,widze w tobie duźy potencjał ,twoje kształty przyprawiają o zawrot głowy ,serce mocniej zaczyna bić ,czuje jak rozpalasz me zmysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpierw poproszę o jakiś dokument stwierdzający pełnoletność, potem zapraszam może się czegoś nauczysz jeszcze wszystko przed tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karkatoa...
i ja sie znowu pojawie tak po cichu.....moja butelka wina dawno oprozniona...mam jeszce jedna chwala bogu ,ze mam mocna glowe...T..jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karkatoa...
Si...lubie ciebie czytac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si naturalnie jestem brunetką, obecnie moje włosy są rude na powitanie wiosny :) Uwielbiam jak moje włosy ocierają się o ramiona, ale jeszcze bardziej cudze włosy :P XY o swoim potencjale wiem wiele, a i Ty zaczynasz się rozkręcać. Twoja znajomość moich kształtów mnie zaskakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karkatoa...
szepczaca...mmmmm...masz tak piekny jezyk milosci..powinas napisac ksiazke:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karkatoa...
czuje sie dziwnie...wpraszam sie w cos co juz dawno zyje wlasnym zyciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xy- rozkręcasz sie, ale czy w dobra stronę? :D Karkatoa...- miło, ze sie odzywasz, napisz coś wiecej o sobie :) Sz- rude... Te mam ochotę na ten kolor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki K ale powiedz sama co można w takiej sytuacji począć... Samemu w krzaki zaciągnąć - szkoda zachodu i słów tu pisać. A T... nie ma go ostatnio pisał do JCD i chyba poieszczą się po mailu :) Sz szept i szelest włosów sięgających ramion moich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xy jeśli cie uraziłam - przepraszam ale wnioskuje jedynie po sposobie mówienia i stylu w jakim siebie prezentujesz. Dla mnie to niedobry styl. Może komuś odpowiada, mi nie i mam prawo to powiedzieć K nigdzie się nie wprosiłaś - nie wiesz, że my tu czekaliśmy na ciebie od dawna... a szept sz niejedno serce już złamał a penisa postawił na nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karkatoa...
hmmm...czytalam was od poczatku i wydaje mi sie ,ze macie tu wlasny swiat...troche dziwnie sie do niego wprosic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karkatoa miło, że wróciłaś. Cieszę się, że lubisz mnie czytać. Książka? Za wysokie loty na moje grafomaństwo:) Widzisz ja też się w pewien sposób wprosiłam, a jednak znalazło się tutaj miejsce dla mnie... JCD cieszę się, że ten kolor Ci odpowiada :) Si lubisz takie delikatne łaskotanie na ramionach, gdy do uszka będę Ci szeptać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karkatoa...
Si..uwielbiam Twoja wizje kochania kobiety...jestes niesamowita....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×