Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Monika im więcej osób na topiku tym zawsze jest lepiej , przyjemniej . Każda osoba wnosi zawsze cos fajnego , innego :) I szkoda ,ze szybciej do nas nie dołączyłaś ... ale bardzo się cieszę ,że teraz sie odezwałaś . Dopóki bedziecie to i ja bedę , nie ma innej możliwosci ;) Nawet jeśli mama już nie poszukuje :) A i Tobie bedzie pewnie lżej jak sobie tutaj z nami pogadasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa i w niedzielę bedzie tutaj impreza ;) Będziemy opijać mój nowy samochód ;) Ale jeszcze dzisiaj musiałam w stary zainwestować :O Niestety przydarzył mi się związany z nim niespodziewany wydatek ale przynajmniej nowy właściciel będzie zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Awe 🌻 też masz tego męża wędrowniczka ;) Prawie jak mój eks , tyle że ten o tak "wczesnej " porze nie wracał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wybaczcie, że Was zaniedbałam... Ogłaszam, że żyję. Całkowicie opadłam z sił i mój cały entuzjazm gdzieś zniknął, ale jeśli ma się życiowego pecha to na co więcej można liczyć? :( Mamciu, poczytałam co się u Ciebie dzieje, bardzo mi przykro z powodu Twojej Mamy, żeby tylko szybko wróciła do zdrówka. 🌼 Awe i Monika 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lost ... już sie troche o Ciebie niepokoiłam . Nie widziałam Ciebie na gg ale też i sama byłam zabiegana i mało siedziałam . Napiszesz mi co się stało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, szkoda słów, mam doła i nie zapowiada się na coś lepszego. Wszystko mnie frustruje i zniechęca, do tego musiałam się jeszcze rozchorować. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio tez jestem umęczona ... niby byłam ten tydzień w domu a porażka jakaś . Ale nic to kiedyś wypocznę . Kurcze , Lost przykro mi ... Miałam nadzieję,że ten optymizm to u Ciebie bedzie trwał wiecznie :) No i jeszcze choróbsko Cie dopadło :( Zdrówka życze. Mały też po raz dtugi był teraz chory .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To współczuję. Też się u Ciebie dzieje, ale przynajmniej masz jakiś promyczek radości, czego mnie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ostatnio też nie za fajnie było . Ale na szczęście wszystko idzie ku dobremu .No i na pewno dużym wsparciem dla mnie jest Tomek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak będę stała finansowo, na razie nie mam pracy, zaczęłam się już stresować co ze mną będzie i nie potrafię myśleć teraz o niczym innym. Bardzo bym chciała się z Wami spotkać, ale niestety nie będzie chyba takiej możliwości. Miałam się nie poddawać, a tutaj taki dół. Wybacz, że marudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie tak sobie myślałam żebyś na weeknd przyjechała. Tylko koszt biletu , u mnie byś spała i nagadałybyśmy się za wszystkie czasy ;) Do tego winko ... hmmmm wieczór byłby boski ;) Co o tym myślisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, dziękuję za zaproszenie, obiecuję, że to przemyślę, ale jeśli już miałabym wpaść to na pewno nie w czerwcu. Poza tym masz sporo spraw, więc nie bardzo chciałabym Ci zawracać głowę swoją osobą. No straciłam... nie mam w tej chwili żadnego punktu oparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Los , może rzeczywiście lipiec będzie lepszym pomysłem bo teraz jestem udupiona finansowo :) Ale i tak poprosze na maila szczegóły co właściwie w ostatnim tygodniu sie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, Ty też masz wydatki i swoje sprawy, więc zastanawiam się czy to dobry pomysł. Naprawdę nic się nie działo, nic nowego, ale mam doła i nie ma w zasadzie o czym pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - uśmiechnij się dziewczyno :) Jeszcze nie sprawdzałam ale mam nadzieję ,że mam na skrzynce maila . Złoty - amen ;) Widze,że dążysz do wiecznego zbawienia ;) Będę pewnie poźniej na necie , teraz muszę przestawić stare autko w bardziej ruchliwe miejsce . Dobrze by było ,zebym na dniach udało mi sie go sprzedać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Złoty jest księdzem? :P Nie, nie masz w skrzynce maila, na razie nie piszę, nie mam siły, na uśmiech też ciężko się zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu ❤️❤️❤️ Tak :) zamierzam wziąć chrzest wody :) :) Teraz szukam żony protestantki :) :) wierzącej i dobrej :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×