Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

ja mam przerwe 3 tyg bo kasy braklo ale musze isc po recepte ps. jem ok 1000 kal i waga rosnie!! moze przez pms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre już tak schudły, że nie maja sił kompa włączyć- hahahaha Tak to jest na forach, jedni przychodzą inni odchodzą a biuralistka- ZOSTAJE:) Coś mam głupawkę i jest mi jakoś tak wesoło ;P Laseczki piszące o stanikach- bo ja fijoła mam lekkiego- odsyłam Was na lobby biuściastych lub tez malobiuściastych i posprawdzajcie jaki powinien być Wasz prawidlowy rozmiar ;) Dobra? Ja jestem posiadaczką rozmiaru 70G i uwierzcie nie mam dużego biustu, mam po prostu prawidłowo dobrany rozmiar stanika. Moje córki - do niedawna posiadaczki misek A i B dzisiaj spokojnie kupują C i D. Wiem, staniki są drogie, ale ja kupuję w milenie i nie są tam ceny powalające z nóg. http://www.milena-bielizna.pl/shop/ Mysia co to jest pms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj tak sobie sama gratulowałam osiagniecia z kg, ze w domu zjadłam pół paczki cukierków dropsów czekoladowych. Ale nie zjdałam paczki, bo mnie zemdliło :) Fajnie byc szczuplejszą, fajnie być zauważaną przez facetów... ach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pewnie, że fajnie być szczuplejszą :) No i zachwyt innych jeszcze bardziej nas nakręca :) Trzeba tylko wytrwałości, czego oczywiście nam wszystkim życzę ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dopiero teraz mam czas siąść przy kompie:) 5 dzień żelki+ dietka proteinowa..wczorajsza kolacja aktivia:) mój kochany ekspercie..droga biuralistko❤️ powiedz czy w tej pierwszej fazie proteinowej można jeść jogurty light ale smakowe i serki białe ale z jakimś dodatkiem?? korci mnie wejść na moją przedpotopową wagę ale to pewnie za wcześnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Receptkę dostałam i skusiłam się na ten afibron... Cena przeważyła, bo skład ten sam. Zobaczymy co się będzie działo po zastosowaniu. W sumie to zostały mi jeszcze 3 miesiące na tabletkach. Potem bez względu na efekty przerywam kurację chemiczną. Zostanie tylko silna wola, dieta i ćwiczenia. Taki sobie od początku założyłam plan i mam zamiar się tego trzymać :) Ćwiczę sobie ósemki, ale zastanawiam się nad czymś jeszcze... Ze względu na nogę nie chciałabym biegać a żadna kumpela nie chodzi na aerobik :( W sumie mam basen niedaleko, tylko nie mam z kim tam chodzić... Muszę kogoś sobie zwerbować, bo samej to nie bardzo :( Mam jeszcze rower córki :) Może to wykorzystam, puki pogoda na to pozwala :) A Wy jak spalacie tłuszczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winiolka moje dietowanie to masakra jakaś!!!!!!!!!!!!!! diety nie trzymam wcale bo w ciagu dnia nie bardzo mam czas aby zjeść.mimo tego waga waga powoli do dolu.biegam lub basenuję sie każdego ranka.jak narazie bez problemu wstaje przed 5 aby dbać o formę.... do tego raz w tygodniu chodzę na body-therm(zabieg wyszczuplający). tabletki ograniczyłam:-) jak już jem to staram sie w miare zdrowo-jem właśnie rybke duszona z warzywami.zaczynam znowu zabawe z grejfrutami:-) litrami pije też herbaty czerwona i zielona Biuralistka---jak tam golden???? trzymaj sie dzielnie kobieto!!!!!!!!!!! Agixa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie dietki to u mnie mąż znowu zaczyna pracę 3/1, więc nie będę musiała gotować dla niego :) śniadanka koktajle, kolacje aktivia a jutro zrobię zapas kalafioru, brokułów, cukini i heja w parownik :) jeszcze rybka i fjakiś fileci i będzie super. Do tego woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi04 witam dopiero teraz mam czas siąść przy kompie 5 dzień żelki+ dietka proteinowa..wczorajsza kolacja aktivia mój kochany ekspercie..droga biuralistko powiedz czy w tej pierwszej fazie proteinowej można jeść jogurty light ale smakowe i serki białe ale z jakimś dodatkiem?? korci mnie wejść na moją przedpotopową wagę ale to pewnie za wcześnie Ja jem jogurty z odrobiną olejku waniliowego9 lub inny też może być) słodzikiem oraz cynamonem. Pychotka ;) Na śniadanko ostatnio robiłam mleko 0,5% z 3 łyżkami otrąb owsianych i pszennych(wymieszałam) słodzikiem i cynamonem. To samo zamiast mleka można dodać do jogurtu naturalnego. Dziewczyny na innym forum nie stosują jogurtów słodzonych- bo nie wolno-to znaczy nie wolno, ale są i takie, które się wyłamują z zakazów i też chudną. serki homo 3% są w lidlu i bardzo smacznie-naturalne, wersja na słodko-jak wyżej, hehe Podaj mi maila to Ci wyślę przepisy do tej diety. Są i słodkości i różne inne fajne rzeczy, które można zastosować dla ogółu;) Jesz ile chcesz i kiedy chcesz ale musisz trzymać się zasad. Co dozwolone to dozwolone a co zabronione, to póki co niech nie widnieje w Twoim jadłospisie-po prostu. Ja byłam na 1 fazie 10dni, zupełnie niepotrzebnie, 5 dni w zupełności wystarczy przy nadwadze do 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi04
witam wszystkie piękne panie nie wytrzymałam i weszłam na moją archaiczną wagę i pokazuje 2 kg mniej!! nie wiem czy to możliwe ale się ciesze:) biuralistka🌼 będę bardzo wdzięczna za przepisy mój mail e.skowron1@wp.pl oraz gg 13607016 a co to planowanej liczby zgubionych kg to ponad 10 :( życzę wszystkim miłego dnia i nie dajcie się skusić małemu głodowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello hello :) W końcu nadrobiłam zaległości :) Rozpisałyście się jak szalone :) biuralistka 😘😍 JESTEM Z CIEBIE DUMNA i wyglądasz prześlicznie :) {mocno, baaaardzo mocno ściskam] :) Z dietką widzę, że idzie ci b.dobrze. Ja jak na razie na przemiennej. Dzisiaj się wpieniłam, b weszłam na wagę, a po warzywkach jak zawsze więcej. Dzisiaj drugi dzień na proteinach. Odłączam sól, bo chyba ostatnio z nią przeholowałam i mam wrażenie, że stoi we mnie woda. Tym razem po warzywach mam na + 1,5kg . Normalnie masakra. Mam nadzieję, że to tylko woda. Kurcze, tak się cieszę że Ci się udało i dajesz radę. JUPI JUPI Winiolka 😘 jak fajnie znów Ciebie widzieć, tak dawno Ciebie nie było (tzn. długo :) ) kasiek 😍😘 dzisiaj przez Ciebie rzuciłam tel, bo myślałam że to budzik :P w każdym bądź razie nie pamiętam kiedy i jak, tylko jak wstawałam, to o mało na niego nie wlazłam :) marikas 🌼 gratuluję :) Jeszcze trochę i nikt Ciebie nie pozna :) Tak trzymać :) mimi04 🌼 nie martw się, zanim tutaj (tzn. jeszcze na stare forum) trafiłam też byłam zielona. Dzisiaj znajomi mi mówią, że mogłabym napisac książkę. Poczytasz trochę u nas, trochę poszperasz w necie i będziesz wszystko wiedziała :) Jeśli chodzi o zelkę, to ja na niej przez 7 m-cy zgubiłam 28kg. Brałam 15, ale naprawdę się pilnowałam, bardzo mało folgowałam, aczkolwiek grzeszki mi się zdarzały. Do tego chodzę na basen i ćwiczę ABS (niestety teraz mniej - muszę się zmobilizować :) - może jak będę miała towarzyszkę, to będzie mi łatwiej :) ) Trzymam mocno za Ciebie kciuki i wiem, że Ci się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistka dzisiaj chyba sobie zrobię twoje ptasie mleczko. Tylko tak się właśnie zastanawiam, czy robić czy nie. Póki co nie ciągnie mnie do słodkiego, a jak sobie spróbuję czegoś innego, to boję że się pogrążę :( Tak więc może jeszcze poczekam, a jak będę miała "chcicę" na coś takiego, to wtedy? hmmm jeszcze pomyślę. Na razie mam kawusię z mleczkiem i słodzikiem. Pycha. Zaraz śniadanko - kefir 0% tłuszczu, a na obiadek dzisiaj zapodam sobie pieczoną tilapię. Super rybka, polecam. Fajna bo mięsista, nie to co mintaj czy morszczuk. No i bez ości. Ja się nią zajadam. Na śniadanie miałam jajecznicę ze szczypiorkiem. Odkąd jestem na protalu, to mi się nie chce jeść. Do słodkiego nie ciągnie. Czasami jak chce mi się czegoś grzesznego, to kupuję colę zero i jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, bo mi z tego wszystkiego uciekło :) Renatko gratuluję :) Pięknie sobie radzisz, no i ta 5 z prawa. Tylko gratulować. Nie jest to dla mnie zaskoczenie, bo bestia z Ciebie zdolna, więc na pewno reszta też ok :) Ostatnio tak sie w pracy wkurzyłam, że zaczęłam coraz częściej przeglądać ogłoszenia o pracę. Spoko w moim zawodzie nie ma z tym problemu. Wysłałam na razie dwie oferty, pożyjemy zobaczymy. Jedną tylko dla sprawdzenia, a drugą - hmmm fajnie by było :) Wszędzie chcą angielski komunikatywny (bynajmniej w tym na czym mi zależy), w sumie nie jest u mnie z nim tak źle, ale czasami muszę się wspomóc ręką i nogą. Głupio by wyglądało, gdybym z kimś rozmawiała i machała nogami :P Więc wczoraj mądra Aga pojechała do szkoły i zapisała się na angielski :) Zaczynam w październiku :) hihihi Czy są może jacyś chętni do wspólnej nauki :) Mykam do pracy - koniec miesiąca, więc roboty pełno no i jeszcze te nieszczęsne płace. Odezwę się jeszcze później :) Buziaki i aaakkkkkhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmmm na odtrącenie grzeszków :) Kajair zostaw tego batonika, słyszysz? No co się tak patrzysz? Tak tak do Ciebie mówię :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAgixa❤️-ależ miło, że fffreszcie przylazłaś, hehe Ja nie solę w ogóle. Miałam kilka potknięć- ale wiesz jak to jest na początku ;) Moja waga stoi i stoi-cholera jedna. Ale się nie dam, o nie nie. Jedyne co myślę- to aby włączyć zelke do tej proteinówki- jak myślisz? Chodzi mi o to aby jednak mimo wszystko ograniczyć zapotrzebowanie na jedzonko- bo jem tego wszystkiego ogroooomnie dużo. I sobie niezły wór utworzę z -hmmm-utworzyłam- z tego mojego żołądka. Tak szczerze, to już sama nie wiem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś 5.30 budzik, na basen, powrót i dzieci i praca. Agixa 🌼 podoba mi się twoje motto - od pierwszego wejścia na te forum. Winiolka 🌼 co to są ósemki? Kasiek30 🌼 zaciekawiłaś mnie zabiegami body-therm, napisz mi w jakim miescie chodzisz (może Warszawa) ile taki zabieg trwa minut i ile kosztuje. Dziś mam konkurs na stanowisko Dyrektora do jednego z departamentów ( jestem w komiski rekrutacyjnej), założyłam spódniczkę przed kolana, kolezanka do mnie dziś powiedziała- wygladasz jak Pani z reklamy telefonów komórkowych :) !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo wszystkim dziękuję za słowa wsparcia i dobre rady❤️ jak to dobrze że was znalazłam!!!! Agixa🌼 na angielski chętnie bo bardzo by mi się przydał w pracy...co do mnie mówią to kumam na to miast coś powiedzieć to wychodzi kali zabić kali chcieć :) biuralistka🌼 dzięki za przepisy poczytam w wolnej chwili co to za smakołyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa🌼 28 kg !! wow!!! gratuluję wyniku....jednak jak się chce to wszystko jest możliwe:) to mnie jeszcze bardziej motywuje!!! wielkie dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrtutyutyiu
próbowałam sie cos tu dowiedziec i kilka razy wcinałam sie w rozmowe, ale widac ze tu stałe bywalczynie rozmawiaja tylko miedzy sobą.wiec nie mozna liczyc na zaintersowanie.szkoda. ale powodzenia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyrtutyutyiu ja też tu jestem nowa i w uważam że dziewczyny w miarę swoich możliwości odpowiadają na moje pytania i dają rady...a to że więcej rozmawiają ze sobą to normalne bo się już zżyły, bardziej się poznały i razem zgubiły nie jeden kg! myślę że po jakimś czasie i nas by dopuściły do kręgu wtajemniczonych:) trzeba trochę czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi- hihihi- ehhh-to raczej krąg czarownic a i Ty przekroczyłaś ową magiczna linię ;) trututitu - czy jakoś tam-hmmm- jakoś sobie Twoich "wcięć" nie przypominam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marikas---- zabieg body therm rewelacja.wykupiłam cały cykl zabiegów wyszło wtedy po 15zł(normalnie 25).trwa 50 minut.na brzuch pośladki i uda nakłada się...czekoladę potem wkładasz foliowe "spodnie" owiajasz się pasami i na łózko(cieple pasy powodują ze czekolada zwalcza "celulit" i wyszczupla :-) chodze na zabiegi co trzy dni. Agixa❤️---torba super!!!! tylko dlaczego nie odbierasz gdy dzwonie?????? Biuralistka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziś zalatana... byłam u fryca i zrobilam się z blondyny na szatynkę :) podobno wyglądam super ;) --->marikas--> ósemki to ćwiczonka na różne partie mięśni, które trwają 8 min. :) jeśli chcesz - podam linki do moich pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero ćwiczę :( Jakoś ten dzień za szybko mi uciekł :) Tu widzę cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello wieczorkiem :) Właśnie wyszłam z kąpieli i cała pachnę kawą. Kupiłam wczoraj jakieś serum ujędrniające z dodatkiem kofeinki. Zobaczymy, czy faktycznie ujędrnia, czy tylko kawowo pachnie :P Jak to piszę, to przypomniał mi się piling kawowy, którego dawno już nie robiłam. mimi04 hihihi to podobnie jak u mnie. Kiedyś mówiłam i całkiem dobrze mi szło, teraz miałam jednak długą przerwę i idzie kiepsko. Z resztą jak rozmawiam przez tel, to ciężko coś rękoma wytłumaczyć. Z kilkoma osobami, to już się tak dogadujemy jak nie wiem. Oni do mnie dzwonią, wszystko mówią, a ja im odpisuję w mailu. Może nie jest to profesjonalne rozwiązanie, ale bynajmniej wszystko mam zawsze załatwione :PTrzeba sobie jakoś radzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×