Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdzie no gdzie

Gdzie się znajduje fajnych facetów w okolicach trzydziestki?

Polecane posty

hejka:-) >AA ...super kwiatek:-) >abrakadabra783 mój kandydat też nie wygrał...cóż..teraz trzeba wybierać mniejsze zło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Miki, najlepiej kwiatki oglądać w realu, można pójść na spacer jak deszcz nie napada człowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a coś na temat?
gdzie tych facetów znALEŹĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a coś na temat?
słowacja-paragwaj ja mam tak samo tylko że w druga strone płci :-) w dupie z tym w sumie trzeba przestać szukac i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a coś na temat?
niektóre to sie umieją ustawić, mąż, rodzina, kochanek, kasa i płaca a niektórym zawsze wiatr w oczy wieje a chca tylko faceta :-) nie męża, nie ojca, nie kochanka i wcale nie chcą zdradzać... te co maja za wiele w dupach im sie przewraca, poznałam panne jej facet super świetny gośc a ona to żenada do potęgi, dnia by bez niego nie przeżyła, maruś gdzie moje majtki, marus kupę chcę, marś weź mi to rozplącz, maruś pizzę chcę, marus a komórka mi się rozładowała, marus a gdzie moje majtki, marus jeść mi się chce ja bym te babe utopiła po 2 dniach a jej mąż cierpliwy na wszystko, spełnia wszystkie zaścianki nie rozumiem tego bo jestem naprawdę równa i nie brzydka a nikt mi się nie trafił taki... życie!... życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaMała
heloł - no cisza zaległa straszna... wszyscy randkują :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaMała
ja sacze winko wlasnie, powinnam isc sie szorowac ale tak bardzo mi sie nie chce ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak zwykle będę monotematyczna i napiszę, że z pracy właśnie wróciłam :( idę spać bo nawet pisać mi się nie chce :( pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wyznaję że umyłem naczynia i latam po internecie napędzając się wieczorną kawą :) pozazdrościć winka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oooo.....też zazdroszczę winka:-) ...ogółem jestem zmęczona i oczka same mi się zamykają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>AA...dziękuję i wzajemnie:-) zresztą wszystkim życzę pięknych snów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba się wyluzować ;) Zawsze można zmnienić target i zapolować na gimnazjalistki, licealistki i studentki :) Więcej uśmiechu. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gimnazjalistki!, wow, młodo mierzysz, nie ma co. Ja tam wolę kobiety niż obiekty kobieto-podobne :) Miki, Abra - coś mały ruch na topiku znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>AA bo za mało się starasz;-)...ja wenę twórczą straciłam i czkam na jej pojawienie się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaMała
dobry wieczór - nie jestes sam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie śpię ale zaraz to zrobię ;) dzisiaj byłam tak zajęta, że nie miałam czasu na włączenie kompa dopiero teraz, ale znowu nie che mi się pisać :) jutro mam wolne hhhhuuuurrrraaaaa!!!!!!!!!!!! i idę sobie zrobić włosy i paznokcie w końcu znajdę czas dla siebie :) :) :) do jutra pozdrawiam AA i Miki i Miśkę Zdecydowanych i niezdecydowanych też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaMała
Wstawać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! taki piękny dzień :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są tacy na pewno
A ja mialam kilka zwiazkow i z kazdego kiedy mi nie odpowiadal wychodzilam nie bojac sie ,ze zostane sama.Dlugo nie spieszylo mi sie do zakladania rodziny,mimo,że moi faceci,niektórzy z nich juz chcieli.Około 30-tki poznałam mojego obecnego męża,mamy dzieci i kochamy się.Czekałam tak długo,aż poznalam takiego,z którym chciałam mieć rodzinę.Także dziewczyny nie spieszcie się,bo nie o to chodzi.Ale też jak spotkacie kogoś kto wam bardzo odpowiada to dajcie temu uczuciu sznsę na rozwinięcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yola yola
Jutro będą w podstawówkach i gimnazjach na zakończeniu roku szkolengo swoich dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×