Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikkkk

Kto miał 2 kreskę na teście ciązowym bardzo nie widoczną a jednak był w ciązy!!

Polecane posty

no niestety... testy pokazały 2 kreski ( blade na obu testach ) i dzień później dostałam @... nie wiem czy mogę byc w ciąży ponieważ @ jest zupełnie inna niż co miesiąc. Mam nadzieje ze wizyta u lekarza wszystko mi wyjaśni. Mi testy tylko z jednej firmy pokazuja 2 kreski a inne nie... wiec najlepiej poradzić się lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja juz sama niewiem.. Skoro 2 kreski powstaja to cos w tym musi byc ,przeciez od tak sie nie pojawia.. Ja przed swoja pierwsza ciaza robilam mnóstwo testów i za kazdym razem mialam to samo- 1 kreska i zalamka! Nigdy niezdarzylo sie ze byly 2 kreski.. Dopiero po jakims czasie nastepnych prob pokazaly sie 2 kreseczki na 1 i na 2 teście ciążowym i faktycznie bylam w ciazy! Takze teraz mysle ze test rowniez mnie nie myli a jesli tak,to trudno-uda sie za kolejnym razem, choc nieukrywam ze juz sie troche nastawilam...Dzis albo jutro zrobie kolejny test z innej firmy (tamte dwa byly z tej samej i na obu pojawily sie 2 kreski choc druga byla mniej widoczna, wierze ze jeden moglby byc wadliwy ,ale oba?)..Zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o @ w ciazy,to jest to mozliwe..Moja przyjaciolka przy drugiej ciazy miala @ az 5miesiecy, z tym ze roznil sie obfitoscia i dlugoscia trwania. takze wszystko mozliwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi za 1wszym razem pomogl castagnus-udalo sie w pierwszym cyklu stosowania go;) A teraz czekam zniecierpliwiona do jutra rana,powtorze test z porannego moczu i mam wieeeeeeeeeeeeelka nadzieje ze to juz rozwieje moje watpliwosc a nastepny krokiem bedzie wizyta u lekarza;-)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam przed chwila znow test, i znow to samo 2 kreski a druga bledsza ....... Jutro rano powtorze go,ale kupilam z innej firmy, okaze sie wkoncu jak wychodzi popoludniu to rano powinno tym bardziej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda8989
Zrobiłam kolejne dwa pre testy bo innych nie było już w aptece. Na jednym który robiłam wczoraj..NIC nie było. Normalnie nic. Myślę sobie eh..jak zwykle żyłam złudzeniem. Trafiłam na felerne testy poprzednie które dawały mi nadzieję. Już miałam nic nie robić..ale że jeden leżał w szafce, kusiło mnie sprawdzić znów dziś ran. I powtórka z rozrywki.. ZNOWU to samo. Blada biaława kreska.. Wyszła po czasie większym niz 5 minut (chyba) i nie większym niż 30 minut. Eh.. Dziewczyny.. jak bym już chciała się cieszyć i wiedzieć że mam fasolkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda8989
Najlepsze jest to że te kreski sa takie ze nie musze ich juz pod swiatlo dawac ani nic..widac jak nic. Tylko nie są kolorowe . No ale nie mam się co łudzić pewnie, skoro wczoraj nie wyszło ZUPEŁNIE nic.No a te barwy nie mają. Choć te wcześniejsze były lekko zabarwione ale to też zależało jak się na nie patrzyło. Myślę że nie mam się co oszukiwać dalej. Choć tak ciężko to sobie wytłumaczyć :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja 2 kreska wyszła tez po ponad 5 minutach i jest troszkę jaśniejsza od tej w polu "C". W poniedziałek idę do lekarza i wszystko sie wyjaśni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyrycja_paulla
Ja juz niewierze tym testom,najlepiej isc do lekarza, chyba ze wyjda dwie czerwoniaste krechy tak jak u mnie za 1wszym razem-wtedy uwierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość closstteerr
Witajcie!!! Pisze gdyz sama nie wiem co myslec. 4 dni temu zrobilam test- niestety negatywny. Nastepnego dnia poszlam do lekarza i powiedzial ze cos tam w srodku mam powiekszone i to oznacza ciaze badz torbiel. Nastepnego dnia, czyli wczoraj, zrobilam test i znow negatywny.Dzis cos mnie tknelo i spojrzalam znow na test a tu...Cien drugiej kreski....Nie wiem czy taki test moze byc wiarygodny??? Prosze o porade. Z gory dziekuje!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klada
a mi okres spóżnia się już 2 tygodnie.. zrobiłam w sumie 3 testy ciązowe . podczas pierwszego testu pokazały się dwie kreski .. za to podczas drugiego jedna i wczoraj zrobilam kolejny test i znowu dwie kreski.. i już sama nie wiem o co chodzi .. bolą mnie piersi , czuje czasem zapachy których inni nie czują ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumkum1981
Dziewczyny a miałyście tak, że w polu kontrolnym była mocna kreska a w polu testowym lekko różowa smuga ale pozioma w stronę pola kontrolnego? proszę o odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołeczek_23
Witam :))) ostatni okres miałam 22 stycznia i do dnia dzisiejszego nic :0 Okazało sie ze jestem w 2 miesiacu ciązy :) !!! Udało się za drugim razem :D w srode ide na usg zobacyc czy bedzie dwoje dzieciaczkow czy jedna dzidzia :0 Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie, Dzisiaj rano zrobiłam test bobo-test (spóźniał mi się okres 2 dni) i wyszły mi 2 kreski, tak jak w większości waszych przypadków jedna bardzo jasna ledwo widoczna, ale wyszła. Dwa miesiące temu robiłam test tej samej firmy i kreski drugiej w ogóle nie było, było puste pole, więc jestem pewna, że to nie przywidzenie. Bardzo się ucieszyłam, że może nareszcie będę szczęśliwą przyszłą mamą, ta słabiutka kreska dała mi mnóstwo nadziei, że może w końcu spełni się moje największe marzenie macierzyństwa. Jednak dziś po południu dostałam @. Na razie niestety nie widzę różnicy, żeby była inna niż zwykle, jest chyba taka jak miewam co miesiąc. Zanim zrobiłam test objawy miałam takie, że bolało mnie podbrzusze, wczoraj było mi cały dzień niedobrze, ale teraz myślę, że po prostu nadchodziła @. Poradźcie mi proszę czy ja mogę mieć dalej choć maleńką nadzieję, że jestem w ciąży czy nie mam co się łudzić? Nie mogę przestać myśleć skąd w takim razie się wzięła ta druga kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalalalal
ciaza biochemiczna prawdopodobnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXOLIWKAXXXX
witajcie w poprzedniej ciąży test robiłam 10 dni po owulacji BOBO TEST - wyszła mi jedna kreska , wiec wrzuciłam do szuflady test i poszłam spac, po 2 godzinach zobaczyłam , ze pojawiła sie druga kreska słaba , test powtórzyłam , po 2 dniach i były 2 kreski - CIĄŻA a w obecniej chwili mam cykle nieregularne od 27 do 31 dni , dzis jest 32 dzien cyklou i okresu nie ma , jakos specjalnie nie staralismy sie o dziecko , bo kochalismy sie tylko raz 9 dnia cyklu, ale nic mnie na okres nie boli, cera idealna a zawsze była juz w krostach , piersi nabrzmiałe. wczoraj zrobiłam test wieczorem bo jestem cholernie niecierpliwa - wyszła jedna kreska w ciagu 5 min. test odłozyłam do szkatułki ale odwrotnie tzn dołem do" wyniku " i po ok. godzinie zajrzałam po cos i podnisłam test a tam druga kreska widoczna gołym okiem lekko jasniejsza od pierwszej ale ..... rozmyta lekko w bok -przekrzywiona co robic kolejny ????????? czy dac sobie spokoj ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXOLIWKAXXXX
jestescie tu kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magddaaaaaaa
Czesc. Dziewczyny mam taki problem. powinnam dostac okres 28.03 a dzis jest 31 a okresu nie ma. zawsze przd okresem bardzo bolalo mnie podbrzusze i mialam nabrzmiale piersi. A teraz nic a nic. Robilam wlasnie test ciazowy EASY VIEW i wyszla mi jedna mocno zabarwiona kreska a druga lekko, ale jest widoczna w cieniu i pod swiatlo. Czy moge byc w ciazy??? prosze powiedzcie miii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magddaaaaaaa
dodam, ze z chlopakiem zauwazylismy ze mam lekko odstajace podbrzusze co wyglada jak ciaza :) i bardzo czesto siouisiam. Ale ten test i okres robia mi takie nadzieje ze bede w koncu ;( Dodam ze miesiac temu okres spuznil mi sie 5 dni i mialam w dniu kiedy go dostalam bardzo silne bole podbrzusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko święta, przecież w instrukcjach do testu WYRAŹNIE jest napisane, że wynik pojawia się w ciągu pierwszych 5 minut, po 30 minutach jest NIEWAŻNY! jak nie ma kresek to nie ma i tyle, a jeśli nie pojawia się okres to powtórzyć test za tydzień - u mnie tak było i drugi wyszedł pozytywnie, widocznie za pierwszym razem jeszcze nie było odpowiedniego stężenia HCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka, nie jest to niestety ciaza. sama sie tak nakrecilam pare dni temu, okres spoznial mi sie prawie tydzien, kiedy normalnie mam regularny, robilam chyba z 10 testow, 2 z nich pokazaly mi bardzo blada druga kreske, ale nie pojawila sie ona do 5 minut kiedy trzeba odczytac test, tylko po tym czasie, wiec wtedy wynik jest niewazny. sama tez nie chcialam w to wierzyc i nakrecalam sie dopoki nie dostalam okresu. taka linia pojawia sie czasem jak test wysycha, jest to miejsce w ktorym normalnie pojawilaby sie kreska wskazujaca na ciaze, tyle ze ta falszywa linia ma to do siebie, ze nie jest rozowa czy niebieska jak linia kontrolna, tylko szara. tu masz przyklad: http://forum.baby-gaga.com/about1203411.html. powodzenia nastepnym razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXOLIWKAXXXX
poczekam z 2 dni potem powtórze jednak test, o wyniku napisze tutaj , ktoś napisał, ze wynik po 30 min jest nieważny w przypadku moim w poprzedniej ciąży , był ważny ciaża była mimo , ze kreska pokazała sie daleko po upływie 5 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXOLIWKAXXXX
ah moja ta druga kreska jest różowo-bordowa jak pierwsza tylko jasniejsza od pierwszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka ja bym na twoim miejscu zrobiła jeszcze jeden test...dla świętego spokoju:) i koniecznie napisz jak wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmm
A ja jestem przykładem, że test jest ważny również po godzinie od zrobienia, okres spóźniał mi się kilka dni, zrobiłam test, wyszła jedna kreska, napisłam sie piwka do obiadu, zajrzałam raz jeszcze a tu druga jaśniejsza naprawdę słabo widoczna..dziś jestem w 13 tyg ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmm
Oliwka nie wkręcaj sobie objawów bo w tak wczesnej ciązy ich nie ma... Mogą Ci jedynie delikatnie nabrzmieć piersi lecz często dzieje sie tak przed okresem...ja w dniu spodziewanej miesiączki miałam wrażenie, że lada moment ją dostanę, co chwilke latałam do wc...objawy przyszły mi dopiero w 7 tyg ( ból piersi, mdlości) Nie nakręcaj się kochana, nie doszukuj...podejdź do tego spokojnie, zrób sobie test koniecznie z porannego moczu, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest reguła kiedy zaczynają się mdłości itp. Mogą one wystąpić nawet w 2 tygodniu ciąży, a mogą nie wystąpić wcale. Moja bratowa właśnie od 2 tc. latała cały czas do łazienki, bo miała mdłości. Magda mi się wydaję że podbrzusze nie odstaje nawet lekko w tak wczesnej ciąży, ale nie neguję tego, że możesz być w ciąży i z całego serca ci życzę, żeby się udało. Wiem co to znaczy pragnąć zostać mamą. Ja się staram już od pół roku i nic. Testów zrobiłam całe mnóstwo i dopiero we wtorek pierwszy raz w życiu wyszła mi druga kreska, dużo jaśniejsza od pierwszej ale widoczna nawet bez patrzenia pod światło. Tego samego dnia jednak dostałam @ i moja nadzieja legła w gruzach. Nie wiem do tej pory dlaczego była ta kreska i czy byłam w ciąży, ale chyba nie chcę już wiedzieć, a starać się nie przestanę :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×