Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Judika my zapraszamy do nas :) Też za bardzo nie wiem o jakim topiku mówisz, wiec jak byś mogła po proszę o linka :) Awe nie wiem która z nas jest bardziej niemożliwa :D ;) Wróciłam z zebrania odnośnie karate. Trener synka bardzo fajny, hmmm troszkę ciacho ;) Ma 40 lat, chyba jest wolny i na jutro jestem już zaproszona z chłopcami na lekcję pokazową :D Mam wrażenie, że albo mu wpadłam w oko albo jest typowym kobieciarzem :O Będę musiała to wszystko wysondować ;) Zaraz kolęda, podręcznik się znalazł, polatałam za białymi balonami dostałam czerwone ;) I pewnie wieczorem padnę nieżywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
hello :-) Mama moze faktycznie wpadlas mu w oko :-D Mnie boli jeszcze glowa po sobocie:-( MAm nauczke ;-) Prawdopodnie ide jeszcze dzis na basen, ale strasznie mi sie nie chce. Tylko ze obiecalam i ide z kuzynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamo proszę powiedz
jak będzie jutro :P ;) Jeśli uczy karate to prawdopodobnie prowadzi zdrowy tryb życia :P :D Faktycznie w tym wieku sam... może być podrywaczem ... :o Jestem ciekawy jak Mama wygląda :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie ma księdza ... Star no cóż to drinkowanie na dlugo zapamiętasz z powodu bólu głowy ;) Ale być może woda i ruch sprawią, że ból przejdzie albo teraz mięśnie będą bolały ;) Wydaje mi się, że trener jest wolny i jest kobieciarzem. No ale wybitnie jego uwaga była skierowana na mnie - zobaczę jak będzie jutro i co się wydarzy ;) Pewnie nic :) Złoty - mama wyglada na pewno jak kobieta ;) Fakt, trener jak na wyglada 10 lat młodziej więc na pewno prowadzi zdrowy tryb życia i wychodziło by na to, że kobiety też go nie wykańczają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuś 🌻 ;) skąd wiedziałaś :P tak to ja byłem :P :P Jak potrzebujesz jakieś rady to proszę odezwij się na mejla 🌻 zawsze postaram się pomóc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty -czemu masz Awe w swoim nicku ? ;) Mamo -trenet karate .To jest to ;) Już Go lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty - te literki wydały mi się takie znajome ;) Awe - no właśnie, coś mi się zdaje, że Złoty zauroczył się Tobą wirtualnie ;) Trener fajnie wygląda nie powiem :) Nie jest klasycznym przystojniakiem, ale ma "coś" w sobie ;) Na dzien dobry dawałam mu z 30 lat, w sumie zastanawiałam sie czy nie jest nawet młodszy a tu taka niespodzianka, to czterdziestolatek. Ciekawe czym się tak zakonserwował ;) Niestety mam małe obawy co do jego charakeru. Pewnie myśli, że jestem mężatką ale mam wrażenie, że spodobałam mu się . Nie mam pojęcia czy czasem on nie jest żonaty, co prawda nie miał obrączki ale w dzisiejszych czasach to nic nie znaczy . Wszystko to sprawdzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - ZŁotemu już tyle nicków zbanowali ,więc znalazł nowy ;) :) Mamo - dowiedz się wszystkigo .Ja bardzo lubię mężczyzn , którzy trenują sztuki walki ,może dlatego ,że sama w młodości je trenowałam ;) Tak , facet musi mieć to coś .U mnie w bloku jest taki .Wysoki , łysy ;) ale taki męski ,że hej .............:) I w dodatku piękny głos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale jest tyle nicków a musiał wymyśleć sobie taki zaczynający sie na Awe ;) :D Ten trener wygląda mi na niezłego "agregata" ale spróbuję go poznać a nie bazować na domysłach ;) Oj powiem Ci, że z opisu już mi sie Twój sąsiad podoba ;) Lubię łysych - wymiękam jak słyszę męski, piękny głos ;) A jest może wolny ? Nie chce przeprowadzic się na Pomorze ? :D ;) Zareklamuj mnie ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknego mam nicka :P ;)[ głaskam]Awusie całuje po brzuszku.. :P ;) Awunia tez w młodości ćwiczyłem kung-fu :P ;) jestem niski mam tylko 179 cm :o :o :( Mamuś 👄 sprawdź... zbadaj wszystko... ;) i zdaj nam relacje ...:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów uciekły :o dziewczyny :o nie wiem czy jestem nie lubiany :o :o :( może pisze coś nie tak :o :o :( miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Złoty - nie rozpaczaj ;) Nie można być 24 godziny na dobę na kafe ;) A tak nawiasem mówiąc o tej godzinie co Ty pisałeś ludzie jeszcze smacznie śpią ;) Star - fajnie, że wieczorek pozwolił Ci się zrelaksować, szczególnie po tych ciężkiech dniach. Wczoraj w pracy zerknełam na topik o hulaniu i dowiedziałam się, że powinno się kręcić ileś czasu w jedna stronę i ileś czasu w drugą strone. Inaczej talia będzie niesymetryczna ;) A ja nawet w jedną jeszcze nie potrafię 😭 Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - mój sąsiad jest wolny :) Ok.Zrobię Ci reklamę :) A Ty opowiesz co tam u P. karateki :) ZŁoty - dobry nick to podstawa ;) :) TYlko jak ten Ci zbanują , co Ci pozostanie ................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Awe :) Jak dziąsło ? Goi się, dokucza ? Awe - nie reklamuj mnie sąsiadowi, od razu przyślij Go do mnie ;) Na pewno napiszę jak było na pokazie karate :) Tylko jeszcze nie wiem czy dzisiaj, czy już jutro w pracy, bo nie wiem o której wrócimy. Ale myślę, że się nie mylę, że ów karateka ma chyba diabła za skórą ;) Nigdzie nie wyjeżdżacie na ferie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - dawaj adres , już podsyłam sąsiada ;) Niestety za charakter nie mogę ręczyć , bo znam Go tylko z widzenia ;) i krótkiej wymiany zdań na korytarzu :) Z dziąsłem jest nieźle ( byle nie zapeszyć ;) ) Mam nadzieję ,że teraz będzie już z górki :) A co P. Karateki -rozgryź Go , proszę ;) W sobotę jedziemy do Zakopca :) Jeszcze w tym roku nie byłam na nartach :) Juditka - dzięki za link .Zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama- co z tego, że jestes sama. Powiem Ci, że topik miał być o związkach i po części rzeczywiście jest.... ale rozmawiamy tu o wszystkim: o kłopotach zawodowych, prywatnych, o szczęściu, o zwykłych przyziemnych sprawach kobiecych, więc każdy do tego tematu się nadaje. A poza tym chyba poszukujesz tego jedynego, prawda? No więc właśnie :) Awe- proszę bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judika ja jednak pozostanę tylko na tym topiku. Nie mam aż tak dużo czasu, żeby pisać na dwóch i ten jest mi po prostu bliski :) Dziewczyny co ja mam zrobic ??? Podoba mi się ten trener bardzo😭Dzisiaj się w tym utwierdziłam no i kicha :O Byliśmy na pokazie, podchodził do nas, zagadywał, rozmawialiśmy i nic wiecej. Teraz już nie będę miała okazji Go widywać 😭Mały będzie chodził na karate, ale w godzinach przedszkolnych, kiedy ja będę w pracy :( Dopiero od września będzie mógl chodzic do szkółki, którą prowadzi ów trener. Strasznie sypatyczny jest :) Ale dalej nic więcej nie wiem :(:(:( Spotkać Go gdzieś, w innych okolicznościach na pewno się nie uda, mimo, że moje miasteczko za duże nie jest:( Szkoda, że nic więcej dzisiaj nie mogłam zrobić :( Już wiem Awe - podeślesz mi swojego sąsiada ;) Na pocieszenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Kurcze Mama, troche niedobrze sie stalo:-( Ale nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... mama- rozumiem :) fakt- można się związać z topikiem i wirtualnymi znajomymi ;) życzę powodzenia.... i szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Zalatany dzień mam od rana:) Złoty - miłości i szczęśliwego związku to chyba każdy pragnie, chociaż nie każdemu jest to pewnie dane . Judika - (nie)dziękuję oby nie zapeszyć :)Szczęście będzie mi teraz bardzo potrzebne ;) Tobie też powodzenia i jak najwięcej stron na Waszym topiku :) Star - dajesz radę ? Fajeczki poszły na bok a Ty hulasz ? ;) Niestety wczorajsze spotkanie nic nie wyjaśniło. Może poza tym, że utwierdziłam sie w przekonaniu, że facet mi się podoba i on też zainteresował sie nami z jakiegoś powodu. Tylko nie wiem jakiego :) Za dwa, trzy tygodnie trener bedzie miał mój numer telefonu ( muszę podać z danymi synka ) i tu wietrzę okazję, jeśli Jego zainteresowanie jest bardziej prywatne . Zobaczymy ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim :) Mamo - powodzenia z p.karateką ;) a sąsiada i tak mogę podesłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Awe :) Tylko czy On będzie chciał ? ;) :D Na razie mam relany powód westchnień ;) I znowu musze uzbroić się w cierpliwość ;) Na sanki się wybieracie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×