Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DiP

Dziewica ws Prawiczek

Polecane posty

"Jeśli już to guru jest Oferma, bo najstarszy." ale carton network vel tmt vel tomek z sopotu jest tu chyba najdłużej użędującym stałym prawiczkiem który nigdy nie miał dziewczyny ale to by trzeba było ofermy spytać czy siedzi tu od 4 (???) lat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzwiedzica niedziewica
o. cholera. znam kilka dziewic po 25. ale na piwo sie z nimi nie umawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
cartoon jest tu na pewno dłużej niż ja. ale rok dłużej/krócej, jakie to ma znaczenie. a poza tym ja nie widzę nic złego w siedzeniu na kafeterii. potrzebuję tego to siedzę. jak za bardzo przynudzacie to się zmywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cartoon sie nie nadaje - nie wiem czemu ale kojarzy mi sie z bólem i śmiercią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam tvn w domu :D na szczęście :classic_cool: juz się nie przejmujmę , ale przykro jest jak ktos usiłuje wybić kogoś z rytmu , podeptać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
paru przynudzających by się znalazło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Hmmm to nie wiem, urządzimy głosowanie na przewodniczącego elity prawiczków." załuż temat wybierzemy niech żyje demokracja :O 🖐️ "nie wiem czemu ale kojarzy mi sie z bólem i śmiercią " to pewnie przez tą kosę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka skojarzylo mi sie to z tancem ze ktos tanczy nie do rytmu i depcze partnera :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
wiara to lubi uchodzić za wszystkowiedzącego. szczególnie jasne są dla niego motywy działania innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiara to lubi uchodzić za wszystkowiedzącego. szczególnie jasne są dla niego motywy działania innych ludzi." Ofermo, a kto wyskakuje z pseudonaukowymi teoriami i podporzadkowuje sobie pod nie ludzi... może ja? :P:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×