Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikkkk

Kto miał 2 kreskę na teście ciązowym bardzo nie widoczną a jednak był w ciązy!!

Polecane posty

Gość laleczka123
Współczuje ci z całego serca:)) Czyli mam jeszcze jakąś nadzieje,, że jednak jestem w ciąży tak bym chciała bardzo staramy się od 5 lat. Niestety bezskutecznie cieprie na PCO i nie wiem czy kiedykolwiek się uda i teraz też nie wierzyłam. Jak zrobiłam ten drugi test to szok jakiś że kreska wyszła jeszcze nigdy mi nie wyszła!!! Mam objawy od tygodnia mdli mnie okropnie to już by był 4 tydzien od zapłodnieia. Nie wiem co dalej poczekam jeszcze z tydzien i pujde do lekarza. Nie wiecie w jakim tygodniu lekarz stwierdzi ciążę na USG??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak miałam
w dniu spodziewanej@ kreska blada bo jeszcze było mało hormonu ciążowego.tydzień później powtórzyłam test i była grubiutka.torbiele nic tu nie mają do rzeczy tzn nie zakłócają wyniku testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle nie wytrzymalam, zrobilam test dzis rano i oczywiscie wypatrywalam pod swiatlo drugiej kreski no i wypatrzylam, ale jest widoczna pod katem w dobrym swietle, to 3 dni przed terminem @, mam nadzieje ze to nie tylko urojenia, tak bardzo bym chciala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka123
Teraz jak spojrzałam na ten test co robiłam z porannego moczu to to jest tam jakas nie widovzna kreska. Na tym 2 co robiłam był a gruba dobrze wyrazna, ale nie rozumie dlaczego ten sam test pokazał co innego, przecież z tego co wiem to co 2 dni steżenie HCG w moczu wzrasta wiec dlaczego najpierw pokazal porządną kreskę widoczną nawet w ciemności i to od razu wyszła a nie po jakimś tam czasie, a ten drugi z porannego moczu nic nie pokazał, potem go schowałam i wyciagłam i byla lekka kreseczka ale podobno nie wolno odczytywać po 30 min. Nic już z tego nie wiem. Szkoda pieniędzy na te testy ide do lekarza za tydzien i się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaaaaaas
witam. ja okresu nie mialam 2 miesiące(czasami mialam nieregularne cykle). ale tym razem bolały mnie piersi i mialam pare innych oznak tego,ze moge być w ciązy. Dziś zrobiłam test były 2 kreski- nie bardzo mocne,ale 2. Tak się zastanawiam czy przy braku ciązy test moze wysc pozytywny? czy kroras z was tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)) Pomóżcie!!! Mam problem ponieważ nie wiem co mam myśleć...:(.Staramy sie z mężem o dziecko. Moje cykle są regularne ( 28-30 dni). Niestety ostatni cykl trwał tylko 24 dni i w dni płodne ( 14-15-16 dzień cyklu) współżyliśmy. Teraz zrobiłam test ciążowy i pokazała sie w polu "C" ciemna kreska, a w polu "T" kreska blada ale dosyć widoczna. Po 3 dniach zrobiłam powtórny test i test wyszedł negatywny... Co mam myśleć?? Czy jestem w ciąży?? Proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. mam pytanie. Staramy się z mężem o dziecko. Moje cykle są w miarę regularne( 28-30 dni). Niestety ostatnio mój cykl trwał tylko 24 dni. Potem w dni płodne ( 14-15-16 dzień cyklu) współżyłam z mężem. Zrobiłam ostatnio test i pokazały się dwie kreski w tym ze ta w polu "T" bardzo blada ale widoczna. dzisiaj powtórzyłam test i pokazała się tylko jedna kreska. Co mam myśleć?? Czy jestem w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.1986
Ja mam podobna sytuacje i nie wiem co mam myśleć. @ spóźnia mi sie prawie 2 tygodnie. Cykle mam nie regularne ale nie aż tak. Robiłam sobie 3 testy. Bobo-test strumieniowy i wyszła mi bardzo blada druga kreska, Pre-test i druga kreska nie wyszla wcale oraz Bobo-test płytkowy i druga kreska była blada. Pomocy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRATULUJE!!
GRATULUJE WAM DZIEWCZYNY!!!! jestescie w ciazy...ja tez tak mialam 5testow w ciagu 5dni i za kazdym razem byla bardzo blada, dla niektorych niewidoczna... poszlam do laboratorium na bete hcg to z krwi robia i mialam juz 100% pewnosc....a teraz jestem w 30tc takze gratuluje jeszcze raz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.1986
Ale na pro-teścienie wyszła wcale druga kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytaj ulotke
jest tam napisane jak byk, ze druga kreska, nawet blada to ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak miałam, zrobiłam test po 5 dniach odkąd miałam dostać okres i wyszła druga kreska dopiero po około pół godziny taka blada, że nie wiedziałam, czy to zagłębienie w tym miejscu co miała się pojawić i tak cień pada, czy kreska, czy moja wyobraźnia tak podpowiada. Test powtórzyłam po tygodniu i od razu wyszły dwie grube kreski, ale to co przeżyłam przez ten tydzień to masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.1968
Jutro zrobie sobie jeszcze raz. Kurcze ten pro-test mi tak namieszał bo na nim nic nie wyszło. @ nie ma prawei 2 tygodnie wiec kreseczki powinny być wyrażne (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze..nie wiem czy sie juz cieszyć...bo w sumie drugi test wyszedl negatywnie... A może ktoras wie dlaczego tak wychodzi?? Ze najpierw pokazuja sie dwie kreski a za kilka dni jedna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja_paulla
Moze mi ktos pomoc?Zrobilam dzisiaj test ciazowy, wynik wyszedl negatywny,a wiec rzucilam test w kąt ale spojrzawszy na niego po jakiejs godzine ujrzalam bladą drugą kreskę!!!!!Mialam w zapasie drugi test( tej samej firmy) i wyszedl negatywny czy to mozliwe zebym byla w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioleczke_23
Tak, mi tak wyszło. Ogólnie zrobiłam 4 testy ( 2 z tej samej firmy i 2 z rożnych). Testowałam się co 3 dni... pierwszy wyszedł pozytywny( blada kreska) następne wyszły negatywne a w wigilie zrobiłam test i pokazały się 2 kreski( niestety tak jak Ty na początku nic nie było, dopiero potem się pokazała). Okres spózniał mi sie 2 tygodnie...i niestety @ przyszła. Ale byłam u lekarza i podobno są przypadki kiedy kobieta jest w ciąży i ma okres. Dodam że moja @ nie jest taka jak zwykle... tylko coś z nia nie tak... A z testami jest róznie, ja mam wizyte u lekarza w poniedziałek wiec wszystkiego się dowiem. Podobno nie wszystko jeszcze stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda8989
Witam, piszę do Was po raz pierwszy.. wybaczcie mi, ale nie czytałam całego forum, bo kiedyś już tak robiłam i po prostu schizowałam. Nie będę tutaj zanudzać moją dość długą historią, staram się już normalnie myśleć i od dawna nie odwiedzam tego typu tematów. Dzisiaj jednak muszę tutaj napisać i poprosić Was o poradę. Zrobiłam wczoraj pre test, pokazała się cieniutka ( nie taka gruba jak pierwsza) Biała pod światło a nie pod światło może troszkę zabarwiona kreseczka. Oczywiście wyrzuciłam test i myślę sobie że znów widzę to co chcę widzieć. Mój mąż po powrocie z pracy zauważył że znów robiłam testy i sam także zauwazył że jest biała kreseczka pod światło. Drugi test nie wykazał nic a był to bobo test. Dzisiaj z porannego moczu powtórzyłam test (pre test) i już mocniejszy ślad tej białej kreski także w cieniu ma ciemniejsze kolory pod światło białe. Nie wiem czy mam co się łudzić.. nie pójdę jeszcze na betę, chcę się dowiedzieć od Was co to może oznaczać. Dodam że jak kiedyś robiłam pre testy to nie było żadnych białych kreseczek. Fakt faktem, że ta dzisiejsza kreska była słabiusieńka w tym czasie do 5 minut a później coraz wyraźniejsza. Błagam Was, podpowiedzcie mi coś...Serdecznie Was wszystkie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja_paulla@wp.pl
ja tez mialam druga kreske wyrazniejsza po czasie dluzszym niz 5 minut i przypuszczam ze jestem w ciazy, na dniach zrobie kolejny test i napisze, ale mam objawy ciazy podobne jak przy ciazy pierwszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda8989
ale to mniej chodzi o czas,,bardziej o te slabe biale nie białe kreski... sama nie wiem co mam o tym sądzić, studiuje na ostatnim roku, chce dziecko..ale jesli jestem w ciąży to bardzo bym chciala zmienic trochę swój tryb życia.a tu wszystko takie niepewne. Nie chcę znowu popadać w paranoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda8989
nie jestem w stanie stwierdzić właśnie czy przed okresem..bo mam nieregularne cykle. Właściwie od paru miesięcy byłam na luteinie. Nie udawało się zaciążyć i popadałam w paranoje . Dlatego od jakiegoś czasu sobie odpuściłam. No i postanowiłam to sprawdzić bo mam czasami mam właśnie bóle jajników, mdłości za kierownicą których nigdy nie miałam. Wiem już że to może być nakręcenie, dlatego znów zrobiłam testy. Nie miałam właśnie takiej sytuacji z pre test. Dlatego postanowiłam się Was poradzić. Luteiny już nie biorę od ponad miesiąca. Zazwyczaj testy wychodziły po prostu z jedną krechą. A tu taka dziwna sytuacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja_paulla@wp.pl
mi sie wydaje ze to jest ciaza,przeciez na kazdym tescie pisze ze nawet blada 2 kreska oznacza ciaze. ja mam do tego mdlosci i silne uczucie zmeczenia, ale to tlumacze sobie opiekna nad mich 16miesiecznym szkrabem;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda8989
Podnosicie mnie na duchu :) Mam nadzieję że się nie mylicie:) Dziękuję Wam za szybkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moim pierwszym objawem było kłucie w podbrzuszu, a do gin poszłam jak już byłam w 3 miesiącu bo nie wierzyłam testowi a tu sie okazało że ta jasna kreseczka i to po czasie jednak oznaczała ciąże.. Możesz zawsze kupić inny test ja to sprawdzałam na trzech różnych i właśnie jednym z nich był pre-test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda8989
Dzisiaj mnie co jakiś czas właśnie kuje w podbrzuszu. I w ogóle jestem senna itd. Nie ufam jednak tym objawom już z doświadczenia. Z innych testów mam do wyboru tylko nova czy jakoś tak i właśnie bobo test. Jednak na tym bobo teście jak wcześniej wspomniałam nic nie wyszło wczoraj. Tylko na tych dwóch pre testach. Mam wielką nadzieję że wreszcie się udało. Jutro albo po jutrze zrobię kolejny test. Zobaczymy, strasznie się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja_paulla@wp.pl
JA TEZ ZROBIE NA DNIACH JESZCZE KOLEJNY TEST.. narazie sie nie nastawiam,ale moje przeczucia mowia same za siebie.. Przeciez od tak nierobi sie niedobrze na zapach kawy i nie robi sie niedobrze po zjedzonej kolacji;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja życze powodzenia i trzymam kciuki wiem co czujecie bo też to przeżywałam.. z nadzieją czekałam na tą drugą kreseczke aż w końcu sie doczekałam i wieże że wam też sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×