Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

kajair 😍 bo ja już wiem kiedy mam wrócić :) (tak swoją drogą, to czytałam wszystko na bieżąco, tylko przez ten ostatni tydzień brakowało mi strasznie czasu). A za martini, hmmmmmmmmmm uwielbiam. Nie wiem kiedy się go napiję, ale wtedy będę się rozkoszować. :) Zrobię sobie takie dobre, martini, sprite, lód, cytrynka i oliwka, mniam :) No i obrywasz ode mnie , narobiłaś mi smaku paskudo :P (te 28to było ponad miesiąc temu, już jest nieco więcej :) ) biuralistko 😍 jestem bardzo z Ciebie dumna. Mi też jakoś idzie. Fajnie, że mam porównanie do kogoś, kto podobnie jak ja "ZMIENIŁ TRYB ŻYWIENIA, NA ODŻYWIANIA STYMULUJĄCE PROCES SPALANIA NADMIARU TŁUSZCZU W ORGANIZMIE" hihihi (to tak zamiast słowa dieta :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek😍😘 winiolka 🌼 no widzisz, a ja byłam na początku września przez 1,5 tygodnia w Szczecinie i chciałam iść na basen, ale jakoś się nie mogłam wybrać. Może jak będę następnym razem, to spotkamy się na jakąś kawkę? Bo wiesz, ja w sumie w Szczecinie bywam dość często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, mykam do łóżka. Na TVN7 leci Seks w wielkim mieście:) milutkich snów dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winiolka🌻 tak walczymy:) ja walcze oto,zeby njarazie zatrzymac wage:) a tak na marginesie wiecie juz tak nie tyje teraz organizm innaczej radzi sobie z miomi slabosciami....kiedys jak wracalam od mamuski zawsze mialam na plusie ok 5 kg:)teraz tylko 2 wiec juz tak strasznie sie nie broni i nie robi zapasow:)bynajmniej u mnie tak jest:agixa powiadasz ponad 28;)ehhh Kochana wielkiiii[ usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> Agixa--> No pewnie, że kawusia!! Byłaś w Szczecinie i nic nie mówiłaś? :( niedobra! Tylko daj znać kiedy następny raz. Zmówimy się dokładnie kiedy i gdzie :) Już się ciesze :) heh...ponad 28kg....łomatko, to więcej niż waży moja starsza córcia :D Ja miałam przed wakacjami 14kg... Teraz jeszcze 2kg i wrócę do tego. No i oby od tej chwili już tylko w dół. Jeszcze jakieś 10kg i będę zadowolona. A jak będzie 15kg to będzie super :) tylko wytrwałości, stalowej woli i nerwów na wodzy... Czego i Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczności na ten poniedziałkowy zimny poranek i...ciepełka. Ja mam doła- strasznego dooooła- jak ja nie lubię tego w sobie. Nie znoszę wtedy z całej siły swoich wad. Jedno co mi wychodzi to trzymanie się planu protalowego:) yyyy...nawet mi się pisać nie chcę-to zabieram się do pracki ze zdwojoną energią, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kurcze jeszcze nie pamiętam wszystkich waszych pseudonimków więc nie będę wymieniać żeby któreś nie pominąć;) oj za mną ciężka noc malutka chyba ząbkuje... wczoraj miałam pierwszy kryzys w dietowaniu ...tak mi się chciało jakiegoś "normalnego" jedzenia!!! ale wytrwałam:) życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Zrobiłam zdjęcie sobie właśnie w pracy ile schudłam. Kto chce zobaczyć? to prosze maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chętnie poproszę będzie to świetna motywacja da mnie :) e.skowron1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witajcie...u mnie 23 dzień na Zeli i efekty super... -8kg :D, 9cm w biodrach, -6cm w pasie :D przeszczęśliwa jestem...Zostało mi zatem jeszcze jakieś 10kg :) więc drugie opakowanie Zeli nieuniknione...zastanawiam się czy nie zmienić na tą meridię...co tym sądzicie? pozdrawiam wszystkie "odchudzaczki" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 --->agi81---> zmiana na meridię powiadasz? ja brałam od początku meridę 10 i było ok. W sierpniu nie dostałam jej w aptece wiec kupiłam zelę - ale nie byłam zadowolona. Nawet pisałam wcześniej, ze tak, jakby nic się nie działo. Jakbym łykała witaminki. Niby skład ten sam, a nie działało. Jeśli więc zela na Ciebie działa - to może nie zmieniaj? Choć ja teraz biorę afibron i działa ok - jak na początku przy meridii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam 15 za 38zł op. 30 tabletek wiem, że 10 była po 30zł za op. 30 tabletek :) Dla porównania Meridia 15 kosztowała ponad 90 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam❤️ biuralistka40🌻zakrecona Jestes slonko:)::)pomylic piatek z poniedzialkiem!!!!!na odwrot to zrozumiem....👄:)mowisz o tym dole....wiesz ja tez tak mam od jakiegos czasu...nawet nie chce mi sie chciec,nawet nie wiem co mam pisac jakies przesilenie jesienne!!!U nas brzydko:(pada,pada,pada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ witam babeczkii ;)własnie popijam,poranną pózną kawkę:)sle 👄i miłego wekendu zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki❤️ weekend zapowiada się w domku bo mała nadal gorączkuje...chyba te cholerne zęby:( wczoraj na kolację mąż zrobił sobie i starszej córce frytki i powiem wam że w ogólnie mnie nie ruszyły!!! siedzieli obok mnie i nic zero!!! jestem z siebie bardzo dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IDZUSIA
JA DZIEKI NIEJ SCHUDŁAM 11 KILO ALE GDY JA ODSTAWILAM PRZYBRALAM 15 WIEC POZOSTAJE NAM DROGIE PANIE TYLKO CWICZYC CWICZYC I CWICZYC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że nadal się dietuję, hehe MAM JUŻ 73,3kg SUUUPEEERRR. Też jestem szczęśliwa Mimi- co do ząbkowanie-przeszłam to 3 krotnie. Mam nadzieję, że pies nie będzie gorączkował, hihihi i zżerał co popadnie, bo mu właśnie ząbki zaczynają wypadać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralista🌼 wielkie gratulacje!!!!! co do ząbkowania to starszej nawet nie wiedziałam kiedy wychodzą a druga to przechodzi okropnie od czwartkowej nocy gorączka ponad 38 teraz niby nie ma i oby już nie dostała! przez to że siedzimy w domku to m ze starszą córcią wymyślają ....ehhh....właśnie skończyłam piec kruche babeczki z kremem karpatkowym...na razie stoją przede mną i nie "kuszą" NIECH SOBIE STOJĄ!:) będę twarda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! najważniejsze--AGIXA PRZEPRASZAM CIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za noc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wybacz❤️ ja dzis na wage nie wchodze-cala noc byly szalenstwa do 6godziny.co zjadlam to wyskakalam podczas tancow Biuralistka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Babeczki, po pierwsze KASIEK😍 rozbroiłaś mnie tą nocą :) Spoko luz, mało pamiętam. W każdym bądź razie nie byłaś zbyt ostra, skoro tak łagodnie poszło :P hahahahahahahahahahaha biuralistka 😍 jakie dołki? Co to ma znaczyć? Pięknie Ci idzie odchudzanie, więc prosze się cieszyć :) Kajair 😘 wiesz, to pada pada pada, to u Ciebie mnie nie dziwi. PRZECIEŻ TAM MACIE ZAWSZE MOKRO. Jak Ty wytrzymujesz w takiej wilgoci. Ja bym tam wpadła chyba w depresję :) Mam nadzieję, że twardo się trzymasz i dajesz sobie radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winiolka 😘 jak tylko będę w Szczecinie, to oczywiście dam znać. Ja najczęściej jestem na Niebuszewie, albo na osiedlu koło Lasku Arkońskiego. W każdym bądź razie jesteśmy umówione na kawkę :) mimi szybkich ząbków dla maleństwa. :) marikas pewnie, że jesteśmy ciekawe jak idzie Ci z odchudzaniem. Czekam na mailwe wieści :) fido211@o2.pl Mykam się kąpać, już mi się woda nalała. Dzisiaj moja mamcia miała imieniny i w zasadzie, to ledwo się trzymam. Narobiłam tyle smakołyków, ale jakoś sobie poradziłam. Skusiłam się nieco na sałateczki, ale że na jogurcie ( i aktualnie faza z warzywami - to do Biuralistki), więc nie powinno być źle. Okaże się na wadze. Buziaki dziewczynki i miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho :) Miałam dzisiaj jechać do koleżanki ze studiów, ale plan wziął w łeb. Szkoda :( Widocznie tak miało być, będę musiała nadrobić innym razem. marikas 😘- jestem pod wrażeniem, pięknie dziewczyno i trzymaj tak dalej :) kasiek😍 - ten seksowny głosik nie dał mi spać przez pół nocy :P biuralistka 😍 jak tam dzisiaj? Ja wczoraj się jakoś trzymałam, mimo tego że pełno było smakołyków (m.in. moje krokieciki i ciastka francuskie na słono :P) Mam do Ciebie tylko pytanie, jak jesteś na tej przemiennej i na warzywach, to ile gdzieś tak tygodniowo chudniesz? A i jeszcze jedno, jak możesz to napisz mi ile już tygodni jesteś na proteinkach i ile już łącznie schudłaś. Chciałabym porównać wyniki, bo już nie wiem czy coś źle robię, bo od jakiegoś czasu zawistnie waga stoi :( buuuuuuuu Już się wkurzam, bo pilnuję się jak głupia, a jest jak jest. mimi jak tam po sobocie? Mam nadzieję, że nie nagrzeszyłaś :P kajair 😍 jak tam Ci się podoba? Jeszcze trochę i będzie ok, prawda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winiolka Tobie też niegrzesznej niedzieli :) A w Szczecinie jest gdzie się pokusić. Znam taką jedną fajną lodziarnię, masakra jakie tam dają desery :) Miłej niedzieli dziewoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa- myślę, że moje odpowiedzi były wyczerpujące. Ale reszcie też napiszę- odchudzam się na dietce proteinowej od 28 dni. Przez ten czas z wagi 78,8 schudłam do 73,3 JEDZĄC. To sobie policzcie- kurde- że to ponad 5kg ;) Bez zelixy jestem i staram się ściśle stosować do zaleceń Dukana. Mój cel już blisko ;) Dooobra, idę bo mój m mnie wnerwia, a przylazł tu gdzie i ja jestem. Ma włączone MEGA - doczepiacze. Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki❤️ Agixa🌼 było bezgrzesznie oparłam się babeczkom choćby miały się popsuć nie tknę zostało ok 20...niech M się męczy;) maa już nie gorączkuję...a ja dietuję się dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×