Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

----> witaj naddia 🌼 ❤️- imponujący jest Twój spadek rozmiarowy- ehhh- już widzę mojego m za 3 miesiące ;-) -Musi się udać, MUSI ;-) Bo tu są wyjątkowe sympatyczne dziołszki-dlatego tu tak fajniście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jest ROLLETIC? Nie słyszałam ale zawsze mogę Wam ułatwić zadanko ;-) http://www.maszodpowiedz.pl/ http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=168614 http://www.wellnesslife.pl/profilaktyka/rolletic-sposob-na-zdrowie-i-zgrabna-sylwetke.html http://kobieta.wp.pl/kat,26383,title,Rolletic-mechaniczny-masaz,wid,9255471,wiadomosc.html?ticaid=17b5f poczytałam "po łebkach" ale lubię takie nowości- dzięki naddia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama1971
Witajcie drogie odchudzaczki!! Czytam Was codziennie wieczorem choć nie zawsze biorę udział w dyskusji.Biorę zelixęi i frosanic razem i bardzo dobrze się czuję . Zaczełam moją przygodę w środę i jestem już 1kg do tyłu.Skutków ubocznych zero , choć to może za wcześnie się cieszyć.Staram się jeść wszystko tylko w małych ilościach.Lekarz mi tak polecił aby przyzwyczaić organizm do małych porcji i nie wykluczać z diety różnych minerałów.Twierdzi on że w ten sposób nie dojdzie w przyszłości do efektu jojo.pozdrawiam was cieplutko i życzę powodzenia z zelixą:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego my się odchudzamy,i dbamy o siebie?- dla naszych \'\'panow i władców\'\' czy dla siebie?-- żeby sie lepiej czuć!- odpowiedziałam koleżance!!! , ale dla naszych \'\'panów i władców też-oczywiście. Chociaz moja koleżanka, dba o siebie, uprawia sport,jest sliczna i ma figurkę, faceci na nia naprawdę zerkają. To dlaczego jej mąż polazł do innej, małego (naprawdę grubego i niziutkiego kaszalota) o co w tym wszystkim chodzi? My tak się męczymy niedojadamy, a panowie taką olewkę odwalą zonie, ze głowa boli, zamieniają na gorszy model. ( może gdyby była jakąś jędzą to bym zrozumiala) ,ale ona jest uczynna i taka zapatrzona w niego (była). A teraz rozpacza!!! Żal mi jej szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszeliscie to?: jak Pan Bóg stworzył pierwszych ludzi? Do Adama powiedział -Ty będziesz mężczyzną! Spojżał na Ewę i patrzy... i mówi- a ty się będziesz malowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Nie zdążyłam przeczytać wszystkich stron od czasu mojej ostatniej obecności, ale kilka uwag, póki co;) : - co do picia czerwonej herbaty- gdzieś mi się obiło o uszy(jak znajdę źródło, to dam linka), że czerwona herbata, owszem, jest zdrowa, ale jej regularne picie w dużych ilościach(kilka szklanek dziennie) może zaszkodzić, więc lepiej nie przesadzać, - ja swego czasu popijałam yerba mate, efekty miałam o niebo lepsze niż po czerwonej herb., ale uprzedzam, że smaczne toto nie jest...No i bez przyrządów(bombilla) się nie obędzie, bo yerba mate jest bardzo drobno mielone. Po jakimś czasie smak przestaje być tak obrzydliwy, jak początkowo, a są nawet prawdziwi fani tego specyfiku:) Jak znajdę chwilę, to napiszę wam więcej o tych \"ziółkach\" -uważajcie też z tabletkami przeciwbólowymi-mój brat wylądował przez nie w szpitalu...Rozmawiałam z lekarką, powiedziała, że regularne branie tabletek(w tym przypadku chodziło o te z zawartością paracetamolu, co do ibuprofenu nie wiem) uszkadza wątrobę i to w niektórych przypadkach tak mocno, że jedynym ratunkiem jest przeszczep! Wiadomo, że to skrajne przypadki, ale ja po tej historii z bratem na ból głowy wolę sobie zaaplikować zimny okład... Trochę przynudzam, ale jakoś mnie tak naszło.... Dobranoc, dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Wszystskim! 🌼 Jesteśmy piękniejsze o jeden dzień :D Przepraszam biuralistka40 :D, już się przedstawiam 170/68/30++ Dziękuję kochane za podpowiedzi cenowe. Naddia -- przykra sprawa z Twoją koleżanką, ale tak z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, ....wszystko minie..., i że on zrobił jej przysługę odchodząc. Anjaaaaaaa -- ja też zaczęłam stosować lindaxę ponieważ nie mogłam zapanować nad nocnym obżeraniem się . Teraz się czuję jakby ktoś zdjął ze mnie zaklęcie i bez problemów ostatni posiłek jem o 7. Zdecydowałam się na 5-6 posiłków dziennie od 8rano. Jak na razie mam lenia, także ćwiczę wizualizując :D Dam Wam linka jakbyście chciały przyłączyć się do mnie. Przy tej wizualizacji ćwiczą mi nawet mięśnie brwi :D Pozdrawiam http://s233.photobucket.com/albums/ee90/YmirGF/Movies/?action=view¤t=strengthinpoland.flv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczynki w ten niedzielny poranek. pogoda taka sobie a wczoraj bylo juz tak cudnie. jade dzis z moja corka na urodzinki jej przyjacioleczki wiec juz teraz zabieram sie do obowiazkow domowych. milego dnia.do zobaczenia potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do blanka_27 Każde leki brana w nadmiernych ilosciach prowadza do przykrych konsekwencji a juz napewno NLPZ czyli niesteroidowe leki p/zapalne ktore głownie powoduja choroby watroby dlatego tez niewolno np podac aspiryny dziecia do 12roku zycia , paracetamol jest tak samo szkodliwy jednym z bezpieczniejszych jest Ibuprofen ale tez nie 100procent bezpieczny nie ma lekow po ktorym nie ma skutkow ubicznych po prostu tak jest, po przedawkowaniu witami tez sa skutki ubioczne , ważne zeby brać je rozsądnie Po aspirynie mozna miec astme oskszelowa wiec to wszystko sie tak bez sensu kreci Aha a ogolnie witam wszystkich w niedzielny poranek ja dzien zaczelam od rowerka i brzuszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielę🌼 kasiek30🌼 dziś już dobrze,wczoraj jeszcze miałam jakies \"zawirowania\",poleżałam ,odpoczęłam i narazie jest ok🌼 biuralistko40🌼 zobaczymy jak to dalej będzie,jeśli te 2 będę zrzucać bez zeli to już nie będzie sensu jej brać,buziaki🌼 ikrolik🌼 ja też mieszkam na Śląsku-u mnie zelixa 10-20zł,a zelixa15-30zł opakowania po 30szt.kurcze nie mam pojęcia dlaczego są takie rozbieżności w cenach w kraju a nawet w jednym regionie,ja rozumiem kilka zł ale u mnie 20 a gdzie indziej ponad 70zł?nawet koszta dystrybucji i marża nie usprawiedliwiają takiego rozrzutu🌼 pozdrawiam wszystkie pozostałe zelixiarki🌼nowe witam w naszym gronie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Pięknie - :-D w owo niedzielne przedpołudnie. Widzę, że nie ma pytanek, hehe- Zatem poczytałam i spadam gotować niedzielny obiadek. ----> mama1971 🌼 👄- fajnie, że jednak zaakcentowałaś swoją obecność ;-) Jeśli możesz to staraj się ważyć co tydzień- obsesja codziennego ważenia dotyczy każdej odchudzaczki-hihi, i czasami jak waga nie spada prowadzi do różnych dołków i dołeczków :-( ----> naddia 🌼- fajnie jest podobać się nie tylko sobie, prawda? Jak sama widzisz- tym naszym facetom to nie zawsze tylko o wygląd chodzi :-( Wspieraj tą Twoją koleżankę- póki co to ma czas żałoby i niskiej samooceny. Już nic nie będzie dla Niej takie jak wcześniej. ----> Blanka_27 🌼 - słyszałam to samo co i Ty odnośnie tej czerwonej herbaty, ale nie wiem gdzie ;-( Natomiast z zieloną herbatką nie ma takich ograniczeń. ----> ikrolik 🌼- w sumie mało tego masz do zrzucenia, trochę szkodą, że z zelką- ale sama tak czynię ;-( Wizualizacja fajna, tym bardziej, że córcia chodzi na akrobatykę sportową- może kiedyś tez tak będzie występować???hihhi ----> kasiek30 🌼- nie zapomnij o podszeptach Agixy. ----> Paczulek 🌼- widzisz i znowu coś ciekawego się dowiedziałam :-) Gratuluję ćwiczonek z rańca. ----> renatka3355 🌼- cieszę się, że już lepiej. A mąż nie burzył się, że tabletki brałaś???:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuralistka40 pamietam o tych czarach ale...czasem jest tak trudno.jade dzis na te ur i tam napewno bedzie duzo slodkosci. moze to nastepny test czy dam rade??? gdybym choc nie lubila slodyczy to sprawa wyglada inaczej a tak to jest mi pod gorke :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> kasiek30- ja też uwielbiam słodycze a jeszcze teraz jak skończyłam z paleniem, to to jest jakiś koszmarek. Mam tak, że jak nie mam nic słodkiego to wcinam bułeczkę z dżemikiem- MASAKRA- Ciasta sobie nie odmówię- ehhh, lepiej Wam nie piszę ile to ja dziennie "nagrzeszę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuralistka40 Kochana ja wlasnie grzesze...jem mini babeczke. Kurde to bylo silniejsze trudno!!! ale wiem ze wiecej po slodkosci dzis i w nastepne dni nie rusze do szafeczki. wiec dzis czeka mnie rowerek i moze dam rade 18km przejechac. kiepsko z forma oj kiepsko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystich cieplutko w ten pochmurny dzionek! ---->biuralistka40 --> na ból głowy wzięłam nurofen,bałam się wziąć coś silniejszego, na szczęście pomogło (: mam za sobą 4 tabletkę, na wagę wejdę za pare dni,ale wiem że buźka się uśmiechnie bo pasek od spodni musiałam przesunąć o 2 dziurki,juppi martwi mnie jedna rzecz : STRACIŁAM KOMPLETNIE SMAK, WCZORAJSZY ROSOŁEK PRZESOLONY, KAWA STRACIŁA SMAK, ): BOJĘ SIĘ ŻE PO TYM JAK SKOŃCZĘ KURACJĘ DALEJ NIE BĘDĘ ROZRÓŻNIAŁA SMAKU, CZY WY DZIEWCZYNY TEŻ TAK MACIE? CO DO MOICH SKUTKÓW UBOCZNYCH TO: -SENNOŚĆ/płytki sen/ -SUCHOŚĆ W USTACH -BÓL GŁOWY -CIĄGŁE ZAMYŚLENIE TZW.OPÓŹNIONY ZAPŁON HIHI POZYTYWY PODCZAS BRANIA ZELI: -CZUJĘ SIĘ LEKKO -BRAK APETYTU -ZACZĘŁAM SIĘ WKOŃCU UŚMIECHAĆ, WKOŃCU NADZIEJĄ ŻE SIĘ UDA ZRZUCIĆ MOJĄ SŁONINKĘ -NABRAŁAM CHĘCI DO ĆWICZEŃ BUZIOLE DLA WSZYSTKICH POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH DZIEWUSZEK,A JEST TU WAS TROSZKĘ /WYSŁAŁABYM KWIATKA ALE NIE POTRAFIĘ ): /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki kochane🖐️ u mnie coś się przestawiło mimo że biore zele15- 2 miesiące[ z tygodniową przerwą]to ostatnie dwie noce mam nie przespane zasypiam o 5 a o 6.10 jestem wyspana i gotowa do pracy czy któraś miała podobny problem? Piszecie o różnych cenach zeli ja jestem z okolic Rzeszowa i po zwiedzeniu wielu aptek najtaniej kupuje zele15 -60 tabl.-120zł i Wy piszecie że u Was drogo!!! biuralistko40 🖐️ ja też po diecie Kwasniewskiego miałam doła psychicznego i dziś podobnie jak Ty za żadne skarby nie jestem wstanie jej przełknąc brrr.....Pozdrawiam miłego popołudnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzis zły dzień.... chociaz nie mialam ochoty i nie bylam glodna musialam zjesc kawalek pizzy poniewaz dostalam zaproszenie. Niby jeden kawalek, ale mam wyrszuty sumienia zwlaszcza ze wazenie juz niedlugo... I teraz brzus mnie boli i w ogole ZLA JESTEM!!!!! NIE MOGE ZAPRZEPASCIC EFEKTOW KTORE JUZ WIDAC!!!! NIE PO TO SIE ODCHUDZAM ZEBY ZAPRZEPASCIC TO JEDNYM KAWALKIEM PIZZY!!! niestety musialam go zjesc, poniewaz dostalam zaproszenie i nie moglam sie przyznac do odchudzania i w ogole kiepska sprawa... Wmusilam go w siebie choc wcale nie mialam tzw. \"gloda\". Widze ze sybutraminka pod tym kątem dziala na mnie swietnie - rzadko odczuwam glod, a nawet jak czuje i zaczne jest to mi to nie smakuje. Tylko pic mi sie chce i tyle - ale to akurat dobrze, bo normalnie nie ciagnie mnie tak do wody... Ech... chyba odloze to wazenie, nei chce sie zdemobilizowac... Mimo zlosci na siebie pozdrawiam wszystkich odwiedziajacych topik!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emipog83
kochane moje laleczki ja z mazowieckiego 100 km od w-wy u mnie zelixa10mg 30 tabl 25 zł linaxa10mg 30 tabl 33 a meridia10mg 65. brałam meridię i po niej chciało mi sie pić i nie spałam ogólnie humorek super:) ale po 3 miesiącach napady głodu takie że aż sie sama siebie bałam!!! Teraz biorę zelixę a po niej mogę spać nie jeść nie jem ale chodzę też na platformę wibracyjną...(polecam). moja koleżanka która jest farmaceutka powiedziała że najlepiej jest po 15 przejść na 10 a potem brać co 2 dni następnie co 3 i tak dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wracam z gabinetu odnowy biologicznej.bylam na zabiegu body therm!!!!!POLECAM!!!!! mam za sosa trzy zabiegi i sie wysmuklily. a jakie sa gladkie niczym pupka niemowlecia.do tego nadal pachne czekolada... ale nic z tego dzis juz zgrzeszylam wiec zero slodyczy.Agixa dzieki!!!! gdy lezalam podczas zabiegu chcialo mi sie cos slodkiego ale kochana chyba trzymasz reke na pulsie bo odgonilam zle mysli:-) dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Wiecie ja z tych diet to tylko probowałam kopenhaskiej i kapuscianej zupy a i jeszce tej francuskiej ale dla mnie dwa dni na samym miesie i nabiale skonczylo sie kleska ja wole tydzien warzywa sama jesc pierdziu mieso :) nawet moj pies woli jajecznice ze szczypiorkiem na sniadanie niz kielbaske :) Ja jestem pelna podziwu dla osob ktore stosuja te rozne diety , ja aktualnie swoja diete mam taka jem wszystko tylko 1/4 tego co wczesniej i jakos dziwnie wychodzi bo na tydzien to jednego ziemniaka jem hahah wniedziele zawsze :) a specjalnie nie ograniczam ziemniakow chleba itp, tylko ze czarny jem ale to nie problem dla mnie bo ja kocham czarny chleb , dziki ryz itp :) Pozdrawiam, jak Wy swoje dietki urozmaicacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziela, niedziela- każda w gronie rodzinki ;-) noooo, ja też. Basen wczoraj i dzisiaj zaliczony, fajnie się czuję ;-) Zaraz stąd pomykam ----> Amanda_mn dla Ciebie wysyłam link odnośnie buziek, kwiatków, serduszek, całusków ... http://www.forum.o2.pl/emotikony.php bardzo proste ;-) Odpowiedzi jutro rano naklikam, dzisiaj to mam doła przez mojego m, ehhh dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuralistka40! kochana TY moja co sie stalo? Ty i zly humor? az dziwne Usmiechnij sie Idzie wiosna Na poczatku kwietnia 20stopni ciepla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistka40 -->dziękuję za pomoc ,a to dla Ciebie 🌼hehe tak jakoś weselej z tymi kwiatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem biuralistko40🌼grzesznico nasza❤️ zabiłaś mnie tym pytankiem,ale tak pozytywnie mnie zamurowało,hi hi❤️ trafiłaś w sedno-burzył się jak diabliwiedział że biorę ale już w szczegóły go nie wprowadzałam za bardzo,bo i po co,nie musi WSZYSTKIEGO od razu wiedzieć🌼więc się burzył a ja mu przekornie wyjechałam z drugiej strony-że to męski ród taki wstrętny jest bo za chudą siksą w mini (bez obrazy dla chudzielców)to się każdy obejrzy a za taką \"szczupłą inaczej \"jak my to tylko koneser i znawca prawdziwego kobiecego piękna,ojjjj wtedy to się dopiero oburzył,że on to niby co????? nie mówi mi \"żem pięknolica i moje kształty są nader kuszące\"? no dobra-mówił,mówił-ale ja się nie dla niego odchudzam,ani dla męskich spojrzeń pełnych podziwu,tylko dla siebie(no dobra-trochę zmyślam-męskie spojrzenia-któraż ich nie lubi)i tak od słowa do słowa jakoś żartami rozładowałam napiętą atmosferę ale focha i tak rzucił i ta niedziela taka byle jaka,przejdzie mu;-) Tylko tak myślę jak to będzie gdy okaże się że jednak mogę i znów kiedyś zacznę brać🌼ale narazie nie zawracam sobie tym głowy-na to przyjdzie czas później. i kobietko uśmiechnij się🌼 kasiek30 oby twoje słowa odnośnie tych 20tu stopni sprawdziły się jak najszybciej❤️ zielonooka27🌼 kochana złość piękności szkodzi więc go olj tym bardziej nie możesz się złościć na taką miłą osóbkę jak ty❤️ byle brzuś przestał boleć,kawałek pizzy to nie koniec świata,każda czasem skubnie coś zakazanego lub tak jak ciebie jakaś sytuacja nas do tego zmusi,głowa do góry🌼 Amanda_mn🌼 ja też czasami nie czułam zbyt dobrze smaku potraw(wszystko było bezsmakowe),ale rodzinka wybaczała niefortunne obiadki,minęło mi to. Ja także biorę i brałam nurofen lub ibum.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co faceta łączy z kotem? ======================= 1. Wrzeszczy kiedy jest głodny. 2. Zawsze pcha się do łóżka. 3. Wystarczy go pogłaskać i od razu podnosi ogon do góry. 4. Kiedy ktoś go pogłaszcze zaraz domaga się więcej. 5. Lubi ocierać się o twoja przyjaciółkę. 6. Nie lubi obcinania pazurów. 7. Czasem ma problemy z trafieniem do kuwety. 8. Ciężko przemówić mu do rozumu. 9. Jak jest zły, to zaszywa się w kącie i się nie odzywa. 10. Nie sprząta po sobie. 11. Wpycha nos do każdego garnka cały dzień. 13. Cały czas by spał. 12. Nie wyjaśnia, czemu zniknął na cały dzień.;)) ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatka3355------ to bylo dobre a jakie prawdziwe! :-) moj maz zakupil mi dzis troszke czerwonego eliksiru na odchudzanie o smaku grejfruta. jestem uratowna!! juz nie smierdzi jak bardzo brudne skarpety ale mino wszystko wypilam na wdechu. wypilam dzis tego dwa kubeczki i toaleta bez problemu. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatka3355---- -DZIĘKI OGROMNE!!!!!!! przestalam sie na siebie zloscic dopiero jak sobie 45 min pocwiczylam, spocilam sie i namęczylam i zadowolona stwierdziłam, że jeśli nie cały to przynajmniej 3/4 tego jednego kawałka spalilam :) :) :) Wiec mimo wszystko jutro odważe się wejśc na wagę. Boję się i tak... ale coż - bez pomiarów nie bede wiedziec co się dzieje. Powiem Wam, że jeszce nigdy nie byłąm tak zmobilizowana jak obecnie - nie dość ze na Lindzie/Zeli to jeszcze uczestnicząc w forum, przyznając się do grzechów blędów, wypowiadając swoje strachy i obawy... Wiecie... to ogromne wsparcie. Ciesze sie ze docenilam te forme pomocy:) Mam ogromną nadzieję, że dzięki Wam uda mi sie W KOŃCU osiągnąc cel!!! 😍 🌼 Dobrej nocki dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×