Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani ktora potrzebuje pomocy

FInanse domowe- jak ludzie oszczedzacie ile wydajecie?

Polecane posty

Gość michał_l
Tak, na programach lojalnościowych tego typu da się oszczędzić/zarobić przy okazji robienia niezbędnych zakupów lub opłat. Ale spokojnie, róbmy to tylko przy okazji, gdy nam się to opłaca. Opis kilku sprawdzonych, zyskownych i powszechnie dostępnych programów można znaleźć tutaj: http://oszczedzaj.unl.pl/programy-lojalnosciowe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uratuj topik
Napisz cos bo topik umiera smiercia naturalna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech mu ziemia lekką będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz i zawsze i na wieki wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widia
ja to chyba nie umiem oszczędzać:(Staram się ale zupełnie mi nie wychodzi:)Nie mam u siebie w mieście do wyboru kilka hipermarketów a jechać 60-70 km do takiego sklepu na zakupy to też żadna oszczędność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro nie oszczędzasz
to po co tu wlazisz?lepiej zajmij sie swoim zonatym kochankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajmij sie swoim zonatym kochankiem??? co to za odp ma byc??? ale idiotyzm !!! Ani w d***pe ani w oko. No i widzicie ze jak mnie nie m to topik nie rozwija sie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oo jak tu milo i sympatycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powyzywajcie sie troche
bez tego topik ani drgnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie kupujecie
a gdzie kupujecie tą żywność przez internet ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooobra
elka szuka facetow na uczuciowym heheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jestes ni w dupe ni w oko---- powinnas spedzic w szkole jeszcze pare lat bo nie piszesz po polsku. Przypominam slowo \"ni\" nie jest po polsku--- tepaku :D :D :D kooobra--- szukalam tych facetow ale byli tylko tacy jak ty czyli niedouczeni a ja sie takimi nie interesuje wiec spadaj na drzewo. OK ??? Zrozumialas ??? Czy mam ci drukowanymi napisac??? Co za idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzliwa wszystkim
O matko, a ta znowu swoje ... i jak tu się kogoś takiego pozbyć ... Zakupy przez internet http://www.uszopa.pl/ , ale to tylko Wrocław i bliskie okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym chętnie robiła zakupy spożywcze przez net, ale w okolicach 3 miasta to tylko \"do domku\" jest , a oni tanio nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie wcale
u mnie żaden sklep nie ma takiej usługi jak zakupy przez net, a szkoda ja najwięcej oszczędzam na ubraniach i butach, kupuję dobre jakościowo, głównie w firmowych sklepach sportowych, a potem chodzę i chodzę w nich całymi latami, szczególnie opłaca się to w przypadku męża. Duże zakupy ubraniowe robimy raz na kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gramatyka historyczna
"NI"nie jest polskim słowem?buahahahhahahahah!!!! Nie kompromituj sie moja droga, "elokwentna"elżuniu:D:D:D:D:D *ni to wariantywna forma "nie"po kontrakcji, czyli ściagnięciu, funkcjonujaca jako relikt gwarowy i archaiczny. a powiedzonka "ni pies, ni wydra"nie znasz? usmialam sie....ale smutne to, ze Polacy nie znają wlasnego jezyka....ni w ząb:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, to już moja babcia mówiła, że biednego nie stać na tanie rzeczy :) i to prawda jest, tyle że teraz coraz częściej firmowe nie znaczy dobrej jakości - duże firmy produkują w chinach, indiach itp a wtedy żegnaj jakości - witaj globalizacjo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny! topik powoli się rozwija ale lepiej tak niż nie na temat i z samymi kłótniami. Może ma ktoś jakieś nowe ciekawe, przy okazji tanie przepisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzliwa wszystkim
Agula, ja jestem początkująca w temacie oszczędnych przepisów ... sama chętnie korzystam z tego co dziewczyny na poprzednich stronach podpowiadały. Czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o mrożenie owoców i warzyw ? Będziemy mieli w ogrodzie jabłka, gruszki, śliwki i brzoskwinie, planuję uruchomić zamrażarkę ... w czym mrozić owoce, we woreczkach, czy w pojemnikach lepiej ? Które nadają się do mrożenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzliwa wszystkim
To prawda, że teraz panuje lepsza i przyjazna atmosfera na topiku:) więc zapytam, może któraś z Was pomoże. Otóż mam problem z dopieraniem bielizny osobistej mojego męża , konkretnie chodzi o białe i jasne majtki i występujące na nich często niestety brązowo-żólte ślady:O ... pralka i persil kompletnie sobie z tym nie radzą , a wyrzucić szkoda:( Liczę na sensowne rady, i proszę sobie darować ironiczne czy złośliwe komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za oblechy ci faceci
a nie możesz poprosić męza, żeby wycierał tyłek jak się załatwi? Boże! Przecież po kupce powinno się chociaż wytrzeć tamte miejsca nawilżanymi husteczkami, a nie chodzić z dupą w gównienku :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzliwa wszystkim
Pomarańczka - nie wiem co ty palisz, ale dobre to jest :) Bokserki kochana, bokserki. A nie majtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańcza to do mnie
nietoż że ma śmierdziela za męża, to jeszcze wkłada ludziom w usta słowa, których nigdy nie wypowiedzieli :-O żałosna jesteś i widać, że w swoim życiu ogiągnęłaś jedynie zaszczyt ścierania gówna z BOKSEREK :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to jasne bokserki to może wypierz w wybielaczu, nie znam się ale może to pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białe majteczki
białe bawełniane wygotuj w starym garnku z wodą i proszkiem normalnie na kuchence potem wypierz kolory bawełna ew też ale mogą wyblaknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że wakacje się zaczęły i cisza tutaj :) Mam nadzieję że nadal tu zaglądacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolinkaa_mia
wiecie co tak was czytam jak umiecie zaoszczedzic i az sie za glowe lapie ja zarabiam 670zł (staż) + ok 300zł za soboty ale to roznie wychodzi na ogół mam900 zł mąż ok 1500-1600 mamy do oplacenia rachunki 1000zł i reszta na zycie ale zawsze cos wypada jakis wiekszy wydatek itd do tego nie gotujemy obiadów (tylko w niedziele) tesciowa nam gotuje, mamy male dziecko to wiadomo pieluchy, kosmetyki, ciągle ubranka bo z tych szybko rosnie no ale nie potrafimy nic zaoszczedzic nawet brakuje nam do 1 :O moze to dlatego ze teraz przygotowujemy sie do slubu i mamy sporo wydatków no niewiem ciezko mi powiedziec ale kiepsko u nas z kasą chyba dzis porozmawiam powaznie z mezem bo tak byc nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiek78
Jak chcecie zaoszczędzić to najlepiej monitorujcie wydawanie pieniędzy. Polecam do tego celu jakiś fajny program. Ja używam program, który pobrałem za darmo ze strony http://www.fineco.pl/budzet_domowy.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×