Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Jak już jesteśmy przy wrzutka.pl, wam też po lewej stronie np w komentarzach, tytuł piosenki ucina słowa? Tak jakby źle był ustawiony margines i część chowała się. Czy to ja mam coś źle ustawione? Bo za każdym razem tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desznik nestor to ja
oczywiście wszyscy są pod moją "kuratelą":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy nie widzisz, ze to
to niech pod duchem, zaraz wpisze się POTiKi KiKi - jak sie wpisze jeden pod drugim, to odszczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam mozilla firefox i odkąd pamiętam tak ucinało. Przynajmniej wiem, że to wina mojego komputera, a nie wrzutki ( do tej pory myślałam,że może tak jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest zrzut ekranu
desznik !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to samo jak zmniejsze okno przeglądarki, najwidoczniej masz za małe okienko z stroną tzn. zbyt niska rozdzielczość bo jak rozsunę trochę to mam w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popołudniowo. Komuś bardzo zależy na chaosie.Więc ozznajmiam DESZNIK jest zablokowany na mac.Na tej ksywce nie wpisze ani jednego słowa tylko popatrzy na cafe.Jest to jedyny przypadek tak ostro potraktowany.Te oranż sobie jaja robią.:O:( Oranz chcesz ze mną powalczyć?Niedługo cie znajdę na czarnym nicku,jak go masz,potem ci skopię dupsko.:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net mi nawala :O chyba daje mi ostrzeżenia, że już pora podnieść tyłek z krzesła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszolomie
finezja z polotem hihihihihi - papuga ducha hihihihihihihi jedyny przypadek hihihihihihi, i konie ladaco by sie usmialy, loj w dekielek wali rowno hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z ta konfrontacja jelopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia słyszałem że na rowerniku byłaś ? Masz WIGRY czy JUBILATA ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewq szczerze powiedziawszy nei znam sie na tych modelach:D ale dzis mnei troche tylek boli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnei:D od czwartku bede rowerem do roboty jezdzila:) ide dzis na picce najprawdopodobniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już też "odkurzam" moją kolarzówe rocznik 1972 :D i będe se hasał po lasach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w robocie gorący okres mi się zaczyna :-O wieeeelkie remonty , rycie po pokojach , nowe zamówienia do zrobienia i takie tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×