Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trenujący

5 rano

Polecane posty

Si- niestety musze isć... wiadome sprawy... ale gdy będziesz zasypiac i uslyszysz mruczenie tuż przy swoim uszku... dłonie na piersiach , cieply oddech na szyi , wilgotne usta.... to bedę ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno? będę czekała i troszkę się pobawię przed snem... myśląc o tobie i o T jak kochacie się koło mnie. Powodzenia z mężem przyjaciółko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si no nareszcie i mnie trochę przyjemności z Twojej strony spotkało ;) Karkatoa brak dopasowania w łóżku to problem w wielu związkach...Chociaż w większości znanych mi przypadków to mężczyźni narzekają...Chętnie przyłączyłabym się do tej trzeciej butelki wina, aby o tym porozmawiać...Tymczasem życzę ci spokojnej nocy i poranku bez kaca... Trenujący, dlaczego tak sądzisz? JCD ja też chciałabym odrobinę Twojego mruczenia. Tak długo już na nie czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę ja się męczę teraz będąc tak daleko... nawet nie wiesz jak chcę się z toba spotkać i kochać i pieścić do końca w jakąś sobotę może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sz możesz teraz przestać myśleć... i szeptać... pozwól, że wprowadzę cię w mój świat miłości kobiecej,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę cię całowała po całym ciele i lizała i pieściła tam gdzie ja lubię... potem powiesz mi co czułaś może spodoba ci się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jest nim dotykać piersi i ud. Lubię jak drży mi w ręce. Jest różowy ;) Ma naturalny kształt - nie za duży... ale fajnie nim się można zabawiać. Jak poczuję, że jesteś już mora wsunę go w ciebie i będę ssała łechtaczkę - boskie uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T- pzreciez wiesz,że masz pierwszeństwo ;) Si- dzięki,a le chyba jeszcze chwilke zostane, bo cos tu sie atmosfera rozgrzewa... sz- tylko an mruczenie czekałaś??? Mogłabym Ci dac wiele wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę dotykała twych piersi swoimi i pozwolę twoim włosom lezec na moim brzuchu i muszelce... Och to piękne jak jakaś muzyka masz taką kształtną głowę, trzymam ją między nogami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si już zaczynam się robić wilgotna...Mój język najpierw długimi mocnymi liźnięciami błądzi po Twojej myszce, aby później delikatnie pobawić się nabrzmiałym już guziczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziemy sie teraz całowały... uwielbiam całować kobetę pozwól sz sprobuję jak smakujesz... jak burgund z nasieniem (chyba moim), ty jcd masz w sobie coś... czyżby to mąż? a może T - zazdroszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maczasz swe palce w drinku zizujesz i bierzesz mały łyk czujesz smak i jak rozgrzewa twe usta... chcesz więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×