Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Witajcie dziewuszki! Ostatnio zaglądałam do Was jeszcze na stare forum, jak biuralistka odgrażała się, że założy nowy topik, a tu proszę 23 strony.... Bardzo się cieszę, że nowe forum hula.. Fajnie jest czuć, że nie jest się samą w tej walce ze swoimi słabościami. My z biuralistką odchudzałyśmy się prawie 2 lata temu. Startowałam wtedy z wagi 82 kg przy wzroście 166 cm i schudłam w okresie około 7 miu miesięcy do 67 kg. Nie była to jakaś rewelacja przy moim wzroście, ale 15 kg mniej jednak dawało się odczuć. Czułam, że nie wylewam się ze spodni i na ślubie mojej córki mogłam sie pokazać w czymś, co nie przypominało namiot wojskowy :) Około roku byłam piękna i szczupła, a teraz ...no cóż jestem tylko piękna.. Nie wiem jak to się stało ale znowu jest mnie więcej!!! Sygnałem alarmowym była zadyszka przy wchodzeniu na moje czwarte piętro i coraz bardziej opiete spodnie w coraz wiekszym rozmiarze... Tak wiec dla mnie nie jest problemem schudnąć tylko utrzymać wagę, czyli wytrwać w porzuceniu na zawsze starych nawyków. Nie wróciłam do tamtej wagi, ale i tak zaprzepaściłam z trudem osiągnięte wyniki - jeszcze niedawno ważyłam 78,9 dziś po 14stej tabletce zeli15 -75, 4 czyli 3,5 kg mniej. Mam nadzieję, że razem z Wami bedzie mi łatwiej chcieć!!! na wszelki wypadek zaopatrzyłam się w odpowiednią ilość plastra na buzię. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia73 widzę, że i ty masz ciche dni z wagą :) Moja chyba strzeliła focha, bo się zrobiła jakaś taka wredna. Hmmm.. a może też ma TE ciężkie dni w miesiącu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!! Biuralistka40----- norrrrrrmalnie jestes niesamowita kobieto!!! I faktycznie zgadzam sie ze Ty ze swoimi wymiarami to fajowa babka jestes!!! :) Agixa ----- masz może jeszce więcej swojej czarodziejskiej mocy i moglabys jej rzucic do zielonookiej?? :) jesli tak to bardzo poprosze :) Widze ze na Kasiek30 dziala, wiec moze na mnie tez bedzie :) Ja dzis się pochwalę, waga w dół! Wazylam sie dzis rano po 6tbl Lindaxy - w sumie minus 1.5, a sumarycznie od początku marca 3.5 kg :) Czyli sama z siebie 2, z pomocą 1.5. Jestem zadowolona. Strasznie boję się jojo i czasem chcialabym zjesc więcej ale przez Lindę nie potrafię.... nie jestem tak głodna po prostu. No moze jestem, ale tak jakby gorzej mi smakuje i zapominam o jedzonku... I niestety znow zaparcie okropne... od 2 dni. Jem śliwi, masuje brzuś, ćwicze i czekam. Bardzo nie przyjemne uczucie :( W każdym razie aktulizuję tabelę!! Agixa po 26 tabletkach -6,7kg Ada3115 , 18.03.09 24l/165cm/80kg Agalipa, 164cm/93kg Amanda_mn Anjaaaaaaa Ata26 biedroneczka202 blanka_27 Blanks Caterpillar 11.03.2009 172cm/74,1kg emipog83 Facet 35 lat 26.02.2009-po 20 dniach -5kg Fiorella_27 – 16.03.2009 (-10kg) Gosik39 156cm/93kg, 11.03.2009 Hera1 28.02.2009 -15-17kg Ikrolik Iwcia73 157kg/73kg -poczatek-- po 47 zeli 23.03.2009./66,7 kg Iwona111-dziewczyna uzyskała to co chciała Iza26, 26.03.09(?) 169kg/91kg juz -6kg Joasia2106 Joasia27 17.03.09 165cm/70kg Julia Agnieszka 01.03.2009(?) Kajar Kasiek30 15.03.2009 (-8kg) dwa mieś. Kkaarroollaa 09.03.09 krycha 12 Lenka203 34l/165cm/85kg, 10.03.2009 Livi1982 27l(?)/164cm/68kg Lola-dz 17.03.09, 170(?)/69kg Lucia12 164cm/95kg/38l- 06.03.2009 89kg, start 17.01.2009 18.03.09 – 9kg Madziunia88 Mama1971 –18.03.09, 35l/170cm/98kg po tygodniu -1kg Mania13 Men 21- czy to kuba? 16.03.2009 Monikap667 07.03.2009 175cm/85kg, 16.03.09 175/81,5kg MONIUSIA35 MONIUSIA35 16.02.2009 na_talia -siedemnastolatka Nadiia 02.01.09/31latek/ - 30kg (?) naturalna27 Niecha Nikita30 Nowa ala 17.03.2009 nutella prosto ze słoiczka 26.02.2009 173/93,5kg Paczulek po tygodniu z zelixą 10mg Pomocna bardzo Renatka3355 16.02.2009 słuchajcie sylwia1203 Zielonooka27 1.03.09 - 27l/170cm/79, 23.03.09 - 75.5kg ŻONKA1994 buźki dla wszystkich idę zaparzyć sobie zieloną herbatkę :) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielonooka27 nie ma sprawy, podzielę się moimi mocami i z tobą :) aaaahhhhhhmmmmm No i żeby nie było trochę mocy dla nas wszystkich aaaahhhhmmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie oglądałam płytkę z wesela mojej przyjaciółki. Tragedija :P YETI na polskich drogach, tylko, że nie tak owłosiona ;p Jak będę miała chwile zwątpienia, to będę sobie tę płytkę włączać jako silny mobilizator...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa!!! wiesz jak jest ja chce miec wszystko juz teraz natychmiast i wkur... sie ze mam pod gore. kasprowy i narty to przy tym male piwo choc w tym roku jak tam stanelam po rocznej przerwie serce bilo jak szalone.jednak zjechalam :-) przyznaje chodza mi po glowie zle mysli abu lyknac sobie zele tak dla sprawdzenia... ale zaraz slysze jakies glosy cos lapie mnie za gardlo i dusi:-) to moze TY pomagasz mi abym glupoty nie zrobila? to dziala Agixa!!! wielkie dzieki tylko uprzedzam jszcze czasem moga byc momenty ze bede walczyc i bic bo jestem uparta ale wtedy Ty dzialaj z wieksza sila. Oj te Twoje czary>>> potem tu do Was wpadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek30-jeżeli to będzie DZIDZIUS to na pewno się nie zmartwię,fakt moje dzieciaki już dawno wyrosły z pieluch,ale co:)wpadki wtedy nie zaliczałam:)wszystko było planowo:)wiec teraz jakbym była w ciąży to nie tragedia...pewnie troszkę by mi zajęło przyzwyczajenie sie do tego ,ale bym sie cieszyła:)miedzy moimi dziećmi jest 6 lat róznicy:)teraz to też było by 6:)::):) wiec może jestem płodna co 6 lat:)innaczej nie umiem tego wytłumaczyć,bo tak jak już pisałam wcześniej,ZADKO ostatnio paliłam te :)500kcal:)wiecie co mnie przeraza ,to może byc śmieszne ale,naprawdę tym razem czuje za mam siłę walczyć z moją wagą:)w sumie od 1.02.schudłam 10 kg:):):)i jak sobie pomyśle ze jakieś 15kg znów przytyje to szlag mnie trafiaaaaaaaaaaa....,ale tak jak juz pisalam ciąża to raczej nie możliwa(byłoby to chyba niepokalane poczęcie:):):))aaaaaa co do testu w moim przypadku,to nie warto go robić,w dwóch poprzednich ciążach test wychodził mi negatywny a byłam w 5 tygodniu ciąży....wiec dla mnie to strata kasyyyy....a odpowiedzi mi nie da...Więc tylko pozostaje mi czekać na wtorek:)i wszystko się okaże:)puki co odstawiłam zelikse:)ale........z diety nie rezygnuję...za daleko zaszłam ,żeby teraz się poddać!!!w sumie to tyle pozdrawiam WSZYSTKIE dziewczyny:) renatka3355 i kasiek30>>>>łączę się z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa po 26 tabletkach -6,7kg Ada3115 , 18.03.09 24l/165cm/80kg Agalipa, 164cm/93kg Amanda_mn Anjaaaaaaa Ata26 biedroneczka202 blanka_27 Blanks Caterpillar 11.03.2009 172cm/74,1kg emipog83 Facet 35 lat 26.02.2009-po 20 dniach -5kg Fiorella_27 – 16.03.2009 (-10kg) Gosik39 156cm/93kg, 11.03.2009 Hera1 28.02.2009 -15-17kg Ikrolik Iwcia73 157kg/73kg -poczatek-- po 47 zeli 23.03.2009./66,7 kg Iwona111-dziewczyna uzyskała to co chciała Iza26, 26.03.09(?) 169kg/91kg juz -6kg Joasia2106 Joasia27 17.03.09 165cm/70kg Julia Agnieszka 01.03.2009(?) Kajar 156/91kg-01.02(bez zeliksy) 85.4kg-03.03start 81.kg-23.03 po( 19 tabletkach)czyli -10kg po 51dniach :) cel 70kg.... Kasiek30 15.03.2009 (-8kg) dwa mieś. Kkaarroollaa 09.03.09 krycha 12 Lenka203 34l/165cm/85kg, 10.03.2009 Livi1982 27l(?)/164cm/68kg Lola-dz 17.03.09, 170(?)/69kg Lucia12 164cm/95kg/38l- 06.03.2009 89kg, start 17.01.2009 18.03.09 – 9kg Madziunia88 Mama1971 –18.03.09, 35l/170cm/98kg po tygodniu -1kg Mania13 Men 21- czy to kuba? 16.03.2009 Monikap667 07.03.2009 175cm/85kg, 16.03.09 175/81,5kg MONIUSIA35 MONIUSIA35 16.02.2009 na_talia -siedemnastolatka Nadiia 02.01.09/31latek/ - 30kg (?) naturalna27 Niecha Nikita30 Nowa ala 17.03.2009 nutella prosto ze słoiczka 26.02.2009 173/93,5kg Paczulek po tygodniu z zelixą 10mg Pomocna bardzo Renatka3355 16.02.2009 słuchajcie sylwia1203 Zielonooka27 1.03.09 - 27l/170cm/79, 23.03.09 - 75.5kg ŻONKA1994 buźki dla wszystkich idę zaparzyć sobie zieloną herbatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, topik sobie sunie swoim fajnym rytmem. Miło się tu wchodzi i czyta Was ;-). Zawsze czegoś nowego człowiek się dowie. A ii prztyczka w nos dostać też można, hihihi 🌼👄 Ja tylko na chwilkę, życzę Wam miłego spalania kalorii tej nocy, hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was cieplutko! Za mną pierwszy dzień pracy w przedszkolu,jestem psychicznie wykończona i zaraz idę spać💤 Mam za sobą 5 tabletkę i zaczęłąm brać zele przy wadze 86kg/170cm.Wczoraj pisałam,że dziórki w pasku przesunęły się o 2 i ta wspaniała lekkość.Postanowiłam wskoczyć na wagę i doznałam szoku,w 5 dni 4 kg mniej/nie piszcie mi proszę o jo-jo bo sama się tego boję,nie głodzę się ,poprostu nie mam ochoty na nic,dużo piję wody,czerwonej herbaty i łykam witaminy,co do ćwiczeń to z umiarem.Marzyłam o zgubieniu 20 kg,ale jak tak dalej pójdzie to dzięki bardzo.Mój wujek po zeli w 3 miesiące schudł 35 kg,więc to chyba rodzinne,nie wspomnę o jego okropnych zwisach na brzuchu! Doradzcie mi proszę dziewczyny co mam robić:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zerknęłam- ---> Amanda_mn, W pierwszej fazie schodzi woda, a przy maksymalnym ograniczaniu- to tak to właśnie wygląda. Trochę za dużo spadłaś ale dietkuj się rozsądnie dalej. Może bierz połowę tabletki? Lub stosuj je: tydzień z tabletką tydzień bez tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak weszłam zobaczyć co się dzieje, a tu dzisiaj jakoś tak marniutko :P Pewnie gubicie kalorie :) Chyba przesadziłam z ćwiczeniami na nogi :/ Chodzę jak kowboj z kulą w tyłku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa---kulka w tylku? baaardzo ciekawe, ja \"obowiazek spalenia wieczornych kalorii mam za sobą UFF a bylo tego dzis troche bo w sytuacji kryzysowej dzis wieczorkiem zjadlam 3wafelki. sorry ale bezczelnie wykorzystalam moment ze nie odprawialas tych swoich czarow :-) a najlepsze jest to ze jakos zle sie z tym nie czuje. a co?raz sie zyje(a tak naprawde to wszystko przez tesciowa strasznie mnie wkur....) a dzis tu jakos tak cicho... co z Wami kobietki? Matka Chrzestna nadal kiepski humor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajair!! Ty moze jak moja chrzestna co 6 lat miala w prezencie chlopczyka? a tak mysle ze to zela troche namieszala ci w organizmnie. jutro idziesz do lekaza czy w nastepnym tygodniu? tak czy inaczej zycze Ci wszystkiego naj naj Twoj wynik w odchudzaniu robi wrazenie. gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek30 ty się już nie tłumacz, że niby wiesz jak się pisze lekarz. Pewnie mąż podglądał i zwrócił Ci uwagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochak zaglada mi przez ramie...meza zamknelam w piwnicy razem tesciowa Agixa mimo wszystko wstyd jak cholera :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki🌼 i panowie🌼 biuralistko40❤️ piękna waga🌼 siódemeczka starczy do coli mentosa;-) kasiek30❤️ sio jak najdalej od zelki{kwiatek} zielonooka27❤️ świetnie że humorek już lepszy kajair❤️ mocno trzymałaś widocznie kciuki bo badania (z małymi wyjątkami)wyszły ok. Agixa❤️ samobiczowanie? 🌼 kula w tyłku?coś mi tu podpadasz kochana;-) NIKITA30❤️ taka jedna 33❤️ naturalna27❤️ Paczulek❤️ ja próbowałam brać o różnych porach,na czczo i mnie żołądek pobolewał:-( agalipa❤️ joasia2106❤️ emipog83❤️ moniusia35❤️ gratuluję🌼 livi1982❤️ albo odstaw,albo zmniejsz dawkę(można brać po pół)i niestety zmuszaj się do jedzenia -4-5 niewielkich posiłków,i dużo wody,bo wycieńczysz organizm. Ja polecam konsultację z lekarzem(mądra po szkodzie-to o mnie)🌼 ABUBJ❤️ Przy samozaparciu i naszej maleńkiej cegiełce pomocy i porad i wsparcia napewno dasz radę🌼 Gosik39❤️ madziunia88❤️ men21❤️ mi też waga padła z czego się niezmiernie ucieszyłam;-) hmmm cola-nie miałam w ustach od 2 miesięcy-kiedyś literek dziennie minimum:-(boję się tego w letnie gorące dni,tym bardziej że za wodą nie przepadam. iwcia73❤️ można spróbować-plaster,ale to rączki trzebaby było związać żebyśmy tego plastra tak szybko nie odkleiły;-) Pączuszek84❤️ ruda102❤️ pozazdościć wyników,i wcześniej i teraz także,i samozaparcia🌼 Amanda_mn❤️ Jeśli którąś pominęłam to bije się w piersi;-)tak porozdaję serduszka bo badania wyszły w miarę ok,więc ulga niesamowita i humorek lepszy. Kochane przy aktualizacji proszę przy mnie dopisać waga startowa 76kg-obecna-74kg. Malutko,malutko ale małymi kroczkami do przodu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa! zaklinaj!! głodna się robię!! i dlatego idę spać!!! :) A na problemy z posiedzeniem Twoje czary też działają?? :D Renatka3355 --- dziękuję za serduszko 😍 Kajair ------ dzidzi to błogosławieństwo. Więc jak się pojawi to dobrze :) Jak nie to trzymaj się dietki :) Biuralistka40---- pytam się Ciebie jako eksperta i inteligentnego obserwatora - czy moj 1.5kg za sybutraminie to w sam raz na tydzień? Amandzie_mn napisałaś że jej kg to woda. U mnie woda po 3 tyg to by już raczej nie schodziła?? nie schudłam na początki nagle. Zresztą równo z dietą zaczęłam zabiegi z Power Slim studio (sauna na podczerwien + elektrostymulacja). Ja wiem, że to ne jest metoda odchudzania, ale boję się obwisłej skóry i wiem, że mając problemy z zatrzymywaniem wody to właśnie jej wypocenie jest dobrym pomysłem. I MAM NADZIEJĘ, że moje powolne kilogramy to jednak tłuszcz :) POCIESZ!!!!!!!!! Oj jak ja się boję przestoju wagi :( Ruda102 ----- a jak waga Ci wracała dlaczego nie zorientowałas się wcześniej? czy wróciłaś do poprzedneigo stylu jedzenia czy coś jeszcze się wydarzyło? Pytam, bo traciłaś kilogramy w zdrowym dość tempie, więc skąd jojo?? TRZYMAM KCIUKI ZA KOLEJNE PODEJŚCIE!! JUŻ NA STAŁE :) No to dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo laseczki zjawiła się stokrotkass,na starym topiku też była z misją uświadomienia nam że się zabijamy biorąc zelę,że jesteśmy kimś w rodzaju narkomanek w połączeniu z alkoholiczkami,a nałogi to nasza specjalność a mnie-mamie która chorobę zwaną astmą zna w detalach od 10ciu lat zalecała dziecko gdy się dusi leczyc metodami alternatywnymi czy coś w tym rodzaju🌼ja postanowiła tym razem nie reagować na zaczepki i zignorować tą osobę,a piszę dla was żebyście wiedziały czego się spodziewać ,zresztą niektórym z was laseczki jest ona znana ze starego topiku;-)zalecam spokój,spokój .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc wszystkim🌼 Ja robię miesięczną przerwę z zelixą ale będę zaglądać codziennie❤️mało że zaglądać to jeszcze wtrącać swoje 3 grosze jeśli można;-) Podam Wam szczegóły żeby uspokoić te z Was które martwią się skutkami ubocznymi:po 29 tabletkach(23szt-zela 10 i 6szt zela 15)-morfologia mi troche spadła(całkiem często spotykane przy pierwszym etapie odchudzania i ścisłej diecie-nim organizm się przyzwyczai do zmian żywieniowych)miałam 13,4- mam 11,2-więc nie jest źle i trochę za wysoki poziom leukocytów ale to nie ma związku z zelą,serducho ok-ciśnienie się samo ustabilizowało bez lekarstw.Jutro najcięższy stres-operacja taty-a potem spowrotem koncentruję się na ćwiczeniach i diecie.Przez miesiąc chcę spróbować bez zelixy i sprawdzić ile uda mi się zrzucić-ale mimo że bez zeli topiku nie zmienie;-) teraz już naprawdę dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonooka27 mogło zaszwankować zaklinanie, bo padam. Zaraz nastawię zaklinanie tak, żeby działało bez względu na mój stan :) Na posiedzenie? hmmm, nie wiem u mnie niestety nie działa. renatka3355 a tak tylko dzisiaj, zazwyczaj więcej przyjemności grrrrrrrr z tą stokrotas coś mi świtało po głowie, ale nie bardzo pamiętałam co. Dzięki za odświeżenie pamięci :) No ale i tacy ludzie muszą być :) kasiek30 no przestań :) tak tylko się śmiałam i nie bierz tego zbytnio do siebie :) 🌼😍 (kiedy jedziesz na urlop?) Mykam spać słonka :) Do jutra bużki 😘 😍🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatka3355 życzę ci, żeby lekarze operujący twojego tatę wiedzieli co robią i niech czuwa nad nimi dobry anioł :) Na pewno wszystko będzie dobrze :) Trzymaj się i bądź dobrej myśli :) Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Kasiek30... Co do dzidiusia :) pewnie ze nie problem,ja po 10 latach przerwy dorobiłam sie jeszcze jednego planowanego syna i Corki :) ale nie planowanej -i- BARDZO,BARDZO sie ciesze ze Ją mam ,bo ona miała byc :):) .....ruda102 .....renatka3355 Ten plasterek to ja mam teraz na buzi przyklejony ,bo tak mnie ciagnie do batonika ze az czuje jak mi zołądek ściska :(:( stokrotkass ........ uzależnione to My jestesmy ,ale od TEGO TOPIKU:):) I MY tu nie dla tabletek a dla pogaduchy jestesmy:) dobra mykam spac , bo gotowa jeszcze sie skusic na tego cholernego batona Dobranoc dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jak zwykle na końcu dnia się odzywam ! kochana biuralistko40- poprawka przytyłam w ciąży 30 kg,a nie schudłam. Nie chcę aby posądzano mnie o jakieś kłamstewka.Więc podaje wymiary, pomiary i co tam jeszcze... 170 cm. waga po porodzie 96 kg. przez ok rok spadło ok 6 kg (tylko),a od stycznia jak biorę zelkę 12 kg .teraz mam 78 kg. ptzed ciąża ważyłam 63-65 kg. więc doła mam bo któraś \'\'gwiazda\'\' powiedziała,ze na początku kwietnia ma być 20 st.ciepełka.a ja z tym odchudzaniem jestem jeszcze w lesie!!! Pozdrawiam i nie grzeszcie dobrym żarełkiem we wtorek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×