Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdzie no gdzie

Gdzie się znajduje fajnych facetów w okolicach trzydziestki?

Polecane posty

Gość MiśkaMała
jestem, jestem - hej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam jak tam minął ranek? ja właśnie zabieram się za składanie prania i prasowanie po tej wycieczce nie mogę dojść do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie do jednej z poprzednich wypowiedzi chcę napisać, że nie ma kobiet "bez bagażu" w okolicach trzydziestego roku życia. Może nie być to bagaż własnych doświadczeń ale zawsze jest bagaż doświadczeń innych ludzi, obserwacji, itp. Dotyczy to również i facetów ;) Ja np. często mam do czynienia z rozwodami i gdy się naczytam i nasłucham zionących jadem kobiet, to odechciewa mi się dosłownie wszystkiego, co z nimi związane :D Pozdrowienia w burzowy poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaMała
witam, u mnie słońce przebija się przez chmury :-) Nie zionę jadem i nie znam wielu osób w moim wieku, ktore by zionęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaMała
na szczęście tak :-) Ale to nie jest tak, że faceci mi zrobili straszna krzywdę i ich nienawidzę. Lubię mężczyzn, nigdy nic złego mi nie zrobili, mam dobry kontakt z exami - nie zieję jadem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaMała
hej, hej o taaaak, naiwność została dawno za nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaMała
taaaaa, teraz jesteśmy zimni, cyniczni i wyrachowani :-D Hej Alek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyniczni czasem, wyrachowani gdy trzeba, lecz zimni to raczej nie za bardzo :D hejo Miśka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo ja uważam, ze można trafić na kobiety w okolicach 30 bez bagażu doświadczeń i z normalnymi wymaganiami..." Co zlego jest w bagazu doswiadczen? Dla mnie to wieeelki pozytyw, jesli sie z tychze doswiadczen wyciagnelo wlasciwe wnioski :) Czym sa normalne wymagania? Czemu nie mozna miec "nienormalnych"? Normalne to "takie jak wszyscy maja", czy pragnienie, zeby partner byl podobny do nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalne wymagania to nie szukanie księcia z bajki, chodzącego ideału, faceta bez wad & z samymi zaletami. Doświadczenia są oki, jeśli czegoś nauczyły a nie tylko zostawiły po sobie byłych + dzieci na przykład. Mogą być "nie normalne" byle patrzeć w jednym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:-) dużo się uzbierało do poczytania:-)...i widzę, że muszę się odnieść do pewnych wypowiedzi:-) 13:57 [zgłoś do usunięcia] energiczna trzydziestolatka ja ie mam nic przeciwko bagażom doswiadczeń, chociaż osobiście nie chciałabym się na dzień dzisiejszy związać z mężczyzną po rozwodzie i np. z dwójką dzieci (na to mam jeszcze czas...tak mi się wydaje) moja wypowiedź dotyczyła wypowiedzi ponizszej: 06:49 [zgłoś do usunięcia] Ale_Alek > miki81 Najczęściej wiek 30, to jakiś bagaż doświadczeń mają.. były mąż, jakieś dziecko lub więcej.. nie zawsze ale tak bywa. W kwestii normalności pozwolę innym się wypowiedzieć bo myslę, że pewne rzeczy są oczywiste. Zaczął już Ale_Alek:-) >Zdecydowany1977 oczywiście, że w wieku 30 lat nie ma ludzi bez doświadczeń życiowych....ale są bez bagażu doświadczeń....bo chyba jest różnica pomiędzy osobą po rozwodzie z dzieckiem i bez takiego rozwodu i bez dziecka?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaMała
a i tak głupi się rodzimy i głupi umieramy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli się kogoś szuka to trzeba sobie zdać sprawę z tego, że nie ma ideałów w przeciwnym razie należy sobie dać spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowany1977 oczywiście, że w wieku 30 lat nie ma ludzi bez doświadczeń życiowych....ale są bez bagażu doświadczeń....bo chyba jest różnica pomiędzy osobą po rozwodzie z dzieckiem i bez takiego rozwodu i bez dziecka?! Jasne. Miedzy kazdym dwojgiem ludzi jest roznica. Niekoniecznie wynika ona z faktu posiadania dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> Zdecydowany1977 > abrakadabra783, zależy od wagi tego bagażu nawet waga dzielona na pół potrafi > wbić w ziemię, niestety... No nie popadajmy w ekstermizmy, facet też często coś tam przeżył, chodzi badziej o to na ile przeszłość jest przeszlością a na ile się za kimś ciągnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> abrakadabra783 > a jeśli się kogoś szuka to trzeba sobie zdać sprawę z tego, że nie ma ideałów > w przeciwnym razie należy sobie dać spokój To też zależy czy się szuka i jak długo, inaczej jest któtko po poprzednim zwiazku, a inaczej gdy to np. parę lat przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry...w mojej wypowiedzi o bagażu doświadczeń nie powinnam wymienić dzieci bo one nie mają nic do rzeczy...chodzi w zasadzie, że innym człowiekiem będzie dziecko wychowane w rodzinie patologicznej, a innym...wychowany w szczęśliwej rodzinie....osoba, która doświadczyła zdrady będzie podchodziła inaczej do każdego następnego związku w porównaniu z osobą, która tej zdrady nigdy nie zaznała (podobnie osoba po rozwodzie)... itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do przemyślenia: "Mężczyźni chcą zawsze być pierwszą miłością kobiety. To jest ich prostacka próżność. Kobiety natomiast pragnęłyby być ostatnią miłością mężczyzny." ;) Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lpoiutewqwscbnm
nad czym tu sie zastanawiac - smutna prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..raczej nie smutna ale "naga" prawda zastanawiające, czy faceci kiedy chcą być tą pierwszą miłością myślą o tym by być tą ostatnią.....jak to jest z wami, chłopaki?! jeżeli o tym nie myślą...to dlaczego każdy następny facet ma problem bo jest drugi...trzeci...czwarty..itd. z kolei??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×