Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

opalona to jest moja corka:-) a maz niestety jak cien za mna wiec nie bardzo moge zawiesic oko na fajnym turku :-) jutro go upije i bede mogla cos wiecej napisac:-) rano masz luz-nie budze Cie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi wie co robi :) Co do pobudki, to sama wstanę. Mam nadzieję, że mi się uda. Położę tel na półce nad łóżkiem, a obok kubełek wody. Jak będę grzebała za tel, to na bank się obleję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistka a Ty co? telepatycznie ze mna wczoraj pilas??? raki od rana znowu. juz nie moge. zaczynam widziec razy dwa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Renatka 3355 Napisz jak Twoje pierwsze wrażenia z jazdy konnej.Myślę,że ból pupy to pryszczyk ,dojdą jeszcze uda ,barki i może trochę inne części ciała ...Ja tak mam,jak nie jeżdże ok.6-mcy (po zimie). Pozdrawiam wszystkich :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde kurde kurde.... znowu lipa!!!!!!!! znowu ciemnosc :-) obudze Cie Agixa jak juz tak bardzo chcesz biegac tylko jak wstaniesz to zadzwon.obudzisz mnie i ja wtedy zadzwonie do Ciebie z pobudka :-) :-) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha cwaniara :) Ty lepiej sobie tam pośpij, jak wrócisz, to będziesz wstawała o 4 rano :) Coś jutro wymyślę :) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam bo zaraz bedzie poniedzialek :-) ledwo patrze a i tak ciezko cos wyslac i to nie z powodu raki :p zobaczysz jak wroce co bedzie :p dobrej nocy Agixa i cala reszta 👄 na dobra noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wy pamietajcie beret wyladowany...baterie padly :-( mam nadzieje ze po powrocie nie bede miala za duzo pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra mykam już spać :) Milutkich snów wszystkim i do jutra :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki i many :)🌼 kasiek30 😘😍😘 ruda102[ kiss]😍🌼 biuraliskta40😘😍🌼 renatka3355😘😍🌼 gucia77😘🌼 Gosik39😘🌼 kajair 😘😍🌼 iwcia73😘🌼 Winiolka😘🌼 caterpillar😘🌼 nutella prosto ze słoiczka😘🌼 moniusia35😘🌼 lucia12😘🌼 naddia😘🌼 aaaaaGoniaaa🌼 bambooshek🌼 bernardynek 🌼 Paczulek🌼 edytusia🌼 Pączuszek84🌼 Julia Agnieszka🌼 ashtragirl🌼 facet 35 lat🌼 goralka jak sie patrzy 🌼 Lena28 😘🌼 Wpadłam się tylko przywitać i mykam do pracy, bo dzisiaj to będę miała urwanie glowy. Może mi się uda jeszcze później zajrzeć :) Trzymajcie się dziewczynki twardo i a kysz od pokus:) Miłego dnia wszystkim :) renatka3355 to co o której dzisiaj gramy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry👄 już po kawce i po pierwszym grzechu: princessa:( ale to chyba z żalu bo jeszcze bym pospała wizyta u dentysty przełożona na czwartek to dopiero zacznę od czwartku zelunie brać ! dzisiaj WAŻENIE ?jeżeli tak to podaje aktualne dane wagowe :20 kwiecień waga 68 kg. (czyli 12 kg. mniej :):):):):):) yuppi🌼 --->ruda102 to pokazałaś mężowi ,że z Tobą nie przelewki! i tak trzymać :):) mój taki sam ,niby zawsze gada że on świetnie by dał sobie radę ale jak co do czego to jest DUPA -potem wydzwania jak osioł. --->kasiek30 jak ja Ci zazdroszczę !!!!!❤️ idę się ubrać i zabrać za ogarnięcie domu czyli rutyna:( znowu pranie ,sprzątanie ,gotowanie obiadu :P dobrze laseczki że jesteście :KOCHAM WAS :)❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie i pozdrawiam u mnie dzis 76,8 nie za duzo ale tez nie za malo spadło byle do sierpnia miec 70 moze 68 i bedzie ok :) musze jakas suknie kupic, ale powiem wam pochwale sie ze spodnie kupuje 40 :) zawsze 44 i42 a teraz 40 wiec jestem zadowolona , acha noi tkanka miesniowa mi sie dobrze rozwija mam recepty na kolejna zelke i jestem zadowolona bo wciagnelam siostre i od jutra i ona zaczyna brac, hmm wsumie bez zelki jak ja molestuje schudla juz 6kg ale podjada mi strasznie wiec dla zatrzymania apetytu musze jej po pol trabletki podac z 92 zeszla mi na 86wiec i tak dobrze w2tygodnie ale gonie ja po pare kilometrow i pozniej obowiazkowo 200brzuszkow i daje rade , jeszcze tylko mame zmusic i bedzie dobrze :) Pozdrawiam i NIECH ZELIXA BEDZIE Z WAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapika
Witam wszystkie dziewczynki lektura zaliczona (wczorajsze wpisy wieczorne) pogoda za oknem piekna a ja mam druga zmiane szkoda obiadek zrobiony zaraz na jakis spacerek przed praca jeszcze rowerek musze zaliczyc i do pracy a tak mi sie niechce ze szok fajnie ze tu z wami jestem pozdrawiam całuski udanego dzinka zycze pa pa wpadne znowu jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapika
acha dzisiaj 4tabletka weszłam na wage i nic mam nadzieje ze chociaz kg pójdzie tak na poczatek na lepsze samopoczucie zobaczymy co bedzie dalej spadam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
•♥• ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯•♥• Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤❤Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤ ___✿✿✿✿✿✿ ___✿✿____✿✿ ___✿✿_____✿✿ ___✿✿_____✿✿ ___✿✿_____✿✿ ___✿✿____✿✿ ___✿✿✿✿✿✿ ___✿✿✿✿✿✿ ________✿✿ _______✿✿ ______✿✿ _____✿✿ ____✿✿ ___✿✿✿✿✿✿ ____✿✿ ____✿✿ ____✿✿ ____✿✿ ____✿✿ ____✿✿ ____✿✿ ____✿✿✿✿✿✿ ____✿✿ ____✿✿ ____✿✿✿✿ ____✿✿ ____✿✿ ____✿✿✿✿✿✿ ________✿ __✿✿✿_____✿✿ __✿✿✿_____✿✿ __✿✿_✿____✿✿ __✿✿__✿___✿✿ __✿✿___✿__✿✿ __✿✿____✿_✿✿ __✿✿_____✿✿✿ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ___✿✿✿✿✿✿ ___✿✿____✿✿ ___✿✿_____✿✿ ___✿✿_____✿✿ ___✿✿_____✿✿ ___✿✿____✿✿ ___✿✿✿✿✿✿ ____✿✿✿✿✿✿ ___✿✿_____✿✿ __✿✿_______✿✿ __✿✿_______✿✿ __✿✿_______✿✿ ___✿✿_____✿✿ ____✿✿✿✿✿✿ ____✿✿✿✿✿✿ ___✿✿_____✿✿ ___✿✿_____✿✿ ___✿✿_✿✿✿✿ ___✿✿_____✿✿ ___✿✿_____✿✿ ____✿✿✿✿✿✿ ____✿✿✿✿✿✿ ___✿✿_____✿✿ ___✿✿_____✿✿ ___✿✿_✿✿✿✿ ___✿✿__✿✿ ___✿✿___✿✿ ___✿✿____✿✿ __✿✿_______✿✿ ___✿✿_____✿✿ ____✿✿___✿✿ ______✿✿✿ _______✿✿___❤Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤ _______✿✿____❤Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤ _______✿✿_____❤Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ WSPANIAŁEGO DNIA Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam milutko w poniedziałkowe popołudnie :):):)🌼🌼 dla wszystkich Dziś 35 tableteczka za mną i na wadze 86,7 Przyznam że 6 kg na miesiąc trochę mało ,ale troszkę jazdy na rowerku stacjonarnym to zamało.Muszę przezwyciężyć lenistwo i więcej się ruszać.Nic zmiatam na zakupy ,muszę kupić synowi garnitur w czwartek pisze końcowe egzaminy gimnazjalne (musi jakoś wyglądać):):):):_ 😘🌼 dla żelixiarek i super spadku wagi życzę wam:):):)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa❤️🌼👄 dziś gramy o 17.30;-) ja na 17tą mam zebrani w szkole więc gdybym sie spóźniła daj czadu za mnie i dowal im porządnie szczególnie tej......wiesz której 👄 Biuralistka40❤️🌼👄 bidulko namęczyłaś się👄 Gosik39🌼❤️ ja nie lubię siedzieć w domciu,wiosną zazwyczaj rozsadza mnie energia bo mam w pamięci zimne,mokre,wietrzne dni gdy nie mogłyśmy sie prawie nigdzie ruszyć i nadrabiam stracony przed tv czas;-)a także dlatego że chcę żeby moje dziewczyny znały inne sposoby na wypoczynek i rozładowanie energii niż takie które mogłyby nie wyjść im na dobre:-( (każdy chyba wie o co chodzi) kapika🌼 dobry i stacjonarny-życzę zdrówka dla synusia,jak pewnie czytałaś ospa to jakaś topikowa choroba naszych pociech;-) (moje starsze już miały gdy najmłodszej jeszcze nie było na świecie więc jeszcze kiedyś i mnie to czeka). kasiek30❤️ humorek Ci dopisuje,słoneczko także więc powypoczywaj za nas wszystkie👄 berecik nałożysz po powrocie,nie męcz nam się tam👄 moniusia35🌼👄 WOW!!!!!!!!!!! Ja też tak chcę !!!!!!!!!!!!!!!Za miesiąc chcę zobaczyć 68kg-👄 gratulacje dziewczyno!!!!!!!!!!!! rutyna to i u mnie i to od rana-standard-pranko,odkurzanko,sprzątanko;-) bokuna53🌼 dziękujemy i podziwiam samodyscypliny,ja też juz bez zelixy-także musiałam odstawić i jak narazie nie najgorzej;-)oby tak dalej;-) ruda102❤️🌼 jedno Ci tylko napiszę-brawo!!!!👄 pozdrowiomka dla rodzinki🌼 Lena28🌼 witamy kolejną chętną do truskawek;-) i 👄za śniadanko-powolutku do celu;-) bernardynek🌼 więc tak-konie to bedzie mój kolejny \"konik\".Mój nazywa się KORA,jest przecudna,łagodna i robi dokładnie to o co ją proszę;-) Nawet ból ud,nóg,tyłeczka i hmmmm nie mają znaczenia;-) w sobotę znów mamy dwie klaczki dla siebie i mielibyśmy także w niedziele ale niestety czeka nas komunia:-( i tak w każdy pogodny weekend do końca lata,jestem zachwycona;-)moje starsze dziewczyny także,najmłodsza(niespełna 3 latka) niestety troszkę się bała,narazie tylko odważyła się na taty rękach podejść do konika i prawie pogłaskać,ale nie chce jej zmuszać,niech się sama oswaja,tym bardziej że i tak ma z tego uciechy co niemiara bo goni koniki(przekomiczny widok).Barki i ręce mnie nie bolały i nie bolą,myślę że to zasługa siatkówki;-) Paczulek🌼 Pozdrowionka dla Ciebie i siostry;-) Gratuluję tej 40tki👄 kapika🌼 zważ się w następny poniedziałek-teraz chyba jeszcze za wcześnie. Też przesyłam pozdrowionka👄 Przeleciałam narazie tak\"po łebkach\"Wasze wpisy,ale popołudniu gdy maluszek pójdzie spać poczytam od deski do deski;-) Zostawiam dla wszystkich 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 Miłego dzionka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! 🌻 Jak tam tabelka? U mnie waga 85kg. Dziś poszłam na rooler. Było fajnie. Wykupiłam sobie karnet na 15 wejść po 1 godzinie. W środę każę zmierzyć sobie obwody - zobaczymy czy coś spadnie :) -->ruda102--> jesteś boska :) napisz koniecznie co dalej! Ja swojego raz tez zostawiłam w domu z dziewczynami po obiedzie. Powiedziałam, że umówiłam się z koleżankami na piwko. Łaziłam po mieście, poszperałam po sklepach, polazłam sama do kina. Wróciłam po 22 jak już dzieci powinny dawno spać :) Mąż udawał że też śpi. Rano niestety polazł do pracy a ja musiałam poskładać rzeczy dziewczyn, łazienkę doprowadzić do porządku, umyć naczynia... no ale mąż dumny, że sobie poradził :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ludziki. Już prawie tydzień siedzę w domku tzn. nie chodzę do pracy z powodu ospy mojej małej gwiazdki, ale wieczorkiej jak szanowny małżonek wraca z pracy to staram się wybyć z domku. Już od tygodnia szykoje mi rower :(. Kurcze oni to mają power, jak kobiety by się tak ruszały, no to w domu kapa- chlew, smród ,bieda z nędzą i takie tam. Mężczyźni!!!!:) -->Agixa oczywiście zeżarłam 2 olbrzymie kawałki tego kopca. v przysięgłąm sobie przed lustrem,że w tym tygodniu nie tknę słodyczy. -->Lena28 to kurcze moja słabość!:(, ale zela mnie hamuje. Mój, małżonek obiecał mi, że dzisiaj będę mogła posadzić moje wielkie dupsko na rowerze (moje wielkie dupsko ja dodaję) Całe szczęście, że mój mąż nigdy nie dał mi do zrozumienia,że jest mnie więcej niż kiedy się ze mną żenił . Czasem powie coś miłego, jak zauważy,że kupiłam mniejszy rozmiar jakiejś szmatki. do wieczorka ludziki. jestem ciekawa,czy dużo ędzie dzisiaj grzechó zarełkowych. pozdrawiam , miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapika
renatka3355 dzieki za pocieszenie mam nadzieje ze mój organizm nie przyzwyczaił sie do zelixi jak juz ja kiedys brałam pa słoneczka ide do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich słonecznie ;) Mam dzisiaj zapracowany dzionek, zatem do tabelki wpisy zrobię jutro rano. Bo w domku przy takim słoneczku nie usiedzę. A w sobotę i niedzielę mam szkółkę i muszę się cosik naumieć, ehhh. Zatem rzeczywiście będę w tym tygodniu jak zakonnica...hehe A i mam pytanko: na co wpływa skakanie na trampolinie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczątka!!!!! Ja niestety nie mam sie czym pochwalić czyli dalej 71,9 tak samo jak w zeszłym tygodniu. Pomimo basenu i wiekszej ilości ruchu połączonej z mniejszą ilością żarełka. :( No cóż uparta jestem i nie odpuszczę!!!! Dzisiaj na znak protestu zjadłam loda, a coooooo....................nie grzeszę od dwóch miesięcy i jakoś się to nie przekłada na ubytek kalorii, to sobie dzisiaj zgrzeszyłam - Kasiek30 a berecik wysechł, a bateryjki się naładowały????? Bo ja pilnie potrzebuję rozgrzeszenia!!! a swoją drogą to taki mężulo robi Ci za cień w tej Turcji, dlatego tylko córcia opalona!!!! masz racje upij i zwiąż i szalej!!!! Mój mężulo za to chodzi jak zegarek, wczoraj wieczorem wszystkie gary pozmywał, dzieciaki położył i jakiś dziś chyba bardziej skruszony jest!!!! Biuralistko!!! A czego ty się kochana uczysz? A jak Twoja osławiona ekonometria? Ja mam jutro speach exam i wyniki testu - wiec uprzejmie nastawiam wielka dupę i czekam na kopniaczka....ostatnim razem dobrze poszło, może i tym razem zadziała. Dobra spadam jakis obiad wymodzić. Wieczorkiem się jeszcze zamelduje. Cmoki w boki!!!!! dla wszystkich 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do sprzedania opakowanie meridii (bez 5 tabletek) oraz zelixe. mi nie służy po prostu :( tatarinka@gmail.com zainteresowane osoby pisać proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porady na forum Niedługo urodzi mi się córka. Chcę nazwać ją Domena. Żona uważa, że to głupi pomysł. Serio głupio? Propozycje na forum: ***Ależ skąd, to taka nowa świecka tradycja. ***denominacja brzmi dostojniej a dla synka pasuje weksel albo żyro ***Amnestia, Abolicja, Kasacja. Mnie, w sumie, się podobają te imiona. ***Abstynencja ***a aborcja? ***A może Inkwizycja... bo ta to pewniakiem była święta.... ***Tradycja - to jest ładne imię ***córkę Mandriva, tylko trochę za bardzo się kojarzy z mandaryną, no ale lepsze to niż Vista =] ***lepiej Domina - i kup jej od razu lateksowy strój i pejcz... ***Proponuję Spacja. ***może Debilia?, po ojcu... ***mam kilka pomysłów dla Ciebie. Turbulencja Torsja Masturbacja dobrze że ja mam syna :D pozdrawiam ***nazwij ją DEMON ***A nie chciałbyś mieć \"http\" na drugie? ***A myślałeś o - Depilacja? ***Nazwij ją Potencja :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytaty z babskiego forum ***** Na początku było miło i kulturalnie... a teraz jesteśmy prawie dwa lata po ślubie i po czterech latach znajomości i mój mąż potrafi: Pierdnąć bez żenady - niby niechcący ale wcześniej mu to się nie zdarzało a teraz bardzo często. - Dłubie cały czas w nosie - to już bez krępacji - muszę się drzeć na niego żeby przestał i to na chwilę pomaga, a jak tylko się nie patrzę dłubie znowu. - Miesza sobie w jajkach i drapie się po tyłku długo i namiętnie). - Rano wącha skarpetki czy się jeszcze nadają do włożenia. - Nie myje zębów wieczorem tylko rano. - Rzadko się kąpie (ostatnio 2-3 razy w tygodniu ale bywało że tylko raz na tydzień). Nie wiem czy mój facet jest jakimś wyjątkiem czy wszyscy tak z czasem mają że przestają dbać o siebie i o to czy są przyjemni dla otoczenia... ***** Mój mąż: 1. Pierdzi cały czas, najbardziej wieczorem i w nocy pod kołdrą, fuuuuujjjj i ja musze spać w tym smrodzie. 2. W nosie dłubie też i potem te gile wyrzuca za łóżko (jak mu o tym mówię to się wypiera, aż raz mnie tak wkurwił że mu pokazałam jego suszki i kazałam je zamiatać, mimo, ze zaraz i tak miałam zamiar odkurzać). 3. Brudne skarpetki zostawia gdzie popadnie. I w ogóle mnie wkurwia od dłuższego czasu ***** Udaje, że wyciera o mnie palec, którym wcześniej wydłubał sobie śpiochy z oczu, a poza tym pierdzi non stop, no chyba, że wali śmierdzące to wtedy wychodzi z pokoju. Jak się irytuję i krzyczę na niego, że jest śmierdzielem to jeszcze bardziej go cieszy moja reakcja i wachluje np. poduszką tak żeby do mnie doleciało ***** Ja też mieszkałam ze śmierdzielem przed ślubem ale wtedy tak nie grzał pod kołdrą. **** Mój facet jest zabawnym luzakiem. Kiedy jesteśmy na zakupach w dużym supermarkecie zdarza mu się takie zachowanie: Nagle zrywa się z wózkiem i szepce do mnie: - Zwiewamy stąd, pierdnąłem. ***** Kolega mojego faceta ma manię puszczania bąków zawsze i wszędzie. Ostatnio wybraliśmy się do klubu z nim i jego dziewczyną, ale nie wpuścili nas, bo impreza była zamknięta, to na odchodnym ów kolega odwrócił się i puścił ochroniarzowi na pożegnanie bąka, którego chyba słyszeli i poczuli wszyscy ludzie w promieniu 10 metrów. ***** A moje Kochanie ostatnio pierdnęło w ubikacji jak robiło siusiu. Że zrobił to bardzo głośno to się uśmiałam, a on na to: -Prawdziwy facet jak sika to pierdzi. ***** Mój mąż to już w ogóle niezły talent. - Ślini się w nocy strasznie, wymieniałam już mu 3 poduszki. - Zostawia pod poduszka zaschnięte kozy, fuuuuj! - Śpi w koszulce, w której chodził cały dzień (rąbał drzewo, grzebał przy aucie itp) Rano go zrypałam o to, że się nie wykąpał i na dodatek poszedł spać w tej koszulce. Często mu się to zdarza. - Jak ściąga skarpetki to wygrzebuje nimi bród między paluchami. - Drapie się po głowie strzepując łupież z głowy. - Zapomina do czego służy szczoteczka i pasta do zębów, często ma resztki jedzenia na zębach ten biały nalot. - Na tyłku ma dziury na slipkach, dość często muszę kupować nowe, chociaż on woli te z dziurami. - Jak już idzie się wykapać to zostawia po sobie dużo włosów i tych i tamtych. Jak sobie jeszcze coś przypomnę to napiszę. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Hi hi kobietki❤️ Ja chyba trochę przestanę aż tak narzekać na mojego męża;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×