Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdzie no gdzie

Gdzie się znajduje fajnych facetów w okolicach trzydziestki?

Polecane posty

Gość MiśkaMała
Dzień dobry wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> miki81 > sorry...w mojej wypowiedzi o bagażu doświadczeń nie powinnam wymienić > dzieci bo one nie mają nic do rzeczy... Właśnie nie do końca, oczywiście dziecko jako dziecko nie jest niczemu winne, tylko że czasem jest to transakcja wiązana dziecko+były_tatuś, który będzie się w tle od czasu do czasu przewijał i nie zniknie całkiem jak powinien z horyzontu. > Zdecydowany1977 > "Mężczyźni chcą zawsze być pierwszą miłością kobiety. To jest ich > prostacka próżność. Kobiety natomiast pragnęłyby być ostatnią > miłością mężczyzny." Fajnie by było, ale ludzie koło 30tki już chyba mają tyle pragmatyzmu że nie szukają pierwszych, niewinnych, dziewiczych i przepełnionych patrzeniem sobie w ślipka/gwiazdy* miłości "na-zawsze". (*niepotrzebe skreślić) abrakadabra783 > facet ma po prostu silnie rozbudowany instynkt posiadania ale > dzielenia już nie Heh, i może mi powiesz Abra, że ty masz instynkt dzielenia się swoim facetem rozwinięty? ;) Miśka witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na poważnie kiedy mój były przyjeżdża do córek to się ich wypytuje czy już kogoś mam. mógł mnie pilnować jak byliśmy razem(a nie uganiał się za innymi), a nie teraz się martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaMała
ludzie bardzo często nie doceniają tego co mają dopóki tego nie stracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abra No nie żle sobie poczyna - szpieguje zamiast zapytać, jak coś ma to niech się ustawi na końcu kolejki, miał swoją szansę czyż nie? MIśka - niby banał ale prawdziwy i aktualny niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dialog szkolny przez moja córkę zaslyszany, dwie dziewczynki kłócą się o dokładna liczbę ofiar w katastrofie samolotu. Jedna twierdzi, że zginęło 95 osób, druga, że 96: - Moja mama mi mówiła ze 95! - A my mamy w domu taka wielka plazmę na ścianie i tam mówili, że 97! - Ale ja pytałam mamy i ona na prawdę mi mówiła, że 95! - Gaba, komu wierzysz ? Mamie czy Wielkiej Plazmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano nuda, nuda... kilka wpisów rzadko się zjawia, nic na to nie poradzę trzeba podnieść temperaturę topiku, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperatura topiku spadła do zera....:-/ a zapowiadało się tak ciekawie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba wyspozycjonować topik, wrzucić popularny temat :D co myslsz Miki? przejmiemy sobie topik jak został porzucony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze....pewnie wszyscy oglądają Mś:-) eeeeeeeee...chyba nie....pewnie się wypalili z pomysłami co by tu napisać, by udowodnić, że jeden jest mądrzejszy od drugiego.... >Ale_Alek...ciekawe co ci chodzi po głowie:P... jaki pikantny temacik chciałbyś omówić?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to kto jest mądrzejszy: my ;) pikantny temacik już był na poprzedniej stronie chyba :) AA ta teraz dopiero wie co stracił ale jest już za późno życzę wszystkim kolorowych snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki, tak, pikantność zawsze podnosi oglądalność topiku :)) jest to jakis pomysł byle go zaserwować w sposób odpowiedni ;). Abra, co to za monotematyzm na poprzedniej stronie? nie zauważyłem niczego poza wpadem prostolinijnej krowy która dużo ryczy :P - a propos, dzięki za akronim AA - podoba mi się :D, kojarzy mi się z alkocholikiem choć nie piję :D :P Dobrej nocy dziewczyny :) i reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaMała
witam wszystkich i pysznej kawki życzę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale z racji, że kawy nie piję to życzę dobrej herbatki ;) AA po pierwsze to po pracy zmęczona byłam i nie chciało mi się dużo pisać ;), a tym tematem to ktoś dawał propozycję, że weźmie każdą i takie tam dyrdymały :) pozdrawiam i miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym mówiłem Abra, jakiś desperaods się odezwał, nie nazwał bym tego specjalną erotyką hehe :D kawa to mój napój od(ż)ywczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbata również jest napojem odżywczym :) no i piwka też, jakby nie patrzeć, jak wypijesz 5 piw to już ci się jeść nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można i tutaj trochę ciekawszych motywów dodać. Dyrdymały widziałem... mówię że desperados jakiś się zabłąkał. Jak można brać każdą któa się nawinie hehe :D czyż to wiadomo kto po drugiej stronie siedzi.. :D Pikantne tematy na romantycznie czy łobuzersko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaMała
pół na pół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na starość się strasznie romantyczna zrobiłam to proszę romantycznie ;) dobry wieczór wszystkim oto przybyłam z pracy i za chwilę idę spaś (około 2) tym co zaczęli spokojny weekend życzę miłej zabawy bo ja niestety cały pracuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×