Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Wzniosłaś się ponad swoją głupotę choć pewnie było Ci niezmiernie trudno,skoro już Cię tak wzniosło to może niech Cię drogie douczone dziewczę poniesie gdzie indziej? Zabawa słowem nie jest Twoją najmocniejszą stroną,moja 12-to letnia córcia kilkoma kliknięciami w klawiaturę zakończyłaby Twoje wywody takim podsumowanie że odechciałoby Ci się polemizować z nami-ale ja jako dobra matka nie pozwole jej przeczytac górnolotnych słów wywyższającego się przygłupa nieważne czy ze wsi czy z miasta który nie do końca rozumie o czym pisze. edytusia❤️ odstaw na jeden dzień,i tak nie będziesz mieć apetytu i zmykaj do lekarza gdy nadal coś Cię będzie niepokoić. caterpillar❤️ no więc właśnie.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ruda... WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 100LAT:)🌻 dla Ciebie Wiecie co, ja was opuszcze już, bo rece opadają . Dobranoc wszystkim,ide moje dzieciaczki ululac:) A może tez im dam zele one takie tłusciutkie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en_ka
twoja córka mając taką matkę, nie wie pewnie nawet co to jest alfabet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda102 __________$_______$$_$ ____________$$$__$_$$$$ ____________$$__$$_____$ ___________$$$_$__$_____$ __________$$$$_____$$___$$$$$$ _________$$$$$______$$_$______$$ ________$$$$$_______$$________$_$$ ________$$$$$_______$_______$ ________$$$$$$_____$_______$ _________$$$$$$____$______$ __________$$$$$$$$_______$ __$$$_________$$$$$$$_$$ $$$$$$$_________$$$ _$$$$$$$_________$ __$$$$$$_________$$ ___$$$___$_______$$ ___________$_____$__$ _______$$$$_$___$ _____$$$$$$__$_$$ ____$$$$$$$___$$ ____$$$$$______$ ____$$$________$ ____$__________$ _____________$_$ ______________$$ ______________$ ______________$ ______________$ ______________$ WSZYSTKIEGO NAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie chyba nie sadze zeby to bylo na prima aprilis bo coraz bardziej chamskie wypowiedzi padaja...mysle ze zadna z nas by takiego tupetu nie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem🌼! czytam i czytam bo naskrobane tego wiele,ale nie mogę wytrzymać jak jakaś en_ka wpieprza się miedzy naszą rozmowę!:( ja dzisiaj spaliłam duuuuuuuuuuuuużo kalori ,przy myciu okien i porządkach !👄 nawet nie miałam czasu na jedzenie. ------->renatka3355 jakoś pomiary biustu mi nie wychodzą dobrze, dzisiaj wchodząc na drabinkę przy myciu okien podeptałam sobie trochę moje cycuszki i znowu się wydłużyły:( ale znalazłam na nie sposób ! zawiązałam je sobie na szyi:):):) jutro dalsza część sprzątania a w sobotę porządki na podwórku.zapraszam również na wieś:) teraz lecę do spania chyba zaglądnę tu jutro koło południa -dobranoc🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatka3355- mieszkam 60 kg od Rzeszowa przecież to bardzo blisko Kielc jedynie rzut beretem ha ha..... ruda102-wszystkiego naj....w odchudzaniu z kości na ości🌻 chyba trzeba iśc spac może to coś n_pójdzie sobie i jutro tego sory PANI juz tu nie bedzie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuchy i chlopcow :) przyznaje sie jestem dopiero na 60 stronie i zaraz wracam do lektury ale pomyslałam ze najpierw sie przywitam, ja dzis zaliczylam rower bieganie brzuszki i sztangielki jestem zadowolona i po kapieli w soli :)) morskiej Co do zeba biuralistki wspolczuje dla mnie najgorsze to bol zeba i migrena jednak bol zeba to juz nie pamietam kiedy mialam kochana moja pania stomatolog odwiedzam co kilka miesiecy lepiej zapobiegac niz leczyc hahah a jak mi wychodzila osemka tak bolała a moja mama powiedziała tylko NO WKONCU JUZ MYSLAŁAM ZE TEN MADROSCI CI NIGDY NIE WYJDZIE-hmmm nic nie zmadrzalam Ja dzis dzien intensywny mialam i prawie caly dzien na dworze jest tak pieknie Agixa mam nadzieje ze Ty tez wiosna w Lubuskim sie upajasz :) Dobra jak doczyztam to dopisze sorki za te literowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucia zapraszam do kielc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam nadzieje dziewczynki ze gdy zrobi sie cieplo to spotkamy sie wszystkie. pamietajcie ignorowac napisze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytajcie sobie ona chyba jednak chce nas wykorzystać i wypytuje kto z naszego otoczenia bierze Zelę cha,cha I ty durna myślisz że my prostacy damy się na to nabrać? Wiesz co ? idź na ulicę pora dobra wywiad przeprowadzisz i może po ciemku jak pyska nie otworzysz to zarobisz co- nie- co Dobranoc dziwczyny ..upsss i chłopaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taką matkę?-nie masz pojęcia jaką jestem matką i jakim jestem człowiekiem,ale mogę Twojej matce współczuć takiej córki,która obraża kobiete której nie zna czując sie bezpiecznie i anonimowo w sieci.Gdybys była choć trochę taką douczoną za jaką się uważasz-niesłusznie zresztą-wiedziałabyś że tak całkiem anonimowa nie jesteś,nieważne czy mieszkasz na wsi czy w Anglii czy też w Japonii,czy piszesz z domu,z pracy,z kafejki internetowej czy też od koleżanki,czy z laptopa czy z komórki.Niewarto zawracać sobie Tobą głowy. A swoją drogą o jaki alfabet Ci chodzi?Bo córcia zna 4 w czterech językach,którymi operuje lepiej niż Ty językie polskim. Teraz żegnam.Spokojnej nocy. moniusia35❤️ brawo,pozwól że podpatrzę Twój pomysł,mnie także czekaja przedświąteczne porządki👄 catepillar cholera przez tą..............zapomniałam o meczu..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en_ka
nikogo nie chciałam obrażać, ale jeśli ktoś mnie atakuje nie mogę nie odpowiedzieć! A twoja córcia może nawet umieć liczyć po chińsku i to nie zmieni tego, że wychowuje ją osoba która nie dorosła do roli matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Polacy!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja bardziej za siatkówką przepadam i ręczną alę mąż mnie zaznajomił także z nożną. Kochane,ja idę mężusiowi potowarzyszyć przy kolacyjce,on może i w środku nocy pochłonąć potężną kolację i ani grama tłuszczu na nim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! może później tu zajrzę❤️ biuralistko40 ❤️❤️❤️gdziekolwiek jesteś👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, tej ostatniej strony nie doczytałam, bo spieszę rzec- TO NIE JAAAA! Ja chciałam to doczytać i Was wszystkie ALE TO WSZYSTKIE UKARAĆ!!! Po 3-m poście nie byłoby śladu, a taaak...to coooo? 5 stron mam dawać do usunięcia? A swoją drogą to się uśmiałam. A teraz opowieść jak to biuralistka swój ząbek leczyła, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
en_ka ile masz enek w pracy? Skończ już ,chyba już się wyluzowałaś.A teraz włącz sobie jakiś serial i daj nam spokój.Chyba widzisz że Cię nie lubimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
en_ka a ciekawe skąd to wiesz,akurat chiński jest jej jak narazie zbędny za to Tobie przydałyby się korepetycje z dobrego wychowania-poproszę córcię-może nawet tą najmłodszą by Ci kilku lekcji udzieliła jeśli jesteś zainteresowana-macie podobny poziom inteligencji,ba śmiem twierdzić że moja trzy latka jest o niebo lepiej wychowana;-) Proszę nie obrażać mnie i mioch dzieci,nie życzę sobie tego.Mam nadzieje iż słowo proszę jest Ci mimo wszystko znane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz wiem co to za poruszenie, intruz sie wkrad niachniach Ale mi teraz dobrze po tej kapieli , dajcie sobie spokoj dziewczyny mówie wam , wiem jak to kusi zeby odpowiedziec ale ignorancja jest najleprza, jak moze oceniac nas osoba ktora nas wogole nie zna to bez sens Macie czasami dni ze czujecie ze Zela nie dziala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistko40 zostaw to tak jak jest,faktycznie trzebaby było kilka stron usunąć,ale wiesz jak padły niektóre słowa trudno było nie reagować. Dobrze że juz jesteś❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en_ka
Oczywiście jest mi znane. Nikt się tu nie uderzy w pierś? Wyraziłam swoją opinię a wy mnie zaatakowałyście, a teraz kiedy odpieram ten atak zarzucacie mi brak taktu. Mam was zaczac cytowac na dowod tego, że chamstwo wypłynęło wpierw z waszej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wiecie-hmmm- a może i nie??? nooo dobra, przypomnę ;) Dwa dni temu straaaasznie rozbolał mnie ząb, co było dla mnie wieeeelkim zaskoczeniem, bowiem na bieżąco swoje skarby leczę. Hmmm, kiedyś daaaawno temu nie było pasty i szczotki do zębów plebs szorował zęby oderwanymi gałązkami drzew. Wiecie, jak się oderwie gałązkę- to z tej oderwanej strony po kilkakrotnym nagnieceniu- spełniało to rolę szczoteczki, hehe cdn...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh... jak tylko zerknę gdzieś w bok to tu znowu grubo :) pożarłam pajdkę chlebka :( no tak pachniało.... i kusiło... i wołało... bo jutro to już będzie inaczej smakować.. ;) ale czekam na męża i spalę te kalorie ;) dobranoc wszystkim piszcie, piszcie - jutro popołudniu będę miała co czytać :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz Wam opowiem dalej ale... ---->🌼 en_ka- witaj w naszym gronie. Standardowe pytanko, wiek/wzrost/waga, bo nigdzie się tego nie doszukałam ;) I jakie masz pytanie odnośnie zelixy? Czy chcesz ją zażywać, czy już zażywasz? Jak prześledziłaś topik, to już wiesz, że dziewczyny czasami po zelixie są podenerwowano- to może jednak ją zażywasz? Od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en_ka
widać są tu konkretne osoby :) wiek 23 waga 85 wzrost 173

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×