Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdzie no gdzie

Gdzie się znajduje fajnych facetów w okolicach trzydziestki?

Polecane posty

Gość Ewela1981
najlepiej nie szukać, jak ma być to sam się znajdzie-albo i nie:) Mam rodzinę, przyjaciół, sport, źle bez faceta nie jest. Do Faceta78-czasem długo czekamy na miłość swojego życia, przychodzi po 30-tce czy 40-tce ale za to jaka jest radość gdy 2 stęsknione osoby na siebie trafią:)Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" facet78 Większość wolnych facetów w moim wieku jest w małych miastach. Tam singielek nie ma. Zamiast tego są rozwódki. Z biegiem lat człowiek uczy się przyznawać rację opiniom rodziny, która przestrzegała przed odkładaniem pewnych spraw. Mieli rację. Świat medialny pokazuje tylko wyselekcjonowane przypadki. A rzeczywistość opiera się na starej zasadzie - najlepiej za młodu. " Dlatego wolę podrywać w dużych miastach a nie zapadłych dziurach jak np. Goleniuff:P. "tez faktycznie różnica najlepiej za granicą, bo tam być wolnym po 30tce nie jest uważane z patologię jak w polandzie i jest wielu kawalerów w tym wieku. A nie jak tutaj, gdzie 99% facetów w okolicach trzydziestki to już zdziadziałe dzieciate i żonate egzemplarze, które mają co najwyżej chęć skoczyć z bok. " Co za brednie:P.Nawet jak sa sami to naczęściej są sami bo chcą być sami i u takich prawie takie szanse jak u żonatych:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, wolni faceci koło 30tki są jak zajęci, bo dobrze jest im bez stałej partnerki, rodziny i zobowiązań. Chyba trzeba się wziąć za mlodszych - takich koło 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inteligentna Emocjonalnie
Ja łaziłam po knajpach sama do najszpetniejszych nie należę do miss świata i okolic też nie, oprócz paru pijanych do nietomności gości nic na mnie nie poleciało :-) żenada, zaprzestałam biegać po knajpach i klubach samotnie siedze w domu i na nic już nie czekam kobieta samotna w barze jest podejrzana...tu w Polsce jak ktoś napisal mentalnośc mamy wiejską (bez urazy dla wsi) bo to nie wypada, że sama przyszlo musi być albo dziwka albo nienormalna, na zachodzie, w europie to normalne że ma się 30+ i chodzi sie po knajpach umawia randkuje i jest z kim i przede wszystkim wiek 30+ to nie powód do tego żeby się czuć starą, niechcianą babą tak jest na świecie a unas...pomidorowa krółuje i seks w piżamie przy zgaszonym świetle obowiązkowo w celu prokreacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pete
A ja mam właśnie problem żeby jakąś kobietkę poznać. Sam mam 31 lat, sami faceci w pracy, na dodatek taka praca że nawet nie mam kiedy poznać kogoś. Próbuję na sympatii i jedno wielkie g z tego wychodzi. Albo najwyraźniej za szpetny jestem albo nie wiem co. A życie w samotności jest do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka73 z Łodzi
a może tak są tu jakies osoby z Łodzi?warto byłoby zorganizować się i gdzies wyskoczyc,miło spedzic czas,potańczyc,itp.Nie wiem jak Wy,ale ja mam poczucie ,ze siedząc przy kompie niewiele zmienimy w życiu.A znajomi-cóz,maja swoje rodziny,dzieci.Czekam na odzew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bywają bywają, ale jak to zwykle i najczęściej bywa znajduje się ich wtedy gdy się nie szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poznalam na portalu randkowy, 3 lata temu :))) ale narazie nie wychodze za maz bo on wlasnie jest na etapie robienia kariery ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
> szok cenowy > bo on wlasnie jest na etapie robienia kariery ;/ Byle tylko na tym etapie robienia kariery nie był do emerytury, bo i takie przypadki się zdarzają, czego Ci oczywiście nie życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inteligentna Emocjonalnie
do singielka z Łódzi ja jestem z Łodzi rocznik 74 może coś wymyslimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pozdrawiam wszystkie singielki i samotne które mają prawo chodzić do barów same ->> takie samo jak faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
post się urwał.. Pozdrawiam wszystkie singielki i samotne które mają prawo chodzić do barów same ->> takie samo jak faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pozdrawiam wszystkie singielki i samotne które mają prawo chodzić do barów same takie samo jak faceci, lecz dziś śpiący jestem niemiłosiernie dlatego nie mam siły udowadniać że naprawdę mam takie poglądy :) Koleżanko Inteligentna Emocjonalnie, gdyby nie ten topik nie wpadł bym sam na pomysł nazwania babeczki 30+ starą babą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inteligentna Emocjonalnie
do ALE ja tez takiego pomysłu nie miałam dopóki się z tym stwierdzeniem nie spotkałam w realu, nie słownie...tylko tak...omijamy z daleka...a resztę to sobie sama dopowiedziałam przyznaję :-) ja mam mentalnie lat 27, co przemawia na moją niekorzyśc nie zamierzam za mąż wychodzić i mieć potomstwo co czyni mnie podwójnie dziwną w oczach otoczenia :-) a co wcale nie oznacza że zycie mam zamiar spędzić na ryzykownym seksie i przygodnych znajomościach....ale czytaj jak wyżej jak to odbiera nasze społeczeństwo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Do Inteligentnej Emocjonalnie Niewłaściwych buraczanych panów spotykałaś, to czy ktoś jest interesujący zależy i od urody trochę ale też od mentalności i oleju w głowie a tutaj kobiety około lub+ biją małolaty na łeb na szyję :) Nie taką dziwną, ja dzieci nie mam ani żony a 30 za mną, choć mi jako facetowi na pewno łatwiej (nam to fajnie co nie ). Nie każdy musi mieć w gwiazdach zapisany los matki polki chowającej gromadkę dzieciaczków. Pomiędzy małżeństwem a przygodnymi ogriami jest wiele stanów pośrednich w relacjach damsko-męskich. Pozdrawiam raz jeszcze i idę spać bo zapałki mi z oczu wypadają już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama@
a może ktoś z dolnośląskiego tutaj jest?? a pro po...chodzenia po klubach....przerabiałam to i wydaje mi się, że konkretny mężczyzna po 30 - stanu wolnego, raczej przesiaduje w pracy albo u znajomych niż idzie do klubu. w klubach same dupki zostają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Faceci nie chodzą do klubów szukać stałych związków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inteligentna Emocjonalnie
Ale :-) to gdzie chodzą samotni, samodzielni, niezalezni, ciekawi faceci po 30 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak są tacy samodzielni + niezależni + ciekawi (a do tego jeszcze np. przystojniejsi od diabła).. Najczęściej już zajęci przez jakieś kobiety lub zaobrączkowani, albo są singlami z wyboru i niezależność im odpowiada. Tacy którzy są na etapie zbierania się po jakimś zakończony związku i nabierania ochoty na nowy (co nieraz długo trwa) zostają pracoholikami chodzącymi do lokali zabawić się głównie... po jakimś czasie wpadają im niespostrzeżenie w oko koleżanki z pracy, kioskarki u których kupują codzienną gazetę, lub ktoś kogo się spotyka często. Niektórzy może przesiadują na kafeterii, ale to tylko moje teorie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oczywiście jestem dyspozycyjny i bym nawet Łódź mógł nawiedzić:classic_cool:.Oczywiście gdyby ktoś mnie skusił:classic_cool:.Oczywiście tym czym zwykle mnie się kusi-zwykle daję kosza z powodu tego że kandydatka urodziła się w niewłaściwym miejscu i czasie:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiskaMala
czyli reasumując fajnych facetów 30+ gotowych na związek nie ma ? ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Są :) Niektórzy zamiast chodzić do barów piszą na kafe.. Tylko nie wiadomo czy są fajni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiskaMala
Fajni w sensie stabilni psychicznie i dojrzali emocjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To już od subiektywnej oceny zależy Facetom też kobiety tak potrfią namieszać w głowie że do tej stailności mogą dlugo wracać. Dojrzałość w znaczeniu odpowiedzialność np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiskaMala
Tak odpowiedzialnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Odpowiedzialność za czyjeś emocje, uczucia.. to sprawa dosyć istotna i powinna być poweszechniejsza niż jest, tak sądzę ale może nie jestem typowym przedstawicielem samczej rasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiskaMala
Nie bardzo rozumiem co masz na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×