Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Dam radę Złoty, jeszcze troszkę i bedzie rowerek, teraz stepper, hula-hop, ćwiczenia. Do tego głód opanowany i nie ma podjadania :) Niestety moje pisanie ma skłonność do rymowanek ;) Pewnie tzw. rymy częstochowskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Awe:-) Niezłego adoratora masz;-) Mama fajek na razie nie pale i jakos nie zamierzam. A swoja droga to moglyby ze 20 zl kosztowac, to na pewno bym nie kupila:-( Kurcze, jeszcze musze dzis pokrecic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie za tydzień świętujemy rocznicę :) Powiem Ci, że u mnie w pracy nikt nie wierzył, że rzucę palenie :) Szczególnie szefowa. Ale udało się i mam nadzieję, że już nigdy nie strzeli mi do głowy, żeby znowu zacząć palić. Ja mam nadzieję, że właśnie takie ćwiczenia, steper czy hula-hop na stałe wpiszmy w rozklad dnia. Ja kiedyś jeździłam codziennie po godzinie na rowerku stacjonarnym i jak nie jeździłam to mi tego brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochani ! Mamo - pamiętam o Dniu Babci -mam jeszcze Jedną :) Zapiasłam sobie dużymi literami na przypominacje na lodówce.Pamięć -ważna rzecz .MIłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Awe :) Ja już nie mam żadnej Babci :( A miałam trzy :) Popołudniu jedziemy do moich rodziców z chłopcami, będą mnie kusić pewnie ciasteczka, czekoladki itp ;) No cóż... tylko popatrzeć sobie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo- trzymaj się twardo ;) Też nie jem slodyczy :) Wszystkei Babcie już dostały od nas telefoniczne żyzcenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz sie znamy Zloty;-) JA ide z moja mama na DZien Babci do przedszkola:-) Aha Mama, cos mowilas, zeby w 2 strony krecic, ale ja tylko w lewo potrafie. W prawo nawet nie probowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na jutro przełożyliśmy jednak wizytę, tak łatwiej ;) Jutro młodszy synek ma Dzień Babci w przedszkolu, moja mama weźmie go do domu po przedstawieniu, starszy pojdzie po lekcjach, a ja ich odbiorę wracając z pracy. Nie będą mnie kusiły ciasteczka ;) Hej Star :) Na któryms z topików odnosnie hulania przeczytałam, że ważne jest kręcić po tyle samo czasu raz w jedną ,raz w dugą stronę. Inaczej nierówno talia chudnie ;) Ja też niestety nie umiem kręcic w obie strony, co więcej dalej marnie mi idzie w moją ulubioną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star 👄 🖐️ myślałem ze jesteś facetem :o :o a skąd wiesz ja ja złoty? Mamusia 👄 dziękuje przed chwila złożyłem życzenia Babci :) :) Awusia 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykończona jestem :) Jeszcze tylko jutro i wekend . Ale też pewnie nie odstapnę, eks znowu przysłał smsa, że nie przyjdzie ani w sobotę, ani w niedzielę i muszę wymyślić coś na wekend, żeby sie nie nudzili . A ja najlepiej spędziłabym cały dzień leżąc na kanapie :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty - bo wiem;-) I na pewno nie jestem facetem:-D Mama ja bede tylko w 1 str krecic. Dzis tylko przez klan krecilam, mysle ze to duzo za malo:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Star - przez "Klan" to super wynik, myslę, że spokojnie to wystarczy :) Wczoraj polazłam na głodnego do supermarketu po zakupy. Ależ katusze przeżywałam :O tyle dobrych rzeczy było ;) Szczerze mówiąc mało brakowało, że "złamałabym się" i kupiła sobie coś dobrego ale i tym razem dałam radę pokusie ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Star - przez "Klan" to super wynik, myslę, że spokojnie to wystarczy :) Wczoraj polazłam na głodnego do supermarketu po zakupy. Ależ katusze przeżywałam :O tyle dobrych rzeczy było ;) Szczerze mówiąc mało brakowało, że "złamałabym się" i kupiła sobie coś dobrego ale i tym razem dałam radę pokusie ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochani :) U mnie siarczyste mroazy , a jutro wyjazd na ferie i tyle pakowania .............;) Nie lubię .Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Awe :) U nas też zimno, rano było -13 teraz pewnie nic cieplej ;) Właśnie dogrzewałam się na kaloryferze, bo coś mi dzisiaj zimno. Na nartach pewnie będziecie szaleć ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -narty będą na pewno .Mam nadzieję ,że dam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego miałabyś nie dać rady ?:) Nigdy w życiu nie miałam nart na nogach i pewnie nie będę miała ;) Zresztą ze sportów zimowych to tylko łyżywy i skoki narciarskie ale w...telewizji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - to czas zacząć jeździć :) TYlko u Was chyba problem z górkami ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykończyli mnie dzisiaj znowu w pracy ;) Awe - nie jest tak źle z górkami. Tylko troszkę km musze zrobić i mam np. wyciąg w Wieżycy. Jest gdzieś bliżej mnie, jakaś gór(k)a do zjeżdżania z wyciągniem, ale jeszcze tam nie dotarłam ;) Nie sądzę jednak, żebym polubiła zjeżdżanie na nartach . Za to jutro chcę z chłopcami jechać nad morze, zobaczyć jak zamarzło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×