Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JudkaDytka

wesele okolice Trzebini, Chrzanowa, Krzeszowic, Balic

Polecane posty

Gość wenus1410
My też planujemy dawać...tak się u nas postępuje, a mi to nie przeszkadza, ot tradycja taka ;) Wiem, że część osób uważa, że jest to ich praca, za którą dostaną wynagrodzenie ( i to czasami nie małe), jednak myślę, że jest to miły gest i po prostu radość tego dnia powoduje, że chce być się miłym :). A pamiętaj synu mój, dobroć wraca ze zdwojoną siłą ;) ....Pewnie zależy jeszcze jak nam się będzie z nimi współpracowało w dni wesela :), ale na dzień dzisiejszy planujemy dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggggaaaaaa
JudkaDytka, Nie myślałaś nad Rezydencją Pod Zegarem?? Mają bardzo ładną duża sale i do tego pokoje na miejscu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mo_lady
No właśnie też się zastanawiam nad Zegarem, ale cos mało opinii jest, a jak są to średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeślli chodzi o okolice Krakowa mogę polecić florystki z Floral- Decor. Przygotowały propozycje dekoracji zroznicowane cenowo uwzgledniajac moje wymagania. Na dodatek kwiaty trzymaly sie bardzo dlugo, tydzien po weselu nadal mialam mieszkanie pelne bukietow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolaolaolaolaola
Mam zapytanie co do wódki. Co myślicie o panu tadeuszu? Widziałam w sieci różne opinie, ale generalnie jest chyba dość często na weselach. Mi osobiście marzyłby się absolut, bo to jedna z najlepszych wódek jaką kiedykolwiek piłam, ale chyba byśmy zbankrutowali z taką wódką. A myślę nad panem tadeuszem, bo znalazłam w sieci info o promocji. Poza tym jeszcze można skontaktować się z przedstawicielem, który pomaga znaleźć miejsce, gdzie można kupić najtaniej. I tu też pojawia się inny problem, bo nie wiem, czy łącznie wyjdzie mi taniej pojechać do krakowa, bo tam znalazłam namiary na hurtownie - http://www.pantadeuszwodka.pl/files/Wodka_Luksusowa_detal.pdf Czy może szukać gdzieś bliżej? Możecie macie jakieś namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Pana Tadka, spoko wódka, ładna butelka. Nie ma sensu dzwonić do przedstawiciela - ja dzwoniłam i dostałam listę już dawno pozamykanych hurtowni alkoholi w okolicy :( Najlepiej chyba czekać na promocję w selgrosie Ja jestem po wizytach w kwiaciarniach, ceny są porażające.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooooo
my byliśmy 2 tyg. temu w hurtowni Alti w Krk na Lea i Pan Tadeusz był tam po 20.20zł,niewiem niestety po jakich cenach jest gdzie indziej,ale ta cena wydaje mi sie niezla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAN MŁODY
WITAM,MY MIELIŚMY CATERING JACEK NOWAK Z CHRZANOWA,WESELE BYLO NA 200 OSOB I BYŁO SUPER,WSZYSTKIEGO DUZO I ŚWIEŻE ,ROBIONE WSZYSTKO NA MIEJSCU W REMIZIE,MOZNA BYŁO ZAGLADAC NA KUCHNIE I PATRZEC JAK WSZYSTKO PRZYGOTOWUJĄ ,TEZ MIELISMY WATPLIWOSCI CZY ICH BRAC BO ROZNE BYLY KOMENTARZE,ALE SIE ZDECYDOWALISMY I BYLO SUPER,Z TEGO CO WIEM TO WIEKSZOSC TYCH OSOB CO PISZA NEGATYWNE KOMENTARZE,NARZEKAJĄ ZE BYLO MALO JEDZENIA,ZE PUSTO NA STOLACH,BO TAK WIDZELI JAK BYLI NA WESELU,ALE TAK JEST JAK SOBIE MLODZI UZGODNIA ZEBY BYLY TYLKO DWA DANIA GORACE OPRÓCZ OBIADU,POPROSTU WYBIERAJA TANI PAKIET I TAK TO WSZYTKO POZNIEJ WYGLADA,POLECAM NA PIERWSZY DZIEN 3 DANIA GARACE OPRUCZ OBIADU I GOSCIE BEDA ZACHWYCENI BO CO PARE GODZIN BEDA IM PRZYNOSIC COS DO JEDZENIA,POZNIEJ BEDA MOWIC ZE BYLI TAK NAJEDZENI ZE Z STOLU TO PRAWIE NIC NIE JEDLI BO NIE MIALO SIE GDZIE POMIESCIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipiec2013
Witek , niedaleko Balic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melodia86
Witajcie, czy mieliście może kontakt z firmą PRIMEPHOTO ? jestem zainteresowana filmami jakie robią ale bardzo mało jest informacji w internecie na ich temat. Melodia86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loleksw
czy był ktoś może w poradni dla narzeczonych w parafii św. Mikołaja w Chrzanowie? My poszlismy tam dzis ale niestety nie dotrwalismy do przyjęcia gdyż przed nami była jedna para (poradnia czynna od 10, oni weszli o 10) i czekalismy ponad godzine.. Pan DORADCA rozgadał się o śluzach i mierzeniu temperatury.. o tym ze antykoncepcja jest zła itp. o cyklu miesięcznym kobiety.. wszystko było słychac na korytarz.. bylismy wręcz zażenowani, ale i rozbawieni bo przeciez ileż można o tym słuchac (cały dzien nauk przedmałżenskich przecież) no i miało to trwac 20-30 minut, a w koncu odeszlismy z kwitkiem no bo bez przesady.. pranie mozgu po raz kolejny.. Czy w każdej poradni wygląda to tak samo? może był ktoś w innym miejscu i może cos na ten temat powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurabura
My chodziliśmy do Krystynowa. Jeszcze przed byłam przekonana, że mają to być 3 spotkania po max 30 min. Okazało się w praktyce, że były 3 po 1h... Po pierwszym spotkaniu byłam zażenowana, właśnie tematyka NPR przez bitą godzinę, ale już 2 kolejne spotkania przyjemne, bardziej życiowe i przez tą lżejszą tematykę szybko zleciały. Pani bardzo miła. Wiadomo, że każdy by chciał krótsze spotkania, ale tam nie było najgorzej. Polecam :-) PS. Podobno najlepiej jest u Piotra i Pawła w Trzebini, ale tam pani nie miała miejsc, terminy pozajmowane na dużo w przód i poleciła nam właśnie Krystynów. Do przeżycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdaje się też byłam u wspomnianego pana w poradni przy Mikołaju. Żenada!!! Pan potraktował nas jak debili, tłumaczył cykl i NPR ponad 40min każdą kwestię powtarzając min 3 razy Na sam koniec życzył mi bym była prawdziwą, oddaną panią domu i żebym nie pracowała zawodowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim , mam wesele we wrzesniu w przyszlym roku..może ktos poelcic jakas fajna orkiestre, z sala nam sie udalo i teraz trzeba szukac orkiestry, osobiscie najlpeiej bawiłam sie 4 lata temu pRzy zespole Tango LUz i nie wyobrazalam sobie innej kapalei na moim weselu ale napewno oni nie maja treminu, podpowiedzcie cos o inneychz espołąch i jakie ceny..wesele jednodniowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loleksw
Hej ponownie;) u nas powolutku do przodu.. dziś zaklepaliśmy cukiernie.. teraz rozmyslam nad kwiaciarnia.. moze coś podpowiecie? oczywiście szukam czegoś w fajnych cenach.. w irysie mają piękne ale drogie bukiety.. u nas w gre wchodzi bukiet+butonierka+przystrojenie koscioła i ew. samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iridiaa
Fajnie i niedrogo robi Ewa chyba się to nazywa Usłane kwiatami w chrzanowie ma przy Sienkiewicza i na Południu kiedyś miała teraz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooooo
a ja polecam p. marie zając z dulowej...jesli ktos zainteresowany moge dac namiar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielinka :)
Witajcie. Jestem tutaj po raz pierwszy. Chciałabym się was zapytać czy znacie jakąś dobrą firmę dekoracyjną w okolicy? Oczywiście poszukujemy z narzeczonym na uroczystość weselną. Proszę o przykłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielinka :)
Coś więcej na ich temat? Sprawdziłam ich stronkę na prędko, są z Tenczynka, niedaleko. Miała/eś z nimi styczność? Proszę byście wypowiadali się szerzej, zamiast wstawiać pojedyncze linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staszek.W
Witam! Gdzieś wyczytałem, iż podobno w Restauracji Tiffany są w stanie urządzić naprawdę niezłe i na poziomie imprezy weselne. Podobno wielu zachwala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staszek.W
Gdzieś wyczytałem, iż zachwalają Restaurację Tiffany jako miejsce gdzie potrafią urządzić naprawdę niezłe przyjęcia weselne. Podobno polecają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spilica_M.
Staszek, naprawdę tak słyszałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieeetrek
Cześć wszystkim ;) Planujemy wesele w 2014 r mamy już w zasadzie wszystko pozostje kwestia kapeli mamy wstępnie wybrane 2 Intro i Ulyses obie bardzo dobre, ale słyszałem gdzieś że się bardzo cenią coś tam słyszałęm o 7 tys orientuje się ktoś z was może czy to prawda zanim będę z nimi rozmawiał? pozdrawiam piotrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttr55
Ja się zastanowię nad Kavai Rubin bo wydają się spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loleksw
tak pietrek, ulises drogi, dzowniłam .. pytałam, cena zwala z nóg, a co do intro to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej przyszlym zonkom :) Ja juz po tej wielkiej uroczystosci.Raczej nam blizej do 10 rocznicy niz do poczatkow :D Nasze wesele odbylo sie w Karczmie Rzym przy wylocie na autostrade do Balic http://www.karczmarzym.krakow.pl/karczma/o-nas.html niedaleko jest hotel Bona.W tym roku cena za os 160 zl. Nasze wesele bylo obsluzone do perfekcji.Obsluga szybka i dyskretna,bardzo mila i profesjonala.Gdybym miala powtorzyc ten dzien poraz kolejny to wybrlabym ten sam lokal.Poza tym sa 2 sale.Jedna do tanczenia druga do siedzenia.Mimo ze osobno to jednak polaczone.Jest weranda gdyby padal deszcz,ogrodek i parknig.Miejsca dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewesia
pieeetrek ja mam zarezerwowany zespół Ulysses na przyszły rok, biorą za jeden dzień 5tys, ale słyszałam, że są warci tej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×