Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

----> Amanda_mn http://farmaceuta24.pl/2009/01/27/zelixa-2/ Tak szczerze-to mogę Ci tylko odpowiedzieć na bazie tego co pisały wcześniej dziewczyny, że brały normalnie tabletki przeciwbólowe. Uważam, że najlepiej iść do apteki i poprosić o taki lek przeciwbólowy, który można łączyć z Zelixą. Jeśli tak zrobisz-to proszę o infprmację na ten temat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlag!!tyle napisałam i nie wpisałam nicka i nie ma;// sierotka! co do mzów - moj mowi tak samo chcesz schudnac ok ale niech piersi beda takie same - niestety Kochanie;) piersi leca pierwsze, przynajmniej u mnie;)) co do czerwonej herbaty to mi smakuje i nie smierdzi ale nie pije jej duzo bo musiałabym w lazience zamieszkac;] dzis 7 tabletka, skutkow ubocznych zero..tylko mam duuuzo energi i chodze jak nakrecona:)) a to cos dla;))))) CO BY SIĘ STAŁO, GDYBY MĘŻCZYŹNI RZĄDZILI ŚWIATEM...? * święto kobiet 8 marca zostałoby przeniesione na 29.02 (raz na cztery lata) * krawata można nie wiązać, rozporka nie zapinać * operacja powiększenia piersi byłaby refundowana przez kasy chorych * wszystkie kobiety miałyby to samo imię - dla uproszczenia * wszystkie kobiety miałyby alergie na złoto, futra i drogie kamienie * w pracy chłopak, który najlepiej gra w Quake automatycznie byłby wybierany na kierownika * każdy telefon przerywałby połączenie po 30 sekundach rozmowy * uważne wpatrywanie się w kobiecy biust na pierwszej randce byłby odbierany jako miłosne wyznanie * za jazdę lewym pasem 60 km/h rozstrzeliwano by na miejscu * przewracanie kopniakiem stolika z szachami warcabami lub grę monopol automatycznie oznaczałoby zwycięstwo * na początku każdego wydania wiadomości prowadzący opowiadałby najnowsze sprośne kawały * wynaleziono by skarpetki, które by istniały tylko w parach. Pozostawione w rożnych miejscach podpełzałyby energicznie do siebie * bikini byłoby najlepszym ubraniem bizneswomen. I nie bizneswomen też ... * kobiety miałyby okres raz do roku. Podczas otwarcia sezonu na ryby.. milego dnia Dziewczynki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to Witacie Dziołszki ;-) Każdej cmok 👄 i uśmiech :D na dzisiejszy dzionek 🌼. Hehe- niech zelixa będzie z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia88
Dzień dobry kobitki! Wczoraj nie mogłam tu zajrzec ale za to dzisiaj wpadłam na chwilę bo synuś śpji,a ja mam dużo pracy bo teście do mnie przyjeżdzaja i jakaś ciotka mojego męża.Postanowiłam sobie że na dziś i jutro robie sobie przerwę z zelixa bo nie wiem co z tym okresem,może jak bedzie przerwa to przyjdzie.Na poprzednich stronach ktoś pisał że też miał taki problem jak ja i po zrobieniu takiej przerwy pomogło (mam nadzieje że mi też).Jak znajde chwilę wieczorem to tu wpadne nadrobic wczorajszą lekture. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia88
Dziewczyny co mam zrobic zeby mój nick wyświetlał się tak jak wasze na czarno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Co do czerwonej herbaty to ostatnio słyszałam, że jeśli już decydujemy się ją pić to powinnyśmy wybrać taką bez dodatków typu cytryna itp bo podobno z tymi dodatkami prawie całkowicie traci swoje właściwości. No i najlepiej to taką sypaną a nie ekspresową. Nie wiem na ile to jest prawdą no ale jacyś tam eksperci się wypowiadali więc pewnie mają rację. Ja 3 lata temu piłam tą herbatę namiętnie. Oczywiście na wdechu no i jedyne efekty jakie zauważyłam to potworna zgaga ;) Słuchajcie ostatnio kupiłam sobie na allegro podwójną celulozę. Jadłam to cały miesiąc- efekty zerowe. Piszę to bo na allegro te tabletki robią furorę a nas biedne grubaski w balona. No chyba, że ja jestem jakaś inna i tylko na mnie nie działały ani trochę. Biuralistka40 dziękuję za odpowiedz na mój post. Nikogo nie pominiesz :))) No dobra, ja szykuję się na spacerek z moją córcią a Wam wszystkim życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa! czy TY nadal pomagasz mi telepatycznie dbajac o moja silna wole?na stole mam babeczki z wczorajszej imprezy i nie biore!!!! jestes niesamowita!!! to jednak Ty bo lazi mi cos non stop po ramieniu :-) :-) ale nie bije tylko glaskam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->madziunia88 Dziewczyny co mam zrobic zeby mój nick wyświetlał się tak jak wasze na czarno? --------------------------------------------------------------------------------------- zajrzyj: http://f.kafeteria.pl/preferencje.php?id_f=8 jeśli nie chcesz aby wyświetlał się Twój adres e-mail- to go nie wpisuj. Kliknij w pkt 1. \" 1. Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego profilu, to kliknij tutaj.\" Forum - strona główna Preferencje Internautko, tutaj możesz ustawić swoje preferencje dla tego forum: pseudonim, e-mail oraz zabezpieczyć swój profil hasłem. Jest to nieobowiązkowe - w dalszym ciągu możesz korzystać z forum bez potrzeby rezerwacji pseudonimu. Jednak pamiętaj, że rezerwacja niesie wiele korzyści teraz, a jeszcze więcej w przyszłości. 1. Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego profilu, to kliknij tutaj. 2. Jeśli posiadasz już zabezpieczony hasłem profil dla forum, to zaloguj się teraz, aby móc zmieniać swoje ustawienia. Pseudonim: Hasło: Nie jest to bardzo trudna \"operacja\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuralistka Ty to jak nasz Aniol!!! i pomozesz i nakrzyczysz ale to dobrze! twarda reka w kazdej rodzinie musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) kasiek30 ---- nie ma sprawy. Jestem z Ciebie baaaaaaaaaaaaardzo dumna 🌼. Za to dzisiaj wieczorem liczę na Ciebie :) Dzisiaj spotykam się z moimi przyjaciółkami (ależ się cieszę :) ), a znając życie, to one coś dobrego będą miały :(, z resztą jak zawsze :) Muszę sobie sprawić ogóreczki i 3 butle wody :) Co do tego głaskania, to raz chyba się za mocno machnęłaś, bo takie jakieś szturchnięcie poczułam :P Fakt, biuralistka40 to taki nasz kochany aniołek stróż :) Nawet już polubiłam, to twoje buczenie :P Ja dopiero do was zajrzę jutro wieczorem jak wrócę. Pewnie będę miała duuuuuużo do nadrobienia w czytaniu. Przynajmniej poćwiczę mięśnie oczu i ręki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sluchajcie jestem bardzo szczesliwa :) Po pierwsze rozwiodłam sie zgadnijcie z kim??? z 8 :) co prawda to dopiero 79,4 ale zawsze to coś :), Niechce tej 8wiecej spotkac na swojej drodze :) Dziś moja 30tabletka :) wiec Start był 88 Dziś 79,4 Po drugie wiosna wiosna :) tak pieknie na dworze troche zimno ale cudownie pszczoły juz mam w ogrodzie :) Po trzecie zaraz lece na kijki do lasu :) Po czwarte wczoraj wysmarowałam sie tymi papkami :) i wiecie co mój boy przyszedł i mówi hmmm kochanie zmieniłaś perfumy tak słodziutko pachniesz:) Mój przepis na piling (wiórki kokosowe, miód, sok z połowy pomarańczy,cynamon, imbir, i troszke kawusi) Piknie pachnie i później murowany spadek kalori przynajmniej o 500 jeśli wiecie o czym mówie. Pozdrawiam i co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie właśnie czerwoną herbatę (mam taką z bio-active z cytrynką), o dziwo nawet ładnie pachnie .... Mykam dalej sprzątać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczulek gratuluję. Rozwód zakładam, że z orzeczeniem winy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście i wiesz co zgodziłam sie niech zabiera cały majątek nie potrzebuje go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do leków przeciwbólowych. Jak mnie bolała głowa, to wzięłam ibuprom. Nic mi nie było, a głowa dopiero po jakichś 30min przestała boleć. Nic mi po tych tabletkach nie było. Dobrze jest sprawdzić w ulotce, czy tabletki nie podnoszą ciśnienia. Niby ibuprom podnosi, ale u mnie w połączeniu z zelą nic się nie działo. Tylko fakt, między jedną a drugą tabletką miałam koło 2h odstępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze. Tylko wiesz, nie dorabiaj się później na własną rękę. Taki majątek i tak jest bezwartościowy. Bo w sumie niby do czego? Żeby ogrzać? Wtedy kupisz sobie jakieś futerko, czy cóś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o tabletki to p/wskazanie tylko tabletki na migrene te konkretne a zwykle p/bolowe mozna brac Wole być biedna a szczęsliwa hahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mógłbym miły ranek spędzić, Iść przez Las, I z Maleństwem pogawędzić Jakiś czas. Złapać muszkę, zerwać kwiatek, Z leśnych dróg, Cieszyć się, żem jest Puchatek, Też bym mógł. I na jedno to wypadnie, Bylem nie tył - to nieładnie, Przyzna chyba, że nieładnie, Każdy z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię, żeby tak przemawiać, Nie od dziś, Nikt nie umie tak przemawiać, Nawet Krzyś. Lecz Królika " Misiu-zjedz-co" Niebezpieczne jest co nieco, Bo zanadto swe Conieco Lubi Miś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKITA30
Agixa twoja telepatia działa nie tylko na Kasiek 30 mi z kolei na widok słodkiego robi się niedobrze a muszę zaznaczyć że jestem strasznym łasuchem Pozdrawiam i dziękuję hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki🌼 Panów także witam🌼 Ja robię sobie tygodniowy,może nawet dwu urlop od zelixy:-( Z dwu powodów- 1.miesięczny spadek wagi u mnie z zelixą,dietą(ok.1200kalorii) i ćwiczeniami(no powiedzmy że w miarę regularnymi)to ok.2kg,czyli tyle to mogę zrzucić samą dietą i ćwiczeniami(tak myslę-chcę to sprawdzić-stąd m.inn.ten urlop) 2.trzy tygodnie brałam zelixę 10-efekty spadku na wadze czy też utrata centymetrów prawie zerowe,troszkę mniejszy apetyt,lekki sporadyczny ból głowy,brzucha,sahara w buzi-czyli standardowe skutki uboczne które mogą wystąpić,od kilku dni biorę zelixę15-fakt-efekt jakgdyby mocniejszy(mniejsze łaknienie itp.)ale i mocniejsze skutki uboczne tzn.odkąd zaczęłam z 15tką moje ciśnienie zwariowało a ostatnie trzy dni:-(fatalne.Z dnia na dzień gorzej się czułam.Wczoraj wieczorem musiałam poprosić lekarkę o domową wizytę-miałam wrażenie że czaszka mi eksploduje a serce wyskoczy z klatki piersiowej i pójdzie na spacerek,kochane ja niskociśieniowiec u którego ciśnienie nie przekraczało nigdy 70/100 wczoraj miałam 130/180,mdłości i jakieś śmieszne zimne poty(to nie moje określenie;-) )a brzuch jak balon(o tym brzuchu pisałam zdaje się jak tylko 15tkę zaczęłam brać)i zawroty głowy.Ochrzan od lekarki mi się dostał-za to że dopiero trzeciego dnia się z nią skontaktowałam,no cóż,myślałam że to skutek zawirowań pogodowych,raz słońce ,raz deszcz,wiatr i że samo przejdzie;-)gdy pogoda się ustabilizuje.Nie musiałam jechać do szpitala,lekarka posiedziała ponad dwie godzinki,mieżąc mi ciśnienie,puls i dopiero gdy poczułam się lepiej(właściwie zasnęłam jak zabita)poszła sobie zostawiając zalecenia małżonkowi. Uprzedzę pytania-czy to efekt zelixy-nie jestem do końca pewna ani ja ani lekarka.Mogło tu się zebrać kilka czynników-zelixa,aura,stres(mój tata ma w poniedziałek ciężką operację i to dla mnie straszny stres)także nie chcę wystraszyć żadnej osóbki która bierze zelixę,tylko powtórzę to co nieraz już tu pisałam-OBSERWUJCIE SWÓJ ORGANIZM.Ja 10tkę przeżyłam a 15tka widocznie nie dla mnie-od początku jej brania nieszczególnie się czułam,ale wiecie-mocniejsza więc i skutki mocniejsze-czy to już koniec zelixy-to się jeszcze okaże. Zalecenia-oczywiście odstawiamy na wszelki wypadek zelę,ćwiczonka tymczasowo także(do poniedziałku),w poniedziałek melduję się na badania do ośrodka,jedynie dietka mi narazie pozostała:-(i weekend odpoczynku;-)gdyby coś się działo-mam na wszelki wypadek numer komórki do lekarki i pozwolenie na telefon o każdej porze.Dodam że to ta sama lekarka która przepisała mi zelixę. Ufff starałam się tak w miarę wszystko wyjaśnić.W razie pytań-odpowiem-bo mam zamiar nadal tu pozostać;-)bez względu na wyniki badań i dalsze wskazania co do stosowania lub nie zelixy. Aha i jeszcze jedno-to zauważyłam dopiero dziś rano-nabrzmiały mi żyły na nogach i mam lekko opuchnięte łydki-wcześniej opuchliznę miałam gdy byłam w ciąży i to 8-9miesiąc,może to skutek podwyższonego ciśnienia-przyznaję się że nie wiem zbyt wiele na ten temat bo nikt z bliskich ani ja nie mieliśmy takich schorzeń.Ale zaraz posznupię w necie-napewno się na coś natknę. Tymczasem zostawiam🌼🌼🌼i buziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha pisałam o punkcie pierwszym dlatego,że nawet gdybym nie miała takich"niedomagań"(jak to mówiła moja babcia)-to i tak odstawiłabym zelę na jakiś czas by spróbować samej diety i ćwiczeń.Wcześniej byłam zupełnym laikiem jeżeli chodzi o diety,ćwiczenia itp.teraz co nieco się dowiedziałam i tak planowałam-ale mój organizm podjął sam decyzję buntując się(hm strajk?)i nie mam jak narazie wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🖐️ renatka3355 no to ładnie sie wpakowałas ale jak widziałas ze cos sie dzieje przy 15 czemu odrazu nie odstawiłas? a może to wcale nie z powodu zeli? trzymaj sie i dbaj o siebie odwiedzaj nas i pisz co u Ciebie;)ja ja sie przyznam że dzis nie mogłam odmówic sobie pyszniutkich pierożków na obiad i teraz mam wyrzuty siedze i pije herbatkę na odchudzanie chyba musze miec kogos jak Agixa zeby mi szeptał NIE JEDZ TEGO.Miłego popołudnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka202
Ja już przez miesiąc brałam Zelixe 15mg później zrobiłam sobie przerwę 3 tygodniową i w tym czasie brałam Therm Line II+ L-karnityne i błonnik, a teraz znowu biorę Zelixe. Jak do tej pory spadłam 6 kg. Ćwiczę na siłowni, basenie i sali gimnastycznej 3 razy w tygodniu plus 30-40 minut dziennie na steperze. Diety nie stosuje, ale ograniczyłam spożycie białego chleba, ziemniaków i bardziej tłustych rzeczy o jakieś 40%. Słodyczy nie jadam już od ponad 2 miesięcy :) Mi zawsze ciężko był zrzucić chodź troszkę ponieważ przez dłuższy czas brałam hormony. Zelixa na prawdę pomaga przełamać barierę chudnięcia, ale nie czyni cudów bez własnego wkładu. Trzeba pamiętać, żeby ćwiczyć chociaż 30 minut dziennie, a efekty będą widoczne po jakimś czasie. Z własnego doświadczenia polecam bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatka3355! Trzymaj sie dzielnie mam nadzieje ze wszystko sie naprawi z tym Twoim cisnieniem.Trzymam kciuki! ja tez musialam zostawic zele ale nie zostawie Was dziewczyny. trzymam sie diety choc to trudne.pije czerwone swinstwo jej grejfrutki. moja silna wola dziala dzieki Agixie! Ta kobieta ma moc :-) Dziewczynki bylam u fryzjera zmiana na maxa bo zawsze mialam jasne wlosy nie farbowalam a dzis jestem juz brunetka. moj maz doznal szoku ale pozytywnego bo zaraz dopadl mnie lapskami. zobaczymy co na to moja cora jutro:-) Wiosna idzie piekne slonce choc troszke wieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa sorry za to walniecie ale to musial byc moment kiedy moja silna wola przegrywala a diabel kusil. jednak dalam rade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa jestem z Toba i bede przepedzac Twojego kusiciela abys nie zjadla tego co nie powinnas. wpadne tu pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×