Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Marikas ja też je strasznie lubię. Muszę je sobie chyba wydrukować i nakleić na ścianie, bo czasami ciężko bywa :) biuralistka - my to już chyba telepatycznie się dogadujemy. Ostatnio właśnie myślałam, żeby wziąć parę dni zelkę. Mam jeszcze 10 tabletek, no i właśnie nie wiem. Za tydzień mam wizytę u mojej lekarki. Ustaliła mi granicę, do jakiej mam dojść na tym etapie, ale przez ten postój coś chyba mi się nie uda :( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Tak bardzo chciałam buuuuuuuuuuuuuuuuu buuuuuuuuuuuuuuuuuubuuuuuuuuuuuuubuuuuuuuuuuuuubuuuuuuuuu (no nieco lżej jak pobuczałam buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winiolka, żeby mi się nie chciało spać, to pewnie poćwiczyłabym z Tobą. Na szczęście jutro jadę na basen. W końcu, bo po tej 3 tygodniowej przerwie technicznej (niestety mało u mnie basenów) przez kolejne 1,5 tygodnia nie mogłam się zebrać. No, ale jutro już jadę :) JUPI JUPI kasiek 😍 mi też się podoba :) I nawet wygodna jest, tylko nieco dziwnie, bo na ramię jej nie wciągnę i czasami się dziwnie nią zamachnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być, że spać mi się nie chce :) albo po pilingu z mandarynki :) było napisane "energia i rozkosz" pachniało rozkosznie to może ta energia teraz wyłazi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się kąpałam, to wzięłam sobie gazetkę do poczytania (nie ma jak gorąca kąpiel + sól o zapachu lawendy+coś do czytania). W każdym bądź razie, pomyślałam, żeby wam o niej napisać. Nie wiem czy któraś z was kupowała może kiedyś taki miesięcznik SUPER LINIA ( http://kiosk.medigo.pl/index.php?p=galleryGalleryShow&iIdLink=30&iType=1&iPhoto=1 ). Jak możecie, to kupcie sobie aktualny nr. Świetne artykuły. Jeden jest fajny dla łasuchoholiczek :) mimi04 wiesz, oni ostatnio robili konkurs kto ile schudnie i w tym nr są wyniki wraz ze zdjęciami - tak dla motywacji. marikas znajdziesz tam naprawdę dużo ciekawych informacji (podszkolisz sie nieco :P ) Nie droga jest, niecałe 5zł. Kurcze piszę jakbym pracowała u nich w dziale marketingu :P Biuralistka - Tobie też by się spodobał :) Dobra, bo się rozpisałam. Mykam spać, może jutro normalnie wstanę jak Kasiek do mnie napisze :) Buziaki dziewczynki i milutkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winiolka 😘 co to za piling?????? Ja musiałabym chyba go codziennie rano robić, żeby mi ta energia tak wychodziła jak dotrę do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Joanny :) przechodziłam dziś obok kiosku i wyhaczyłam takie :) są różne, nawet antycelulitowe i stosunkowo niedrogie - 200ml 8,50 a małe 100ml za 4,90zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po ptakach. Jak zobaczę coś podobnego, ale niestety z innej firmy, to skorzystam. Jak robiłam sobie nią kiedyś pasemka i prawie połowa włosów mi wypadła (tzn. prawie wszystkie pasemka - zostały te co szybko udało się zmyć), to teraz jakoś nie mam do nich zaufania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi04
witam czwartkowo widzę że tu same nocne marki siedzą :) ja w 90% zasypiam usypiając dziewczynki ehhh a potem klikam sama ze sobą... Agixa 🌼 z tym dzwonieniem i odpisywanie to całkiem niezły pomysł trzeba wypróbować:) kasiek30🌼 o zabiegach body therm to na tej mojej głębokiej prowincji na pewno nie słyszeli;) a wygląda to całkiem ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyżej to ja tylko pomyliłam loginy ehhh chyba dieta najpierw odchudza mi rozumek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) -->emi04--> a może jest coś takiego jak rooler? To taki wałek z rolkami - chodziłam przed wakacjami - super, polecam. Tylko musi być dobra babeczka prowadząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się zorientować ale z tego co kojarzę to u nas gabinet kosmetyczny ogranicza się do solarium i robienia pazurków i makijaży:( ale w sumie jak nie potrzeba to człowiek się tym nie interesował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ciałka przy ćwiczeniach polecam serum wyszczuplające - rozgrzewające EVELINE. W sklepach Netto można kupić za 13zł 250ml. Ja stosuję i jestem zadowolona. Eh...żeby tak odessać sobie ten tłuszcz i spokój... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba by za łatwo było i byśmy tego nie doceniły;) a ja wczoraj kupiłam sobie balsa do ciała 4 pory roku antycelulitowo-wyszczuplający za 9zł z hakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A H O J dziewczynki, to sem ja :) (Netoperek, a to je moja giiiiweeera :P ) Tak mi się skojarzył Batman w czeskim wydaniu :) Ja zaraz będę się zbierała na basenik. Trzeba przełamać ten zbyt długi stan lenistwa. Ile można, to można, ale bez przesady. Jeśli chodzi o balsamy, to kupiłam sobie kiedyś z eveline taki zielony z mentolem i kamforą. Świetne uczucie podczas smarowania i przez godzinę po, jednak ja ok. 3 w nocy po nim dostawałam palpitacji serca. Za pierwszym razem nie wiedziałam po czym, to posmarowałam się nim jeszcze raz. I znów to samo. A że taką mądra jestem, to dla pewności posmarowałam się i trzeci raz. Wtedy myślałam, że będę musiała wzywać karetkę. Tak na mnie działa menthol i kamfora w jednym. Z tego co słyszę, to działa tak tylko na mnie. Znajomi bardzo są zniego zadowoleni. Żeby nie było, że nie się nie smaruję, to kupiłam EVELINE slim 3d taki czerwony. Dla mnie rewelacja. Lepszgo nie miałam. Składniki jak dla mnie ok. I fajnie po nim tak cieplutko (gorzej jak posmaruję na mokrą skórę :P) Cena ok. 16zł - 250ml (ale warto) Do tego mam z EVELINE slim 3d do biustu (taki jasno różowy). Jak dla mnie bomba. Cycuchy po nim są naprawdę fajne, no i skóra się przyjemna robi. Coś tam też modeluje. Tak więc polecam. Pisałam wczoraj, że kupiłam jeszcze z AA expresso slim kremowe serum ujędrniające z kofeiną. Po nim czuję się jakbym wysmarowała się kawą :) Bardzo fajny (bynajmniej jak narazie, ale co można powiedzieć po 2 smarowaniach) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa to proszę zrób parę długości za mnie bo mi basen nie po drodze:( mam ponad 10 km i tak na chwilkę to się nie da wyskoczyć a dziewczynek nie zostawię pod wieczór z tatusiem (wiadomo bardziej marudne) dla kogoś mogło by to się źle skończyć he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam balsamów a balsamów, tylko muszę się jeszcze bardziej zmobilizować do smarowania. Bo rano jakoś nie zawsze mogę. Co się dziwić jak wstają 20 minut przed wyjściem. Kasiek 😍zaraz dryndnę :) mimi04 to dzwonienie i pisanie ok, ale co z tego jak ja głucha jestem o 5rano :) Ostatnio ustawiłam sobie na budzik syrenę i nic. Bombe by koło mnie zrzucili, a ja może MOŻE przekręciłabym się na drugi bok :) Jakbyś chciała kiedyś jakiegoś ochrzanu co do ćwiczeń, to zostawiam maila fido211@o2.pl , póki co tam w ciągu dnia zaglądam częściej :) biuralistka 😘 jak tam dzisiaj dukanowsko? Jak dla mnie rewelacja. Rano wtałam i było te nieszczęsne 1,5kg mniej :) JUPI Tak jak myślałam, dużo wody, bo musiałam w nocy wstawać na sikunde :) Dobra zbieram się, bo się nie wyrobię. Odezwę się jak wrócę :) Buziaki kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi04 nie ma sprawy. Ja na basen mam 25km w jedną mańkę, ale co tam. Dzieci jeszcze nie mam, więc nikt w domu marudzić nie będzie :) Chociaż ostatnio jak tak chodzę do mojej kuzynki (a raczej jej szkraba), to czasami chciałabym, żeby mi w domu ktoś tak pomarudził. Niestety, nie można mieć wszystkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi zapomniałam się spytać czy może być stylem dowolnym, bo moja żabka wygląda raczej na sflaczłą ropuchę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie o tym czerwonym pisałam :) świetnie grzeje :) potwierdzam. a ten z kamforą też mam ino sie nie nadaje na noc i na zimę bo chłodzi :P kiedyś się posmarowałam po prysznicu.... myślałam, że zamarznę pod kołderką... :) Ja na basen mam ze 200m.... tylko z kim mam łazić?? Która ze Szczecina? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hymm sflaczała ropucha musiałabym to zobaczyć:) może być styl dowolny! balsamów to ja też tylko wieczorem bo rano też brak czasu ...ogarnąć chatę,jedną do przedszkola, druga wisi na nodze, obiad i już południe... a co do ćwiczeń to jestem z nimi na bakier chyba że pchanie wózka to sport;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Was na jeden dzień zostawie to zaraz tyle nagryzmolicie, że hoho;) Agixa-moje dietowanie ma się dobrze, nawet bardzo dobrze. Nie zbaczam z kursu od 23 dni i naprawdę jestem z siebie dumna. 200gr w dół, wiem, wiem maławo- ale FFFFRRRREEESZCIE coś ruszyło. Ja jak zaczynam mieć poniżej 74kg-a mam 73,7kg to jest to zaraz zauważalne. Pomału a dobrnę do celu ;) Co do ćwiczonek- to raczej na bakier. Nie chce mi się po prostu. Z zelką poczekam do końca tego tygodnia i zobaczymy co się wydarzy ;) Co do kosmetyków Eveline- też uważam, że są fajne a na dodatek nie drogie. Zaraz dla polepszenia sobie nastroju- zrobię sobie kąpiel z pianką i peeling kawowy. Kusi mnie również owo "rolowanie" muszę zobaczyć gdzie takie CUŚ jest blisko mnie. Padam dziewczyny na pysk i w sumie cieszę się na weekendy bo wtedy się wysypiam. Ale prócz tego zazwyczaj właśnie w te wolne dni boli mnie głowa. W domku mnie wszystko drażni- jestem niemiła dla m i mam już wszystko w nosie. Nie chce mi się już nic naprawiać, rozmawiać, prostować... Tak też można żyć ;) No...teraz skolei ja się rozpisałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🌻 tak:)jestem juz w domku...u mamuski jak u mamuski przybywalo-ubywalo-przybywalo i tak dalej...troszke butelek martinii sie wyilo,piwka tez:)przywiozlam jakies 2 kg...ale to nie duzo:)w ciuchy swoje sie mieszcze i jest ok;) agixa❤️Ty to zwsze wiesz kiedy sie pojawic hm...jak Ty to robisz co?eh byl batonik no i to nie jeden:)ale co tam... biuralistka❤️gratki fajnie leci taa Twoja waga na tej proteinowce:)trzymam za twoje 6 z przodu wielkie mocne kciuki agixa❤️28 kg:)to dopiero wynik!!!chyba jestes tu Królowa odchudzania:)czy jest tu ktos z wiekszym wynikiem?????oj chyba nie....dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... jeszcze cos napisalam i zjadlo :(pozdrawiam agixa❤️ biuralistka❤️ mimi ❤️ winiolka serce] kasiek❤️ i reszte dziewczynek:) 🌻🌻🌻 renatka -zdjecia -rewelka:)❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wróciłam, mimi 🌼 zrobiłam za siebie 25długości i tylko 5 za Ciebie. Na więcej nie miałam już siły, bo zbyt długa przerwa, ale i tak dobrze, zajęło mi to tylko 35minut :) Na początku była ropucha, a póżniej coś jakby żabka, zdarzało się i kijanką pływać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×