Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lupus

CHUDNIEMY!! W KOŃCU!!! OD 75 WZWYŻ ZAPRASZAM

Polecane posty

kochane!! pozdrawiam dietowo!! Jest chyba ok, kolejne spodnie mi spadaja :D NZgrzeszylam co prawda znow (shaneeya.... je jestem uzalezniona od lodów!!!!!!! :) ) - ale wieczorkiem bylam na intensywnym plywaniu na baseniku wiec nie jest zle :) I mam nadzieje ze powoli ale zdazamy wszystkie do celu :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny sukcesik tygodniowy :) Aż nie wierzę!!! Tyle grzeszków, niewiele ruchu z braku czasu.... minus 0.8 kg :) A jak u was?? Trzeba będzie zaktualizować naszą tabelę, dodać nowe dziewczyny i niestety :( wypisać te które już się nie pojawiają.... Zrobię to jak wrócę z pracy, chyba, że któraś mnie uprzedzi :) buziaki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chudzinki🖐️ Mam nadzieję że w weekend nie nagrzeszyłyście zbyt wiele, bo z doświadczenia wiem że w te dni najtrudniej się powstrzymać? Wczoraj troszkę limit kaloryczny przekroczyłam i nie jestem z siebie dumna, ale chyba gorsze jest to że nie mogłam ćwiczyć:( coś mi się stało z kolanem i strasznie mnie bolało. Dzisiaj też nie jest idealnie więc będę musiała wymyślić takie ćwiczonka, żeby nie obciążały stawów kolanowych. W tej sytuacji steper odpada za to trochę więcej pokręcę hula-hop i porobię brzuszki. Może trochę dłuższy spacer i będzie ok. Cały czas mam ten sam problem. Nie potrafię jeść mniej. Wybieram produkty niskokaloryczne, ale co z tego jak zjem ich trzy razy więcej niż powinnam. Mam za bardzo rozepchany żołądek i nie wiem jak temu zaradzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Tabelkę wklejam od nowa (proszę się dopisywać) i od razu pochwalę się, że spadło mi 2kg :D NICK............................BYŁO...........JEST..... .....BĘDZIE Shaneeya........................93...............87,1. ...........59....... SB jest bardzo bogatą dietą, trzeba tylko nauczyć się samemu komponować swoje posiłki - a do tego potrzebne jest poznanie własnego organizmu :-) Lupus, kocham lody, wczoraj na imieninki zjadłam troszkę :D Gratuluję efektów wizualno-czuciowych dietki :D Wiolettas, ja piję ok. 2 białe kawy (bez cukry/słodzika) dziennie i nie sądzę by miały one jakiś wpływ na moją dietę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny nie było mnie trochę, bo coś mnie dopadło. W środę zaczęłam się źle czuć i tak mnie męczyło do wczoraj. Konsekwencją tego było to, że praktycznie nic przez te 5dni nie jadłam. Miałam zaleconą przez lekarza dietę lekkostrawną, ale nawet tego co mi pozwolił nie mogłam jeść. Dlatego piłam tylko samą wodę. Przymusowa głodówka. Schudłam bardzo dużo. Bo nie jadłam i cały czas wymiotowałam;/ Tak więc widać efekty w stopce.. Możliwe, że jak zacznę powoli znowu jeść to coś na wadze wróci. Wiem, że bardzo niezdrowo i za szybko doszłam do 65. Nie wiem czy cieszyć się z tego czy nie. Nadal nie mam aptetytu, bo na widok jedzenia mam mdłości. Ale powolutku zaczynam jeść dzisiaj zjadłam już śniadanko bardzo skromne, ale ważne, że coś zjadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis zaczelam sb jak na razie jest niezle troszke boli mnie glowa ale podejrzewan ze to przez odstawienie weglowodanow (a chlebek to ja lubie) Jedynym moim grzeszkiem na dzis jest wypicie kawy z mleczkiem 1,5% no ale tylko takie mialam otwarte w lodowce wiec przeciez nie wyleje :p musze przyznac ze nawet nawet ta dietka wkoncu nie jestem glodna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia11233
czesc dziewczyny:) Waze 75kg przy wzroscie 167cm no i mam w koncu zamiar cos z tym zrobic od srody przechodze na diete 10-dniowa:) Mam nadzieje ze wytzymam poniewaz stosowałam juz bardzo duzo diet, a ta nie jest najgorsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! aktualizuję tabelę. NICK............................BYŁO...........JEST..... .....BĘDZIE Shaneeya........................93...............87,1. ...........59....... Lupus..........................79.1..............71.8..............63 to tyle. Niestety dzień zakończył się bardzo przykro. Są takie osoby w mojej pracy które potrafią spieprzyć wszystko.... Więc nei mam siły nic pisać. Idę wypływać smutki na basenie. Zdekompensowana jestem :( ps. Sonia witaj! Zanim zaczniesz diety-cud poczytaj o zdrowym żywieniu, efektach diet itp. Nie znam 10-dniowej diety, wiec się nie wypowiem. Chodzi mi tylko o to, żebyś wiedziała o tym o czym piszą doświadczone dziewczyny. Że tak naparwdę podstawą nie jest dieta tylko zmiana nawykó żywieniowych raz na zawsze. Powodzenia!! Kilka stron wcześniej wklejałysmy rozne fragemnty artykułow oraz ciekawe linki. Przeglądnij - może Ci się przyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szczypiorki🖐️ Dominika:) wracaj do zdrowia szybciorem i niech na wadze Ci zostanie to co przez chorobę straciłaś Sonia:) diety kilkudniowe są dobre dla dziewczyn które mają do stracenia 2-3kg przy większej nadwadze stawiałabym raczej na zmianę nawyków żywieniowych. Dłuższy okres odchudzania, ale na pewno skuteczny i trwały NICK............................BYŁO...........JEST..... .....BĘDZIE Shaneeya........................93...............87,1. ...........59....... Lupus..........................79.1..............71.8... ...........63 Tija.............................94................76.................65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............................BYŁO...........JEST..... .....BĘDZIE Shaneeya........................93...............87,1. ...........59....... Lupus..........................79.1..............71.8... ...........63 Tija.............................94................76... ..............65 Wiolettass....................83,5..............81,7...............65 Ja po moich szalenstwach podietkowych przytylam na ponad 81 (a tak juz sie cieszylam z tej 7 z przodu) ale musze powiedziec ze 2 dzien sb i jestem naprawde zadowolona nie chodze glodna i jem kiedy chce no i przedewszystkim takie ilosci zeby sie najesc. Nie wiem tylko co zrobic z ta komunia w tym tygodniu pieke ciasta i to juz bedzie mega wyzwaniem zeby nie podjadac a co dopiero siedziec przy zastawionym stole i nie jesc :( buuu pewnie pogrzesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolettass gratuluję! :D Cieszę się, że się zdecydowałaś, gdyż SB jest zdrową dietą. Doganiam Cię Kochana :D Gapa jestem: napisałam o -2kg ale ich nie umieściłam w tabeli, stąd ponowna aktualizacja: NICK............................BYŁO...........JEST..... .....BĘDZIE Shaneeya........................93...............85,1. ...........59....... Lupus..........................79.1..............71.8... ...........63 Tija.............................94................76... ..............65 Wiolettass....................83,5..............81,7.... ...........65 Wczoraj miałam 1.dzień z A6W, jak na razie jest spoko, ciekawe ile wytrzymam (oczywiście chcę całe 42 dni) :D Lupus, ja mam w pracy podobnie ostatnio, główka do góry! :* dla Ciebie! dominika023, witaj i wracaj szybko do zdrowia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaneeya widze hehehe musze sie naprawde wziasc za siebie bo mnie przegonisz :D ja dzisiaj ugotowalam sobie przepyszna zupke krem z kalafiora :) mniam palce lizac. Wczoraj zaczelam dietke a dzis jak stanelam na wadze to minus 1,8kg (niezle wody i z jelit zlecialo) wpisze w sobote wynik po prawie tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............................BYŁO...........JEST..... .....BĘDZIE Shaneeya........................93...............85,1. ...........59....... Lupus..........................79.1..............71.8... ...........63 Tija.............................94................76... ..............65 Wiolettass....................83,5..............81,7.... ...........65 Dominika023.................90..................65...................59 Zmieniłam cel, a co:) tak ładnie idzie więc 5 z przodu też będzie miło zobaczyć. Od dzisiaj nowa dieta. \"Odchudzanie na zawołanie\" głośno ostatnio o tym na forum się zrobiło. Podobno pobudza metabolizm. Dlatego zdecydowałam się na nią. Nie różni się niczym od diety, którą właśnie teraz stosuję. Są te same produkty więc trudno nie będzie. A tylko dobieranie posiłków będzie bardziej przemyślane i lepiej będzie się wszystko spalało. Tak więc od dzisiaj do działa. Już zaplanowałam jadłospis na najbliższe 9dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika:) może podzieliłabyś się tym jadłospisem, bo już od dawna szukam czegoś co w końcu ruszy moją wagę w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tija79 nie jestem pewna czy ruszy przynajmniej tak obiecują, ale jest spore grono osób, które mogą pochwalić się ładnymi efektami. Ogólnie obiecują, że chudnie się 3kg na 9dni. Każdy ma inny organizm i jeden schudnie 4 drugi 1, ale zawsze to jest coś. Jadłospis ustalasz sobie sama. Masz określone grupy jedzeniowe i w każdy poszczególny dzień jesz konkretną ilośc produktów z danej grupy, ale sama dokładnie dobierasz jaki produkt masz ochotę zjeść. Więc nic Ci nie narzucają jesz to na co masz ochotę i ile chcesz. Nie ma narzuconych miar jedzenia, ale ja wolę nie przesadzać i jem minimalne ilośći. Sa dwie wersje tej diety turbo i podstawowa. Ja zdecydowana bylam na turbo, ale po przeanalizowaniu obydwoch diet zdecydowalam się na pdostawową , która bardziej mi odpowiada. Nie podam Ci jadłospisu, ale mogę podać Ci tę dietę. Albo poczytaj sobie na stronie http://odchudzanienazawolanie.pl ta dieta kosztuje, ale ja mogę Ci udostepnic za darmo jesli masz ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dominika023 --- wracaj do zdrowia i powodzenia z nowa dieta. Pochwal sie efektami :) U mnie spoko, ludzie zaczynaja zauważać, że zeszczuplałam. Ale nie chwale się, że to odchudzanie - w końcu to mój nowy sposób odżywiania :) Dziś na obiado-kolację przyrządzam szparagi :) MNIAM!!!!!!! A wieczorem na basen. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... mam taki problem.... moja garderoba zaczyna się robić za duża, co widać po niektórych ubraniach dość mocno i tak nie całkiem ładnie to wygląda... A jak pisałam nie mam zbyt dużo mniejszych ciuchów bo dłuzej byłam grubsza niż chudsza.... yyy.... kurcze... ;) nie sądziłąm, ze będę mieć taki problem :D Nie chcę wszystkiego zwężać (wiecie... na wszelki wypadek...) Ale też czasem nie mam w czym chodzić, bo do spodni to mogę pieluchę wkładać tak mi opadają :D Ale z kupowaniem czegoś nowego wolę poczekać, bo przecież do zgubienia ok 7-9 kg czyli drugie tyle!!! Na razie zeszło (wg poneidziałkowego ważenia) 7.3 kg :) 🌼 Jeszcze 3 kg i będzie moja waga przed studniówką :) Cieszę się ojjj... cieszę :):):):):):):):):):):) A najbardziej, że nie czuję zbyt dużych wyrzeczeń!!! Mój brzuś żle znosi jeśli zjem za dużo, za słodko, za późno!!! Od wody niegazowanej już się uzależniłam... Jest OK!!!!! Mam nadzieję, że ten stan się utrzyma!!!! Boję się tylko jesieni i zimy - bo tu ciężko bywa.... No nic, do tego czasu jeszcze bardziej się zmotywuję osiągnięciami. Kochane - dziękuję za Waszą obecność na topiku!!! Bardzo mi pomaga!!! Gdyby nie Wy pewnie bym dawno odpuściła.... Trzymam za wszystkie kciuki!!!!!!!!!!!!!! 😘😘😘😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ax2
NICK............................BYŁO...........JEST..... .....BĘDZIE Shaneeya........................93...............85,1. ...........59....... Lupus..........................79.1..............71.8... ...........63 Tija.............................94................76... ..............65 Wiolettass....................83,5..............81,7.... ...........65 Dominika023.................90..................65...... .............59 Ax2...........................85,5................75,4..................65 Witam :) jestem tu nowa, mogę do Was dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki za was :) niestostujcie diet gazetowych to sensu nie ma ja stracilam duzo czasu na to nie ma sensu Teraz odchudzam sie zdrowo i jest dobrze :) Zapraszam na gg jak co pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja17-90
NICK............................BYŁO...........JEST..... .....BĘDZIE Shaneeya........................93...............85,1. ...........59....... Lupus..........................79.1..............71.8... ...........63 Tija.............................94................76... ..............65 Wiolettass....................83,5..............81,7.... ...........65 Dominika023.................90..................65...... .............59 Ax2...........................85,5................75,4.. ................65 Ja17-90.....................93...................90.....................70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja17-90
hej mam 17 lat, waże 90 kg przy wzroście 172, chce schudnąć do września 20 kg, wiem ze to możliwe... Jakies niekonwencjonalne sposoby, a moze mi powiecie jak schudnąć maxymalnie w tydzień 2 tyg? mam bierzmowanie brata i komuie siostry POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 17-90 -> Witam Cię. Myślę, że jest możliwe by do września poleciało Ci 20kg albo przynajmniej coś koło tej wagi. Widziałam Cię na innym topicku pisałaś, że chudłaś i tyłaś na przemian. To znaczy, że katowałaś swój organizm różnymi dietami jak widać nie najlepszymi. Teraz znowu chcesz nagle schudnąć. Szybkie chudnięcie nie jest dobre. Jeśli zaplanujesz ZDROWY SOPOSOB ODZYWIANIA, OGRANICZYSZ KALORIE I DODASZ RUCHU napewno schudniesz. W p[ierwszym tyg nawet może do 2kg, bo to spada też woda. Potem gdy organizm pozbędzie się wody powinnaś chudnąć do 1kg na tydzień. I po diecie absolutnie nie wracać do dawnych nawyków chyba, że chcesz znowu przywitać JOJO. Co ja Ci mogę poradzić? Dużo osób rezygnuje ze zdrowego odżywiania na rzecz róznych diet cud zachęceni super efektami. I to jest błąd. Sama taki błąd popełniałam wiele razy i też jednego roku ważyłam 80 kolejnego 68, a później już 90. Teraz ważę 65 i jeśli się zapuszczę po diecie to czuję, że JOJO może sięgnąć nawet setki. Musisz sama opracować swój system i wprowadzić w swoje życie zbilansowaną dietę na całe życie. Innej rady nie ma. Do wrześnie masz ponad 3 miesiące, a wakacje to dobry czas na odchudzanie wierzę, że Ci się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika:) jeśli możesz mi udostępnić ten jadłospis to bardzo proszę. Podaje swój i-mail jeśli z jakiś powodów nie chcesz tutaj anusia20061@wp.pl Lupus:) nie bój się jesieni i zimy. Ja swoją walkę zaczęłam pod koniec października. Chciałam zmienić swoją sylwetkę do lata i wiedziałam że mam sporą otyłość i nie da się tego zrobić w 2tyg. nastawiłam się na długofalowy proces. Powiem tylko że pod koniec zimy był problem z dostępnością warzyw. Wybór był już żaden, a to co było kosztowało bardzo dużo:( ale jakoś przetrwałam ten okres i teraz jest wszystkiego pełno i aż oczy się cieszą na widok tych kolorowych straganów z jarzynami. Tobie też się uda:) Ax2:) witaj Ja17-90:) masz sporą nadwagę i nastaw się na dłuższy proces. Nawet jeśli schudniesz 10kg. do września to poczujesz się dużo lepiej, a przy wysiłku fizycznym Twoja sylwetka się wysmukli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lupus zawsze mozna sie zaopatrzyc w \"nowe\" ciuszki w lumpku czasami mozna tam znalesc perelki. Ja mam problem w druga strone bo teraz nie mam w czym chodzic a mam pelno ciuchow sprzed ciazy :p (oczywiscie za malych) Dietka sb superrr wlasnie zjadlam mega pyszne sniadanko baklazana zapiekanego z pomidorkami i serem mniam pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lupus, gratulacje! Tak trzymaj! :* Witam nowe koleżanki :-) Zapraszamy! Wiolettass, będę Cię ścigać ;P Dla nas obu będzie to dobra motywacja :D dominiko023, zgadzam się z Tobą całkowicie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............................BYŁO...........JEST..... .....BĘDZIE Shaneeya........................93...............85,1. ...........59....... Lupus..........................79.1..............71.8... ...........63 Tija.............................94................76... ..............65 Wiolettass....................83,5..............81,7.... ...........65 Dominika023.................90..................65...... .............59 Ax2...........................85,5................75,4.. ................65 Ja17-90.....................93...................90..... ................70 kaja3000....................86,60..............83,00................76,00 mam nadzieje ze ta tabelka mnie zmotywuje do utrzymania mojej wagi(-3,50 kg) i dalszej walki ze zbędnym tłuszczykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja17-90
Dzisiaj miałam do szkoły na 10 to rano ugotowałam na parze warzywka, i w szkole, wypiłam mały jogurt.... o 17 zjem drugą porcje warzyw... i potem już nic, No... Kawa- Starsznie dużo do wstukania...;( Co do zdrowego trybu życia to zgadzam się całkowicie, mi poprostu za dobrze było.. i tak się zapuściłam... Ale naprawde uważacie że do lipca nie uda mi się tych 10 kg. schudnąć...? Wczoraj rowerek, duuuużo rowerka i po 15 nic, a w szkole grachamcke z szynkąi ogórkiem... i kawe a rano na wadze 88,7 Tabletki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja17-90 posluchaj rad weteranki i jedz wiecej to ze zjesz same warzywka i jogurt wystarczy ci na pare dni potem rzucisz sie na jedzonko i pochloniesz kilka razy wiecej jedzenia. Jadnak jest to prawda ze jak sie kilka miesiecy lub lat tluszczyk \"chodowalo\" to nie da sie tego zgubic w miesiac (cholerka szkoda ze tak nie jest)Pozdrawiam wszystkie dietkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po urlopie :) fajnie było, ale się skończyło.... no właśnie czas wracać do rzeczywistości... szarej rzeczywistości.... no i stanęłam na wadze... hmm myslałam, że będzie gorzej, ale i tak zaczynam prawie od poczatku, ale za to wypoczęta i pełna werwy do walki z kg NICK............................BYŁO...........JEST..... .....BĘDZIE Shaneeya........................93...............85,1. ...........59....... Lupus..........................79.1..............71.8... ...........63 Tija.............................94................76... ..............65 Wiolettass....................83,5..............81,7.... ...........65 Dominika023.................90..................65...... .............59 Ax2...........................85,5................75,4.. ................65 Ja17-90.....................93...................90..... ................70 kaja3000....................86,60..............83,00.... ............76,00 Arszka.......................80 kg..............78,7...................62,00 witam wszystkie nowe dziewczyny 🖐️ dominika023 jeśli możesz to i ja proszę o dietkę na emaila kasia@azymut.krakow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ax2
Cos mi ta waga nie chce ubywać :( Co prawda, ludzie zauważają to że schudłam, ale na wadze to dopiero 4 kg w ciągu 21 dni :( A kiedyś szło tak dobrze... Jutro na basen 1 raz idę :) (karnet z pracy dostałam :)) Zobaczymy, może będę chodzić częściej :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×