Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Mamo -a nie ugryzł Mamy kiedyś kleszcz ? Może warto zrobić test na boreliozę i inne choroby odkleszczowe .Miałam kiedyś w rodzinie przypadek tej choroby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Awe nic mi nie mowiła,żeby ugryzl ja kleszcz , a mówi mi prawie wszystko ;) Dzisiaj po raz drugi będzie miała robione USG , może w końcu coś znajdą . Dzisiaj jadę z chłopcami na Kaszuby , wracamy dopiero w niedzielę .Trzymajcie kciuki ,żeby za bardzo nas tam nie podlewało;) No i jakieś ocieplenie by się też przydało :) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochani :D Mamo -to zdrowia dla Twojek Mamy 👄 ,a dla Ciebie ocieplenia :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybka wizyta ? Nie wiem , jaka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrze :( najgorszy zawsze jest brak diagnozy .Jak już jest ,przynajmniej wiadomo , co dalej.Mam nadzieję ,że dziś to się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Złoty :) Co u Ciebie słychać ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty , dziekuję :) Awe no właśnie to jet najgorsze ,ze nawet jej nie leczą bo nie wiedzą na co . Może o 10 bedę wiedziała coś więcej . Dzisiaj będę malutko , potem o 11 przyjeżdża na chwilę Tomek na kawę . No i pewnie dzisiaj troszkę szybciej ucieknę z pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awunia kochana ❤️ nawróciłem się pisze poważnie jestem teraz silny nie robię grzechów sam ze sobą ... :P :P ;) ;) ;) już 4 dzień chce :P :) :) wytrzymać do ślubu :o :) chce przyjąć Boga do serca❤️ a u Ciebie Skarbie?❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ,Złoty ;) A poważnie ? U mnie jakoś leci .Byle do przodu :) Miłego dnia ,choć u mnie dziś zimno i szaro 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awunia ❤️ u mnie tez szaro-buro ale na razie nie pada :o :) pisze poważnie już 4 dzień bez onanizmu :P ;) :) chce spotka piękna "Ewe" robic to tylko z Nąa i po ślubie :P ;) :) miłego dnia Kochanie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty - to mnie rozbawiłeś ;) U nas świeci słonko na razie , wczoraj była masakra . Ale wieje tak arktycznym powietrzem ,że na pewno nici z kąpieli w jeziorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -u mnie też lodowato :( Dobrze ,że Chlopców ubrałam odpowiednio do tej pogody :) Twoi zdrowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ ,Złoty ,Złoty -chyba nigdy się nie zmienisz ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu ❤️bardzo mi miło ze mogłem wywołać uśmiech na Twoje twarzy :) :) :) Awunia właśnie się zmieniam jestem na etapie zapraszania Boga do serduszka ❤️ wcześniej tego doświadczyłem tylko po dwóch tygodniach nie wytrzymałem i robiłem to :P ;) jak opętany :P :o :o :( nie mogłem przestać i Bóg odszedł :o :( 😭 owszem kusi mnie codziennie :o :o ale jestem silny wiem ze dam rade :o :) :) zaczekam do ślubu :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty ,jesteś niemożliwy :P nie dostaniesz rozgrzeszenia ;) Awe moi chłopcy są zdrowi i mam nadzieje,że po weekendzie też tak będzie . Chociaż patrząc przez okno obawiam się ,że wszyscy będziemy załatwieni . Cholerka ,żeby tylko nie lało nam przez trzy dni . Mniej więcej już wiadomo co z mamą , przypadłość ma upierdliwą , choć nie jest groźną .Niestety pewnie już teraz takie sensacje będą się powtarzały . Antybiotyk na chwilę obecną powinien załatwić objawy które ma teraz . No i przede wszystkim mama będzie musiała zmienić dietę . To choroba cywilizacyjna z tego co w necie przeczytałam. Tomek troszkę u mnie posiedział . Oczywiście nawet szefowa go oblukała , wcześniej udawało mi sie ukrywać wizyty ;) I powiem tak ,coraz bardziej nie lubię jak odjeżdża . No nic ... zaraz uciekam z pracy ;) Więc życzę miłego weekendu :) Do \"zobaczenia\" w niedziele wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu ❤️ najlepiej jak Twoja Mamusia przejdzie na wegetarianizm niech je naturalny pokarm nie rafinowany. pije dzika róże, mięte zielona herbatę, mineralna, kawę inkę Tez bym chciał spotykać się z kobieta :o :o 😭 Mamusiu proszę powiedz🌻 przytulaliście z Panem Tomkiem i całowaliście w usteczka ? :P ;) btw. jestem przeciwnikiem spowiedzi :o :o :) spowiadam się bezpośrednio sam do Boga ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) choć wiem,że Mama na Kaszubach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) A w ogóle to hello jest tu kto ? ;) Nie dawno wróciliśmy z Kaszub . Pogoda dopisała , ale mały już w piątek pojechał z gorączką . A ja z kolei w piątek przęgiełam z piwkiem i winkiem i cała sobotę umierałam ;) Ale ogólnie było super , a jutro idę do lekarza i na zwolnienie na małego . Miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reactywacja
no i znalazłaś kogoś mamusiu? bo nie chce mi się czytać całości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×