Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

W 100% zgadzam się z Agixa :)kto przeczytał ze zrozumieniem uzna ,że to racja...buziaki-dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa---to dla Ciebie👄 w pracy obłęd dzis szalenstwo.zaraz tam jade biegalam ale katar nie pozwala na wiele :-( a...zapomnialam-rozgrzeszenie zroboine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki i chłopaczki ❤️ Ja jakoś taka troszkę zabiegana jestem. Wiecie ten czas PRZED komunijny mimo wszystko jest taki jakiś rozbiegany. Wczoraj zaszalałam i się ciuchowo obkupiłam- nie tylko na cele owej uroczystości- tak ogólnie. Jak ja to mówię-\"pypcia zbyłam\" :-P Dzisiaj i w przyszłym tygodniu próby w kościele-hihihi. Na dodatek mamy z mężem jakieś kwestie do przeczytania- dosłownie polewka będzie ;-) Zadziwia mnie moje dziecię, które jednak to przeżywa- szooook!!! Agixa- podpisuje się pod Twoim wypracowaniem- masz 6+ Wiele z nas tutaj nie powinna brać zelixy- ja również. I zdaję sobie z tego całkowicie sprawę, że można troszkę inaczej zgubić zbędny balast. Hehe, mieć za sąsiadkę Kasiek...i...całą tę BANDĘ -hahahaha- a kilogramy pójdą precz ;) SAME! A ja- no cóż, zaczynam od nowa, bo co zgubie to zaraz znajdę-hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki🌼 ---> renatka3355 trzymam kciuki za malutką żeby jej szybko te paskudne choróbsko ustąpiło !! --->agixa zawsze tak było co lekarz to inne gadanie. ale wiadomo że normalny człowiek z prawidłową wagą tego nie weźmie. ---> gosik 39 ja też zaczynam mieć ochotę na słodkości!! i nie wiem dlaczego ? do okresu jeszcze 2 tygodnie. jak tak dalej pójdzie to klapa :( jestem już po kawce i zaraz ruszam powieszać sznury prania :P dziś sprzątanie domu a jutro może trochę sobie \"odpocznę\" ,bo niedziela znowu pracowita. od samego rana 6:30 pokłóciłam się ze swoim\"ślubnym\" , bo wstaje do pracy i zachowuje się jak słoń w składzie porcelany nie zważa na to że mały śpi tylko lata po domu jak by miał granat w tyłku!już mi się cierpliwość skończyłabo jak ja wstawałam do pracy o 4:10 to robiłam wszystko aby go nie obudzić(najmłodszego wtedy jeszcze nie było) to nawet nie wiedział że mnie już nie ma. wyzwałam go od :idiotów,głupków itp. u nas słonko wychodzi więc może być przyjemny dzionek tylko te paskudne meszki doprowadzają człowieka do szału :( ale się rozpisałam ,no to lecę może uda mi się zajrzeć do was jeszcze dziś buziaki👄 dla wszystkich i życzę miłego dnia! :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelisia
hejka witam wszystkich. czytam codzienie ale niebardzo mam czaszeby pisać.ja dzis chyba 37 tabletka. jutro na wage rano i napisze ile jest. Ostatnio nie mam czasu w pracy zeby jesc wiec malo jem. troche za duzo jem jak wracam no ale jutro sie okarze.dzis cos mnie zołądek bolał ale jak zjadlam to było ok. wczoraj kupilam w pracy gorzka czekolade i milam jesc po jednym poasku dziennie a dzis zjadłam 7 kanek. no ale... spac ostatnio nie moge w nocy ale nie wiem czy to przez zele czy przez stres w pracyna mnie chyba juz słabo dziala zela w porównaniu z poczkiem i zastanawiam sie czy na tydzien nie przerwac i potem wrócić ,to może dzialanie bedzie odczuwalne co myślicie nie wiem ile schudłam ale dzis zmiescilam sie w stare spodnie z przed roku choc jeszcze troche mi brakuje do starej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo Dziękuję za życzenia zdrowia dla maluszka,chorujemy nadal,ogarnęliśmy na tyle biegunkę i wymioty by podać leki,z jedzonkiem kiepsko-wszystko zwraca cokolwiek jej podam ale pije,pije i pije-to najważniejsze. Kiepsko było z gorączką-wylądowało mi dziecię w wannie z wodą+pyralginum-bo nie było innego wyjścia zbyt długo nie można było zbić temperatury poniżej 39st innymi sposobami.Narazie jest w porządku tylko niunia taka słabiutka że jej nie poznaję,a jak cichutko w domciu:-(. Jeśli do jutra się wszystko uspokoi to zaczynamy podawać antybiotyk doustnie-jeśli nie to niestety szpital i kroplówka ale jestem dobrej myśli. Życzę zdrówka dla wszystkich naszych dzieciaczków,Was ściskam mocno i równie mocno całuję,wybaczcie ale narazie nie będę się rozpisywać i odpowiadać indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nocną porą :) Miałam wcześniej luknąć, ale właśnie skończył się filmik w TV i mykam spać. Póki co: Aula studencka. Trwa wykład, a za oknem robotnicy kładą ocieplenie i co chwilkę zaglądają przez okno na aulę. Nagle wykładowca nie wytrzymał: - Co oni tak tu zerkają??? - A, bo to studenci zaoczni - pada odpowiedź z sali. Z tego co widzę, to na topiku ostatnio sami zaoczni są. Nie za cicho tutaj? DZIEWCZYNY ŻŻŻŻŻŻŻŻŻYYYYYYYYYYYJJJJJJJJJJEEEEEEEEECCCCCCCCCIIIIIIIIEEEEEEEEEE?????????????????????????????????????????????????????/ Kasiek 😘😍 jestem ciekawa jak twoja głowa :) hihihi biedna, cichej soboty :P biuralistka😘 chciałabym ciebie zobaczyć jak będziesz występować publicznie :) Na pewno sobie poradzisz. Tylko czegoś nie zmaluj :) Renatka😘 Niech już twoja córcia zdrowieje. Oby obeszło się bez szpitala, dzieci tego tak bardzo nie lubią. Przesyłam dla malutkiej ddduuuuuuuuuzzzzzzzzzzo zdrówka :) kajair😘 Dobranoc wszystkim (pewnie się obracacie na drugi bok, a ja tu z jakimś dobanoc wyskakuję :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec jeszcze raz.... Agixa boli glowa bardzo ale impreza sie udala bylo bardzo fajnie.niestety bylo duzo pustych kalorii wiec pije dzis juz 2czerwona herbate. Aga a Ty jak po imprezie??? moja cora ok.nie wyglada na chora. apetyt ma duzy-zjadla talerz platkow z mlekiem i krome chleba z jajem ogorkiem pomidorkiem i rzodkiewka.ciesze sie ze nie musze namawiac Ja do warzyw.na obiad zazyczyla sobie mlode ziemniaczki watrobke i kalafiora smazonego.oboje z tata uwielbiaja takiego kalafiorka i slysze-zrob takiego jak tylko Ty robisz :-) jednak mawet faceta mozna przekonac do warzyw na talerzu :p zaraz zabieram sie do pieczenia sernika na wieczor.idziemy do znajomych na grila-szukuje rybe i skrzydelka ale tradycyjnie dla kobiet kawalek slodkosci. zycze Wam udanej soboty👄 slonko juz swieci pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelisia
-------------------------------------------------------------------------------- 70!!!!!! 38 tabletka i 5 kg mniej super troche za dużo dziś zjadłam ale jutro normalnie dietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.ula
Witam. Sledzę topik dłuższy czas w poszukiwaniu pozytywnych efektów w odchudzaniu z zelixą. Renatka- moja 6-letnia córka złapala jednocześnie anginę i rotawirusa, czyli miała i gorączkę,i ropne czopy w gardle, biegunkę i wymioty. Dobrym wyjściem okazał się antybiotyk w zastrzykach, które dostaje od piątku. Bolesne to i płacze dwa razy dziennie, ale za to szpital nam nie grozi i poprawa mam wrażenie o wiele szybsza niż przy antybiotyku doustnym. Jak mawiał znajomy lekarz- szpitala trzeba unikac jak ognia ( ale czasami się nie da). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, co tutaj tak cicho? kasiek😘😍 biuralistka 😘 renatka3355😘 jak maluszek? kajair😘 ruda102😘 gosik39😘 moniusia35🌼 viola270🌼 joasia2106🌼 gucia77🌼 caterpillar🌼 iwcia73🌼 bernardynek🌼 rzena-1973🌼 anula tg🌼 i reszta dziewczynek 😘🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam długo mnie tu nie było ale byłam w szpitalu jak pisałam jakis czas temu moje nerwy poprostu wysiadły bez żadnej przyczyny popadałam w złosc.Od paru dni jestem bez zeli.Okazało sie że moja nerwica żołądka powróciła nie czytałam Was jeszcze ale obiecuje że nadrobie zaległości jestem jeszcze słaba pobyt w szpitalu zawsze wykańcza psychicznie[hi hi] moja waga od 3 tygodni 81 pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam jak Ty to mówisz renatko z \"wypoczynku\"!!!!! BBBBBbbuuuuuuuuuuuuuuuuu, horror story w pięciu odcinkach 5 dni z dziećmi od 6-10 lat i czuję się jak po lobotomii. Dlatego tylko sie odmeldowuję bo nie będzie ze mnie dzisiaj pożytku. Czuję się całkowicie wyprana!!! Zimno, głośno i Jestem jednak szczęśliwa, że dowiozłyśmy wszystkie dzieci w komplecie, zdrowe i wesołe, bez ran ciętych, szarpanych ze wszystkimi częściami ciała i garderoby! O tym co mieliśmy w programie, czyli o ostrej jeździe bez trzymanki napiszę Wam jutro, jak trochę dojdę do siebie i myśli pozbieram. Na polu odchudzania całkowita klapa. Musiałyśmy zajadać stres. Nie przytyłam, ale też nic nie schudłam. Dziś tylko Was poczytałam bo jak zwykle czasu nie marnowałyście. Gratuluję Wam wspaniałych ubytków wagi, przeganiam precz wszystkie rotawirusy od Waszych maluszków i cieszę się, że jestem już w domku!!!! Bardzo się za Wami stęskniłam!!!! Renatko a jak Twoja córcia? Zdrowa, zadowolona, u nas pierońsko zimno było!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos cichutkoctu dzisiaj :-( zostawiam Wam na dobra noc👄 i zmykam bo ten weekend nie jest udany :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO:)FAKTYCZNIE CISZA-A MOZE TO CISZA PRZED BURZA?SLE BUZIAKI,DLA ZELOWICZEK:)👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) 🌼 Mam nadzieję, że ta cisza to nie wymieranie naszego kochanego topiku??????????????? Że to dopadł go tylko jakiś wirus. Wracajcie, potrzebuję waszego wsparcia. Co się dzieje? Już się tak do was przyzwyczaiłam, że strasznie mi was brakuje. biuralistka 🌼 :( ??????? anabel🌼 :( ??????? anula tg 30 🌼 :( ??????? Ashtraygirl 🌼 :( ??????? Ata26 🌼 :( ??????? Bambooshek 🌼 :( ??????? Blanka_27 🌼 :( ??????? caterpillar 🌼 :( ??????? Goplanka 🌼 :( ??????? Gosik39 🌼 :( ??????? Gucia77🌼 :( ??????? Iwcia73 🌼 :( ??????? Joasia2106 🌼 :( ??????? Joasia27 🌼 :( ??????? Julia Agnieszka🌼 :( ??????? Kajar😘 dobrze, że jeszcze Ty się odzywasz :) Kasiek30 😘 Ty także :) Lenka203 🌼 :( ??????? Lucia12 🌼 :( ??????? MONIUSIA35 🌼 :( ??????? Nadiia 🌼 :( ??????? Nowa ala 🌼 :( ??????? nutella pr ze sło 🌼 :( ??????? Olus23 🌼 :( ??????? Paczulek 🌼 :( ??????? Pączuszek84 🌼 :( ??????? Renatka3355 🌼 :( ??????? Ruda102 🌼 :( ??????? Sylwia1203 🌼 :( ??????? Winiolka 🌼 :( ??????? viola270 🌼 :( ??????? Zielonooka27 🌼 :( ??????? *92kg170cm 🌼 :( ??????? HAAAAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOOOOO AAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHMMMMMMMMMMMMMM NIECH WRÓCĄ DZIEWCZYNY AAAAAAAAHHHHHHHHHHHHMMMMMMMMMMM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa masz racje olaly nas dziewczyny :p ja od godziny siedze nad prezentacja bo wczoraj jak juz polozylam sie obok malej to koniec dramat kaplica!!!! usnelam razem z nia i obudzzilam sie po 3 :-( ale spalo mi sie calkiem fajnie...ktos nie pomyslal aby mnie wczesniej obudzic dzis bez biegania i rowerku-nie mam na to czasu i pogoda cos nie tak za oknem:-( WRACAC MI TU SZYBKO CALA RESZTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! myślałam że będę miała więcej zaległości w czytaniu ,ale nie bo widzę że jakoś mało laseczki piszą.to chyba przez te zabiegania przed komuniami 🌼 ja byłam w niedzielę w pracy na komunii ,był zapieprz bo to były dwie łączone komunie i dwa razy podawaliśmy obiad :P a wczoraj nie mogłam wytrzymać na moje ręce,to już od dłuższego czasu mi dokucza :( a dokładnie od 2000 roku o czerwca:moja wspaniała pani doktor ciągle twierdziła że to wina mojej pracy ,którą wcześniej wykonywałam! a okazuje się że teraz siedzę w domu i jest to samo:po każdym jakimś wysiłku fizycznym ręce w nocy mi drętwieją i cierpną że ból potrafi obudzić_wczoraj nic nie mogłam chwycić w prawą rękę!! wszystko wskazuje że to \"zespół cieśni nadgarstka\" nieleczone (tylko zabieg pomaga) prowadzi do zaniku mięśni.dzisiaj idę do lekarki i niech mi daje skierowanie do neurologa co wykonają mi te badania żeby to potwierdzić,bo ona sama wmawia mi że to reumatyzm,a mnie nie bolą stawy tylko MIĘŚNIA . lece laseczki zajrzę jeszcze wieczorkiem PAMIĘTAM O WAS!!!!❤️ moja waga obecna to 65kg. (tzn.15 kilo mniej) yuppi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Chyba faktycznie zamieszanie przed komuniami :) kasiek dobrze, że są jeszcze takie osóbki co się odzywają. A tym usypianiem, to się nie tłumacz :P moniusia \"Gdy ręka drętwieje Od kilku dni boli mnie i drętwieje prawa ręka. Objawy nasilają się wieczorem i nocą. Dokładne ustalenie przyczyny dolegliwości jest możliwe po zbadaniu w gabinecie lekarskim, dlatego też warto przy najbliższej okazji skorzystać z wizyty u lekarza. W grę mogą wchodzić dolegliwości korzonkowe odcinka szyjnego kręgosłupa – doraźne postępowanie to środki przeciwbólowe (zwykle jest to paracetamol) oraz trzymanie w cieple tej części kręgosłupa, a także unikanie siedzenia w jednej pozycji przez dłuższy czas – na przykład wielogodzinne siedzenie przy komputerze może nasilać dolegliwości.\" Ja miałam podobnie, zwłaszcza jak w ciągu dnia za długo siedziałam przy kompie, albo stałam dłuższy czas. Przy staniu dochodziło mi do drętwienia przedniej części prawego uda. Normalnie można było wbijać gwoździe, a i tak nic bym nie poczuła. Od jakiegoś czasu mi przeszło. Kolega miał takie mrowienia (noga + ręka) i okazało się, że wypada mu dysk. U ciebie faktycznie wygląda mi na zespół cieśni nadgarstka. Tak jak mówisz, najlepiej będzie jak pójdziesz do neurologa. Nie ma co czekać. Jak będę w domu, to poszukam artykułu o tym. Ostatnio czytałam w gazecie. Są tam też fajne porady jak postępować przy takich dolegliwościach. Zeskanuję i wrzucę na neta. Dobra mykam, bo mam pracę, a chciałam tylko luknąć czy się tutaj nieco ożywiło :) Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Jakoś tak nie mam czasu zajrzeć na neta. Moje KOFANE odchudzaczki- to tyyyylko przed komunijny brak czasu. Jeszcze troche i świętą zostanę, hihihihi Przytyłam od tego czasu Świątecznego i nie potrafię tego zgubić, a buuuu Ale przecież mam Was i Wasze wsparcie. Kasiek- musisz mnie pogonić i to zdrowo, bo te Twoje milczenie o poranku mnie rozleniwiło całkowicie. Ale znowu trza to wszystko nadgonić ;) Pozdrawiam Was serdecznie ;) Narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :)wczorajsza waga 75.3 buziaki :) na razie:)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelisia
ja dzis 41 dzień. 5 kg mniej. ciesze sie brzdzo. ale żoładek mnie dziś boli. co robicie jak was boli. niechcialabym zajadac tego bólu. ja tak mam co jakiś czas(raz na dwa miesiac). poradzcie coś monisia po jakim czasie tak schudłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka jak sie patrzy
witam panie, ja cały czas tak zabiegana, ze nawet na spanie czasu nie ma :( ale mam pytanko, bo sama na nie już nie znajduję odpowiedzi. czy to mozliwe, że jednego dnia ważę 117 kg a dwa dni pózniej 121? wage mam od 2 m-cy więc chyba nie zepsuta. a i po 2-3 dniach znowu 117? czy to normalne? fakt, że dzieje sie to jak biorę pigułki hormonale (10 dni w miesiącu) ale czy tak może sie zdarzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
góralka- czy ważysz się zawsze rano? Inna waga jest rano- zazwyczaj niższa, a inna o późniejszej godzinie-wyższa. Często tabletki hormonalne zatrzymują wodę w organiźmie i też wtedy waga może być różna. Hmmm... trzeba by przeszukać w necie informacje na ten temat, a podczas wizyty u lekarza wypytać o ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisielek z nasion lnu Zalej 2 łyżki siemienia lnianego 0,5 l wrzątku i gotuj na wolnym ogniu przez około 15 minut. Przecedź i popijaj w ciągu dnia pomiędzy posiłkami. Możesz dodać trochę soku owocowego, by zmienić smak. Kisielek działa osłaniająco na błony śluzowe przewodu pokarmowego, dlatego stosuje się go w owrzodzeniu żołądka oraz dwunastnicy, nieżycie jelit. Przy zaparciach wypijaj go razem z nasionami - pęcznieją w jelicie grubym, ułatwiając wypróżnienie. Na ból żołądka o Krok pierwszy: wypróbuj akupresurę. Lekko i rytmicznie uciskaj opuszką palca wskazującego i środkowego punkt akupresurowy, który złagodzi ból. Ten, który najłatwiej będzie ci znaleźć, znajduje się w linii prostej, centymetr poniżej pępka. Uciskaj go przez kilka sekund. o Krok drugi: zjedz jogurt lub wypij napój probiotyczny. Zawarte w nich bakterie (Lactobacillus acidophilus) uaktywniają wytwarzanie przez organizm naturalnych substancji przeciwbólowych. Dlatego skurcze staną się słabsze i poczujesz ulgę. o Krok trzeci: zaparz herbatkę z mięty lub rumianku. Możesz też zrobić okład na brzuch. Garść suszonych ziół (mięta i rumianek) włóż do lnianego woreczka. Następnie ogrzej go nad parą(np. na sitku służącym do gotowania na parze warzyw) i połóż na brzuchu. Możesz też woreczkiem masować okolice żołądka. Przykryj się kocem i poleź z okładem 15-20 minut. oJeśli nic nie pomaga, weź krople miętowe lub Ranigast max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu jeszcze info dla innej forumki,na innym forum od Pani dietetyk. ..."Witam, Zacznę od tego że powinna Pani dokładnie poobserwować swój organizm i upenić się po jakich dokładnie produktach czuje się Pani gorzej. Wówczs niestety ale należy wykluczyć te produkty z diety - tyczy się to alkoholu, smażonych, tłustych produktów w tym czekolady oraz produktów gruboziarnistych takich jak razowe pieczywo. Część z nich może Pani zastępować podobnymi, a nie szkodzącymi, np. mleko - produktami mlecznymi fermentowanymi np. jogurtem, kefirem. Razowe pieczywo - jasnym, czekoladę innymi słodyczami, owocami lub bakaliami. Tylko na tym powinna polegać Pani dieta, na obserwowaniu swojego organizmu oraz unikaniu lub zastępowaniu produktów które Pani szkodzą. Kuchnia bazująca na chudych i zamiast smażonych - duszonych, pieczonych lub gotowanych daniach wcale nie musi oznaczać kuchni niesmacznej. Ponadto pomimo Pani przykrych doświadczeń polecam skonsultować się z lekarzem. Pozdrawiam..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×