Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Kochanie 👄 to było żeby CI pewne rzeczy uświadomić a nie poopadać w skrajności :) ale zostań.... Twoja starość( zwykle już po 30 stce zaczynaj się problemy zdrowotne i tak się wali ....) będzie smutna jak resztę piszących tutaj Mamusiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to czemu? a czy jesteś teraz idealnie zdrowa? na pewno nie :o a będzie już tylko gorzej :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzam :o znasz starsze osoby ? niedołężne, pomarszczone, schorowane :o rożnie jest ale nigdy nie jem słodyczy chipsów i innych wynalazków żadnego białego cukru i napojów i soków ze sklepu które najbardziej psuja zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star Kochanie ❤️ nie martw się ❤️ możesz wszystko zmienić :) to od Ciebie zależy czy chcesz być zdrowa czy wiecznie chorować teraz nie opłaca spać nie zaśniesz idź o 24. ale Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:-) Ale ja spałam Złoty:-) Zasnelam:-D Uwielbiam spac i wcale nie jestem chora:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star masz rozum i rób sobie co chcesz :o :) tylko później jak rak czy inna choroba to będzie płacz :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierosy tylko przyspieszają raka :o wiele jest rakotwórczych produktów. np: frytki, ciastka, cukierki, napoje, wszystko co wymyślił człowiek a nie natura. silne antyrakowo działa surowy czosnek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swego czasu Samej Mamie wyłem na mejla zestawy śniadań i obiadu jak się odżywiać prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dzisiaj zdrowo na topiku sie zrobilo ;) Tyle co ja bym dała za choć kilka kostek ptasiego mleczka 😭;) Złoty toż to rozkosz dla podniebienia, a że nie zdrowe i tuczace... ? Dla tego smaku i tak warto :D Jedziemy nad morze na spacer :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowo, ale ja już podjadać zaczęłam. Teraz znów przez kilka dni będę dochodzić do siebie. :o Co do taty, wszystko już ok. Spójrzcie na mój suwaczek. ;) Miłej niedzieli dla wszystkich. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lost :) Niestety nie wzięłam aparatu i nie przeczytałam, że chciałabyś zdjęcie zamarznietego, zimowego morza ;) Ale jeszcze pewnie będzie okazja, może za tydzień pojedziemy sie poślizgać. Ocieplenia nie zapowiadają . Dawno nie było tak, że po lodzie można było wejść kilkanaście metrów w morze. Ale nie powiem - lekkiego staracha miałam, że gdzieś sie może zarwać ;) Gratulacje z okazji 200!!! Lost jesteś WIELKA ! A za tydzień ... :) :) :) Teraz jest bardzo ciężko utrzymać dietę, to nie jest dobry czas. Jest bardzo zimno i organizm dopomina się kalorii, żeby utrzymać temperaturę. Dlatego dziewczyny nie wyrzucajcie sobie,że troszkę więcej dostarczacie kalorii. Ja ze swoją dieta też wybrałam sobie nie najlepszy moment :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Mama to Zloty straszy tymi dietami:-O Lost krecisz hula - hop? JA dzis troche pokrecilam i zamierzam jeszcze wieczorem pokrecic:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że przegięcie w każdą stronę jest niedobre. Od czasu do czasu jak zje sie coś niezdrowego nie zaszkodzi a najczęściej ucieszy podniebienie ;) Ja kręcę i stepuję - i nawet kręcenie zaczyna mi wychodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, nie krecilam dzis:-( A juz teraz mi sie nie chce. Wczoraj przez cale 1 ranczo krecilam, ale to powinno byc systematycznie:-O MAma, prawda ze latwe to jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Star na pewno lepiej jak kręci się codziennie ale lepiej kręcic niesystematycznie niż wcale ;) Ja na razie codziennie ćwiczę i wczoraj chyba przegięłam bo wszystko mnie boli ;) -20 za oknem, pewnie w miarę "ciepło" u nas. Ale w sumie maskara, zima powinna już się skończyć ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×