Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trenujący

5 rano

Polecane posty

Kochałaś się kiedś z kobietą K? To zupełnie inne doświadczenie. Jak rude włosy sz na twoich ramionach, jej szept w uszach i moje usta blisko twoich... Prawda jcd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o moim sz nie wiesz? nie było cię tak długo przecież... a zc? on wciąż na ramieniu jcd sie wypłakiwał póki T powiedział mu, żeby sobie poduszkę wziął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karkatoa...
Ja jestem tylko zwykla 27 letnia kobieta z wielkiego miasta..pedzaca za dobra posada i kariera...Od 4 lat jestem za granica..mam partnera od 3 lat,ktory...hmmmm...nie dopasowalismy sie w lozku...moge tylko powiedziec ,ze to jedna wilka tragedia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie to si jesteś mocna w gębie i nic więcej ,to jest tylko i wyłącznie moje spostrzeźenie.Ja chce,wydajesz mi się być miłą i sympatyczną osobą :-),pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karkatoa...
Bardzo chcialabym kochac sie z kobieta...od jakiegos czasu doszlam do wniosku ,ze jestem bi-sexualna...ale nigdy nie mialam odwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karkatoa...
do :jestem xy?o co ci chodzi>?dzlaczego tak na nia naskakujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karkatoa...- moze czas spróbowąć??? Za mna też to tak chodziło, aż w końcu odważyłam sie i spróbowałam... Warto było spełnic marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karkatoa...
to bylo malo mile....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xy- dziękuje :) i mam nadzieje, ze jeszce nas odwiedzisz... Moze dzis nie mozemy sie wszyscy razem zgrać zgrać? Czyzby przesilenie wiosenne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karkatoa...
JCD...moze...kto wie..narazie mam swoje niespelnione pragnienia z facetami...mam tyle fetyszy ,udziwnien...i...mam kogos ..a ten ktos to glaz....szczegolnie w lozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to problem... każda z nas i każdy ma prolemy - to że tu świntuszymy nie wyniknęło z samej chęci pisania erotycznego topicu... T onanizuje się co rano, żeby dłużej wytrzymać, jcd chce dłużej, ja... mam kłopoty z samookreśleniem (małe - ok ale mam)... a później K tak jakoś nam ten topic się ułożył... i jest miło (czasem mniej, ale rzadko całe szczęście). Łóżko jest ważne i chyba wiele znaczy w reszcie życia . Dla mnie wiele. Nie wiem na razie o co chodzi, ale chciałabym byś zuła się tutaj jak u siebie i... zdjęła wreszcie mokrą kurtkę i buty... Naleję Ci Burgunda z odrobinką nasienia męskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karkatoa...- przepraszam za to co napisze, ale nie potrafiłabym byc z kimś, z kim nie mogę spłnic moich łóżowych fantazji... a jest ich naprawde wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karkatoa...
dzisiaj nie dam rady pisac...za bardzo jestem zdolowana....jutro sie do was odezwe i bardzo dziwekuje...Si..dzieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karkatoa...
ja chce dlugo: masz racje.......niestety...:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mow tak jcd, może nie jest tak źle... My chcemy K jakoś podtrzymać na duchu, rozebrać i zapieścić by poczuła się tu jak u siebie...Sz ty jeste ś najlepsza w szeptaniu powiedz coś do uszka... widzę co robisz pod spodniczką... łobuz jesteś Daj pocałuję twe piersi zawsze tego chciałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karkatoa... - nie chciałam Cię zdołować, pzrepraszam,... Ale dla mnie ta sfera zycia jest bardzo ważna i nie wyobrażam sobie życ wiele lat z kimś, z kim nie mogłabym sie spełniać w łóżku.... Ale to jest tylko moje zdanie... W końcu to wnętrze sie liczy, prawda? ;) A innych rzeczy można nauczyć... Poza tym nie martw sie, po rozmowie z nami bedziesz zaspokojona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karkatoa...
nie watpie w jej umiejetnosci...ale na dzisiaj ide spac ..praca jutro...wybaczcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karkatoa...
a u mnie po jedenastej....wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie watpie w to ani przez chwilę Ja chcę. Muszę się przyznać, że czytałem was i bardzo mi się to podobało. Witam Cię K (trudne słowo). Mam nadzieję, że na stałe z nami zostaiesz i jeśli się da zapewnimy ci pełną gamę doznań erotycznych... Si nie mailowalem z Ja chcę - mieliśmy tylko jedn ą ważną sprawe do rozważenia... Cóż ja też się zawiodłem na xy jakiś taki nie w naszym stylu. Może si za szybko go spławiłaś, ale masz prawo być taka przecież - wiemy na co cie stać... Sz tobie chyba bardzo potrzeba seksu z kobietą niż z facetem, a może w trójkącie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karkatoa...
co prawda mam jeszcze winko i chyba moge pozwolic sobie na kaca jutro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karkatoa...
Trudne slowo "karkatoa" to wulkan na jednej z wysp Indonezyjskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karkatoa...
hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczyny chyba już pójdę spać... chociaż coś mnie jeszcze z wami trzyma... jakieś niedokończenie czegoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×