Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Złoty -lewa strona -7651 , prawa- 970 .Cokolwiek to znaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślę, że wszystkiego nie umiem, ale jako tako poruszam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O , a teraz było trochę inaczej ;) ha , ha ,ha ! jestem naprawdę w tym kiepska :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri - ja też tak się poruszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani - muszę na razie znikać Potem będę próbować :) Milego wieczoru Kochani 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe masz 7,5 mb ściągnie i wysyłanie 0,97 mb wysyłanie ( w rzeczywistości ściągasz 1mb /s wysyłasz 125 kb/s) Ja mam wolniejsze 4 mb ściągnie i wysyłanie 0,5 mb mam netie wcześniej miałem Upc maj lepsze predkosci czyli filmy możesz oglądać w najlepszej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry ,Miły Złoty -dziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe 🌻 :) :) :) :) miłego wieczoru przytulam ;) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Awe, Lost ❤️ ❤️ Mama dzieki za strone:-) Akri ja zaczelam na tej stronie ogladac Mala Moskwe ale musialam usunac sie synkowi od kompa i potem dokoncze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałam się pochwalić jaka to nie jestem zdolna i jak się wszystkiego sama nauczyłam ;) ale net mi padł i musiałam się ostro namęczyć, żeby tu wrócić :) Złoty - mam stałe łącze, lokalna fira z tej samej ulicy ;) Stra bardzo proszę:) Mała Moskwę obejrzę pewnie, jako następny film. Dobry jest ? Awe , Akri :) A teraz to już uciekam z netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - jestem w trakcie Małej Moskwy - to oparta na prawdziwej historii opowieść o miłości Polaka i Rosjanki w Legnicy, gdzie stacjonowało wojsko rosyjskie, za komuny - to jakieś 60 lub 70 lata. Na razie zaczęłam - fajna ta stronka z filmami, najważniejsze, ze sobie na niej radzę - dzięki! A film nie stary i dostał jakieś tam nagrody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Ja dopiero 40min obejrzałam, wiec na razie nie moge sie wypowiadac. Zloty a jak ja mam play, to przez to ogladanie maleje mi transfer jakbym z aresa sciagala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star kochanie jak oglądasz film i ściągasz z Aresa to może film CI haczyć tam wyżej masz test prędkości sprawdź min to 2000 na tescie żeby film chodził płynnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Ja nie sciagam teraz, tylko pytam czy ogladanie filmow, to to samo, co sciaganie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to samo pobiera dane z internetu ale nie ściga na Twój dysk jeśli masz limit np: miesięcznie 20 gb możesz pobrać to lipa :o :( parę razy ogladniesz film i koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - popłynęłam na filmie zupełnie - Awe - jeśli Ty wzuszasz się reklamami - to zdycydowanie nie polecam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Ja obejrze jutro, bo niedlugo bede krecic i ogladac ranczo (mam taka nadzieje). Ale kolezanka mi mowila, ze piekny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Ja nie chce sciagac na dysk. A w ogole to prawie wcale nie ogladam filmow. Ale dzieki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak - poryczałam się strasznie, zeszlochałam - ale się wzruszyłam na maksa .. Zresztą - lubię filmy oparte na prawdziwych historiach, chocby nawet było w nich trochę literackiej fikcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepiękny film :) Co prawda jeszcze nie obejrzałam go do końca, ale od początku mnie wciągnął :) Spkojnej nocy, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem poruszona... tym bardziej, że to ponoć na kanwie prawdziwego zdarzenia. W Legnicy ta legenda żyje do dziś... Dla mnie, tło historyczne, jest bliższe pewnie niż Wam, dlatego wzruszył mnie ten film naprawdę dogłębnie. To czas mojego dzieciństwa i młodości mojej Mamy... Dobranoc Wszystkim ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) Akri, dużo pamietasz z tamtego okresu ?Ja pamiętam już czas ogłoszenia Stanu Wojennego, kartki, pustki w sklepach, godzinę policyją... w sumie niewiele. Pewne to, że mieszkam w małym mieście sprawiło, że u nas było ciszej, wszystkie większe wydarzenia tego okresu były " gdzieś obok".Tych wcześniejszych wydarzeń nie kojarzę zupełnie. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 👄 Kurczę , a za oknami kupa śniegu :( Chcę wiosny - kwiatków , liści i zielonej trawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ten czas - w filmie - pamiętam oczami dziecka, wtedy pewnych rzeczy nie rozumiałam, ale od wydarzeń sierpniowych, bardzo dobrze. Miałam wówczas 21 lat. Oprócz pustych półek, człowiek wiedział już, że nasz kraj nie jest normalny. Opowieści o zachodzie, były jak bajka. A tu żelazna kurtyna - aby można było tę bajkę zobaczyć - trzeba było spelnić wiele warunków /być dla władzy nieskazitelnym, mieć zaproszenie , które było weryfikoane, uzyskać paszport i wizę - no i mieć określone środki finansowe, na każdy dzień pobytu/. Było to mało realne, dla zwykłego śmiertelnika, zważywszy choćby na fakt, że średnia pensja w przeliczeniu na dolary to było ok. 20 dol. A młodzi, widzieli wtedy ten marazm wokoło, ciągnęło ich do lepszego świata, chcieli normalności. Wiesz, że w modzie było wówczas zbieranie puszek z zachodu po napojach - wtedy to był zachwyt i synonim dotknięcia "wielkiego świata". Wyobraź sobie - jakie musieliśmy wywoływać zdziwienie u obcokrajowca, widzącgo taką kolekcję :) :) Realne śmieci w centralnym miejscu pokoju!!! Wiele rzeczy z tamtego okresu wydaje się surrealistyczna, jak choćby niemoc bohaterki Małej Moskwy o zadecydowaniu o własnym życiu - odejściu od męża i związaniu się z ukochanym człowiekiem. Ale tak niestety było w wielu kwestiach, choć pewnie w Polsce było ciut lepiej niż w ZSRR, co nie oznacza, że było normalnie. Zmykam ! Dobrego tygodnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×