Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Złoty - ja też - tak jak Ty- film, tylko dobry - inne mnie nudzą, operetka i teatr super, a z opery uciekłam po I akcie i juz nigdy nie wróciłam :) Mamo - dziś Zacisze było "podwalentynkowe" bardzo. Nie wszystkie gwiazdy, bohaterowie tego programu, nadawali by się na dzisiejszy dzień. Lost, Awe, Starr - 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri, ja bardzo lubie Macieja Kurzejwskiego więc chociaż końcówkę bardzo chętnie objrzałam. Fajny program, ale zupełnie zapominam, żeby go obejrzeć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Mama jak na razie nie pale i nie mam zamiaru (zobaczymy;-)). juz troche dzis krecilam, ijeszcze wieczorem mam zamiar. Gdzie podziala sie Lost? Wczesniej cos mowila na co dziala to krecenie. Cos mowila o tylku chyba:-) Nie dostane zadnej walentynki:-( Akri, Awe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starrr, kręcenie działa przede wszystkim na talię, którą w tym czasie masujesz, ale równocześnie angażujesz tyłeczek, bioderka, nogi moim zdaniem też (zwłaszcza uda), więc te wszystkie wymienione partie ciała na pewno się poprawią. :) Mamo, Akri, Awe, Starr 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - ja też nie dostałam i wcale się tym nie martwię :) Ode mnie macie ❤️ 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - bo ,wiesz ,ja już nauczyłam cieszyć się z tego , co mam :) Ściskam i całuję w czółko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chociaż uśmiechnij się do mnie :D Podobno mój optymizm zaraża :) Czekam na dużą buźkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Je też nie dostałam żadnej Walentynki 😭 ;) Ale dostałam za to propozycję :D "Szukam niebanalnej , odważnej a jednocześnie uległej atrakcyjnej kobiety, którą ciekawią klimaty zniewolenia, bondage, itp..." Co to jest to bondage ? Za diabełka nie wiem ;) Jestem konsrerwatywna i nie znam się na takich klimatach 😭;)Ja chcę tylko normalnej, zwyklej miłości ... :):):) Hej Lost - głowa do góry, na walentynkach świat się nie kończy :) Obejrzyj ten film, z linku który wkleiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuś nie wiesz co to znaczy? :o to jakiś zboczeniec!!!!! chce Ciebie związać sznurkami : zakneblować :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe poważnie? ;)Nie znam sie na takich rzeczach. Tyle że zaniepokoiły mnie te wszystkie nazwy ;) "dominacja, kinbaku art, shibari, bondage, caning, whipping, wax, clamp, needles, piercing, fingering, sting nettle, BDSM" .Wiem tylko co to jest BDSM i mniej więcej wiedziałam o co chodzi facetowi ... Resztę musiałabym sobie przetłumaczyć. Masakra :O Wolę celibat do końca życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale on nie jest moim znajomym, odezwal sie na portalu. Od razu i tak mu dałam odpowiedź odmowną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - nieźle ;) :) Ale propozycja :O Lost :) Złoty -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuś to Ty dajesz fotki jakimś zboczeńca 😭 a mi nie chcesz pokazać 😭 Awunia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu wiedziałam, że to jakis dewiant, ale nie wiedziałam, że aż taki. Chociaż te nazwy nie brzmiały przyjemnie i coś mi niektóre sugerowały. Na szczęście takie propozycje są rzadkie i wystarczy odmówić, nie odezwać się. Rzadko kogoś zablokować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -jaki to film? U mnie coś nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×