Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Lucia... persen to jak wiesz tabletki ziołowe, myśle, że spokojnie możesz wiąć, po co się męczyć. Skoro można brać tabletki przeciwbólowe, to ziołowe tym bardziej (ale jest to tylko moje zdanie). Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena-1973
Witam wszystkich. Kajair, viola270 dziekuje Wam za rady. Ja już jem bardzo mało i fakt straciłam przez 3 dni 1 kg. ale raczej nie dzięki tabletkom tylko silnej woli. Jakoś motywuje mnie sama myśl że jak już je kupiłam to efekt musi być. Fakt jestem stale głodna chciałabym tego głodu nie czuć i zmuszać się do zjedzenia czegokolwiek, chciałabym żeby to naprawde zaczęło działać. Gratuluje Wam wszystkim efektów. I życze dalszych aż do uzyskania wymarzonej wagi. Ja się pewnie poddam, bo chyba narobie sobie większej szkody niż pożytku:( Miłego, słonecznego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena... nie poddawaj się!!! Jedz mało a często, co 3 godz. Głod zapijaj wodą. Nie wchodź na wagę. Pomierz swoje obwody, nieraz na wadze nie widać, a cm ubywają. 3mam za Ciebie kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena-1973
anabel49 ja juz nie wiem czy można jeść jeszcze mnie niż teraz... Najgorsze jest to uczucie głodu. Pije najmniej 3 litry wody dziennie i nawet to nie zaspakaja mojego głodu:( Wczoraj to miałam totalny kryzys:( Już mnie złość ogarnia, że nawet takie tabletki mi nie pomagają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena... a może jesz za mało? Naspisz może swoje dzienne menu, Dziewczyny na pewno Ci pomogą, wierz mi tu naprawdę znajdziesz wsparcie i dobre rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena-1973
godzina 6- 3 lub 4 kromki pieczywa chrupkiego graham między 9 a 10 jem 2 jabłka ok. 12 znów graham 4 kromki 14.30 porcja surówki 17-18 graham. Póżniej ewentualnie jabłko ale po godz. 20 nawet tego nie jem. Pije wode mineralną nie gazowaną zieloną i miętową herbate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena.. ja Ci napiszę moje menu: 8.30 owoc - jabłko, graphefruit zależy na co mam ochotę 9 aktivia, dwie wasy z masłem i wędliną do tego pomidor, papryka, ogórek, czasami z samym pomidorem lub dwa jajka na miękko, lub jajecznica na maśle 12 serek biały light ze szczypiorkiem, rzodkiewką 15 pierś z kurczaka z warzywami lub ryba z surówką z kiszonej kapusty lub cielęcina z białej kausty ala bigosik 18 sałatka np z pomigorów z jogurtem lub ogórek z jogurtem lub sałatka grecka z fetą i oliwką. Mi to wystarcza. Wg mnie u Ciebie jest za mało tłuszczu, białka i warzyw, a za dużo węglowodanów i owoców. Na pewno jeszcze inne Dziewczyny Ci coś poradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena-1973
anabel49 graham właśnie jem z rzodkiewką lub z pomidorem i ogórkiem. Jem tak dopiero od poniedziałku i może to musi trochę potrwać aż sie organizm przyzwyczaji? Miałam właśnie nadzieje że tabletki mi pomogą i będzie łatwiej. 2 lata temu bez niczego nagle i w krótkim czasie schudłam 10kg. Do dzisiaj nie wiem jak to się stało, ale niestety w tym roku wróciłam do poprzedniej wagi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Właśnie skończyłam ćwiczyć 6-Weidera dz2. I wiecie co....zaczyna mi sie podobać (zobaczymy co bedzie później). Rzenka Nie poddawaj się. Jeśli masz rociągnięty żołądek, to może tak być na początku ale to przejdzie, bo ż się skurczy. Zobaczysz. Trzymamy kciuki, na razie ja i Anabel ale poczekaj jak reszta dziewczyn \"usłyszy\", że chcesz zrezygnować....oj będzie się działo. Wydaje mi się, że spożywasz za mało białka. Może zamiast któregoś grahama jakiś twarożek jogurcik albo gotowane chude mięso (z kurczaka może być pieczone na rożnie tylko zdejmij skórę) albo ryba pieczona (oczywiście bez tłuszczu). Jak bierze cie chrapka na słodkie to zjedz kilka migdałów. Co prawda są kaloryczne ale zawierają dużo korzystnych kwasów tłuszczowych i zneutralizują uczucie pieczenia w żołądku gdy jest pusty. Uważam, że marchewki możesz podjadać w ciągu całego dnia. I NAJWAŻNIEJSZE!!!! ZAWSZE,GDY CZUJESZ, ŻE JUŻ NIE DASZ RADY, ŻE MASZ DOSYĆ - ZAJRZYJ DO NAS NA PEWNO KTÓRAŚ POMOŻE CI ZACHOWAĆ SILNĄ WOLĘ. Ja nie powiem Ci co i ile jem, bo jem wtedy, jak mi się przypomni ( co też nie jest dobre). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena... zostaw ten graham tylko na śniadanie, a resztę zamień na serek i sałatki, do surówki dodaj mięsko i będzie dobrze. Na pewno to musi potrwać, ale nie powinnaś aż tak odczuwać głodu, bo to nic dobrego nie przynosi. Głowa do góry i myśl pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena-1973
anabel49 dziękuje za wsparcie. Dostosuje się do Twoich rad i może będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena-1973
viola270 Tobie też dziękuje. Zawsze jest chyba łatwiej jak ma się wsparcie i nie jest się samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki Ja zacznę dziś nietypowo od dowcipu na dzień dobry...a potem poczytam,popiszę..... Mąż pracujący za granicą napisał do żony . . . Kochanie, Nie mogę wysłać ci wypłaty w tym miesiącu, więc przesyłam 100 całusów. Jesteś moim skarbem. Twój mąż, Jasiek Jego żona odpowiedziała... Mój najukochańszy, Dziękuję za 100 całusów, poniżej jest lista kosztów... 1. Mleczarz zgodził się dostarczać mleko przez miesiąc za 2 całusy. 2. Elektryk zgodził się dopiero po 7 całusach. 3. Właściciel wynajmowanego przez nas mieszkania przychodzi codziennie po 2 lub 3 całusy w zamian za koszt wynajmu. 4. Właściciel sklepu nie zgodził się na wyłącznie całusy, więc dałam mu jeszcze inne rzeczy........... 5. Inne wydatki - 40 całusów. Nie martw się o mnie, Mam jeszcze 35 całusów i mam nadzieję, że to mi wystarczy do końca miesiąca. Czy mam to samo zaplanować na kolejny miesiąc? Daj proszę znać !!! Twoja najdroższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rezna - według mnie w Twoim jadłospisie brakuje przede wszystkim h\\chudego mieska, i ryb, a potem wiecej warzyw i nabiału:) Ja np jem sniadanie (ok.8.30) 3 kromki chlebka ze slonecznikiem albo 7 ziaren z cienko posmarowanym maselkiem, do tego chuda wedlina, salata(obowiazkowo) pomidor, ogorek, rzodkiew, czasami plaster sera zóltego. Drugie śniadanie (ok.11) jakis owoc, zaleznie od tego na co mamochote, jablko, kiwi, pomarancza, grejfrut. Obiad (ok14) Warzywka na parze, roznorakie najczesciej te mrozone z ugotowanym razem z nimi kawalkami piersi z kurczaka, albo z upieczona rybka, albo ostnio zwykłym tunczykiem z puszki;] Ok. 17 podwieczorek najczesciej jakis serek albo jogurt z otrebami dietetycznymi albo musi, chociaz z musi bardziej mi smakuje:) potem juz nic wiecej mi nie trzebajesli mam jakis napad glodu (ale to rzadkosc) pije szklanke wody i juz:) do tego w miedzy czasie pije 3 - 4 herbaty czerwone, ktore mi bardzo smakuja(jakas unikat jestem:P )i tyle.. no i oczywiscie ruch, duuuuzo ruchu:P pozdrawiam i zycze wytrwalosci;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajair❤️ wiem ,wiem o jakie mniej Ci chodziło;-);-);-);-);-) wirtualny podpisik złożyłam:-( viola270🌼 prawda jakie miłe to uzależnienie;-);-);-) Agixa❤️ więc to uzależnienie się udziela;-) oki funfelo po fachu-w razie czego udzielisz mi e-korepetycji;-);-);-) A siatkówkę wczoraj przepuściłam z wrażenia;-);-);-) ale kolację też;-);-);-);-) proszę to mój uśmiech jako pilnej uczennicy:-) niedawno podpisałam cyrograf:-) biuralistko❤️ Blond zakonnico,Ty i tak ciągle się dokształcasz;-)a domek czeka oj czeka ,ja też .....na wiesz co.....hi hi faktycznie cytrynka rozjaśnia dłonie;-) moniusia35❤️ jakże ja się cieszę że sama też mylisz swój nick a nie tylko ja to robię;-);-);-) 👄 dzięki za gratulacje,ja też taką "domowniczką"byłam gdy starsze się urodziły a odkąd mała skończyła rok to praca,kursy itp,już sie nie chcę zasiedzieć w domciu-5 ostatnich miesięcy starczy;-) lucia12❤️ spokojnie,moim zdaniem persen możesz zażywać(to moje zdanie-gdybym ja musiała-wzięłabym). rzena-1973🌼 Twoje menu nie zaspokaja Twojego głodu-to nie menu to półgłodówka-dlatego chodzisz wciąż głodna. Graham,jabłko,surówka-no wybacz....... Wzbogać je warzywami,owocami,chudziutkim mięsem,wędlinką,wszystko w rozsądnych ilościach i będzie dobrze. Faktycznie takim jadłospisem to narobiłabys sobie więcej szkody niż pożytku. Powodzenia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia2106🌼 viola270🌼 a ja jeszcze nie zaczęłam "6" :-( dziś ostatni dzwonek na rozliczenia podatku i mam średnio co pół godzinki puk-puk do drzwi i juz zaczęłam odprawiać ludzi z kwitkiem bo kurde wszystko na ostatnią chwilę a ja nawet obiadu nie ugotowałam tylko siedzę i liczę-jeszcze koleżance i koniec-a wiecie jakie ludzkie oburzenie gdy mówię nie,phi mam ich w ...nosie! A Wy kochane pamiętałyście napewno wszystkie prawda? rzena-1973 i napewno nie musisz rezygnować;-),wystarczy krok po kroku zmodyfikować dietkę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi się-moczenie w wywarze z rumianku może pomóc w rozjaśnieniu dłoni,moja mama tak robi gdy po skrobaniu młodziutkich ziemniaków pozostają jej na rękach brzydkie brązowe plamy,ale czy na opaleniznę to zadziała-nie wiem-warto spróbować gdy inne sposoby zawiodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzena-1973- dieta Twoja jest po prostu FATALNA. godzina 6- 3 lub 4 kromki pieczywa chrupkiego graham+ warzywa między 9 a 10 jem 2 jabłka+kefir lub jogurt z otrębami pszennymi+łyżka zmielonego siemienia lnianego ok. 12 znów graham 4 kromki+warzywa lub zrób sobie jakąś sałatkę z ogórka pomidora i czego tam chcesz 14.30 porcja surówki+ mięso(kurczak, indyk, wolowina, cielecina, ryby) duszone na łyżeczce oleju bądź gotowane 17-18 graham i tu znowu brakuje warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucia12- wiem z doświadczenia i z forum, że tak się dzieje. Ale mam pytanie- jak i co jesz? Bo często zrzucamy winę na zelixę, która powoduje hamowanie w łaknieniu i... nie jemy. W ten sposób organizm reaguje na brak jedzenia. Lecz równocześnie może to być efektem ubocznym zelixy. Zastanów się zatem: 1. nad Twoim jedzeniem 2. jeśli nie masz sobie nic do zarzucenia to odstaw na dwa dni zelixę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena-1973
Dziewczyny dziękuje za rady :) napewno z nich skorzystam.Zmienie jadłospis i zobacze jaki będzie efekt. Możecie mi napisać jeszcze jakie ćwiczenia uprawiacie? To nigdy nie było moją mocną stroną... no oprócz rowerowych wycieczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzena-1973- to rób te rowerowe wycieczki. Gdzieś dziewczyny ze dwie strony wcześniej podawały linki. ale możesz wyszukaś sama wstukują w google abs 6 wiedera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKITA30
Witajcie dziewczyny baaardzo dawno tu do was nie zaglądałam,ale jestem ponownie .I zaczynam właśnie dziś kurację z zelixą . Zobaczymy jak na mnie zadziała ,jak na razie nie czuję żadnych efektów ani ubocznych ani mój głód nie został poskromiony .Zobaczymy co będzie dalej. Proszę trzymajcie za mnie kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKITA30 Witaj🌼 Trzymamy kciuki,to dopiero początek,tak jak wszystkie siebie nawzajem będziemy i Ciebie wspierać dobrym(hmmm prawie zawsze)słówkiem🌼 Przypomnisz nam podstawowe dane-wzrost/waga/wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 35 lat
Schudłem już 10 kg ( dwa miechy na Zeli 10), a od paru dni łykam Zelixę 15 i znowu nie mogę spać, kurczę no ! Widać już, że schudłem i dużo znajomych mi zazdrości, szczególnie kobiety. Nie ukrywam, że to dodatkowa motywacja :) Teraz będzie trudniej, bo sezon grillowy się rozpoczął, potraficie zrezygnować z grillowanego boczusia? Czekam na przepisy dietetycznych potraw z grilla! Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×