Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdzie no gdzie

Gdzie się znajduje fajnych facetów w okolicach trzydziestki?

Polecane posty

Gość gdzie no gdzie

wiem, że tego typu topików były miliony, tym niemniej - poradźcie proszę, gdzie bywać, jeśli, mając 30 lat, chciałoby się poznać faceta na wiosnę (bądź na dłużej;)) jakaś fascynacja się skończyła, a teraz - wiosna i trzeba by jakiegoś nowego obiektu;) dużo pracuję, w pracy większość babek i nawet poflirtować nie ma z kim; w autobusach miejskich też raczej nikogo sensownego nie widuję :D a jakiś taki bystry, pełen życia typ na wiosnę by się przydał;) raczej wykształciuch niż dres... gdzie najlepiej by się rozglądać? liczę na pomysłowosć Kafeterian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojego partnera poznałam poprzez anons matrymonialny:PKilka drinków i otwarta gazeta u znajomej.Wystarczyło wysłac dwa smsy:) Za miesiac wychodze za mąż,wiec moze w ten sposób? A co do netu to odradzam wszystkiem portale randkowe,tam w wiekszosci sa faceci którzy szukaja zabawy a nie stałego zwiazku. Na anons trzeba odpisac,pójsc na poczte i podac adres..w tym momencie nadchodzi wyzwanie..tylko szczery facet to zrobi:) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie no gdzie
neapolitana ---------> wygrywasz:D ale u mojego dentysty nie ma kolejek :( może jutro się do lekarza rodzinnego chociaż wybiorę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamyslony
w knajpach w ktorych siedza i upijaja sie z samotnosci do takich kobiet ja ty..kochanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwartkowe seanse dla singli !!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęściara43
W internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami _ kadze
A gdzie odbywają sie takie seanse dla singli???? Zaraz jutro polecę:-) Dzisiaj ide do okulisty!!! Tylko guzik zobaczę po atropinie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperaci gadają, że w czwartki w Multikinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaBaLa
Dlaczego desperaci? Jeśli ktoś pracuje w sfeminizowanym środowiski, zajmuje się domem, dzieckiem , psami , ogródkiem - i do tego nie przepada za wychodzeniem z domu - ma dośc marne szanse poznania kogoś. Nawet nie bardzo wiadomo jak się do tego zabrać. Internet to porażka, liczenie na przypadek - marnowanie czasu! Może warto zapytać innych, może takie forum nam pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel_on32
no właśnie. kobiety po 30 szukają facetów, faceci po 30 kobiet i chyba się jakoś mijamy wczoraj spotkałem się wieczorem z przyjacielem i zastanawialiśmy się nad tym samym. wychodzimy na imprezy i poznajemy 18 - 19 latki ( lepsze takie niż żane ) a 30 - tki chyba zawsze w innym klubie siedzą zorganizujmy imprezę dla singlii w wieku +30 ...... To chyba jedyna droga do sukcesu. Szkoda czasu , poza tym już mnie nudzi ta dzieciarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaBaLa -> przerąbane dziecko i brak męża :( Tu nawet Multikino nie pomoże :( Może na forum ogrodnictwa się z kimś zadaj ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygitttta
Nie prawda że w internecie porażka. Owszem wiekszość to poszukiwacze szybkiego darmowego sexu ale my kobiety dojrzałe takich wyczuwamy na odległośc i nie damy zrobić sie w konia :P trzeba byc cierpliwym i szukac chodzic na mnóstwo randek i w końcu znajdzie sie księcia. Mnie sie udało :) lada moment bedzie moim mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaBaLa
Do stic (?) - moze weź coś na niestrwaność - to częsta przyczyna zjadliwości i niechęci do społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mną emocje targneły - pomidory posadzone ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singiel_on32 --------> przywracasz mi wiarę w ludzi :) bo ja, gdzie nie pójdę, to spotykam na ogół chłopaków do 25 r.ż.; no i niby to jest miłe, że mnie uważają za rówieśniczkę swoją i wykazują zainteersowanie, no ale to jednak nie to... a tu, proszę, że panowie bardziej do mnie zbliżeni wiekowo też szukają i bywają:) ja zazdroszczę tych klimatów z amerykańskich filmów, gdzie dorośli ludzie spotykają się na imprezach, przedstawiają sobie nawzajem swoich wolnych znajomych, randkują na potęgę, itd.. :) może to trochę magia kina, ale u nas, mam wrażenie, że jest tak, że jak ktoś powie, że szuka, poznałby i otwarcie się rozgląda, to jest postrzegany jako desperat i dziwak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel_on32
agnie - to nie tak że tak jesteśmy postrzegani. wszystko zależy od nas. nie przejmuj się, zapraszam do nas na imprezę w Poznaniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za impreza? :) do Poznania to mam nawet nie tak daleko;) tym \"postrzeganiem\" to aż tak się nie przejmuję :) tzn. sama jestem raczej taki typ aktywny i w domu mało siedzę (chyba, że akurat mam fazę na siedzenie w domu właśnie); no ale poza tym domem mało spotykam ludzi W SWOIM WIEKU (tzn.30+); raczej takich właśnie z 5 lat młodszych... a ci znajomi starsi, to, z tego, co wiem, najczęściej właśnie po domach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaBaLa
Stic - pomidory powiadasz! Muszę pomyśleć... A ty co hodujesz oprócz zjadliwego poczucia humoru? Ja wiem - na 40 metrach w bloku ciężko, ale może warto choć jakieś donice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singiel_on32 -------> no popatrz, a ja właśnie taką miałam myśl, żeby coś takiego zorganizować:) fajna sprawa, odezwę się na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po \"zimnej Zoście\" posadziłem już do gruntu \"malinowe\", sadzonki na targu kupione - w żadne tam chodowanie się nie bawię w domu choć mam sporo miejsca na balkonie - istnieje jednak szansa że może z tego jeszcze fasola wyrosnąć :D To nie zjadliwe poczucie humoru :) To cały JA ((:classic_cool:)) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego narzeczonego poznałam na portalu randkowym ;) I znamy parę udanych par, które poznały się w ten sposób. Niektóre są juz po ślubie i mają dzieci :) Tak więc i na portalu można znaleźć wielką miłość. Moja już trwa 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuupppppp
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupupupupupupup
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość wolnych facetów w moim wieku jest w małych miastach. Tam singielek nie ma. Zamiast tego są rozwódki. Z biegiem lat człowiek uczy się przyznawać rację opiniom rodziny, która przestrzegała przed odkładaniem pewnych spraw. Mieli rację. Świat medialny pokazuje tylko wyselekcjonowane przypadki. A rzeczywistość opiera się na starej zasadzie - najlepiej za młodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez faktycznie różnica
najlepiej za granicą, bo tam być wolnym po 30tce nie jest uważane z patologię jak w polandzie i jest wielu kawalerów w tym wieku. A nie jak tutaj, gdzie 99% facetów w okolicach trzydziestki to już zdziadziałe dzieciate i żonate egzemplarze, które mają co najwyżej chęć skoczyć z bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tutaj
tu ich nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×