Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trenujący

5 rano

Polecane posty

Delektuję się Twoim smakiem,chcę go zapamiętać na długo,bo nie wiem kiedy będzie nam dany następny raz...wkładam swoje palce do ust powoli kosztujac nektaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sz bardzo pięknie zlizujesz płyn ze swych długich palców to mnie tak podnieca wsuń je najgłębiej jak potrafisz i rozuwaj na boki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lechtaczke mam tak wielką jak jakis orzech jest twarda możesz nią się pobawić i szeptaj do mnie jakies strasznie świństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje palce lekko splecione, chłoną Twoje wnętrze...jakby chciały tam zostać na stałe,aby sprawiać Ci przyjemność...wsłuchuję się w Twój oddech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si tak szeptam Ci świństwa...Słyszysz je tylko Ty, chcę, abys tylko Ty wiedziała jaka jesteś wspaniała w tym,co robisz jak mocno chciałabym Cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam seks z toba sz - bookuje na spotkaniu jeden seans z toba jedynie... bedzie wspaniale mowie ci... ale mnie wzielo... mam straszna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si pozwól,ze choć na chwilę jeszcze włożę swoje palce,aby poczuć Twoje pulsowanie, języczkiem jeszcze troszkę Cię popieszczę, aby zacząć koić zmysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si mój orgazm zostawimy na kolejny raz...wprowadziłaś moje zmysły w taki szaleńczy taniec...zaczęło mi się mieszać, co odczuwam realnie, a co jest tylko fantazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×