Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdzie no gdzie

Gdzie się znajduje fajnych facetów w okolicach trzydziestki?

Polecane posty

Gość mmmmmmmmmmmm_mala
Lukrecja wiec zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja...
Owszem, jeśli zaliczyć motocykle jako dzisiejsze rumaki to nawet nie jednego ... :D Do kompletu ma wykształcenie wręcz królewskie, oczytanie, karierę itd. Aż trudno uwierzyć, że taki istnieje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja...
Gdybym go nie znała, to nie wierzyłabym że taki istnieje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmm_mala
oj juz tak sie nie chwal bo zaczynam zazdroscic :D ale milo wiedziec ze gdzies, ktos ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja...
Dziękuję ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja...
Dodam parę minusów, aby nie było ... To jest taki potencjał intelektualny, że trzeba umiejętnie do niego podchodzić ... I to jakby mały minus... albo i nie ... :P Aczkolwiek trudny jest ... (to jest i minus i plus - bo przy jego urodzie, karierze, itd. to aż dziw, że nie korzysta jeśli chodzi o laski). :P Oswajam go ... :P Pracoholik - pracuje od 7-21 czasem (chyba, że się ze mną umówi :P - to mniej). A jak nie siedzi w firmie, to dodatkowo prowadzi szkolenia biznesowe, albo wykłada gościnnie. Wiecznie coś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wyjaśniam :-)
W KOŚCIELE. Tylko mają mały odchył: chodzą w czarnych kieckach :o Poza tym wszystko OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasndlal
wszedzie,wystarczy dobrze sie rozgladac,mnie non stop zaczepiaja tacy przystojniacy,ale mam juz swa milosc,poznana na wycieczce rowerowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałem jako Ale78 wcześniej Widzę że topik zmienił się w serwis randkowy, co by nie mówić - można się było tego spodziewać. Drogie Panie - do was się zwracam teraz - nie zachowujcie się jak desperatki bo nie macie ku temu powodu :) Wielu facetów szuka kogoś na stałe, kto dodatkowo ma już trochę oleju w głowie i swoje priorytety w życiu, zesputych kobiet nie brakuje i wielu "menów" leczy się nie raz z takich znajomości potem długi czas - chodząc samotnie po tym świecie .. tym sposobem wtrąciłem swoje trzy grosze, rocznik78 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiskaMala
Faktycznie to co piszemy wyglada na desperacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiskaMala
jak sie zaczyna zwiazek to wszystko jest piekne i wzniosle, pozniej przychodzi sympatyczna rutyna a pozniej z jakiegos powodu wszystko sie konczy i juz nie jestem pewna czy chce zaczynac cos po raz kolejny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te porażki czegoś nas uczą (przynajmniej w teorii) Abra masz felernego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiskaMala
tak mowil Frycek ale czy to w 100% prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiskaMala
ja tez sie staram i niej jest tak najgorzej ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie Gdyby to nie była prawda większość ludzi leżała by już dawon pokotem ze złamanymi sercami, a jakoś żyją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiskaMala
oczywiscie bo ta druga osoba nie jest niezbedna do zycia (chociaz jest milym dodatkiem) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×